کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2016-01-01 ساعت 20:13)farnaz100 نوشته:  دوست عزیز جناب پرسپولیس 6 همسر من معاف سربازی هستن و ما اپدیت 15 دسامبر داشتیم. احتمالش هست تو تاریخ 9 دسامبر هم اپدیت شده باشیم.
این تاریخ 9 دسامبر و معاف از سربازی معنای خاصی داره؟
دوست گرامی
اجازه بدهید این اطلاعات شما با اطلاعات سایر دوستان ظرف چند روز آینده جمع آوری بشه .
قطعا توسط مدیران و پیشکسوتان عزیز آنالیز خواهد شد .
موفق باشید.
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان:
(2016-01-01 ساعت 20:13)farnaz100 نوشته:  دوست عزیز جناب پرسپولیس 6 همسر من معاف سربازی هستن و ما اپدیت 15 دسامبر داشتیم. احتمالش هست تو تاریخ 9 دسامبر هم اپدیت شده باشیم.
این تاریخ 9 دسامبر و معاف از سربازی معنای خاصی داره؟
دوست گرامی
قطعا احتمالش هست . چون سایت سیس با شروع شناسایی کیسها فقط آخرین آپدیت رو نشون میده .
چه بسا از بقیه جلوتر باشید ؟؟؟؟؟؟؟
هرچند پیشکسوتان فرموده اند که تعداد آپ بالا هم نشانه ی مثبتی نیست . شاید چک زیاد خوردین !
امیدوار باشید.
F4 Category‎
PD ‎2008
با نام کاربری sepidar

تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: behjan ، golia ، AMIRI1
(2016-01-01 ساعت 20:31)sanaz110 نوشته:  
(2016-01-01 ساعت 19:40)پرسپولیس6 نوشته:  دوستان گرامی
با سلام خدمت تک تک شما عزیزان
بنده با مطالعه اجمالی پیامهای امروزتون متوجه شدم اکثر دوستانی که ابوظبی مصاحبه داشته اند آپدیت 9 دسامبر داشته اند که این نشانه آپدیت گروهی برای ابوظبی است .
حالا سوالی از دوستان ابوظبی دارم که آیا کیسی بوده که سربازی نداشته باشند (معاف بوده) و آپدیت 9 دسامبر داشته باشد؟
ضمنا کم کم دوستان صاجب تحربه ی 2015 در این تاپیک جضور خواهند داشت لذا اگر میخواهید بتوانند در جهت راهنمایی و رفع نگرانی شما گامی بردارند لطفا امضای خود را کامل فرمایید .
(نمیشه اطلاعات ندید فقط اطلاعات برداریدTongue)
قطعا مدیران و پیشکسوتان جهت آنالیز سایت سیس ( به منظور کمک به ما ) به اطلاعات به روز و صادقانه ی شما نیاز دارند .

پاینده و موفق باشید .

رتبه دادن هم فراموش نشه !!!!!!

با سلام خدمت شما دوست عزیز فکر میکنم این اپدیت9 دسامبر هیچ ربطی به سربازی ندارد چون خانمها نیز این اپدیت را داشتند.فکر کنم شاید اولین اپدیت FBI چک باشد .البته فقط یک حدس
دوست گرامی
کیس مجرد یا همسر؟
موفق باشید.
F4 Category‎
PD ‎2008
با نام کاربری sepidar

تشکر کنندگان:
(2016-01-01 ساعت 22:52)پرسپولیس6 نوشته:  
بنده با مطالعه اجمالی پیامهای امروزتون متوجه شدم اکثر دوستانی که ابوظبی مصاحبه داشته اند آپدیت 9 دسامبر داشته اند که این نشانه آپدیت گروهی برای ابوظبی است .
حالا سوالی از دوستان ابوظبی دارم که آیا کیسی بوده که سربازی نداشته باشند (معاف بوده) و آپدیت 9 دسامبر داشته باشد؟
ضمنا کم کم دوستان صاجب تحربه ی 2015 در این تاپیک جضور خواهند داشت لذا اگر میخواهید بتوانند در جهت راهنمایی و رفع نگرانی شما گامی بردارند لطفا امضای خود را کامل فرمایید .
قطعا مدیران و پیشکسوتان جهت آنالیز سایت سیس ( به منظور کمک به ما ) به اطلاعات به روز و صادقانه ی شما نیاز دارند .

پاینده و موفق باشید .

با سلام خدمت شما دوست عزیز فکر میکنم این اپدیت9 دسامبر هیچ ربطی به سربازی ندارد چون خانمها نیز این اپدیت را داشتند.فکر کنم شاید اولین اپدیت FBI چک باشد .البته فقط یک حدس
دوست گرامی
کیس مجرد یا همسر؟
موفق باشید.
کیس بنده خانم مجرد تاریخ مصاحبه :اوایل اکتبر ابوظبی
تشکر کنندگان:
(2016-01-01 ساعت 23:09)sanaz110 نوشته:  
(2016-01-01 ساعت 22:52)پرسپولیس6 نوشته:  

پاینده و موفق باشید .

دوست گرامی
کیس مجرد یا همسر؟
موفق باشید.
کیس بنده خانم مجرد تاریخ مصاحبه :اوایل اکتبر ابوظبی
دوست گرامی
با توجه به اعلام شرایط سایر دوستان شاید بتونیم به یک جمع بندی برسیم .
موفق باشید.
F4 Category‎
PD ‎2008
با نام کاربری sepidar

تشکر کنندگان:
دوستان باتجربه به نظرتون چنين چيزي درست است[عکس: 2c1d10da15d6eff1dcf08bf0ed4886b0.jpg]

تشکر کنندگان: گروهبان دودو ، behjan
(2016-01-02 ساعت 00:44)Aabearff نوشته:  دوستان باتجربه به نظرتون چنين چيزي درست است[عکس: 2c1d10da15d6eff1dcf08bf0ed4886b0.jpg]

چیش درسته عزیز ؟
نوشته ایشوود شدید.. یعنی ویزا اکیه [emoji8]
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: matin86
سلام دوستان
برای من این متن مینویسهو نظرتون چیه
Your visa case is currently undergoing necessary administrative processing. This processing can take several weeks. Please follow any instructions provided by the Consular Officer at the time of your interview. If further information is needed, you will be contacted. If your visa application is approved, it will be processed and mailed/available within two business days. Under the U.S. Immigration and Nationality Act, Immigrant Visas for "Diversity Visas" cannot be issued after September 30th of the year in which you were selected to apply for a Diversity Visa. For example, entrants into the Diversity Visa Program in Fall of 2011 were selected for Diversity Visa 2012 Program, and selectees MUST apply and receive their visa prior to September 30, 2012 otherwise they lose eligibility to receive a Diversity Immigrant Visa, regardless of additional administrative processing. In addition, please note that some immigrant visas may not be able to be issued if the annual numerical limit for that category has been reached.
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: SornaSoftt
(2016-01-02 ساعت 01:01)حورالعین نوشته:  سلام دوستان
برای من این متن مینویسهو نظرتون چیه
Your visa case is currently undergoing necessary administrative processing. This processing can take several weeks. Please follow any instructions provided by the Consular Officer at the time of your interview. If further information is needed, you will be contacted. If your visa application is approved, it will be processed and mailed/available within two business days. Under the U.S. Immigration and Nationality Act, Immigrant Visas for "Diversity Visas" cannot be issued after September 30th of the year in which you were selected to apply for a Diversity Visa. For example, entrants into the Diversity Visa Program in Fall of 2011 were selected for Diversity Visa 2012 Program, and selectees MUST apply and receive their visa prior to September 30, 2012 otherwise they lose eligibility to receive a Diversity Immigrant Visa, regardless of additional administrative processing. In addition, please note that some immigrant visas may not be able to be issued if the annual numerical limit for that category has been reached.
دوست عزيز این متن رو کافیه، ببرید ترنس لیت گوگل وارد کنید واستون ترجمه میکنه متوجه میشید..
چیز خاصی نیست فقط باید منتظر بود
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان:
تشکر کنندگان:
تشکر کنندگان: golia
(2016-01-01 ساعت 17:53)Siamak.k نوشته:  
(2016-01-01 ساعت 17:39)behroozb62 نوشته:  من خدمتم بالیسانس مکانیک سپاه بودم درحال حاضرسه سال درنیروگاه اصفهان غیردولتی مشغول ب کارفنی هستم بخاطر خدمت درسپاه کمترازیکماه کلیرم طول کشید وجواب ویزام اومد

تبریک میگم بهروز جان

شما با ما در یک روز مصاحبه داشتید و فکر میکنم نفر چهارم بودین من شما رو کاملا بخاطر میارم .ما هم نفر هفتم بودیم و بعد از شما مصاحبه شدیم .
ممنون جناب منم شماذابیادمیارم اشالله هرچه زودترشماهم ویزاتون درست بشه مقصدمن لس انجلس هستش احنمالا اول اسفندمیرم
تشکر کنندگان:
تشکر کنندگان:
شماره کیس:2016AS26xx /تاریخ رویت قبولی: 8 مي/کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/ برنده : خودم/  ارسال فرمds260  : ١١ مي/ كارنت شدن: ١٢ آگوست/ دريافت نامه دوم:25 اگوست/تاريخ مصاحبه: 15 اكتبر/دريافت ويزا: AP و یک مارچ آپديت شبانه همسر ( سربازی معاف و مهندس مكانيك در فيلد نفت و گاز شاغل در شرکت خصوصی) وکلیری ایشون ٢ مارچ / خودم (مهندس مكانيك کارشناس ارشد شاغل در شركت دولتي فيلد نفت و گاز)آپديت شبانه ٢١ مارچ و مجددا آپديت شبانه ٢٤ مارچ / كلير ٢٥ مارچ بعد از 162 روز/دريافت ويزا: ١٥ اپريل به لطف خدای مهربون Big Grin
تشکر کنندگان:
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان