کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-12-31 ساعت 00:55)hossein haji نوشته:  
(2015-12-30 ساعت 23:49)fatemeh qanbari نوشته:  
(2015-12-30 ساعت 23:18)yassin30 نوشته:  
(2015-12-30 ساعت 22:27)ﻋﺎﻃﻔﻪ ﭘﻴﺮﻫﺎﺩﻱ نوشته:  ﻣﻤﻨﻮﻧﻢ اﺯﺷﻤﺎﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺧﻮﺑﻢ ﺑﻠﻪ 16 ﺩﺳﺎﻣﺒﺮﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻣﺎﺑﻮﺩ ﺭﻭﺯﻣﺼﺎﺣﺒﻪ
سلام، تبریک میگم بهتون.
اما بنده متوجه نشدم، اول اینکه شما یعنی پاسپورت همسرتون و نبرده بودید واسه مصاحبه که گفتید دبی هست برم بیارم ؟؟ ؟ و دوم اینکه همسرتون یعنی به خاطر خدمت پدرشون چک خوردن ؟! ؟ ؟ ؟ یا موضوع چیزه دیگه ای بوده؟
به نظر من که از سفارت ابوظبی و سایتش اینکارا بعیده که به این راحتی ویزا بدن و سایتش کیس شناسایی کنه و تازه ایمیل هم بزنن اونم تو مدت کمتر از یکماه !!!!!!

بنده که 10 نوامبر سفارت رفتم و دیشب هم کلیر شدم خداروشکر. ابوظبی هم بودم.
سلام تبریک می گم
میشه علت کلیرنس رو بفرمایید که چی بوده ؟ خدمت یا رشته تحصیلی یا ...
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: smpf ، لطف اله
(2015-12-30 ساعت 22:27)ﻋﺎﻃﻔﻪ ﭘﻴﺮﻫﺎﺩﻱ نوشته:  ﻣﻤﻨﻮﻧﻢ اﺯﺷﻤﺎﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺧﻮﺑﻢ ﺑﻠﻪ 16 ﺩﺳﺎﻣﺒﺮﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻣﺎﺑﻮﺩ ﺭﻭﺯﻣﺼﺎﺣﺒﻪ
سلام، تبریک میگم بهتون.
اما بنده متوجه نشدم، اول اینکه شما یعنی پاسپورت همسرتون و نبرده بودید واسه مصاحبه که گفتید دبی هست برم بیارم ؟؟ ؟ و دوم اینکه همسرتون یعنی به خاطر خدمت پدرشون چک خوردن ؟! ؟ ؟ ؟ یا موضوع چیزه دیگه ای بوده؟
به نظر من که از سفارت ابوظبی و سایتش اینکارا بعیده که به این راحتی ویزا بدن و سایتش کیس شناسایی کنه و تازه ایمیل هم بزنن اونم تو مدت کمتر از یکماه !!!!!!

به شما هم تبریک انشالا روزهای خوش در انتظارتون باشه کاش امضاتون را تکمیل می کردین
نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان: smpf
تبریک تبریک تبریک
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: smpf ، asal1372 ، SornaSoftt
دوستان دیروز همسرم با یکی از برندگان 2014 که همکار سابقشون بوده ملاقات داشته.ایشون مصاحبشون ابوظبی بوده و سربازی زمان شاه با کار خصوصی پس از 6 ماه کلیر شده بودن.با این حساب از انجاییکه همسرم خیلی با اعتماد به نفس جواب آفیسر رو نداد و طبق عادتی که داره بین جوابهاش مکث میکرد واز طرفی موقعی که افیسر از من پرسید شرکت شما چی تولید میکنه من گفتم فلان محصول که البته از چین هم وارد میشه همسرم یه چشم غره کوچولو به من رفت که منظورش این بود که اطالاعات زیادی ندم که از نگاه افیسر دور نموند، من دیگه امید چندانی به کلیر قبل از 6 ماه ندارم.در حالیکه شرایط همسرم بسیار ساده است . کار در شرکت تولید محصولات کشاورزی و سربازی ارتش.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: behjan ، asal1372 ، شباهنگ100 ، smpf ، matin86 ، farid_nasiri
سلام
مصاحبه 8 اکتبر دریافت کلیر
و متاسفانه نزدیک به 3 ماه که ابوظبی هیچ آپدیتی نمیکنه
دوستان کسی از ابوظبی به تازگی کلیر شده آیا ؟
ظاهرا این تاپیک هم زیاد آپدیت نمیشه
تشکر کنندگان: sahar2016 ، asal1372 ، smpf
(2015-12-31 ساعت 11:41)Cactus1365 نوشته:  سلام
مصاحبه 8 اکتبر دریافت کلیر
و متاسفانه نزدیک به 3 ماه که ابوظبی هیچ آپدیتی نمیکنه
دوستان کسی از ابوظبی به تازگی کلیر شده آیا ؟
ظاهرا این تاپیک هم زیاد آپدیت نمیشه

دوست عزیز لطفاشرایطون رو بگید.زمانی که میخواستیم سفارت رو انتخاب کنیم یادمه دوستان گفته بودن سفارت ابوظبی از همه بهتر ولی گرونتره.ماهم سفارت آنکارا رو انتخاب کردیم که متاسفانه به ابوظبی تغییر یافت.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
سلام، تبریک میگم بهتون.

دوست عزيز آقاي حسين ميشه بگيد شرايطتون چي بوده? خدا رو شكر شما زود كلير شديد
شماره کیس:2016AS26xx /تاریخ رویت قبولی: 8 مي/کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/ برنده : خودم/  ارسال فرمds260  : ١١ مي/ كارنت شدن: ١٢ آگوست/ دريافت نامه دوم:25 اگوست/تاريخ مصاحبه: 15 اكتبر/دريافت ويزا: AP و یک مارچ آپديت شبانه همسر ( سربازی معاف و مهندس مكانيك در فيلد نفت و گاز شاغل در شرکت خصوصی) وکلیری ایشون ٢ مارچ / خودم (مهندس مكانيك کارشناس ارشد شاغل در شركت دولتي فيلد نفت و گاز)آپديت شبانه ٢١ مارچ و مجددا آپديت شبانه ٢٤ مارچ / كلير ٢٥ مارچ بعد از 162 روز/دريافت ويزا: ١٥ اپريل به لطف خدای مهربون Big Grin
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻧﮕﺮاﻧﻪ اﻳﻨﻜﻪ ﻛﻲ ﺟﻮاﺑﻪ ﻛﻠﻴﺮﻳﻪ ﺷﻤﺎﻣﻴﺎﺩﻧﺒﺎﺷﻴﺪ ﻫﺮﻛﻴﺴﻲ ﺑﺎﻳﺪاﻳﻦ ﻣﺮاﺣﻠﻮﺑﮕﺬﺭﻭﻧﻪ ﺗﺎﺗﻴﺰاﺵ ﺻﺎﺩﺭﺑﺸﻪ ﻫﺮﻛﻴﺴﻲ ﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﺷﺮاﻳﻂﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﻣﺪﺕ ﻛﻠﻴﺮﻳﺶ ﻃﻮﻻﻧﻲ ﻣﻴﺸﻪ اﮔﺮﻣﻮﺭﺩﻩ ﺧﺎﺻﻴﻢ ﻧﺪاﺸﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﺳﺮﻳﻊ ﻛﻠﻴﺮ ﻣﻴﺸﻪ ﺭﻭﺯﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻣﺎﭼﻬﺎﺭﺷﻨﺒﻪ 16 ﺩﺳﺎﻣﺒﺮ ﺑﻮﺩﻭﻫﻤﺴﺮﻡ ﺷﻐﻠﺶ ﺁﺯاﺩﻭﻣﻌﺎﻑ ﺑﻮﺩﻣﻨﻬﻢ ﺧﺎﻧﻪ ﺩاﺭ ﻭﺗﺤﺼﻴﻼﺗﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﻓﻮﻕ ﺩﭘﻴﻠﻢ ﺑﻮﺩﻭﻫﻤﺴﺮﻡ ﺩﻳﭙﻠﻢ ﺭﻳﺎﺿﻲ ﻭﻫﻴﭻ ﻛﺎﺭﻩ ﺩﻭﻟﺘﻴﻢ ﻧﺒﻮﺩﻳﻢ ﺑﺎﻳﺪﺭﻭﺯﻩ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺑﻪ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﻳﻜﻀﺮﺏ ﻣﻴﺪاﺩﻥ ﭼﻮﻥ ﻫﻴﭻ ﻣﻮﺭﺩﻩ ﺧﺎﺻﻲ ﻧﺪاﺷﺖ اﺯﻣﺎ ﺗﺮﺟﻤﻪ ﻛﺎﺭﺗﻪ ﻣﻠﻲ ﻧﺨﻮاﺳﺘﻦ ﻭﻣﺪﺭﻙ ﺗﺤﺼﻴﻠﻢ ﻓﻘﻄ ﺩﻳﭙﻠﻤﻪ ﻛﺎﺭﻭﺩاﻧﺸﻴﻪ ﻣﻨﻮﮔﺮﻓﺖ ﻣﺒﻠﻎ ﺗﻤﻜﻦ ﻫﻢ 26000 ﻫﺰاﺭﺩﻻﺭﺑﻮﺩ ﻭاﺻﻼ ﻧﮕﻔﺘﻦ ﻛﻤﻪ ﻳﺎﺯﻳﺎﺩﻩ ﻣﺼﺎﺣﺒﻤﻮﻥ ﻳﻚ ﺩﻗﻴﻘﻪ ﻃﻮﻝ ﻛﺸﻴﺪﻭﭼﻴﺰﻱ اﺯﻣﺎﺯﻳﺎﺩﻧﭙﺮﺳﻴﺪ ﻓﻘﻄ ﺑﻪ ﻣﻦ ﮔﻔﺖ ﺟﺎﻳﻲ ﻛﺎﺭﻛﺮﺩﻱ ﮔﻔﺘﻢ ﻧﻪ ﺑﻪ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﮔﻔﺖ ﻛﺎﺭﺕ ﭼﻴﻪ ﻭﭼﺮاﻣﻌﺎﻑ ﺷﺪﻱ ﻛﻪ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﮔﻔﺖ ﻗﺒﻼ ﺗﻮﺷﺮﻛﺖ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻧﻲ ﺑﻮﺩﻡ ﺧﺼﻮﺻﻲ ﻳﻮﺩاﻻﻥ ﻛﺎﺭﻡ ﺁﺯاﺩﻩ ﻭﭘﺎﺳﻪ ﻣﻨﻮﮔﺮﻓﺖ ﮔﻔﺖ ﻳﻜﺸﻨﺒﻪ ﺣﺎﺿﺮﻩ ﻭﻳﺰات اﻣﺎﻫﻤﺴﺮﺕ ﺑﺎﻳﺪﭼﻚ ﺑﺸﻪ ﻭﻳﻪ ﺑﺮﮔﻪ ﺁﺑﻲ ﺩاﺩﻭﮔﻔﺖ ﺗﺎﻳﻜﻤﺎﻩ ﺳﺎﻳﺘﻮﭼﻚ ﻛﻦ ﻭاﻣﺪﻳﻢ ﺩﺑﻲ ﺭﻭﺯﻩ ﻳﻜﺸﻨﺒﻪ ﻛﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﺭﻓﺘﻢ ﻭﻳﺰاﻣﻮﺑﮕﻴﺮﻡ ﺧﻴﻠﻲ ﻧﺎﺭاﺣﺖ ﺑﻮﺩﻡ 20 ﺩﺳﺎﻣﺒﺮ ﺳﺎﻋﺘﻪ 2 ﻭﻳﺰاﻣﻮﮔﺮﻓﺘﻢ ﻭﻭﻗﺘﻲ ﻭﻳﺰاﻳﻪ ﻣﻨﻮﺩاﺩﮔﻔﺘﻢ ﭼﺮاﺑﺮاﻳﻪ ﻫﻤﺴﺮﻣﻮﻧﺪاﺩﻳﻦ اﻭﻧﻜﻪ ﻣﻮﺭﺩﻧﺪاﺷﺖ ﻣﻌﺎﻑ ﺑﻮﺩﻭﻛﺎﺭﻩ ﻏﻴﺮﻩ ﺩﻭﻟﺘﻲ ﻭﺯﺩﻡ ﺯﻳﺮﻩ ﮔﺮﻳﻪ ﻛﻪ ﻛﺎﺵ ﺑﻪ ﻣﻨﻢ ﻧﻤﻴﺪاﺩﻳﻦ ﭼﻮﻥ ﺑﺪﻭﻧﻪ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﻫﻴﭻ ﺟﺎﻧﻤﻴﺮﻡ ﻭﺧﺎﻧﻮﻣﻪ ﺭﻓﺖ ﭘﺸﺘﻪ ﻳﻪ اﺗﺎﻗﻲ ﻭﺑﺎﻳﻪ ﺁﻗﺎﻳﻲ ﺣﺮﻑ ﺯﺩ ﻭاﻭﻣﺪﭘﻴﺸﻪ ﻣﻦ ﻭﮔﻔﺖ اﻻﻥ ﭘﺎﺳﻪ ﻫﻤﺴﺮﺗﻮﺁﻭﺭﺩﻱ ﺑﺪﻱ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻭﮔﻔﺘﻢ ﻧﻪ ﺑﺎﻳﺪﺑﺮﻡ ﺩﺑﻲ ﺑﻴﺎﺭﻡ ﻭﮔﻔﺖ ﺻﺒﺮﻛﻦ ﺗﻮﺳﻴﺴﺘﻢ ﭼﻚ ﻛﻨﻢ ﻛﻴﺴﺘﻮﻭﺑﻌﺪﺵ ﮔﻔﺖ ﻧﻪ ﺑﺎﻳﺪﻫﻤﺴﺮﺕ ﭼﻚ ﺑﺸﻪ ﺣﺘﻤﺎ ﺑﺮﮔﺮﺩﺑﺎﻫﺎﺕ ﺗﻤﺎﺱ ﻣﻴﮕﻴﺮﻳﻢ ﻣﻴﺘﻮﻧﻲ ﭘﻚ ﺁﭖ ﻛﻨﻲ ﻭﻫﻤﻴﻦ ﻭﻣﻦ ﺑﺮﮔﺸﺘﻢ ﻫﺮﭼﻲ ﺳﺎﻳﺘﻮﭼﻚ ﻛﺮﺩﻡ ﻛﻴﺴﻮﻧﻤﻴﺸﻨﺎﺧﺖ ﺗﺎ 22 ﺩﺳﺎﻣﺒﺮاﺯﺳﻔﺎﺭﺕ ﺑﻪ ﻫﻤﺴﺮﻡ اﻳﻤﻴﻞ ﺯﺩﻥ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﺧﺮﻭﺝ و ﻭﺭﻭﺩﺑﻪ ﻛﺸﻮﺭﻫﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺭﻓﺘﻴﻮ ﺑﮕﻴﻦ ﻭﻣﺎﻫﻢ ﺟﻮاﺏ ﺩاﺩﻳﻢ ﻭﻫﻴﭻ ﺟﻮاﺑﻲ ﻧﻴﻮﻣﺪﻭﻫﻤﭽﻨﺎﻥ ﺳﺎﻳﺖ ﻛﻴﺴﻤﻮﻧﻤﻴﺸﻨﺎﺧﺖ ﺗﺎ 29 ﺩﺳﺎﻣﺒﺮﺗﻮﺳﺎﻳﺖ ﻭاﺭﺩﺷﺪﻡ ﻛﻪ ﭘﻴﺎﻡ ﺩاﺩﻥ ﺑﺎﻭﻳﺰاﻳﻪ ﺷﻤﺎﻣﻮاﻓﻘﺖ ﺷﺪﻩ ﻫﻤﻴﻦ ﻳﻌﻨﻲ 9 ﺭﻭﺯﻩ ﺟﻮاﺏ اﻭﻣﺪ ﺩﻳﮕﻪ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﺷﺎﻳﺪﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﻣﻴﺪﻭﻧﺴﺘﻦ ﺑﺎﻳﺪﻳﻜﻀﺮﺏ ﻣﻴﺪاﺩﻥ اﻣﺎﺯﺩﻥ ﭼﻚ ﺑﺸﻪ ﻭﻟﻲ ﻣﻴﺪﻭﻧﻢ اﺻﻼ ﻧﮕﺮاﻧﻪ اﻳﻨﻜﻪ ﺳﺎﻳﺖ ﻛﻴﺴﻮﻧﻤﻴﺸﻨﺎﺳﻪ ﻳﺎﺁﭘﺪﻳﺖ ﻧﻤﻴﻜﻨﻪ ﻧﺒﺎﺷﻴﻦ اﻭﻧﺎ ﻃﺒﻘﻪ ﻫﺮﻛﻴﺴﻲ ﻣﺮاﺣﻠﻮﭘﻴﺶ ﻣﻴﺒﺮﻥ اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﺗﻤﺎﻣﻲ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﻪ ﻻﺗﺎﺭﻳﻪ 2016 ﻭﻳﺰاﺷﻮﻧﻮ ﺩﺭﻳﺎﻓﺖ ﻛﻨﻦ ﻓﻘﻄ ﻛﻤﻲ ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻴﺒﺮﻩ ﻧﮕﺮاﻥ ﻧﺒﺎﺷﻴﻦ ﺣﺘﻤﺎ ﺑﻪ ﺯﻭﺩﻱ ﻫﻤﻪ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﻣﻴﺸﻦ ﻭاﻧﺸﺎاﻟﻠﻪ ﻭﻳﺰاﻣﻴﮕﻴﺮﻥ
شماره کیس: 2016AS000033XX
تاریخ رویت قبولی:15may
کنسولگری:Abudhabi
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:20may
کارنت شدن کیس: 9october
مصاحبه:16 desember
دریافت کلیرنس:ﺧﻮﺩﻡ ﻳﻜﻀﺮﺏ ﻫﻤﺴﺮﻡ ap
دریافت ویزا:17desemberﻭﻳﺰاﻳﻪ ﺧﻮﺩﻡ
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻫﺎ:
تشکر کنندگان: usatravel ، rezamehrzad ، sheghi ، behjan ، پرسپولیس6 ، asal1372 ، sahar2016 ، tamana2016 ، barfi1 ، smpf ، matin86
سلام دوستان

بعد از مرحله كلير شدن أيا اژانس ها مي توانند برأي تحويل پاسپورت و گرفتن ويزا اقدام كنن؟
سفارات انكارا
ويزاي توريستي
هر رفتي رسيدن نيست اما براي رسيدن راهي بجز رفتن نيست.
تشکر کنندگان: barfi1 ، smpf
خیلی خوشحال شدم دوستای گل ..شیرین تر ازاون لحظه نیست که ویزات اوکی میشه..امیدوارم ابوظبی زودتر شروع کنه..ما که خیلی وقته رفتیم مصاحبه..انرژی مثبت?
برنده 2016
کیس:::**24
ارسال فرم:::16 may
تعداد نفرات کیس(3نفر)
برنده(خانم)...خانه دار..رشته مترجمی زبان...
تاریخ مصاحبه::::4 اکتبر(انکارا تغییر به ابوظبی)
ویزای یک ضرب خودم و دخترم
شوهرم کلیرنس (س:ارتش..)(.شرکت خصوصی)
آپدیت ها..9دسامبر؛؛؛25 ژانویه؛؛؛؛6مارچ؛؛؛9مارچ
مقصد کارولینای شمالی(شهر رالی)
ورود به امریکا ...خودم و دخترم25 مارچ ..
ویزای همسرم?⌛?✅?
تشکر کنندگان: barfi1 ، smpf ، lighthouse
[quote='ﻋﺎﻃﻔﻪ ﭘﻴﺮﻫﺎﺩﻱ' pid='686972' dateline='1451563460']
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻧﮕﺮاﻧﻪ اﻳﻨﻜﻪ ﻛﻲ ﺟﻮاﺑﻪ ﻛﻠﻴﺮﻳﻪ ﺷﻤﺎﻣﻴﺎﺩﻧﺒﺎﺷﻴﺪ ﻫﺮﻛﻴﺴﻲ ﺑﺎﻳﺪاﻳﻦ ﻣﺮاﺣﻠﻮﺑﮕﺬﺭﻭنه
سلام دوستان خوبم از طریق مهاجرسرا با دوست خوبمون عاطفه جون و همسر محترمشون اشنا شدیم و چون روز مصاحبه ما هم 16 دسامبر بود با هم تماس گرفتیم و همدیگر در فرودگاه ملاقات کردیم تمام این مراحلی که ایشان میگویند با ایشان بودم چون من و دخترم هم ویزا یکضرب گرفته بودیم خیلی خوشحالم که همسرشون به این زودی کلیر شدند
با ارزوی موفقیت برای همه شما عزیزان
ازدواج با سیتیزن +فرزند زیر21سال سیتیزن
ارسال مدارک28 نوامبر2014
رسیپت 1 دسامبر
اپرو 30 دسامبر
ارسال مدارک به nvcژانویه 2015
تاییدتکمیل مدارک 18 مارچ 2015
سفارت: ابوظبی
مصاحبه 16 دسامبر
ویزا یکضرب دریافت پاسپورت 21دسامبر
ورود 8 مارچ 2016
هرچه قدرزندگی بدباشد، وقتی زندگی هست امید هم هست (هاوکینگ)
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، smpf ، matin86
(2015-12-31 ساعت 19:49)neda62 نوشته:  سلام دوستان

بعد از مرحله كلير شدن أيا اژانس ها مي توانند برأي تحويل پاسپورت و گرفتن ويزا اقدام كنن؟
سفارات انكارا
ويزاي توريستي

بله دوست عزیز اژانس ها لیدرها این کار رامیکنند همین سایت مهاجرسرا پاریز تراول هم این کاز را میکند.
ارسال مدارک28 نوامبر2014
رسیپت 1 دسامبر
اپرو 30 دسامبر
مصاحبه 16 دسامبر
ورود 8 مارچ 2016
چه مداركي لازمه ؟ چقدر زمان لازمه ؟ أيا ميدانيد هزينه ان چقدر ؟
من برنده لاتاري سال 2013 هستم و در ان زمان برأي سفارات أمريكا إز طريق اژانس ها انجام نميشد
هر رفتي رسيدن نيست اما براي رسيدن راهي بجز رفتن نيست.
[quote='ghazal2016' pid='686924' dateline='1451505306']
[quote='azimi1368' pid='686923' dateline='1451505081']
[quote='azimi1368' pid='686915' dateline='1451502245']
سلام ، به همه دوستانی که موفق به گرفتن ویزا شدن تبریک میگم ، ایشالا به شادی

یه سوال دارم اگه ممکنه جواب بدین ، کسی که از خدمت سربازی معاف شده و توی شرکت خصوصی کارشناس آی تی هست به نظر شما کلیرنس میخوره؟! لازم به ذکر که این شرکت تجهیزات صنایع نفت و گاز و توربین تولید میکنه اما کار شخص توی شرکت فقط به آی تی مربوطه و شرکت هم خصوصی هست

همانطور که دوست خوبمون گفتند خیلی پیش بینی نمیشه کرد من تجربه خودم را میگویم روز مصاحبه ما یک خانم با تحصیلات غیر حساس شاغل در شرکت خصوصی ویزای نامزدی کلیرنس خوردند و یک اقا شغل ازاد نمیدونم سربازی کجا رفته بودند لاتاری بودند از بچه های مهاجرسرا نبودند یکضزب گرفتند
روزی که برای گرفتن پاسمون به سفارت رفتیم یک خانم دبیر باز نشسته 75 ساله چک خورده بودند اما همسر 80 سالشون یکضرب ویزای خانوادگی بود پس شما توکل به خدا کن امیدوارم یکضرب بگیرید میفهمم سخته چاره ای نیست همگی موفق باشید.
ارسال مدارک28 نوامبر2014
رسیپت 1 دسامبر
اپرو 30 دسامبر
مصاحبه 16 دسامبر
ورود 8 مارچ 2016
(2015-12-31 ساعت 21:09)barfi1 نوشته:  
(2015-12-31 ساعت 19:49)neda62 نوشته:  سلام دوستان

سفارات انكارا
ويزاي توريستي

بله دوست عزیز اژانس ها لیدرها این کار رامیکنند همین سایت مهاجرسرا پاریز تراول هم این کاز را میکند.
دوست گرامی
تا اونجا که بنده اطلاع دارم فقط در ابوظبی چنین امکانی وجود داره .
یروان و آنکارا باید حضوری تشریف ببرید .
موفق باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان