کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
دوستان یه سوال اگر پدر خانواده ببره
یعنی مادر و یک بچه زیر فیلدش باشند وبعد پدر و مادر پشیمون از رفتن بشند اما یه بچه 21ساله دارند که اون دلش میخواد بره چه راهی هست وچه باید بکنند که بچه به ارزوش برسه
تشکر کنندگان: ali etesami ، mehrdad4422 ، msr839 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus
من که حدودا یازده ساله که شرکت کردمو برنده نشدم امسالم مطمئنم صد در صد محاله برنده بشم ، ایشالا دوستان برنده بشنو اینجوری خوشحال بشم .
تشکر کنندگان: jalayevatan
(2016-05-01 ساعت 16:30)jack87 نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 16:24)ali etesami نوشته:  سر کلاس استاد داره درس میده من اینجام...

پاشو بگو: منی که تو لاتاری برنده هستم// آقا/خانم استاد چرا آخر کلاس نشستم؟  Big Grin

بعد کلاس بش گفتم استاد ترم دیگه ایران نیستم.
گفت کجایی گفتم آمریکا Cool گفت چطوری گفتم اونش بماند دیگه... بش گفتم فقط دعاکن Rolleyes بنده خدا هنگ کرده بود Smile
2014,2015,2016,2017: has not been selected Sad
2018,2019???
تشکر کنندگان: dv2017 ، sepideh1234 ، jack87 ، mehrdad4422 ، mom ، msr839 ، sheghi ، kouroshz0 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus
(2016-05-01 ساعت 17:47)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 19:14)نسل سوخته نوشته:  حرف دل یک بانوی ايرانی ساکن فرانسه خطاب به
این است نسل سوخته!!! بچه من واقعا هر کس از بین ماها برنده بشه واقعا براش خوشحال میشم از ته قلبم

متن جالب و حقیقتی بود،ی جا خوندم تو پستهاتون که بخاطر دردانه تون بیشتر مهاجرت رو دوست دارید
من هم یکی از دلایل اصلیم برای مهاجرت عزیز دلم پسرم هستش،امیدوارم که اونی رو که میخوایم بشه
و من چقدر به خودم و همسرم و همچنین شما ها افتخار میکنم که انقدر به فکر جبران کمبود های خودمون که برامون درستش کردن،برای بچه هامون هستیم
خدایاااا چی میشه اگر بشه؟!
آرام جان، فکر نمی کردم ازدواج کرده باشی، فکر می کردم شما دانشجوی لیسانسی هنوز. خداوند پسرت رو حفظ کنه. انشالله آن چیزی که به صلاحتون هست خداوند مقدر براتون کنه.
به قول یکی از دوستان، انسان با HOPE زندس
دوستان یه سوال اگر پدر خانواده ببره که زیر فیلدش مادر ادم و خود ادم باشه و مشکلی پیش بیاد که شرایط برا امدن اونا محیا نباشه
اما برا بچه محیاست و اونا از نظر مالی نتونند بیان می شه رفت سفارت اونا همه کاراشون اوکی کنند و ویزاشون بگیرند برا رفتند که من بتونم ویزا بگیرم و برم و اونا مثل نرن و درواقع با این کار سفارت طرف رو اوکی کنه میشه؟
خدایا تورا به اون بزرگی و عظمت بی کرانت قسمت کن و حاجت روا
2011
2012
2013
2014
2015
2016
خدایا به امید تو وتوکل برتو امید دارم Smile 2017
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، msr839 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus
دوستان ، هم انتظاریها ، سلام
بابا دمتون گرم ، صبح تا حالا نبودم دو ساعته دارم میخونم تازه رسیدم بهتون

برای همتون آرزوی بهترین اتفاق در سه شنبه 14 اردیبهشت 1395 حوالی ساعت 20:30 دارم(همچنین اونایی که روزای بعدش چک میکنن )

شاد باشید  Smile
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
خدایــــــــــــا ..

دنیایمان، پر بود از آش های نخورده و دهان های سوخته

پر از حکایت ثواب و کباب....

عاقبتمان را تو که خدای معرفت هستی رو به راه کن...
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

(2016-05-01 ساعت 17:59)someonelikeyou نوشته:  قول داده بودم تا بعد سه شنبه نیام ولی امروز یه خواب دیدم گفتم به شمام بگم بخندید
خاب دیدم بچه دار شدم یه نوزاد دختر البته خبری از مامانش نبود کلن تصوری از مامانش نبود
بعد من هی این دخترمو که بغل میکردم کف دستم میر.ید ( ببخشید واقعن نمیدونم این کلمه مودبانس یا نه)
خلاصه فک کنم خدا داشت غیرمستقیم شانسمو بهم یادآوری میکرد البته من تا سه شنبه تعبیرش نمیکنم
بعضیا میگن نشونه خوبیه  بعضیام میگن نشونه خوبی که خرابکاری بچه باشه درشو گل بگیر

سامى تو بمون .. نرو ... حتماً ميشيم ... اما تو نباشى من نباشم اون نباشه هيچكدوممون نميشيم ... حالا از ما گفتن بودا...

آقا خوابت خوب بوده ... همين روزا عروس ميشى ... يادت نره مارو دعوت كنيا ... سن ديگو تا سياتل پاى پياده هم شده ميايم عروسيت ؛)

(2016-05-01 ساعت 20:23)mr.amir007 نوشته:  دوستان یه سوال اگر پدر خانواده ببره که زیر فیلدش مادر ادم و خود ادم باشه و مشکلی پیش بیاد که شرایط برا امدن اونا محیا نباشه
اما برا بچه محیاست و اونا از نظر مالی نتونند بیان می شه رفت سفارت اونا همه کاراشون اوکی کنند و ویزاشون بگیرند برا رفتند که من بتونم ویزا بگیرم و برم و اونا مثل نرن و درواقع با این کار سفارت طرف  رو اوکی کنه میشه؟

نفر اصلى كه برنده شده بايد حتماً باشه وگرنه كيس باطل ميشه
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، jack87 ، arminqt ، sepideh1234 ، nazi56 ، msr839 ، mehre cyrus ، نسل سوخته
(2016-05-01 ساعت 20:23)mr.amir007 نوشته:  دوستان یه سوال اگر پدر خانواده ببره که زیر فیلدش مادر ادم و خود ادم باشه و مشکلی پیش بیاد که شرایط برا امدن اونا محیا نباشه
اما برا بچه محیاست و اونا از نظر مالی نتونند بیان می شه رفت سفارت اونا همه کاراشون اوکی کنند و ویزاشون بگیرند برا رفتند که من بتونم ویزا بگیرم و برم و اونا مثل نرن و درواقع با این کار سفارت طرف  رو اوکی کنه میشه؟

نه دوست عزیز، چنانچه پدر یا مادر کلا پشیمون شده باشن، افراد تحت سرپرستی اونا نمی تونن وارد خاک آمری کا بشن. حتی اگر هم ویزا داشته باشن. حتما در موقع ورود باید اونا هم تو فرودگاه مقصد باشند. اولا امیدوارم که برنده بشن تا شما به بخشی از آرزوتون برسین، ثانیا انشالله تا اون موقع مشکل شون یا شما حل میشه.
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، dv2017 ، msr839 ، elahe mousavi ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، jalayevatan
(2016-05-01 ساعت 02:53)LORDAmiroo نوشته:  بچه ها من یه خوابی دیدم :|
خواب دیدم 7 تا کیس نامبر طولانی 7 تا کیس نامبر کوتاه رو خوردن :| Sad
فک میکنین تعبیرش چیه؟ Big Grin Big Grin Big Grin

هفت نفر از دوستان اینجا برنده میشن که جلای وطن و علیرضا ان زد بهشون تبریک میگن Big Grin
(2016-05-01 ساعت 20:10)mr.amir007 نوشته:  سلام دوستان تو دلم دارن واقعا رخت می شورند بعد هی احساس میکنم صدا میده دلم

احتمالا دارن با پا رخت میشورن Big Grin Cool Big Grin
تشکر کنندگان: jalayevatan
اما برا بچه محیاست و اونا از نظر مالی نتونند بیان می شه رفت سفارت اونا همه کاراشون اوکی کنند و ویزاشون بگیرند برا رفتند که من بتونم ویزا بگیرم و برم وع اونا مثل نرن و درواقع با این کار سفارت طرف  رو اوکی کنه میشه؟

اها
پس پدرتو الکی قبت نام کردی....
هههههههه
فرد اصلی باید حتما در زمان مصاحبه باشه و اگه بتونه ویزا بگیره برای بار اول ورود به امریکا هم باید حضور داشته باشه.
بعد از اون اگه نباشه مشکلی نیست
تشکر کنندگان: arminqt ، sepideh1234 ، nazi56 ، msr839 ، aram_hpanahi
(2016-05-01 ساعت 20:26)dv2017 نوشته:  دوستان ، هم انتظاریها ، سلام
بابا دمتون گرم ، صبح تا حالا نبودم دو ساعته دارم میخونم تازه رسیدم بهتون

برای همتون آرزوی بهترین اتفاق  در سه شنبه 14 اردیبهشت 1395 حوالی ساعت 20:30 دارم(همچنین اونایی که روزای بعدش چک میکنن )

شاد باشید  Smile

dv2017 جان، از صبح جات خالی بود. خوش اومدی.
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، sepideh1234 ، dv2017 ، nazi56 ، msr839 ، hameddjj ، aram_hpanahi ، jalayevatan
تناردیه جان حاضرم تا آخر عمر عروس نشم ولی امسال لاتاری برنده بشم

آقا یه پیشنهادم دارم آقایون و خانومایی که بچه نوزاد یا در حد پوشک دارن روز سه شنبه بهش شیرخشک سرد بدن بعد از ساعت شش بعد از ظهر نیم ساعت بندازن هوا ولی حتمن بگیرنش که نهایت یه شماره ۲ پر و پیمون توی آغوش گرمتون داشته باشه بلکه شما هم مث من خوش شانس بشید

یه مسئله جدی، درسته این قضیه و قکر کردن بهش چندش باشه ولی چون من باور داشتم که بچه خودمه اصلن چندشم نمیشد
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
بچه ها تقریبا دو روز دیگه مونده به اعلام نتایج
بعد از این اتفاق یه سری خوشحالن و یه سری ناراحت.....
ایشالا همه پس فردا شب خوشحال و خندان باشن
بیایید از ته دل دعا کنیم که همه اون چیزی رو که میخان ببینن و اخر سر خوشحال و خندان باشیم
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد، اما تو که دستت به زمین میرسد بلندم کن
تشکر کنندگان: jack87 ، sepideh1234 ، mehrdad4422 ، arminqt ، mary59 ، mom ، ali etesami ، asrainman ، dv2017 ، alibati ، msr839 ، aram_hpanahi ، taptan ، mehre cyrus ، jalayevatan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان