کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-07 ساعت 09:25)karaoke نوشته:  الان به ایالت ها فکر نکنید. بگذارید اول اسمتون در بیاد ، بعداً فرصت دارید تا دلتون بخواد به این چیزها فکر کنید و راجع بهش بحث کنید.
به شخصه حاضرم اسمم در بیاد و برم در مرکز Grand Canyon زندگی کنم!  Big Grin البته مطمئنم همسرم و فرزندانم راضی نمیشن به این کار ، پس موضوع منتفیه  Cool
آره خوب حق با شماست بعدا فرصت براي اين تحقيقات داريم اما ما كه داريم اينجا وقتمونو ميگذاريم به قول @LORDAmiroo@ عزيز بهتره كه از محسنات این وبسایت كه يكيش بالا بردن معلوماتمونه استفاده كنيم Wink
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: karaoke ، msr839 ، LORDAmiroo ، alirezanz ، aram_hpanahi ، copol ، jsmlz ، alireza_guitar
(2016-04-07 ساعت 09:40)dv2017 نوشته:  آره خوب حق با شماست بعدا فرصت براي اين تحقيقات داريم اما ما كه داريم اينجا وقتمونو ميگذاريم به قول @LORDAmiroo@ عزيز بهتره كه از محسنات این وبسایت كه يكيش بالا بردن معلوماتمونه استفاده كنيم Wink

این دیدگاه رو هم البته قبول دارم. درست میگید.
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839 ، alirezanz ، aram_hpanahi ، jsmlz
شرمنده یه سوال نتایج چه روزی به تاریخ ما اعلام میشه
تشکر کنندگان: jsmlz
(2016-04-07 ساعت 00:53)someonelikeyou نوشته:  منم عاشق نیویورکم ولی به همون اندازه که عاشقشم ازش میترسم

سلام بر شما
خیلی دوست داشتم توضیحی در مورد جمله امضا خودتون بگید
"مرغی که انجیر می خوره نوکش کجه" یعنی چی؟

سپاس
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، jsmlz ، alireza_guitar
مثل تمبر پستی باشید ، وقتی به هدف چسبیدید تا رسیدن به مقصد آن را رها نکنید.
می گذرد ...
(2016-04-07 ساعت 13:31)msr839 نوشته:  مثل تمبر پستی باشید ، وقتی به هدف چسبیدید تا رسیدن به مقصد آن را رها نکنید.
عالي ، مثل شعرهاتون
تشکر کنندگان: msr839 ، alirezanz ، aram_hpanahi ، jsmlz
سلام به همه دوستان . من به شدت امیدوارم که تا چند روز دیگه پیغام برنده شدنم و میبینم به 2 دلیل : 1- سال اولی هستم 2-چون در زمان ثبت نام زیر 21 سال بودم پدر و مادرم هم ثبت نام کردم و فقط امسال 3 شانس دارم که خیلی امیدوارم میکنه وقتی میام اینجا و پیغام بعضی از دوستان و میخونم امیدوارتر میشم اما بعضی دوستان حرفایی میزنن که این خوشحالی و از ما میگیره . من از اون دوستانی که میگن اصلا امید نداریم فقط یه سوال دارم : شما چرا ثبت نام کردی اصلا ؟خب وقتی میگی نمیشم نمیشی دیگه الکی وقتت و تلف نکن و ما رو نا امید نکن (ما تششعات شما رو میگیریم و تاثیرگذاره). امیدوارم این تاپیک از این به بعد طوری باشه که با دیدنش کلی انرژی مثبت و کلی امیدواری بهمون دست بده .چون کاینات صدای ما رو میشنون و به چیزی که فکر میکنیم و به زبان بیاریم همون اتفاق میافته مثل اینکه شما در غاری میرید و حرف های شما به خودتون برمیگرده . شانس ما زیر 1 درصد نیست شانس همه بچه های انجمن 100 درصده و مطمینم امسال همه اونجا جشن میگیریم . آماده باشید تا چند روز دیگه پیغام you have randomly selected ... و ببینید . (شاید بگید سال اولشه و جوگیر اما اینطور نیست و حداقل سعی میکنم هیچ وقت امیدم و از دست ندم و هرجا میرسم حرفای خوب بزنم)
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، samanenikookar ، jsmlz ، msr839 ، نسل سوخته ، alireza_guitar
سلام، ببخشید اینکه کیس نامبر یک شخص پایین یا بالا باشه به تاریخ ثبت نامش ارتباط داره؟ من 4 اکتبر ثبت نام کردم.
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، jsmlz ، msr839
(2016-04-07 ساعت 06:03)usatravel نوشته:  انقدر ناامید نباشید منم همیشه تو تاپیک انتظار بودم بالاخره نوبتم شد. به زمانبندی خدا برای زندگیتون ایمان داشته باشید.

سلام و ممنون
البته اون دسته افزادی که شاید همین طوری ثبت نام کردن و زیادم به فکرش نبودن بعد دیدن برنده شدن زیاد هستند ولی من خودم دیدم کسانی رو که تمام مدت انتظارشون فکر و ذکرشون لاتاری بوده و بالاخره قبول شدن
یعنی میگین به هم مربوط هستند ؟
البته میدونم که مثل کنکور نیست و به تلاش فرد برنمیگرده ولی فکر نمیکنم به اینم ربطی داشته باشه که شما بیخیالش باش یا بهش فکر کن تا برنده بشی
Skill : Design And Develop Website
Live in : Dubai
تشکر کنندگان: karaoke ، dv2017 ، alirezanz ، mohammad_esf59 ، aram_hpanahi ، jsmlz
You have been randomaly selected Big Grin
Vali khoda shahede chan rooz pish khab didam vaqte mosahebe daram raftam sefarat...dige mosahebam tamoom shod khanoome mikhast vizam ro behem bede az khab paridam...dige nafahmidam vizamo gereftam ya na Sad doa konin khabam be vaqee'yat bepeyvand Smile merc ke mehraboonin
رود خانه ها می دانند که عجله ای در کار نیست

ما روزی به مقصد خواهیم رسید! Wink
امیلن
تشکر کنندگان: karaoke ، dv2017 ، alirezanz ، LORDAmiroo ، aram_hpanahi ، asrainman ، samanenikookar ، jsmlz ، msr839
(2016-04-07 ساعت 16:28)avenger نوشته:  You have been randomaly selected Big Grin
Vali khoda shahede chan rooz pish khab didam vaqte  mosahebe daram raftam sefarat...dige mosahebam tamoom shod khanoome mikhast vizam ro behem bede az khab paridam...dige nafahmidam vizamo gereftam ya na Sad doa konin khabam be vaqee'yat bepeyvand Smile  merc ke mehraboonin

اسمت در میاد.
برات موج مثبت میفرستم و از خدا میخوام که برنده بشی.
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: avenger ، alirezanz ، aram_hpanahi ، jsmlz ، msr839
(2016-04-07 ساعت 16:33)karaoke نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 16:28)avenger نوشته:  You have been randomaly selected Big Grin
Vali khoda shahede chan rooz pish khab didam vaqte  mosahebe daram raftam sefarat...dige mosahebam tamoom shod khanoome mikhast vizam ro behem bede az khab paridam...dige nafahmidam vizamo gereftam ya na Sad doa konin khabam be vaqee'yat bepeyvand Smile  merc ke mehraboonin

اسمت در میاد.
برات موج مثبت میفرستم و از خدا میخوام که برنده بشی.
فدای معرفتت Wink
رود خانه ها می دانند که عجله ای در کار نیست

ما روزی به مقصد خواهیم رسید! Wink
امیلن
تشکر کنندگان: karaoke ، alirezanz ، keivin ، jsmlz ، msr839
(2016-04-06 ساعت 23:21)abas_kashan نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 23:01)someonelikeyou نوشته:  ازونجا که طبق روال همیشگی از بچه های اینجا یعنی خودمون کسی قبول نمیشه امیال اگه کسی قبول شد واسش گلریزون بگیریم البته فقط از بچه های الان نه کسی که اولین پستش بعد قبولی اینه: سلام من الان فهمیدم قبول شدم نمیدونم چیکار باید بکنم ...
من خودم با کمال میل و طیب خاطر به هرکسی از بچه های خودمون قبول شده باشه کادوی توووپی میدم
من هم به کسی که در شکست این طلسم موفق بشه هدیه ای می دهم و فرودگاه امام میام برای راهی کردنش

از من تازه فهمیدم قبول شدم چکار بکنم متنفرم و معمولا بعد اعلام نتایج تا شش ماه در مهاجرسرا افتابی نمیشوم

خودتونو واسه من اماده کنین Big Grin
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، jsmlz ، msr839 ، es2015
(2016-03-26 ساعت 17:34)alinozad نوشته:  سلام دوسان منتظر
انشاالله همتون قبولشید بخوبی و خوشی
ی مسیله ای
اینجور که من خوندم از تاپیکها همچین هم رایگان نیست مهاجرت،فک میکنم کسی که قبول شد 2-3 میلیون بابت تست ها و مسافرت جهت مصاحبه و ورودی  و اینا بده که اگر اوکی بشه باز حدود 2-3 تومن بابت بلیط و صد البته اوجا هم بره ماه اول باید از جیب بخوره تا بتونه درامد داشته باشه،پس ی 20-30 میلیونم اونجا میخاد.درسته؟
و این که پات رسید اونور همه چی تموم نیست!من ندیدم جایی یا دوستانی نوشته باشن که چطور کار پیدا کردن و چه کاری پیدا کردن.و اصلا چه کارهایی میتونیم انجام بدیم!
شاید توی تاپیکها گفته شده و من ندیدم اگر ندیدم ممنون میشم لینک بدید
سلام دوست عزیز
مطالب تاپیک زیر میتونه برای رسیدن به جواب سوالتون مفید باشه

اشتغال و کار در آمریکا‎
تشکر کنندگان: alirezanz ، keivin ، jsmlz ، msr839 ، alinzd
کسانی که بالای 20 سال در لاتری شرکت کردن ، ایمیگریشن باید شانس بیشتری به این افراد بده یعنی برای ثبت نام جدا گونه ثبت نامشون کنه.

من نه همیشه خوب تو *** من نه بدم نه بدترین
نه از تو کم نه بیش از این****نه اولین نه آخرین
من همگی سایه تو ****تا شده بر روی زمین

کمپین شرکت کنندگان لاتری بالای 20 سال
تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، asrainman ، jsmlz ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان