کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
امروز روز کریسمسه بزارین راحت باشن[emoji3]

نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان: msr839 ، behjan ، پرسپولیس6 ، asal1372 ، Interuniversal ، smpf ، golia
(2015-12-25 ساعت 19:48)amirrezakazemi نوشته:  بچه ها یه سوال من الان هرچی سایت ابوظبی رو میزنم یه eror خاصی میده!!!! در حالی که قبلا کیس منو میشناخت!!!!
?
واسه من پیغام خطا نمیده چیه پیغامش?
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: smpf ، SornaSoftt
(2015-12-25 ساعت 17:08)ngr نوشته:  
(2015-12-25 ساعت 13:28)Aabearff نوشته:  
(2015-12-25 ساعت 13:16)eng2006 نوشته:  اینکه بعد از 45 روز هنوز سفارت ابوظبی کیس رو نمیشناسه علتش چیه؟
طبیعی هست؟

دوست عزيز ايميل بزنيد به سفارت! در سايت سفارت انكارا نوشته اگر كيس شما را نمي شناسد با ما تماس بگيرد

خودتون میگیو آنکارا
ابوظبی اصلا جوابی نمی ده
ما دو بار ایمیل زدیم اما هنوز شناساسیی نشدیم و حدود 44روز از مصاحبه ما مبگذره

من و چند نفر دیگه هم این مشکل را داریم و هرچی ایمیل زدیم جواب ندادن.برای ما که از 2 ماه هم گذشته.کاری نمی تونم بکنیم تا منتظر شیم سیس ما را بشناسه.
Case Number: 2016AS2*** , Interview: 27th October, Abu Dhabi, Status : AP
تشکر کنندگان: AMIRI1 ، sahar2016 ، ngr ، behjan ، smpf ، asal1372
(2015-12-26 ساعت 12:44)azarang نوشته:  
(2015-12-25 ساعت 13:16)eng2006 نوشته:  اینکه بعد از 45 روز هنوز سفارت ابوظبی کیس رو نمیشناسه علتش چیه؟
طبیعی هست؟

دوست عزيز ايميل بزنيد به سفارت! در سايت سفارت انكارا نوشته اگر كيس شما را نمي شناسد با ما تماس بگيرد

خودتون میگیو آنکارا
ابوظبی اصلا جوابی نمی ده

من و چند نفر دیگه هم این مشکل را داریم و هرچی ایمیل زدیم جواب ندادن.برای ما که از ۲ ماه هم گذشته.کاری نمی تونم بکنیم تا منتظر شیم سیس ما را بشناسه.

دوستان گفتن از اول تا سوم ژانویه تعطیل هست آیا با این حساب سایت سیس از اول ژانویه کیسها رو میشناسه؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: behjan ، smpf ، AMIRI1
وقتى پروسه كليرنس تموم ميشه، تو سايت سيس ميشه زودتر فهميد كه تموم شده؟
کیس نامبر: ***٣
رویت قبولی : ۷ می
ارسال فرمها: ۱۳ می
تعداد نفرات:۱ 
سفارت: گوانجو چين
مصاحبه: ۱ دسامبر، AP
آپديت ها: ٣ دسامبر، ١٤ ژانويه (به وقت آمريكا)، ١٩(تبديل "/" به "Or")و ٢٠ و ٢١ ژانويه به وقت سفارت
دريافت ايميل براى تحويل دادن پاسپورت: ٢٠ ژانويه
ویزا : ٣ فبريه , ورود به آمریکا: ٢٨فبريه
تشکر کنندگان: smpf
(2015-12-26 ساعت 13:07)a4542 نوشته:  دوستان گفتن از اول تا سوم ژانویه تعطیل هست آیا با این حساب سایت سیس از اول ژانویه کیسها رو میشناسه؟
از شما بعیده با اینهمه مطالعه و تجربه بزارید استرس بر شما چیره بشه Big Grin حالا اول نشد دهم ماه چه فرقی میکنه مگه Wink

دوستان گلم بخدا منکه هم انگشتهام درد گرفت هم خودم خسته شدم ازین سوال های متعددی که در مورد شناساییه کیس میشه(جدیدشم که تحلیل در مورد انواع ارور هاس Cool)
اجازه ندید نگرانی بیهوده فکرهاتون رو بهم بزنه کمی صبر کنید اکی میشه
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: smpf ، golia ، غنچه ، sahar2016 ، asal1372 ، behjan ، sweety.alireza ، aminooo ، Meysam-mac ، Mahboy ، AMIRI1 ، Ali Sepehr
(2015-12-26 ساعت 13:07)a4542 نوشته:  
(2015-12-26 ساعت 12:44)azarang نوشته:  
طبیعی هست؟

خودتون میگیو آنکارا
ابوظبی اصلا جوابی نمی ده

من و چند نفر دیگه هم این مشکل را داریم و هرچی ایمیل زدیم جواب ندادن.برای ما که از ۲ ماه هم گذشته.کاری نمی تونم بکنیم تا منتظر شیم سیس ما را بشناسه.

دوستان گفتن از اول تا سوم ژانویه تعطیل هست آیا با این حساب سایت سیس از اول ژانویه کیسها رو میشناسه؟
دوست گرامی
با مطالعه تاپیک کلیرنس 2015 متوجه خواهید شد سال گذشته نیز با وجود تعطیلی اول ژانویه , سایت سیس همانروز کیسها رو شناخته . امیدواریم امسال نیز به همین روال باشد .
موفق باشید.
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: sahar2016 ، asal1372 ، behjan ، sadaf44 ، aminooo ، panizrm ، Interuniversal ، matin86 ، smpf ، AMIRI1
با عرض سلام خدمت دوستان بیقرارررر.....!!!!
به یقین بدونید داشتن استرس و نگرانی هیچ تغییر سازنده ایی در شرایط و موقعیت های مختلف زندگی ایجاد نمیکنه که بماند، حتی میتونه تخریب هم به ارمغان بیاره پس در این فرصت باقی مونده با تسلط بر خودمون میتونیم از لحظات زندگی در زمان حال نهایت لذت را ببریم من برنامه خودم رو میگم که میتونه برای هرکسی متفاوت باشه
1)سپری کردن امورات روزانه زندگی(کار بیرون-خرید-سرزدن به مهاجر سرا و موارد دیگر....) 2)مطالعه ایالات و امورات مرتبط با نیاز تازه مهاجر ها که کلی چیز هم یاد گرفتم که ایکاش قوانین خوبشون در کشور ما هم اجرا میشد و آدم دید باز تری پیدا میکنه
3)مطالعه زبان و سرزدن بیشتر به خانوادم که شاید دیگه همچین فرصتی پیدا نشه در ضمن اگر دوستانی به هر دلیلی در این شرایط تمرکز خوبی روی زبان ندارن بیشتر ورزش و زمان خودشون رو با علایقشون پر کنن راحت راحت این دوران سپری میشود
در انتها امیدوارم تقدیرمون هر چی هست خیر باشه
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
دوستان عزیز خواستم خدمتتون عرض کنم هر سوالی به معنای داشتن استرس نیست .راستش من به دوستانی که تنها استرسشون دوره کلیرنس هست غبطه میخورم.معلومه تو جامعه پر فراز و نشیب و روزگار غیر قابل پیش بینی که سپری میکنیم این دو ستان خیلی فارغ بال هستند و روزگار پر آرامشی دارند که این دوره به استرس بزرگ زندگیشون تبدیل شده.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: Interuniversal ، behjan ، tamana2016 ، غنچه ، lighthouse ، matin86 ، Hana2015 ، smpf
(2015-12-27 ساعت 14:22)a4542 نوشته:  دوستان عزیز خواستم خدمتتون عرض کنم هر سوالی به معنای داشتن استرس نیست .راستش من به دوستانی که تنها استرسشون دوره کلیرنس هست غبطه میخورم.معلومه تو جامعه پر فراز و نشیب و روزگار غیر قابل پیش بینی که سپری میکنیم این دو ستان خیلی فارغ بال هستند و روزگار پر آرامشی دارند که این دوره به استرس بزرگ زندگیشون تبدیل شده.
دقيقا حرفتون رو تائيد ميكنم من در خط بعدي منظورم به شما نبود كلي گفتم ولي اينرو هم قبول كنيم كه هرسوالي كه در ذهنمون ايجاد ميشه نشأت گرفته از ناخودآگاهيمون و درونمونه،كمي هم ترس از آينده و استرس قاطيش هست كه خب واقعا بگم طبيعيه،ولي ازونجايي كه خودم دوست ندارم كسي بهش سخت بگذره و دچار بهم ريختگي بشه آدم مجبوره يه نحيب هايي اين مدلي بزنه تا بخودمون بيايم و بفهميم كجاي كاريمBig Grin
من هم استرس دارم،منم نگرانم كه چي ميشه ،اگه كسي اينجوري نباشه غير طبيعيه! بايد سعي كنيم خودمونو اروم كنيم به هر نحوي تا بهتر تصميم بگيريم.
در تاپيك گفتگوي آزاد نيت من هم همين بود كه بتونيم خارج از چهارچوبهاي يك تاپيك حرفها و استرس ها و همينطور نگراني هامون رو بيان كنيم تا ذهنمون بيش از بيش روشن تر و واضحتر بشه وگرنه كلير بشيم نگراني بعدي مياد رو،پامون برسه اونجا نگراني بعدي و اين مراحل همينطور ادامه دارن چون زندگي همينه قوربونش برم Big GrinSmile
در پايان اينو اضافه كنم كه من خودم بشخصه چون همه شما در كنارم هستيد و هميشه كمكم ميكنيد بسيار اين روزها واسم راحتر و شادتر ميگذره و از تك تكتون ممنون هستم!Wink
طلب خير
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: behjan ، asal1372 ، tamana2016 ، chakavakl ، غنچه ، omid40 ، fatemeh qanbari ، lighthouse ، matin86 ، Hana2015 ، smpf ، AMIRI1
سلام دوستان
گفتم يه خبر خوش بدم واسه بروبچ آنكارا كه كمي فضا شاد بشه
امروز يه دو سه نفر رو كلير كردن
دو تاشون زير مجموعه كيس بودن و نفر اصلي ويزاشو گرفته بود و اين دوستان بخاطر خدمت كليرنس خورده بودند
ديگري هم سربازي داشتند و خداروشكر مثل اينكه خبرهاي خوشي كم كم داره به مشام ميرسه
اين دوستان نوامبر مصاحبه داشتند

طلب خير براي همه دوستان
(2015-12-27 ساعت 18:03)Interuniversal نوشته:  سلام دوستان
امروز يه دو سه نفر رو كلير كردن
دو تاشون زير مجموعه كيس بودن و نفر اصلي ويزاشو گرفته بود و اين دوستان بخاطر خدمت كليرنس خورده بودند
ديگري هم سربازي داشتند و خداروشكر مثل اينكه خبرهاي خوشي كم كم داره به مشام ميرسه
اين دوستان نوامبر مصاحبه داشتند

ممنون ميشم اگه بفرماييد كدام قسمت سايت سفارت انكارا اين ليست كلي رو درج ميكنه؟
شماره کیس:2016as7xx
کنسولگری:آنکارا 
تعداد افراد منظور در کیس :٢ نفر(برنده خانم همسر)
مصاحبه:هفته اول Nov
دریافت ویزا: همسر برنده اصلي يكضرب، خودم ap
آپديتها: 10novو 11jan , 5jan
ورود به آمريكا:...
تشکر کنندگان: Hana2015 ، لطف اله ، smpf
(2015-12-27 ساعت 18:35)Meysam-mac نوشته:  
ام

والا من با اين دوستان در تماس بودم از سايتش نگفتم ولي يه جايي داره كه كيس هاي كليري رو ميزنه دقيق خاطرم نيست كدوم قسمتشه

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: sahar2016 ، Meysam-mac ، mehdihk ، Hana2015 ، smpf
(2015-12-27 ساعت 19:05)Interuniversal نوشته:  
ام

والا من با اين دوستان در تماس بودم از سايتش نگفتم ولي يه جايي داره كه كيس هاي كليري رو ميزنه دقيق خاطرم نيست كدوم قسمتشه
با سلام خدمت تمام دوستان عزيز
محمد جان قبلا سايت تركيه ليست كليري ها رو تو سايت ميزد. الان ديگه هر شخصي بايد خودش از لينك http://turkey.usembassy.gov/iv_status_check.html كيس خودش رو چك كنه .
1 - شماره کیس:2016AS000009XX
2 - تاریخ رویت قبولی: May - 6 - 2015
3 - کنسولگری: ANKARA
4 - تعداد افراد منظور در کیس : 3
5 - ارسال فرمهای سری اول: May - 24 - 2015
6 - کارنت شدن کیس: August - 12 - 2015
7 - نامه دوم  25 August
8 - مصاحبه  هفته سوم اکتبر
9 - وضعیت AP
10 - كلير  9 March
صدور ویزا  21 March
تشکر کنندگان: Interuniversal ، Hana2015 ، smpf
(2015-12-27 ساعت 20:28)mehdihk نوشته:  
(2015-12-27 ساعت 19:05)Interuniversal نوشته:  
ام

با سلام خدمت تمام دوستان عزيز
محمد جان قبلا سايت تركيه ليست كليري ها رو تو سايت ميزد. الان ديگه هر شخصي بايد خودش از لينك http://turkey.usembassy.gov/iv_status_check.html كيس خودش رو چك كنه .

خيلي جالبي كه تمام كلير ها در تعطيلات اتفاق مي افتد!!!

تشکر کنندگان: behjan ، Interuniversal ، لطف اله ، humsun ، sahar2016 ، گروهبان دودو ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان