کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2016-01-01 ساعت 17:39)behroozb62 نوشته:  
(2015-12-31 ساعت 23:28)yassin30 نوشته:  
(2015-12-31 ساعت 23:22)behroozb62 نوشته:  باعرض پوزش من 17نوامبرمصاحبه بودم درابوظبی اشتباه نوشتم اکتبر شرمنده ودوهفته پیش جواب ویزام اومد
تبریک عزیز
ببخشید علت کلیرنس شما چی بوده ؟

من خدمتم بالیسانس مکانیک سپاه بودم درحال حاضرسه سال درنیروگاه اصفهان غیردولتی مشغول ب کارفنی هستم بخاطر خدمت درسپاه کمترازیکماه کلیرم طول کشید وجواب ویزام اومد
داداش فکر کنم پارتی داشتی [emoji3] خووب زوود کلیر شدی. منم همونجا خدمت کردم ولی بخش ورزشی!!! دوم نوامبر مصاحبه داشتم
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: smpf ، nik.truth ، sahar2016 ، golia
(2015-12-31 ساعت 23:28)yassin30 نوشته:  
(2015-12-31 ساعت 23:22)behroozb62 نوشته:  باعرض پوزش من 17نوامبرمصاحبه بودم درابوظبی اشتباه نوشتم اکتبر شرمنده ودوهفته پیش جواب ویزام اومد
تبریک عزیز
ببخشید علت کلیرنس شما چی بوده ؟

Yassin30عزیزاول کوی امام جعفرصادق داخل مجتمع پردیس تنها آژانسیه که ازاصفهان این کاراانجام میدهپاسپورت کارت واکسن کامل شده پرینت نامه ویزاتون وکیس نامبرتون وهزینه300تومان برای ابوظبی
تشکر کنندگان: smpf
(2016-01-01 ساعت 17:39)behroozb62 نوشته:  من خدمتم بالیسانس مکانیک سپاه بودم درحال حاضرسه سال درنیروگاه اصفهان غیردولتی مشغول ب کارفنی هستم بخاطر خدمت درسپاه کمترازیکماه کلیرم طول کشید وجواب ویزام اومد

تبریک میگم بهروز جان

شما با ما در یک روز مصاحبه داشتید و فکر میکنم نفر چهارم بودین من شما رو کاملا بخاطر میارم .ما هم نفر هفتم بودیم و بعد از شما مصاحبه شدیم .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: smpf ، Hana2015 ، nik.truth
سلام. دوستان من برنده کیس و همسرم همراه من است .امروز که سایت سیس را چک کردم همسرم Redy بود ولی خودم که نفر اصلی کیس هستم هنوز نوشته بود در پروسه چک هستم. یعنی همسرم پروسه ap را گذرانده و فقط من باید منتظر بمانم.
لطفا اگر کسی میتواند راهنمایی کند . تشکر از شما دوستان
(2016-01-01 ساعت 17:56)نیما.خوزستان نوشته:  سلام. دوستان من برنده کیس و همسرم همراه من است .امروز که سایت سیس را چک کردم همسرم Redy بود ولی خودم که نفر اصلی کیس هستم هنوز نوشته بود در پروسه چک هستم. یعنی همسرم پروسه ap را گذرانده و فقط من باید منتظر بمانم.

با سلام خدمت شما

تا مراحل اداری شما بعنوان برنده اصلی طی نشه و ویزا دریافت نکنید سایر اعضای کیس ویزا دریافت نمیکنن . از ابتدا هم ایشون Ap نخوردن و شما احتمالا بخاطر سربازی شامل AP شدید .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: smpf ، shahabjafari ، behjan
(2016-01-01 ساعت 18:00)Siamak.k نوشته:  
(2016-01-01 ساعت 17:56)نیما.خوزستان نوشته:  سلام. دوستان من برنده کیس و همسرم همراه من است .امروز که سایت سیس را چک کردم همسرم Redy بود ولی خودم که نفر اصلی کیس هستم هنوز نوشته بود در پروسه چک هستم. یعنی همسرم پروسه ap را گذرانده و فقط من باید منتظر بمانم.

با سلام خدمت شما

تا مراحل اداری شما بعنوان برنده اصلی طی نشه و ویزا دریافت نکنید سایر اعضای کیس ویزا دریافت نمیکنن . از ابتدا هم ایشون Ap نخوردن و شما احتمالا بخاطر سربازی شامل AP شدید .

ببخشید دوست عزیز در مورد کیس ما هم که البته لاتاری نیستیم از ابتدا همینطور بود یعنی برای من و بچه ها نوشته ready و از همسرم ap کیس اصلی همسرم هستن و شغل دولتی ندارن و سربازی ارتش بودن ولی من شغل دولتی دارم ولی هر باروضعیت ما هم اپدیت میشود پس تعبیر شما اینه که از ما اماده است و منتظر مراحل کلیری همسرم هستن؟
نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
(2016-01-01 ساعت 18:30)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  
(2016-01-01 ساعت 18:00)Siamak.k نوشته:  

با سلام خدمت شما

ببخشید دوست عزیز در مورد کیس ما هم که البته لاتاری نیستیم از ابتدا همینطور بود یعنی برای من و بچه ها نوشته ready و از همسرم ap کیس اصلی همسرم هستن و شغل دولتی ندارن و سربازی ارتش بودن ولی من شغل دولتی دارم ولی هر باروضعیت ما هم اپدیت میشود پس تعبیر شما اینه که از ما اماده است و منتظر مراحل کلیری همسرم هستن؟
البته متنی هم که برای من و بچه ها نوشته اینه
Your case is ready for your interview when scheduled at the U.S. Consular section. If you have already scheduled an appointment for an interview, please prepare your documents as directed in your appointment letter and appear at the consulate on the appointed date and time. Otherwise, please wait until you have been notified of your interview appointment. Additi
بخاطر همین من فکر کردم بخاطر اینکه ما هم اپدیت داشتیم احتمالا این ready ناشی از این متنی هست که از زمان قبل از مصاحبه همینطور مونده
نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
دوستان سلام
ميشه خواهش كنم يه بار ديگه تحليل اقاي كاوه رو بزاريد
نميدونم چرا هر چي تو صفحات نگاه ميكنم نميبينمش

شماره کیس: 2016AS00006xxx
تاریخ رویت قبولی:10May2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول: 25May2015
کارنت شدن کیس: 9March2016
مصاحبه:24may2016
آبدیت 1 : 24may2016,آبدیت 2 : 29may2016,آپدیت3: 31may2016,آپدیت4: 1jun2016
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
:دریافت گرین کارت
:جمع تقریبی هزینه‌ها:
دوستان گرامی
با سلام خدمت تک تک شما عزیزان
بنده با مطالعه اجمالی پیامهای امروزتون متوجه شدم اکثر دوستانی که ابوظبی مصاحبه داشته اند آپدیت 9 دسامبر داشته اند که این نشانه آپدیت گروهی برای ابوظبی است .
حالا سوالی از دوستان ابوظبی دارم که آیا کیسی بوده که سربازی نداشته باشند (معاف بوده) و آپدیت 9 دسامبر داشته باشد؟
ضمنا کم کم دوستان صاجب تحربه ی 2015 در این تاپیک جضور خواهند داشت لذا اگر میخواهید بتوانند در جهت راهنمایی و رفع نگرانی شما گامی بردارند لطفا امضای خود را کامل فرمایید .
(نمیشه اطلاعات ندید فقط اطلاعات برداریدTongue)
قطعا مدیران و پیشکسوتان جهت آنالیز سایت سیس ( به منظور کمک به ما ) به اطلاعات به روز و صادقانه ی شما نیاز دارند .

پاینده و موفق باشید .

رتبه دادن هم فراموش نشه !!!!!!
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: tamana2016 ، sahar2016 ، asal1372 ، nik.truth ، chakavakl ، matin86 ، behjan ، smpf ، golia
(2016-01-01 ساعت 19:40)پرسپولیس6 نوشته:  دوستان گرامی
بنده با مطالعه اجمالی پیامهای امروزتون متوجه شدم اکثر دوستانی که ابوظبی مصاحبه داشته اند آپدیت 9 دسامبر داشته اند که این نشانه آپدیت گروهی برای ابوظبی است .
حالا سوالی از دوستان ابوظبی دارم که آیا کیسی بوده که سربازی نداشته باشند (معاف بوده) و آپدیت 9 دسامبر داشته باشد؟
ضمنا کم کم دوستان صاجب تحربه ی 2015 در این تاپیک جضور خواهند داشت لذا اگر میخواهید بتوانند در جهت راهنمایی و رفع نگرانی شما گامی بردارند لطفا امضای خود را کامل فرمایید .
قطعا مدیران و پیشکسوتان جهت آنالیز سایت سیس ( به منظور کمک به ما ) به اطلاعات به روز و صادقانه ی شما نیاز دارند .

پاینده و موفق باشید .

اما ظاهرا ارمنستان به اين شكل اپديت گروهي نداشته.مثلا ما كه 15 اكتبر مصاحبه داشتيم فقط يك اپديت در ٢٠ اكتبر داشتيم
شماره کیس:2016AS26xx /تاریخ رویت قبولی: 8 مي/کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/ برنده : خودم/  ارسال فرمds260  : ١١ مي/ كارنت شدن: ١٢ آگوست/ دريافت نامه دوم:25 اگوست/تاريخ مصاحبه: 15 اكتبر/دريافت ويزا: AP و یک مارچ آپديت شبانه همسر ( سربازی معاف و مهندس مكانيك در فيلد نفت و گاز شاغل در شرکت خصوصی) وکلیری ایشون ٢ مارچ / خودم (مهندس مكانيك کارشناس ارشد شاغل در شركت دولتي فيلد نفت و گاز)آپديت شبانه ٢١ مارچ و مجددا آپديت شبانه ٢٤ مارچ / كلير ٢٥ مارچ بعد از 162 روز/دريافت ويزا: ١٥ اپريل به لطف خدای مهربون Big Grin
دوست عزیز جناب پرسپولیس 6 همسر من معاف سربازی هستن و ما اپدیت 15 دسامبر داشتیم. احتمالش هست تو تاریخ 9 دسامبر هم اپدیت شده باشیم.
این تاریخ 9 دسامبر و معاف از سربازی معنای خاصی داره؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

پاینده و موفق باشید .

با سلام خدمت شما دوست عزیز فکر میکنم این اپدیت9 دسامبر هیچ ربطی به سربازی ندارد چون خانمها نیز این اپدیت را داشتند.فکر کنم شاید اولین اپدیت FBI چک باشد .البته فقط یک حدس
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، behjan ، smpf
دوستان میشه خواهش کنم هر کسی لینک تحلیل سایت سیس رو داره اینجا قرار بده دوستان استفاده کنن؟
ممنون
لاتاری 2016
کیس نامبر:***1
تاریخ سابمیت فرم :MAY 31
تاریخ مصاحبه:1 نوامبر
کلیرنس AP    
اپدیت ها:9 دسامبر
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ
تاریخ کلیر:10 مارچ در سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net

تشکر کنندگان: behjan ، smpf ، golia
(2016-01-01 ساعت 09:30)Kaveh نوشته:  
کیسهای DV-2016 در CEAC فعال شد.

"نحوه پیگیری وضعیت کیس در CEAC"

اين لينك مورد نظر مي باشد

2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

(2016-01-01 ساعت 20:09)asal1372 نوشته:  

پاینده و موفق باشید .

اما ظاهرا ارمنستان به اين شكل اپديت گروهي نداشته.مثلا ما كه 15 اكتبر مصاحبه داشتيم فقط يك اپديت در ٢٠ اكتبر داشتيم
دوست گرامی
قطعا فرمایش شما قابل بررسی ست ولی عرض کردم این مسئله رو بنده متوجه شدم که درخصوص دوستان ابوظبی صدق میکنه . (اونم شاید)
بازم بستگی به ارائه اطلاعات دوستان و بررسی توسط مدیران و پیشکسوتان محترم داره !
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان