کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
دوستان متاهل این تجربه رو داشتین که:
بعد کلی زحمت و خرج و برو و بیا و داستانایی که واسه هرکی یجوریه... اون لحظه ی اخر سر سفره عقد یه لحظه به همه چی شک میکنی که این اتفاق خوبیه تو زندگیت داره می افته یا اتفاق بدیه!!!!!
یجورایی هنوز بله نشنید الانم همون حسو دارم!!!!
اگه این زندگی باشه         اگه این سهمم از دنیاست         من از مردن هراسم نیست

یه حسی دارم این روزا             که گاهی با خودم میگم             شاید مردم حواسم نیست
تشکر کنندگان: copol ، Sedagat ، jalayevatan ، msr839
(2016-05-02 ساعت 23:59)someonelikeyou نوشته:  من که فردا شب اصلن تحمل دیدن هزبین نات سلکتدو ندارم

من ببینم می خندم...اونوخ آهنگ هپی رو میخونم خخخخ
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: milade ، dv2017 ، redbull ، aram_hpanahi ، pasha_iv ، jack87 ، Malmal60 ، arminqt ، Sedagat ، jalayevatan ، msr839
بهترین کار بعد قبول نشدن رانندگی تو یه مسیر مستقیم و خلوت ، یه نخ مالبرو قرمز، چند تا فوش آبدار به بخت و اقبال و در برگشت خوردن دو عدد استامینفن کدئین و خوابیدن تا فردا صبحه
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: milade ، redbull ، aram_hpanahi ، mary59 ، jack87 ، mehre cyrus ، kouroshz0 ، Malmal60 ، arminqt ، Sedagat ، jalayevatan ، msr839
کاش تاپیک خود بخود رفرش میشد پست های جدید میومدن و مجبور نبودیم اینقد دستی رفرش کنیم این دانشمندای مهاجرسرا چه غلطی میکنن
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: redbull ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، Malmal60 ، Sedagat ، jalayevatan ، msr839
بچه ها بریم 90 ببینیم حواسمون پرت شه بلکه چند ثانیه بگذره Smile

یه حسی دارم این روزا             که گاهی با خودم میگم             شاید مردم حواسم نیست
تشکر کنندگان: Sedagat ، jalayevatan ، msr839
درود! فرداشب کجا بریم چک کنیم؟
من یادم رفته چه کار باید بکنم.. ادرس لطفا
تشکر کنندگان: jalayevatan ، msr839
(2016-05-02 ساعت 23:59)someonelikeyou نوشته:  من که فردا شب اصلن تحمل دیدن هزبین نات سلکتدو ندارم

اتفاقا هز نات بین سلکتد هم هیچ ازت خوشش نمیاد
پس منتظر رندملی باش Big Grin
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، redbull ، mary59 ، jack87 ، mehre cyrus ، Malmal60 ، Sedagat ، jalayevatan ، msr839
طبق تجربه
فردا بین ساعت ۲۰:۴۵دقیقه تا ۲۳ سایت مهاجرسرا هنگ می کنه
بعدش هم که یپای هممون توی قسمت برندگانه که ببینیم چه فردی تاریخ عضویتش برای سال ۱۳۹۵ اونوم ۱۴ اردیبهشته!!!!
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

آقا بیاین یکم منو آروم کنید امشب تو خواب سکته نکنم
بهم بگید قبول نشدن آخر دنیا نیس بگید تو کلی موقعیت داری همینجا
تا من خندم بگیره بعد حرصم بگیره همین الان سکته کنم دیگه به خواب نکشه
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: milade ، redbull ، aram_hpanahi ، mary59 ، jack87 ، Malmal60 ، copol ، asrainman ، Sedagat ، jalayevatan ، msr839
چرا نمیشه از خودم تشکر کنم اینجا؟؟؟؟
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: milade ، alireza_guitar ، redbull ، aram_hpanahi ، jack87 ، mehre cyrus ، Malmal60 ، arminqt ، Sedagat ، jalayevatan ، msr839
بچه ها سایت باز شده چک کنید
در این زمانه بی هیاهوی لال پرست
خوشا به حال کلاغان قیل و قال پرست
هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست
به تنگ چشمی نامردم زوال پرست
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، Malmal60 ، arminqt ، Sedagat ، msr839
حافظ میگه چِهاست در سر این قطره محال اندیش
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، dv2017 ، aram_hpanahi ، arminqt ، Sedagat ، msr839
(2016-05-03 ساعت 00:09)someonelikeyou نوشته:  آقا بیاین یکم منو آروم کنید امشب تو خواب سکته نکنم
بهم بگید قبول نشدن آخر دنیا نیس بگید تو کلی موقعیت داری همینجا
تا من خندم بگیره بعد حرصم بگیره همین الان سکته کنم دیگه به خواب نکشه

قبول نمیشی همه موقعیتتات هم اینجا از دست میره فردا به چه کنم چه کنم می افتی. همین سیستمت رو میفروشی خرج مالبرو میکنی تمام میشه میره.
بعدش ایمیل میاد چک میکنی میبینی قبول شده بودی، هیچی نداری، ویزا اون سال هم اضاف میاد اما تو نمیتونی بری.

خود دانی.
تشکر کنندگان: victor2016 ، alireza_guitar ، someonelikeyou ، mary59 ، mehre cyrus ، jalayevatan ، msr839
میلاد فانتزی هات خیلی تارانتینوییه
هم دوس دارم هم دلم میخواد با بیل شعله های آتیش روی بدنتو خاموش کنم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: milade ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، redbull ، Malmal60 ، arminqt ، copol ، amirmc ، jalayevatan ، msr839
یه سوال پرت! اگه چرت نباشه!!
اونجا میشه مسافرکشی هم کرد!!!
خخخخخخ Big Grin

تشکر کنندگان: jalayevatan ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان