کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
سلام دوستان..چرااا ابوظبی انقد کند کلیر میکنه....ما از 4 اکتبر رفتیم مصاحبه و به همسرم گفتن از 2تا 3ماه جواب میاد که 4 دسامبر شده 2 ماه...و کماکان منتظر .....
برنده 2016
کیس:::**24
ارسال فرم:::16 may
تعداد نفرات کیس(3نفر)
برنده(خانم)...خانه دار..رشته مترجمی زبان...
تاریخ مصاحبه::::4 اکتبر(انکارا تغییر به ابوظبی)
ویزای یک ضرب خودم و دخترم
شوهرم کلیرنس (س:ارتش..)(.شرکت خصوصی)
آپدیت ها..9دسامبر؛؛؛25 ژانویه؛؛؛؛6مارچ؛؛؛9مارچ
مقصد کارولینای شمالی(شهر رالی)
ورود به امریکا ...خودم و دخترم25 مارچ ..
ویزای همسرم?⌛?✅?
تشکر کنندگان: smpf ، Mahboy
(2015-12-22 ساعت 17:54)حورالعین نوشته:  دوستان من میخوام سی وی که سفارت ازمن خواسته را براشون پست کنم چون هم وضیت من هنوز درحالت عدم ارسال سی وی هست و به من ایمیل زدن و گفتن فایل word بفرستم که امکان ارسالش از طریق سایتشون نیست و فقط pdf میگیره. اگر براشون پست کنم بد نیست?بدشون نمی یاد?

دوست عزیز آفیسر سفارت ابوظبی به ما آدرس ایمیل داد. گفت CV را به این آدرس abudhabiiv@state.gov ایمیل کنیم. ما هم 6 هفته هست فرستادیم اما سایت هنوز پیام ارسال CV را می دهد. البته به ما نگفتن که فایل ورد بفرستید.
تشکر کنندگان: smpf
(2015-12-23 ساعت 02:31)hossein haji نوشته:  
(2015-12-22 ساعت 17:54)حورالعین نوشته:  دوستان من میخوام سی وی که سفارت ازمن خواسته را براشون پست کنم چون هم وضیت من هنوز درحالت عدم ارسال سی وی هست و به من ایمیل زدن و گفتن فایل word بفرستم که امکان ارسالش از طریق سایتشون نیست و فقط pdf میگیره. اگر براشون پست کنم بد نیست?بدشون نمی یاد?

دوست عزیز آفیسر سفارت ابوظبی به ما آدرس ایمیل داد. گفت CV را به این آدرس abudhabiiv@state.gov ایمیل کنیم. ما هم ۶ هفته هست فرستادیم اما سایت هنوز پیام ارسال CV را می دهد. البته به ما نگفتن که فایل ورد بفرستید.

دوست عزیز میتونم بپرسم چند وقت بعد از ارسال ایمیل زدن بهتون؟
(2015-12-23 ساعت 03:01)hossein haji نوشته:  

دوست عزیز آفیسر سفارت ابوظبی به ما آدرس ایمیل داد. گفت CV را به این آدرس abudhabiiv@state.gov ایمیل کنیم. ما هم ۶ هفته هست فرستادیم اما سایت هنوز پیام ارسال CV را می دهد. البته به ما نگفتن که فایل ورد بفرستید.

همین هفته پیش ایمیل زدن که با فایل wordبفرست و همبن ادرس ایمیل را هم به من داد من روی اونهم اولین بار فرستادم
فکر کنم شما هم مصاحبت با اون خانومه بیرون از اتاق بود? میشه بپرسم مدرک دانشگاهیت چی بود? کی مصاحبه داشتی?من کامپیوتر 26اکتبر مصاحبه داشتم.
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: smpf ، SornaSoftt
(2015-12-23 ساعت 02:15)آنیسا91 نوشته:  سلام دوستان..چرااا ابوظبی انقد کند کلیر میکنه....ما از ۴ اکتبر رفتیم مصاحبه و به همسرم گفتن از ۲تا ۳ماه جواب میاد که ۴ دسامبر شده ۲ ماه...و کماکان منتظر .....

سلام
چه روزهای سختیه
ولی فکر کنم همون 3 ماه و اصولا پس از ژانویه کلیرمی شوند.
2016as36XX
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
تشکر کنندگان: sahar2016 ، asal1372 ، behjan ، smpf
(2015-12-23 ساعت 10:53)حورالعین نوشته:  

همین هفته پیش ایمیل زدن که با فایل wordبفرست و همبن ادرس ایمیل را هم به من داد من روی اونهم اولین بار فرستادم
فکر کنم شما هم مصاحبت با اون خانومه بیرون از اتاق بود? میشه بپرسم مدرک دانشگاهیت چی بود? کی مصاحبه داشتی?من کامپیوتر 26اکتبر مصاحبه داشتم.

بله آفیسر ما خانم بود. من PhD شیمی هستم. نگران نباشید چون شماره کیس ها پایین هستش حتی اگر 6-7 ماه طول بکشه هم بازم فرصت داریم
تشکر کنندگان: aminooo ، sahar2016 ، smpf ، behjan ، asal1372 ، Farbod13
(2015-12-23 ساعت 15:03)hossein haji نوشته:  

بله آفیسر ما خانم بود. من PhD شیمی هستم. نگران نباشید چون شماره کیس ها پایین هستش حتی اگر ۶-۷ ماه طول بکشه هم بازم فرصت داریم

دوستان میشه لطفا بگین وضعیتتون رو تو کدوم سایت چک میکنید؟
Www.abudhabiivo.net?
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان: Siamak ، smpf ، behjan
(2015-12-23 ساعت 21:34)farnaz100 نوشته:  
(2015-12-23 ساعت 15:03)hossein haji نوشته:  
(2015-12-23 ساعت 02:31)hossein haji نوشته:  دوست عزیز آفیسر سفارت ابوظبی به ما آدرس ایمیل داد. گفت CV را به این آدرس abudhabiiv@state.gov ایمیل کنیم. ما هم ۶ هفته هست فرستادیم اما سایت هنوز پیام ارسال CV را می دهد. البته به ما نگفتن که فایل ورد بفرستید.

بله آفیسر ما خانم بود. من PhD شیمی هستم. نگران نباشید چون شماره کیس ها پایین هستش حتی اگر ۶-۷ ماه طول بکشه هم بازم فرصت داریم

دوستان میشه لطفا بگین وضعیتتون رو تو کدوم سایت چک میکنید؟
Www.abudhabiivo.net?
بله همین سایت
تشکر کنندگان: smpf ، behjan
امروز ٢٤ دسامبرسايت سفارت انكارا يكبار ديگر اپديت شد!!!

تشکر کنندگان: behjan ، smpf ، گروهبان دودو
سلام بعد از گذشت 78 روز سایت ابوظبی هیچ آپدیتی برای کیس من نداشته....
مصاحبه 8 اکتبر ابوظبی
خانم مجرد...
خیلی روند کلیر شدن کند شده امسال البته نظر شخصی من هست.
تشکر کنندگان: behjan ، smpf ، Joje mohajer
اینکه بعد از 45 روز هنوز سفارت ابوظبی کیس رو نمیشناسه علتش چیه؟
طبیعی هست؟
تشکر کنندگان: behjan ، smpf
(2015-12-25 ساعت 13:16)eng2006 نوشته:  اینکه بعد از 45 روز هنوز سفارت ابوظبی کیس رو نمیشناسه علتش چیه؟
طبیعی هست؟

دوست عزيز ايميل بزنيد به سفارت! در سايت سفارت انكارا نوشته اگر كيس شما را نمي شناسد با ما تماس بگيرد

(2015-12-25 ساعت 13:16)eng2006 نوشته:  اینکه بعد از 45 روز هنوز سفارت ابوظبی کیس رو نمیشناسه علتش چیه؟
طبیعی هست؟
تعدادی از دوستانی که ابوظبی مصاحبه شده اند نیز این مشکل را دارند و دوستان با تجربه فرمودند تا یک هقته ی دیگه و رسیدن ماه ژانویه و شناسایی کلیه کیسها توسط سیس , وضعیت همگی مشخص شده و از نکرانی حارج خواهند شد.
موفق باشید.
تشکر کنندگان: behjan ، Interuniversal ، panizrm ، ngr ، smpf ، fatemeh qanbari ، Mahboy
(2015-12-25 ساعت 13:28)Aabearff نوشته:  
طبیعی هست؟

دوست عزيز ايميل بزنيد به سفارت! در سايت سفارت انكارا نوشته اگر كيس شما را نمي شناسد با ما تماس بگيرد

خودتون میگیو آنکارا
ابوظبی اصلا جوابی نمی ده
ما دو بار ایمیل زدیم اما هنوز شناساسیی نشدیم و حدود 44روز از مصاحبه ما مبگذره
کيس نامبر‎‎ ‎2016AS4**:‎ ‎‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری:  Abu Dhabi‎‎
تاریخ مصاحبه: 9 نوامبر و هر دو  ap‎
سربازی: س
شغل همسر: شرکت خصوصی با مدرک لیسانس قدرت
شغل من: مدرس حق التدریس دانشگاه غیرانتفاعی با مدرک کارشناسی ارشد مخابرات
آپدیت همسر:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(ناشی از ایمیلی به سفارت به دلیل نشناختن کیس در سایت ابوظبی)،20 مارچ و 22مارچ و ارسال ایمیل کلیری و اعلام کلیری در سایت ابوظبی و تبدیل / به or در سیس. 31 مارچ
آپدیت من:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(اشی از ایمیلی به سفارت.چون تا اون موقع سایت ابوظبی کیس رو نمی شناخت)،22مارچ،29مارچ, و 31 مارچ و تبدیل/به or
ویزا: 19 آپریل
مقصد: لس آنجلس
تاریخ ورود: نیمه آگوست
بچه ها یه سوال من الان هرچی سایت ابوظبی رو میزنم یه eror خاصی میده!!!! در حالی که قبلا کیس منو میشناخت!!!!

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان