کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
رنت کمتر شانس موفقیت بیشتر

نیویورک برای شروع خودکشیه الا از یقه سفید ها باشی
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، jsmlz ، tenardie2bai ، aram_hpanahi ، dv2017 ، msr839 ، alirezanz
منم عاشق نیویورکم ولی به همون اندازه که عاشقشم ازش میترسم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: abas_kashan ، jsmlz ، tenardie2bai ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz
(2016-04-07 ساعت 00:39)tenardie2bai نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 00:11)dv2017 نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 00:07)tenardie2bai نوشته:  فکر کنم وقتشه Aerial America  رو دوباره شروع کنم به دیدن ...ایالت به ایالت شهر به شهر ... شروعشم با ایالت زیبا و همیشه سبز واشنگتن و سیاتل .. فقط بخاطر سامی و بقیه سیاتلیا
فکر خوبیه
من فقط کارولینای شمالیش رو دیدم زیاد جالب نبود  Sad

ایالت بدیو انتخاب کردی خوب ...کارولینای شمالی خیلی جالب نیستش .. خود آمریکایی ها هم خیلی دوسش ندارن ... با نیویورک یا واشنگتن شروع کن

بابا بزار اول برنده بشيم بعد فكر ايالت و شهر بكنيد هر جاشو فكر كني نسبت به جايي كه توش هستيم بهتره
من كه دارم ميرم چرا هولم ميدى
تشکر کنندگان: jsmlz ، aram_hpanahi ، dv2017 ، msr839
خیلی خوب بود صحبت ها......
به کل از اعلام نتیجه یادم رفت
مرسی
Skill : Design And Develop Website
Live in : Dubai
تشکر کنندگان: abas_kashan ، tenardie2bai ، aram_hpanahi ، dv2017 ، msr839 ، alirezanz
تاپیک چه جلو رفته
امیدوارم اونایی که حق شون هست حتماً قبول بشن

تشکر کنندگان: jsmlz ، dv2017 ، msr839 ، alirezanz ، alireza_guitar
قشنگ یه اوه شت نیازه الان :|
من ساعت 8 رفتم 3 تا کولر خونه رو سرویس کنم بیام 5 صفحه جلو رفتید تو همین مدت :|
به جای این کارا برید 5 تومن همگی به محک کمک کنید شاید گشایشی تو کارتون بشه Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: meraj-fallahi ، someonelikeyou ، jsmlz ، aram_hpanahi ، dv2017 ، msr839 ، alirezanz ، alireza_guitar
(2016-04-07 ساعت 00:51)abas_kashan نوشته:  رنت کمتر شانس موفقیت بیشتر

نیویورک برای شروع خودکشیه الا از یقه سفید ها باشی

چرا خودکشیه ؟
فرصت شغلی بیبشتر
درآمد بالاتر نسبت به سایر شهرها - مقایسه تهران و سایر شهرهارو ، درآمد بالاست و مخارج هم بالاست

من خودم نیویورک رو گذاشته بودم برای انتخاب اول
چون امکان این که سریع تر کار پیدا کنی نسبت به سایر شهرها خیلی بیشتر هستش
کار هم که هر قدر زودتر پیدا بشه ، میشه به موندن امیدوار بود
درسته در شهرهای دیگه نسبت به نیویورک هزینه خونه و خورد و خوراک چندین برابر کمتر هستش ، ولی فرصت شغلی و سطح درآمد هم کمتر هستش
DV 2016 ....... قسمت نبود
DV 2017 ....... شرکت نکردم
DV 2018 ....... یا قسمت !
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، dv2017 ، msr839 ، alirezanz ، aram_hpanahi
موقع اعلام نتایج ،نصف اونایی ک قبول شدن میان میگن من ثانیه اخر ثبت نام کردم اونم خودش نه ب اسرار یکی از دوستاش،تازه اواخر می متوجه میشه قبول شده اونم از طریق دوستش بازم،این افراد تعدادشون کم نیست،خووش شانسن دیگه:-)من چند ساله شرکت میکنم از اونجایی ک میدونم امیدی ب لاتری نیست،رفتم سراغ حرکات مهاجرتیه دیگه،
نفسم گرفت ازاین شهر در این حصار بشکن در این حصار جادویی روزگار بشکن
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، dv2017 ، msr839 ، jsmlz ، alirezanz ، aram_hpanahi ، alireza_guitar
دقیقا. من خودم به شخصه که چیزی خلاف اینی که شما میگی ندیدم. کلا برنده های لاتاری به صورت های زیرن:
1: اونایی که سال اولین که هیچی فرقی نمیکنه نحوه ثبت نامشون چطور باشه در هر صورت چون سال اولین در میان.
2: سال دوم سوم بود دیگه امید نداشتم بابام دوستم و یا .... زنگ زد گفت چ در خواب غفلت به سر میبری که تا اتمام زمان ثبت نام 5 دقیقه باقی مونده و من هم در همون 5 مین ثبت نام کردمو در اومد اسمم.
3: اونایی که به گفته خودشون در لحظات آخر به اصرار اطرافیان ثبت نام میکنند تا یک ماه بعد از اعلام نتایج هم حواسشون نیست که نتایج اعلام شده است و بعد از اون به صورت کاملا اتفاقی میفهمن در اومدن...
و اما حالت آخر که به دوستانی اختصاص داره که از هموطنان روستایی محترم هستند و فردی از شهر به همراه یک مودم همراه ویرانسل و یک عدد لپتاب وارد دهشان میشه و در ازای نفری 2 هزار تومان همه را با گفتن جمله ی بیاید ثبت نام کنید سال بعد میرید آمریکا گول زده و به صورت کیلویی ثبت نام مینمایند و اتفاقا از 4501 نفری که در لاتاری در میان 1000 نفر حداقل از این دسته هستند و بعد از اینکه طرف دوباره با همون تشکیلاتش میادو بررسی میکنه میبینه عه اینا در اومدن باید تازه برن دنبال اینکه یاد بگیرن آمریکا رو با کدوم ر مینویسن Big Grin

و البته در آخر هم بگم که فعالیت در این سایت رو اصلا بهتون پیشنهاد نمیکنم(کیدینگ Big Grin ( چون نحسی ای مانند نحسی برنامه نود وارد این سایت شده و اصولا اگر 1 سال از تاریخ ثبت نامتون میگذره و هنوز در لاتاری در نیومدید یا هرچه سریع تر اقدام به بستن اکانتتون از هر طریقی که شده بکنید و یا به فعالیت ادامه بدید و مثل من و خیلیای دیگه کلا قید لاتاریو بزنید و تنها از محسنات این وبسایت برای بالا بردن معلوماتتون استفاده کنید :| Cool Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: amin_j ، نسل سوخته ، karaoke ، dv2017 ، msr839 ، alirezanz ، aram_hpanahi ، jsmlz ، jalayevatan ، alireza_guitar ، @t@r
انقدر ناامید نباشید منم همیشه تو تاپیک انتظار بودم بالاخره نوبتم شد. به زمانبندی خدا برای زندگیتون ایمان داشته باشید.
شماره کیس: 20160000xxx
تعداد افراد منظور در کیس : 2 (برنده اصلی خودم خانم / همسرم سربازی س)
مصاحبه: هفته اول نوامبر
ورود به آمریکا : تگزاس / مارچ 2016
(2016-04-07 ساعت 06:03)usatravel نوشته:  انقدر ناامید نباشید منم همیشه تو تاپیک انتظار بودم بالاخره نوبتم شد. به زمانبندی خدا برای زندگیتون ایمان داشته باشید.
سلام بر شما، شما به من و فکر کنم بقیه دوستان در اینجا روحیه دادید بخاطر این پست تون.
(2016-04-07 ساعت 00:39)tenardie2bai نوشته:  ایالت بدیو انتخاب کردی خوب ...کارولینای شمالی خیلی جالب نیستش .. خود آمریکایی ها هم خیلی دوسش ندارن ... با نیویورک یا واشنگتن شروع کن
ميشه بيشتر توضيح بديد؟ منظورم در مورد بديهاي كاروليناي شماليه / ممنون
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: msr839 ، milaveh ، aram_hpanahi ، jsmlz
(2016-04-05 ساعت 21:44)redbull نوشته:  یعنی خدا لعنتشون کنه ‌...حیف این همه زبان روسی خوندم .
همین الان تو منبع خبری بورس نیوز فهمیدم خبر fake بود !  
روسیه تعطیل ...اقا من سرقرارم رو لاتاری هستم منظورم شرط بندی.
نه اینطور نیست ردبول جون شنیدم جلوی درب سفارت روسیه جوونای زیادی تو صف خوابیده بودند و جوونای زیادی از شهرستانها به سمت تهران حرکت کرده اند دیدند داره افتضاح برپامیشه و یک آبروریزی بزرگ جهانی برایمان خواهد شد از روسیه خواهش کردند این لایحه را مسکوت کنه!!! و خبر اون را به بیرون درز نده
تشکر کنندگان:
(2016-04-07 ساعت 06:03)usatravel نوشته:  انقدر ناامید نباشید منم همیشه تو تاپیک انتظار بودم بالاخره نوبتم شد. به زمانبندی خدا برای زندگیتون ایمان داشته باشید.

من هم تشکر می کنم.

البته شاید بشه شما رو از این نظر از بقیه کاربران اینجا مستثنی کرد ، چون به عنوان یک ایرانی ساکن خارج برنده لاتاری شدید. درسته که شما هم به همراه ثبت نام کنندگان مقیم داخل ایران در یک کتگوری منطقه ای برای قرعه کشی قرار گرفتید اما به هر روی قبل از اینکه برنده بشید از ایران خارج شده بودید Rolleyes
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: msr839 ، alirezanz ، jsmlz
الان به ایالت ها فکر نکنید. بگذارید اول اسمتون در بیاد ، بعداً فرصت دارید تا دلتون بخواد به این چیزها فکر کنید و راجع بهش بحث کنید.
به شخصه حاضرم اسمم در بیاد و برم در مرکز Grand Canyon زندگی کنم! Big Grin البته مطمئنم همسرم و فرزندانم راضی نمیشن به این کار ، پس موضوع منتفیه Cool
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: msr839 ، alirezanz ، aram_hpanahi ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان