کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
دوستان روز تک رقمی شد و ساعتی باقی مانده
تنها در 46 ساعت دیگر نتایج به صورت قاطع و واضح اعلام خواهد شد ..
خدایا حاجت روام کن وهمچنین همه مهاجر سرایی های عزیز
خدایا تورا به اون بزرگی و عظمت بی کرانت قسمت کن و حاجت روا
2011
2012
2013
2014
2015
2016
خدایا به امید تو وتوکل برتو امید دارم Smile 2017
تشکر کنندگان: mary59 ، dv2017 ، redbull ، sepideh1234 ، nazi56 ، jack87 ، hameddjj ، msr839 ، ali etesami ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، algh90 ، Milmilak
اگه kcc هیچ تکونی به خودش نداده باشه و امسال در ساختار سیستمی قرعه کشی لاتاری هیچ تغییرات و تجدید نظری صورت نگرفته باشه و قضایای سالهای پیش امسال هم تکرار بشه هیچ بعید نیست پس فردا همین موقع هیچ برنده ای پیدا نشه مگر اینکه امثال kcc تغییرات و اصلاحات اساسی در سیستم نرم افزاری و سخت افزاری قرعه کشی و اعلام اسامی برنده ها داده باشه ایکاش اینجور بشه و ما بر عکس سالهای قبلی همون ثانیه های اول رقص و شادمانی برنده ها را در همین انجمن شاهد باشیم باید منتظر ماند و این رویداد تاریخی را به عینه دید سپس قضاوت کرد هر گونه قضاوت زود هنگام در ساعات اولیه اعلام اسامی بنظرم نابخردانه و احساسی خواهد بود.
تشکر کنندگان: amin_j ، redbull ، jack87 ، msr839 ، amir2017 ، mary59 ، dv2017 ، arminqt ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، jalayevatan ، copol
(2016-05-01 ساعت 15:41)meraj-fallahi نوشته:  من از این دنیا چی میخوام ....

los anglese - downtown street

[عکس: 4eqzl1on3q9vo2ofs7ff.jpg]
یه توصیه ای که به دوستان می کنم اینه که سعی کنید در مورد آمریکا واقع بین باشید و ازش بهشت نسازید چون در این صورت وقتی که انشاالله برنده شدید و گرین کارت گرفتید و رفتید، خدای نکرده یه وقت تو ذوقتون نخوره. از روی واقع بینی بهتر و بیشتر لذت می برید. مثلاً وقتی لس آنجلس و داون تون زیباشو تو این عکس می بینید بدونید که داون تون لس آنجلس Skid Row هم داره که چند هزار تا کارتون خواب اونجا چادر زدن که صحنه ش فاجعه باره. خلاصه اینکه آمریکا هم مث همه جاهای دنیا بالا و پایین زیاد داره. سعی کنید اونو با همه ی بالا و پایینهاش بپذیرید. آمریکا رو بخاطر زیبایی شهر و برج و بارو نشناسید چون از این تیپ شهرها تو کشورهای دیگه و حتی شرق دور خیلی بهتر و قشنگترش وجود داره. آمریکا سرزمین فرصتها، آزادی و برابری هست. کشور مهاجرین با فرهنگها و اقلیمهای متنوع و این مزیتهاست که اتباع دیگر کشورهارو به خودش جلب میکنه.
من دیشب خواب هیلاری کلینتون رو دیدم . نمیدونم رییس جمهور شده بود یا نه، بیشتر خوابم از یادم رفته ، فقط یادم میاد داشتم اشپزی میکردم انگار برای شام دعوتش کرده بود، خونه پر از خبرنگار بود. خیلی خواب جالبی بود. و عجیب اخه من گرایشی به هیچ جناح سیاسی در امریکا ندارم ، نمیدونم چرا خواب هیلاری رو دیدم Smile
هر چه دلم خواست نه آن میشود
هر چه خدا خواست همان میشود

2017 نشد   2018 نشد   2019 نشد  2020 نشد 2021 نشد 2022 نشد
تشکر کنندگان: hamedDV ، jack87 ، milade ، sepideh1234 ، msr839 ، mary59 ، arminqt ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، jalayevatan ، copol
این قضیه کارون و زاینده رود و این حرفا اصلن جاش اینجا نیست لطفا برید پیغام خصوصی واسه هم بذارید
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: amirmc ، jack87 ، victor2016 ، mom ، sepideh1234 ، msr839 ، mary59 ، redbull ، ali etesami ، Concept ، dv2017 ، LORDAmiroo ، mehre cyrus ، alirezanz
الان نمیدونم چرا بحث رفت سر اینکه کی آب کی رو ورمیداره؟
حالا چون بحثش شد منم از فرصت استفاده کنم یه چیز رو بگم
چون بنده مقصدم کالیفرنیا نیست و شنیدم کالیفرنیا مشکل کم آبی و این چیزا داره لذا هر ایالتی رفتم سر درش یه پارچه میزنم: "لطفا هالیوودیا و کالیفرنیایی ها نیان از ایالت ما آب ببرن مرسی اَه"
دوست عزیز
بله خود شما
10 ثانیه بخند :-)
مرسی

(2016-05-01 ساعت 22:08)Utopia نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 15:41)meraj-fallahi نوشته:  من از این دنیا چی میخوام ....

los anglese - downtown street

[عکس: zl1on3q9vo2ofs7ff.jpg]
یه توصیه ای که به دوستان می کنم اینه که سعی کنید در مورد آمریکا واقع بین باشید و ازش بهشت نسازید چون در این صورت وقتی که انشاالله برنده شدید و گرین کارت گرفتید و رفتید، خدای نکرده یه وقت تو ذوقتون نخوره. از روی واقع بینی بهتر و بیشتر لذت می برید. مثلاً وقتی لس آنجلس و داون تون زیباشو تو این عکس می بینید بدونید که داون تون لس آنجلس Skid Row هم داره که چند هزار تا کارتون خواب اونجا چادر زدن که صحنه ش فاجعه باره. خلاصه اینکه آمریکا هم مث همه جاهای دنیا بالا و پایین زیاد داره.  سعی کنید اونو با همه ی بالا و پایینهاش بپذیرید. آمریکا رو بخاطر زیبایی شهر و برج و بارو نشناسید چون از این تیپ شهرها تو کشورهای دیگه و حتی شرق دور خیلی بهتر و قشنگترش وجود داره. آمریکا سرزمین فرصتها، آزادی و برابری هست. کشور مهاجرین با فرهنگها و اقلیمهای متنوع و این مزیتهاست که اتباع دیگر کشورهارو به خودش جلب میکنه.
دقیقا، و اینکه اینقدر هزینه های لس انجلس بالاست که اگر با پول کمی ادم بره امریکا اصلا برای شروع توصیه نمیشه،
هر چه دلم خواست نه آن میشود
هر چه خدا خواست همان میشود

2017 نشد   2018 نشد   2019 نشد  2020 نشد 2021 نشد 2022 نشد
تشکر کنندگان: ali etesami ، Utopia ، msr839 ، aram_hpanahi ، jalayevatan
به قول دوست خوبم سامی، خواهش می کنم این مسایل رو اینجا بازگو نکنین، هدف این تاپیک یه چیز دیگه هست. بیایید در کنار هم شاد بودن رو تقسیم کنیم ولو اینکه شانس یا قسمت مون نزدیک به 0.07 باشه به خواستمون.
به قول یکی از دوستان، انسان با HOPE زندس
(2016-05-01 ساعت 20:43)amirmc نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 20:26)dv2017 نوشته:  دوستان ، هم انتظاریها ، سلام
بابا دمتون گرم ، صبح تا حالا نبودم دو ساعته دارم میخونم تازه رسیدم بهتون

برای همتون آرزوی بهترین اتفاق  در سه شنبه 14 اردیبهشت 1395 حوالی ساعت 20:30 دارم(همچنین اونایی که روزای بعدش چک میکنن )

شاد باشید  Smile

dv2017 جان، از صبح جات خالی بود. خوش اومدی.

همچنین دوست من به امید پیروزی  Wink
تشکر کنندگان: jack87 ، amirmc ، sepideh1234 ، msr839 ، aram_hpanahi ، mehrdad4422
(2016-05-01 ساعت 22:15)someonelikeyou نوشته:  این قضیه کارون و زاینده رود و این حرفا اصلن جاش اینجا نیست لطفا برید پیغام خصوصی واسه هم بذارید

آدم حرصش میگیره آخه اینجا اصن بحث ماله لاتاریه بحث شهر مارو میاره جلو، چیکار به زاینده رود داری آخه. واللا
2014,2015,2016,2017: has not been selected Sad
2018,2019???
تشکر کنندگان: msr839 ، mom ، elahe mousavi ، redbull ، dv2017 ، aram_hpanahi ، jalayevatan
(2016-05-01 ساعت 22:09)vidatanha نوشته:  من دیشب خواب هیلاری کلینتون رو دیدم . نمیدونم رییس جمهور شده بود یا نه، بیشتر خوابم از یادم رفته ، فقط یادم میاد داشتم اشپزی میکردم انگار برای شام دعوتش کرده بود، خونه پر از خبرنگار بود. خیلی خواب جالبی بود. و عجیب اخه من گرایشی به هیچ جناح سیاسی در آمریکا ندارم ، نمیدونم چرا خواب هیلاری رو دیدم Smile

شب رو غذای سنگین نخور!
خواهشا از بحث خارج نشيم
همه رودخانه هاي جهان فداي ايران و اللخصوص مردم نجيب اصفهان و خوزستان
می گذرد ...
اگه بشه گریه میکنم

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، sheghi ، msr839 ، jack87 ، redbull ، dv2017 ، arminqt ، aram_hpanahi ، mehrdad4422 ، jalayevatan
یعنی میشه که بشه ?????????????
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
تشکر کنندگان: hameddjj ، msr839 ، jack87 ، sepideh1234 ، redbull ، dv2017 ، aram_hpanahi ، nazi56 ، mehrdad4422 ، jalayevatan
یادی کنیم از soli asali ............... king eagle .............babak 12 ...............pari pari ............................ostekhan

یادتون بخیر ...... پری پری و سولی اسلی که خانم بودن و جفتشون بردن //// بابک عزیز هم همین طور //// کینگ ایگل هم هم همین طور....

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان