کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-02 ساعت 20:30)dv2017 نوشته:  
Big Grin
[عکس: tk9f8wb51s95pqtdp90k.jpg]
Wink  Wink  Wink  

آقا نکنید این کارا رو،داریم به ی مملکت فکر میکنیم که کپی (به قول دوستان کاپی) ممنوعه Wink
این حرکت رو فقط خانم sheghi انجام میدادن
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839 ، mehre cyrus ، Malmal60 ، copol ، Sedagat ، sheghi
من نميخواستم امشب بخوابم ولي با خودم فكر كردم به هر حال چند هزار نفر از هموطن ها فردا برنده اعلام ميشن و همينكه اونها شادي به دلشون مياد من هم خوشحال ميشم، فقط اميدوارم اگر اين پست من رو ميبينن به معناي واقعي قدر فرصتي كه به دستشون مياد رو بدونن و تا آخر خط هرطور شده برن. شب همگي خوش... همتون رو دوست دارم از اعماق وجودم.
تشکر کنندگان: jalayevatan ، mary59 ، dv2017 ، Concept ، msr839 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، algh90 ، Elham usa ، sepideh1234 ، ali etesami ، copol ، Sedagat
چقدر سرعت رفته بالا
اروم باشین بچه ها
فردا شب همه قبول میشن
تشکر کنندگان:
(2016-05-02 ساعت 23:23)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 20:30)dv2017 نوشته:  
Big Grin
[عکس: tk9f8wb51s95pqtdp90k.jpg]
Wink  Wink  Wink  

آقا نکنید این کارا رو،داریم به ی مملکت فکر میکنیم که کپی (به قول دوستان کاپی) ممنوعه Wink
این حرکت رو فقط خانم sheghi انجام میدادن
آره اما ایشون از وقتی که شماره معکوس افتاد بالای صفحه مهاجرسرا دیگه این کارو نکردن ، اینه که به مناسبتهای مختلف ازجمله رندی اعداد تاریخها و مورد فوق راهشون رو ادامه میدیم  Wink
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: milade ، msr839 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، copol ، Sedagat ، sheghi
(2016-05-02 ساعت 23:23)dv2017 نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 23:21)jalayevatan نوشته:  جون مادرتون قبول شین کمی حال کنیم ... یعنی هرکی بگه نشد با قفل فرمون میام سراغش ..
آقا روش خودت کم دردتر بودا

dv2017 جان برات آرزوی قبولی دارم ... خدایی این چند ماهه لذت بردم از پستات . دمت گرمه
آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، Malmal60 ، Sedagat
چند وقت پیش داشتم سی ان ان می دیدم. یه خبر جالب داشت. اینکه یه معبد تو هند هست که به visa temple معروف شده و اکثر آدمایی که می رن اونجا واسه گرفتن ویزای آمریکا انواع و اقسام نذرها می کنن و دخیل می بندن. گفتم یه وقت فکر نکنین ما تنها هستیم.
تشکر کنندگان: jalayevatan ، redbull ، dv2017 ، mary59 ، msr839 ، SamueL.p ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، Elham usa ، copol ، Sedagat
(2016-05-02 ساعت 21:40)redbull نوشته:  خوشیش ب همین روزای انتظار وگرنه برنده شدن حالی نمیده

دزد همه چی دیده بودیم الا دزد امضا که چشممون به جمالش روشن شد Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
البته من خودم از یکی دیگه کش رفتم Cool Cool Cool
کلا جمله قشنگیه. امیدوارم واسه شما ،همیشه همون اولش باشه
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: redbull ، msr839 ، SamueL.p ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، jack87 ، Sedagat
رفقا فکر نکنید انرژی +++++++++++++++++++++++++++++ اما حقیقت ریاضیات میگه زیر 1 درصد ......

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
تشکر کنندگان: dv2017 ، redbull ، msr839 ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، copol ، Sedagat ، rezaeebarmi
(2016-05-02 ساعت 23:10)milade نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 23:06)mr.amir007 نوشته:  دوستی که اون فیلم ایرانی که با لاتاری میره آمریکا لینک یوتیوب داد گم کردم
لینک فیلمه کوووووووووووووووووووووووو
یکی اگر دیده این فیلمو لینکشو بده خواهش دارم

ببین خودتو درگیر نکن از الان.
فردا قبول نمیشی میای توی تاپیک اعلام نتایج میشینی زار زار گریه میکنی.
بیا برو بخواب تا لنگ ظهر، عصر هم بیا ردیتو اعلام کن برو...

والله مردم چه زوق و شوقی دارن واسه رد شدن.
ما خرداد میشد و امتحانا تمام، تا 4 ماه نمیاومدیم کارنامه رو بگیریم. آخرش سال بعد میرفتیم تو صف کلاس بالاتریا، مدیرمون با شیلنگ میزد پس سرمون که بیا برو جلو صف، همون جا اعلام رفوزه شدنم رو میگفتن و کلی میخندیدن. منم میرفتم کلاس قبلی رو دوباره.. این ادا اطفارا رو نداشتیم که ...

شیک و مجلسی ...
اینجور واقعیت بیان نکن دل حاجی رو بدرد میاره...

امید از اونها بگیری مرگ رو میخای ب اونها هدیه بدی !؟

یا حاجی کرمتو عشقه ..
تشکر کنندگان: dv2017 ، milade ، msr839 ، jalayevatan ، mehre cyrus ، Malmal60 ، Sedagat
می تونم حدس بزنم الان چه خبره تو مهاجرسرای نپال. اونا هم رقیب سرسختی هستن. اگه امسال بزنیمشون می ریم واسه فینال.
تشکر کنندگان: dv2017 ، mary59 ، msr839 ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، algh90 ، copol ، parsboyr
(2016-05-02 ساعت 23:27)jalayevatan نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 23:23)dv2017 نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 23:21)jalayevatan نوشته:  جون مادرتون قبول شین کمی حال کنیم ... یعنی هرکی بگه نشد با قفل فرمون میام سراغش ..
آقا روش خودت کم دردتر بودا

dv2017  جان برات آرزوی قبولی دارم ... خدایی این چند ماهه لذت بردم از پستات . دمت گرمه
ممنون دوست عزیز و متقابلا آرزوی قبولی دارم برای شما
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: mary59 ، msr839 ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، Malmal60 ، arminqt
(2016-05-02 ساعت 23:03)milade نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 22:20)kouroshz0 نوشته:  بچه ها میخوام یه خبر بهتون بدم ! فردا شب اکثر مهاجرسرایی ها این و میبینیم فقط یکم امید داشته باشید همه ی ما ایرانی ها لیاقت یه همچین چیزی رو داریم مگه نه خدا ؟؟؟
(2016-05-02 ساعت 22:24)alireza_guitar نوشته:  
امشب چه شبیس
شب فراق است امشب
اینا که شاد و شنگولن فردا شب میبینمشون:
HAD NOT BEEN SELECTED
اینا همونایی هستند که میخوان ببینن که همه اینجوری شدن؟ که من میام میگم شرمنده! نتایج درسته و من رندم سلکتد شدم.
آره، من شرمنده اینام از الان ...
(2016-05-02 ساعت 22:27)redbull نوشته:  هاوار یووو کاکو
عامو بیو برو دس خدا ..

مخلص بچه هاي دشتستانم Smile
می گذرد ...
تشکر کنندگان: milade ، redbull ، aram_hpanahi ، jack87 ، rezaeebarmi
(2016-05-02 ساعت 23:25)dv2017 نوشته:  آره اما ایشون از وقتی که شماره معکوس افتاد بالای صفحه مهاجرسرا دیگه این کارو نکردن ، اینه که به مناسبتهای مختلف ازجمله رندی اعداد تاریخها و مورد فوق راهشون رو ادامه میدیم  Wink
سوالی که پیش میاد اینکه سال دیگه با همین ایدی دوباره میای واسه شمارش معکوس؟ یاد و خاطره لاتاری 2017 واست زنده نمیشه؟

عجب اعتماد به نفسی دارن مردم والله ...
تشکر کنندگان: msr839 ، redbull ، jalayevatan ، dv2017 ، mehre cyrus ، Sedagat
(2016-05-02 ساعت 23:30)msr839 نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 23:03)milade نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 22:20)kouroshz0 نوشته:  بچه ها میخوام یه خبر بهتون بدم ! فردا شب اکثر مهاجرسرایی ها این و میبینیم فقط یکم امید داشته باشید همه ی ما ایرانی ها لیاقت یه همچین چیزی رو داریم مگه نه خدا ؟؟؟
(2016-05-02 ساعت 22:24)alireza_guitar نوشته:  
امشب چه شبیس
شب فراق است امشب
اینا که شاد و شنگولن فردا شب میبینمشون:
HAD NOT BEEN SELECTED
اینا همونایی هستند که میخوان ببینن که همه اینجوری شدن؟ که من میام میگم شرمنده! نتایج درسته و من رندم سلکتد شدم.
آره، من شرمنده اینام از الان ...
(2016-05-02 ساعت 22:27)redbull نوشته:  هاوار یووو کاکو
عامو بیو برو دس خدا ..

مخلص بچه هاي دشتستانم Smile

دشتستان کدوم ..یه؟
مخلص سمت سراج و این ورا باشی بیشتر جواب میره Big Grin
تشکر کنندگان: msr839 ، mehre cyrus
یک نوشابه انرژی زایی میگفت وعده ما بعد قبولیش،گویا فراموش کرده
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839 ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، Malmal60 ، arminqt ، amirmc ، amin_j

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان