کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-02 ساعت 22:42)msr839 نوشته:  امسال اگه نشد واسه هميشه از صحنه رقابت ها كنار ميرم
پس ایشالا بشه تا بازم از شعرهای شما بهره ببریم
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: redbull ، msr839 ، jalayevatan ، mary59 ، Sedagat ، jack87 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، Malmal60
فقط 21 ساعتو 40 دقیقه........
- 2017     قسمت نبود
- 2018     به امید خدا  
- تاریخ چک قبولی:
- Cool Cool
تشکر کنندگان:
(2016-05-02 ساعت 22:42)msr839 نوشته:  امسال اگه نشد واسه هميشه از صحنه رقابت ها كنار ميرم
نگو دلم کباب شد.....
تشکر کنندگان: msr839 ، dv2017 ، mary59 ، Sedagat ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، arminqt
(2016-05-02 ساعت 22:46)aydin-j نوشته:  این یه مصاحبه خیلی خوب از سارا گرو ئه که توش در مورد عکس و نحوه قرعه کشی و ... توضیح میده برخلاف بقیه مصاحبه هاش با ووآ خیلی خوبه.
https://www.youtube.com/watch?v=8ADjpzsc4-0

نتیجه داره میاد، دیگه وقت صحبت در مورد عکس نیست Big Grin
تشکر کنندگان: msr839 ، Sedagat ، jalayevatan ، jack87 ، mehre cyrus
پارسال بهار دسته جمعی رفته بودیم ساحل حاجی واشنگتن ...برگشتی یه دختر موبلوند خشکل وبامروات همراهمون می یومد ..... حالا وای وای وای وای بگو وای
اقا چل شدیم رفت خیلی دیر داره می گذره مخمون گریم پاح کرد معلوم نی چی بلغور می کنم برا خودم
خدایا تورا به اون بزرگی و عظمت بی کرانت قسمت کن و حاجت روا
2011
2012
2013
2014
2015
2016
خدایا به امید تو وتوکل برتو امید دارم Smile 2017
تشکر کنندگان: dv2017 ، Sedagat ، redbull ، msr839 ، jalayevatan ، mary59 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، sepideh1234
(2016-05-02 ساعت 21:50)bagmorad نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 21:41)dv2017 نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 21:24)bagmorad نوشته:  بچه ها یه بحثی:

چند وقت پیش یه جدولی رو تو اینترنت خوندم که مربوط به وزارت امور خارجه ایالات متحده بود. تو اون جدول که پایین لینکش رو میذارم که همه بخونند یه آمار جالب توجهی درج شده بود که نشون میداد طی چند سال گذشته افرادی که از کشورهای مختلف تو این لاتاری گرین کارت شرکت کرده اند از هر کشور چند نفر بودند و چند نفرشون رو در قرعه کشی شرکت داده اند. من قبل از اینکه این جدول رو ببینم همیشه پیش خودم فکر میکردم خب لابد اکثر کسایی که ثبت نام رو با موفقیت انجام میدن حتما تو قرعه کشی شرکت داده میشن اما کاملا خلاف تفکر من، دیدم که اکثر کسایی که ثبت نام کرده اند از همون اول رد شده اند و با اینکه ثبت نامشون موفق بوده ولی تو قرعه کشی شرکت داده نشده اند.
برای مثال تو برنامه لاتاری 2015 از کل شرکت کنندگان ایرانی که 932,346 نفر بوده اند، 433,211 نفر مردود و 499,135 نفر وارد پروسه قرعه کشی شده اند!!!
https://travel.state.gov/content/dam/vis...3-2015.pdf

برای خود من که خیلی عجیب بود!
اصلا فکر نمی کردم این تعداد بالا از شرکت کننده ها همون اول کار رد بشن!
این بود که پیش خودم فکر کردم نکنه ایراد از عکس ها باشه. چون که خیلی از دوست ها و فامیل ها رو دیدم که موقع ثبت نام فقط به سایز و کیفیت و ویژگی های فنی عکس توجه میکنند بدون اینکه به سایر خصوصیات (مثلا فاصله سر تا پایین چانه باید فلان درصد از عرض عکس باشه یا مثلا چشم ها باید در محدوده فلان تا فلان از عرض عکس قرار بگیرند) اهمیتی بدن.
به عنوان مثال سایت http://www.greencardphotocheck.com/en/index.php که ویژگی های مورد نظر رو چک میکنه ، %80 عکس اقوام رو رد کرد.

شما نظرتون چیه در این خصوص؟
دوست عزیز اونجا برای هرسال سه تا ستون داره که ستون دوم derivatives  هستش و اونم همراهان  برنده اصلی هستند

جدا؟!!

خب خدا رو شکر! خیالمون رو راحت کردی.
جناب نظرتون راجع به این سایت بررسی عکس ها چیه؟   http://www.greencardphotocheck.com/en/index.php
اگه عکسی رو رد کنه دیگه تمومه؟!

بدبخت شدیم بهنظرم عکس من رد بشه
پس موندم چطور کد ثبت نام رو داد بهم آخه شرایط عکس میزون بود فقط به جریانششک پیدا کردم که نکنه به عکسم گیر بدن و رد کنن
ای داد بی داد خداحافظ آرزوهای مننن خداحافظ نیوجرسی خداحافظ آلاسکا خداحافظ لندن!!!!!!
تشکر کنندگان: redbull ، milade ، msr839 ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، Malmal60
(2016-05-02 ساعت 22:51)delikanle نوشته:  بدبخت شدیم بهنظرم عکس من رد بشه
پس موندم چطور کد ثبت نام رو داد بهم آخه شرایط عکس میزون بود فقط به جریانششک پیدا کردم که نکنه به عکسم گیر بدن و رد کنن
ای داد بی داد خداحافظ آرزوهای مننن خداحافظ نیوجرسی خداحافظ آلاسکا خداحافظ لندن!!!!!!
سلامت رو بهشون میرسونم.
تشکر کنندگان: dv2017 ، redbull ، Sedagat ، msr839 ، arminqt
روز هجران و شب فرقت یار آخر شد

زدم این فال و گذشت اختر و کار آخر شد

آن همه ناز و تنعم که خزان می‌فرمود

عاقبت در قدم باد بهار آخر شد

شکر ایزد که به اقبال کله گوشه گل

نخوت باد دی و شوکت خار آخر شد

صبح امید که بد معتکف پرده غیب

گو برون آی که کار شب تار آخر شد

آن پریشانی شب‌های دراز و غم دل

همه در سایه گیسوی نگار آخر شد

باورم نیست ز بدعهدی ایام هنوز

قصه غصه که در دولت یار آخر شد

ساقیا لطف نمودی قدحت پرمی باد

که به تدبیر تو تشویش خمار آخر شد

در شمار ار چه نیاورد کسی حافظ را

شکر کان محنت بی‌حد و شمار آخر شد
تشکر کنندگان: Sedagat ، milade ، dv2017 ، msr839 ، jalayevatan ، someonelikeyou ، jack87 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، Malmal60
(2016-05-02 ساعت 22:46)redbull نوشته:  حس قشنگیه .......کاش هر روز میگفتن لاتاری فرداست ...

خب مایلم این خبر خوب رو بهت بدم.
هر روز واسه ما یه لاتاریه. یا زنده میمونیم یا میریم زیر تریلی 18 چرخ، بعد طرف که فول از رومون رد شد یادش میاد یه چیزی یادش رفته دنده عقب باز 18 چرخ رو رد میکنه. بعد دوباره رد میشه میره پی زندگیش ...

اینم لاتاری. خب بعدش؟

نتیجه: به همینی که داریم راضی و قانع باشیم!
تشکر کنندگان: redbull ، kouroshz0 ، msr839 ، jalayevatan ، bagmorad ، mary59 ، mehre cyrus ، copol
دوستان فقط 21 ساعت مونده ! امیدوارم تعداد قبولی های این سایت امسال از سالهای دیگه بیشتر باشه ایشاله
الهی من در کلبه فقیرانه خود کسی دارم که تو در عرش کبریایی نداری
من همچو تویی دارم که مانند خود نداری
بارالها میدونی خستم ‎............‎ بسمه دیگه..... به خرخره رسیده ‎..........‎ حاجت روا کن و همچنین اکثر برنده از مهاجر سرایی های پیگیر نتیجه و کسانی که برای پیشرفت این کارو می کنند بکن ‎...............‎
الهی به امید تو
تشکر کنندگان: redbull ، Sedagat ، dv2017 ، asrainman ، msr839 ، jalayevatan ، bagmorad ، jack87 ، aram_hpanahi ، mom ، arminqt
(2016-05-02 ساعت 22:51)mr.amir007 نوشته:  پارسال بهار دسته جمعی رفته بودیم ساحل حاجی واشنگتن ...برگشتی یه دختر موبلوند خشکل وبامروات همراهمون می یومد ..... حالا وای وای وای وای بگو وای
اقا چل شدیم رفت خیلی دیر داره می گذره مخمون گریم پاح کرد معلوم نی چی بلغور می کنم برا خودم
از این ک اسم اون ستاره افسانه ای اوردی
عاشقتم.
تشکر کنندگان: Sedagat ، msr839 ، jack87 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، Malmal60
(2016-05-02 ساعت 22:48)TAEL نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 22:46)aydin-j نوشته:  این یه مصاحبه خیلی خوب از سارا گرو ئه که توش در مورد عکس و نحوه قرعه کشی و ... توضیح میده برخلاف بقیه مصاحبه هاش با ووآ خیلی خوبه.
https://www.youtube.com/watch?v=8ADjpzsc4-0

نتیجه داره میاد، دیگه وقت صحبت در مورد عکس نیست Big Grin

اتفاقا از قصد گذاشتم که کسایی که مثه من در مورد عکس ثبت نام مرددند خیالشون راحت بشه،چون اونجا اشاره میکنه که عکس ثبت نام خیلی مهم نیست
تشکر کنندگان: msr839 ، redbull ، jack87 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، Malmal60
صدای پمپ آب از زیر زمین می آید
و من پر از تکانه های پمپ
دمر روی تخت
و گوشی در دست
سرودی را زمزمه میکنم
که در پس امروز
و در زوال فردا
فریاد خواهم زد
اما دریغ
که آن لحظه شاید در پس پرده ی افکارم هم نمودی چُنان در خور نیابد
صدای پمپ آب از زیر زمین می آید ...

این شعر سپیدو همین الان گفتم خخخخ
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: redbull ، Sedagat ، jack87 ، msr839 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، Malmal60 ، arminqt ، copol
(2016-05-02 ساعت 22:03)korosh.sepehri نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 21:41)dv2017 نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 21:24)bagmorad نوشته:  بچه ها یه بحثی:

چند وقت پیش یه جدولی رو تو اینترنت خوندم که مربوط به وزارت امور خارجه ایالات متحده بود. تو اون جدول که پایین لینکش رو میذارم که همه بخونند یه آمار جالب توجهی درج شده بود که نشون میداد طی چند سال گذشته افرادی که از کشورهای مختلف تو این لاتاری گرین کارت شرکت کرده اند از هر کشور چند نفر بودند و چند نفرشون رو در قرعه کشی شرکت داده اند. من قبل از اینکه این جدول رو ببینم همیشه پیش خودم فکر میکردم خب لابد اکثر کسایی که ثبت نام رو با موفقیت انجام میدن حتما تو قرعه کشی شرکت داده میشن اما کاملا خلاف تفکر من، دیدم که اکثر کسایی که ثبت نام کرده اند از همون اول رد شده اند و با اینکه ثبت نامشون موفق بوده ولی تو قرعه کشی شرکت داده نشده اند.
برای مثال تو برنامه لاتاری 2015 از کل شرکت کنندگان ایرانی که 932,346 نفر بوده اند، 433,211 نفر مردود و 499,135 نفر وارد پروسه قرعه کشی شده اند!!!
https://travel.state.gov/content/dam/vis...3-2015.pdf

برای خود من که خیلی عجیب بود!
اصلا فکر نمی کردم این تعداد بالا از شرکت کننده ها همون اول کار رد بشن!
این بود که پیش خودم فکر کردم نکنه ایراد از عکس ها باشه. چون که خیلی از دوست ها و فامیل ها رو دیدم که موقع ثبت نام فقط به سایز و کیفیت و ویژگی های فنی عکس توجه میکنند بدون اینکه به سایر خصوصیات (مثلا فاصله سر تا پایین چانه باید فلان درصد از عرض عکس باشه یا مثلا چشم ها باید در محدوده فلان تا فلان از عرض عکس قرار بگیرند) اهمیتی بدن.
به عنوان مثال سایت http://www.greencardphotocheck.com/en/index.php که ویژگی های مورد نظر رو چک میکنه ، %80 عکس اقوام رو رد کرد.

شما نظرتون چیه در این خصوص؟
دوست عزیز اونجا برای هرسال سه تا ستون داره که ستون دوم derivatives  هستش و اونم همراهان  برنده اصلی هستند

ببخشید من تا اونجایی که متوجه شدم یه ستون اول واجدین شرایط بود دومی کسایی که اضافه شدن و سومی جمع این دو ...
چه معنی داره این سه تا و چه تفاوتی داره با هم ؟

ستون سمت چپیه (همون Entrant) کساییند که ثبت نام کردند. ستون وسط (Derivatives) کسایی هستند که همراه اون ثبت نام کننده اصلی هستند (همسر و فرزندان) و ستون سوم جمع این دو مقدار هستند.
ابتدا یکی از دوستام اون فرم رو برای من فرستاد و به من گفت که ستون چپ کسایی اند که وارد مرحله قرعه کشی شده اند و ستون وسط کسایی هستند که رد شده اند و وارد قرعه کشی نشده اند و ستون سمت راست هم تعداد کل شرکت کننده هاست که بنده اینجا موضوع رو مطرح کردم و دوستان فرمودند اشتباه است و به صورت بالا اصلاح شد.
تشکر کنندگان: dv2017 ، asrainman ، msr839 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، copol
(2016-05-02 ساعت 22:20)kouroshz0 نوشته:  بچه ها میخوام یه خبر بهتون بدم ! فردا شب اکثر مهاجرسرایی ها این و میبینیم فقط یکم امید داشته باشید همه ی ما ایرانی ها لیاقت یه همچین چیزی رو داریم مگه نه خدا ؟؟؟
(2016-05-02 ساعت 22:24)alireza_guitar نوشته:  
امشب چه شبیس
شب فراق است امشب
اینا که شاد و شنگولن فردا شب میبینمشون:
HAD NOT BEEN SELECTED
اینا همونایی هستند که میخوان ببینن که همه اینجوری شدن؟ که من میام میگم شرمنده! نتایج درسته و من رندم سلکتد شدم.
آره، من شرمنده اینام از الان ...
(2016-05-02 ساعت 22:27)redbull نوشته:  هاوار یووو کاکو
عامو بیو برو دس خدا ..
تشکر کنندگان: eexaminee ، redbull ، dv2017 ، msr839 ، mehre cyrus ، Malmal60 ، arminqt ، copol

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان