کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-12-31 ساعت 21:27)پرسپولیس6 نوشته:  
(2015-12-31 ساعت 21:09)barfi1 نوشته:  [quote='neda62' pid='686979' dateline='1451575148']
سلام دوستان

بعد از مرحله كلير شدن أيا اژانس ها مي توانند برأي تحويل پاسپورت و گرفتن ويزا اقدام كنن؟
سفارات انكارا
ويزاي توريستي

بله دوست عزیز اژانس ها لیدرها این کار رامیکنند همین سایت مهاجرسرا پاریز تراول هم این کاز را میکند.
دوست گرامی
تا اونجا که بنده اطلاع دارم فقط در ابوظبی چنین امکانی وجود داره .
یروان و آنکارا باید حضوری تشریف ببرید .
موفق باشید
ممنون از توجه تون من اشتباه کردم.
ازدواج با سیتیزن +فرزند زیر21سال سیتیزن
ارسال مدارک28 نوامبر2014
رسیپت 1 دسامبر
اپرو 30 دسامبر
ارسال مدارک به nvcژانویه 2015
تاییدتکمیل مدارک 18 مارچ 2015
سفارت: ابوظبی
مصاحبه 16 دسامبر
ویزا یکضرب دریافت پاسپورت 21دسامبر
ورود 8 مارچ 2016
هرچه قدرزندگی بدباشد، وقتی زندگی هست امید هم هست (هاوکینگ)
تشکر کنندگان: smpf
Iranian Applicants:

We are pleased to inform you that the administrative processing for your case is completed. You need to come to our office any Monday, Tuesday, or Wednesday between 14:00-14:30, excluding holidays and some specific dates.
!!!!We encourage you to come to our office at least 2 weeks before the above EXPIRATION DATE to allow for timely processing of your visa application!!!!
If you applied with family members or a group for your immigrant or nonimmigrant visa, you may have one family or group member return to Ankara in order to collect the visas for all if each case is issuable. Passports delivered by courier, travel agency, or another third party (a family member or friend who did not apply with you) will not be accepted under any circumstances.

If a third party is picking up the visa, the individual must provide a notarized letter from the applicant or a document showing a court decision. They must bring a valid official ID.
تو أين متن پارگراف اخر برأي شخص ثالث نوشته كه با وكالت نامه ميتونه
اما پاراگراف قبل نوشته شخص ديگري نميتوانه

ممنون مشيم اگر تجربه اي داريد بگيد
هر رفتي رسيدن نيست اما براي رسيدن راهي بجز رفتن نيست.
(2015-12-31 ساعت 12:19)a4542 نوشته:  
(2015-12-31 ساعت 11:41)Cactus1365 نوشته:  سلام
مصاحبه 8 اکتبر دریافت کلیر
و متاسفانه نزدیک به 3 ماه که ابوظبی هیچ آپدیتی نمیکنه
دوستان کسی از ابوظبی به تازگی کلیر شده آیا ؟
ظاهرا این تاپیک هم زیاد آپدیت نمیشه

دوست عزیز لطفاشرایطون رو بگید.زمانی که میخواستیم سفارت رو انتخاب کنیم یادمه دوستان گفته بودن سفارت ابوظبی از همه بهتر ولی گرونتره.ماهم سفارت آنکارا رو انتخاب کردیم که متاسفانه به ابوظبی تغییر یافت.

من خانم مجرد 28 ساله مهندس کامپیوتر و 6 سال سابقه در یک شرکت اینترنتی
انتخاب سفارت آنکارا و خودشان تغییر به ابوظبی
8 اکتبر مصاحبه و دریافت کلیر
و تا کنون هیچ خبری جز آپدیت روز مصاحبه
تشکر کنندگان: asal1372 ، smpf
من هم كليرنس خوردم همسرم يه ضرب گرفتن
٦ اكتبر مصاحبه رفتيم تا كنون خبري از كليري نشده

2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

سلام به همگی من 17اکتبر ابوظبی کلیرخوردم الان دوهفته میشه که ویزام اومده پاسپورتم وبرگ واکسنم وپرینت نامه ویزام که نوشته بیام بگیرم دادم ب اژانس واسم بگیره باهزینه 300تومان ازاصفهان اژانس هواپیمایی گفت کارشونا بلدند یرسیدم ازش گرفتم من مجردم باآرزوی موفقیت واسه همه
تشکر کنندگان: smpf ، matin86 ، behjan ، nik.truth
موضوعه دیگه اینکه من ایمیل زدم توسایت سفارت ابوظبی که ایاکسی غیرازخودم میتونه بیاد واسه دریافت ویزا جواب دادند بله میشه بیاد بگیره
تشکر کنندگان: smpf ، nik.truth
باعرض پوزش من 17نوامبرمصاحبه بودم درابوظبی اشتباه نوشتم اکتبر شرمنده ودوهفته پیش جواب ویزام اومد
تشکر کنندگان: smpf ، nik.truth
(2015-12-31 ساعت 23:22)behroozb62 نوشته:  باعرض پوزش من 17نوامبرمصاحبه بودم درابوظبی اشتباه نوشتم اکتبر شرمنده ودوهفته پیش جواب ویزام اومد
تبریک عزیز
ببخشید علت کلیرنس شما چی بوده ؟
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
(2015-12-31 ساعت 22:18)barfi1 نوشته:  
(2015-12-31 ساعت 21:27)پرسپولیس6 نوشته:  
(2015-12-31 ساعت 21:09)barfi1 نوشته:  [quote='neda62' pid='686979' dateline='1451575148']
سلام دوستان

بعد از مرحله كلير شدن أيا اژانس ها مي توانند برأي تحويل پاسپورت و گرفتن ويزا اقدام كنن؟
سفارات انكارا
ويزاي توريستي

بله دوست عزیز اژانس ها لیدرها این کار رامیکنند همین سایت مهاجرسرا پاریز تراول هم این کاز را میکند.
دوست گرامی
تا اونجا که بنده اطلاع دارم فقط در ابوظبی چنین امکانی وجود داره .
یروان و آنکارا باید حضوری تشریف ببرید .
موفق باشید
ممنون از توجه تون من اشتباه کردم.

بنده درسایت خودابوظبی ایمیل دادم تاکیید میکنم درداخل خود سایتشون فقط میشه ایمیل زد وجواب گرفت گفتند که شخص دیگری میتونه بیاد بگیره ویزارامشکلی نیست
تشکر کنندگان: smpf ، arezoo khodam
2016 همگی مبارک باشه.... امیدوارم سال خوبی برای دوستان مهاجرسرایی باشه... از سایت سیس چه خبر؟ کیس‌نامبرهای شما رو می‌شناسه؟!
شماره کیس:2016as2600، ارسال فرم‌ها21مِی، کنسولگری:آنکارا تغییر یافته به ایروان توسط kcc، تعداد افرادِ کیس:1، مصاحبه:اکتبر، آپدیت16اکتبر،9فوریه(ای-‌میل) کلیرنس:3مارچ دریافت ویزا:25 مارچ ورود به آمریکا:20جولای- Austin-TX دریافت گرین کارت 19سپتامبر سفرنامه
تشکر کنندگان: matin86 ، smpf ، asal1372
منکه وارد میشم و میزنه invalid case number...فک میکنم حدود 9صبح به وقت ما شروع به شناسایی کیس نامبرها میکنه..اگر نادرسته دوستان مطلع کنند..
برنده 2016
کیس:::**24
ارسال فرم:::16 may
تعداد نفرات کیس(3نفر)
برنده(خانم)...خانه دار..رشته مترجمی زبان...
تاریخ مصاحبه::::4 اکتبر(انکارا تغییر به ابوظبی)
ویزای یک ضرب خودم و دخترم
شوهرم کلیرنس (س:ارتش..)(.شرکت خصوصی)
آپدیت ها..9دسامبر؛؛؛25 ژانویه؛؛؛؛6مارچ؛؛؛9مارچ
مقصد کارولینای شمالی(شهر رالی)
ورود به امریکا ...خودم و دخترم25 مارچ ..
ویزای همسرم?⌛?✅?
کیسهای DV-2016 در CEAC فعال شد.

"نحوه پیگیری وضعیت کیس در CEAC"

تشکر کنندگان: smpf ، Interuniversal ، Siamak ، panizrm ، chakavakl ، asal1372 ، tamana2016 ، nimashariat ، A_A
دوستان گرامی
ضمن تبریک سال نو میلادی همانگونه که پیش بینی میشد راس ساعت 8:30 دقیقه کلیه کیسها توسط سیس شناسایی شد.
با آرزوی کلیرشدن و اخذ ویزا برای کلیه دوستان ...................
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: smpf ، mehdihk ، tamana2016 ، rezamehrzad ، asal1372 ، barfi1
[font=Tahoma] به نام اهورامزدا[/font]
تشکر کنندگان: asal1372 ، smpf
بله بالاخره سايت سيس به روز رساني شد
ولي من همچنان در دوران AP به سر مي برم

2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان