کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
واااي من که جرئت نمیکنم ببینم بزار ی هفته بگذره تو خماريش باشم [GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

تشکر کنندگان: milade ، aram_hpanahi ، dv2017 ، arminqt ، jalayevatan ، msr839
کاش میشد بهتون میگفتم چه مشکلی دارم که واقعا دلم میخاد برم امریکا ولی حیف نمیشه بگم

#جدی
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pasha_iv ، milade ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، Malmal60 ، sepideh1234 ، jalayevatan ، msr839
سایت چند روزه بازه
فقط نمیشه 2017 رو چک کرد
تشکر کنندگان: msr839
دوستان یه پرینت از صفحه ثبت نام دارم به اسم خودم. کار نکرده در حد صفر. مال یه دکتر بوده منتظر اعلام نتایج بوده ولی الان شجاعت چک کردن نتایج رو نداره. معاوضه با شلوار کردی نو Big Grin
تشکر کنندگان: milade ، mary59 ، redbull ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، arminqt ، alireza_guitar ، jalayevatan ، msr839
شاه میاد با لشکرش واسه ی پسر کوچیک ترش

بازم این آهنگه اومد تو مخم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: jack87 ، mary59 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، Malmal60 ، sepideh1234 ، arminqt ، alireza_guitar ، jalayevatan ، msr839
واقعا این عزیز  milade کجا بوده روز آخر اومده ما رو‌میپوکوونه از خنده.
جا داره از این تریبون استفاده کنم بگم سلام همشهری
ای شالله حاجی واشنتن دورت بگر ده
تشکر کنندگان: dv2017 ، mehre cyrus ، Malmal60 ، arminqt ، alireza_guitar ، amin_j ، jalayevatan ، bidad ، msr839
دوستان یعنی واقعا انقدر استرس دارید؟؟؟!!! Wink
ای آقا همه گرفتارن هر کی به یه نحوی،ولی آقا انقدر خودتون رو اذیت نکنید،خدای نکرده یک هزارم درصد کسی از ماها قبول نشه که دیوونه میشه با این همه استرس،بلاخره ی قرعه کشیه،شد که خیلی خوبه ولی اگر نشد میخواید هی حرص بخورید؟تا کی؟که چی بشه؟
نکنید با خودتون اینجوری
امیدوارم که هممون امسال قبول بشیم چون واقعا ی جفت شیش مشدی تو زندگی هر کسیه
ولی خدای نکرده اگه نشد آقا امیدتون رو از دست ندید
به قول شاعر:
زندگی ادامه داره،حتی وقتی تو(لاتاری)نباشی
تشکر کنندگان: redbull ، someonelikeyou ، pasha_iv ، mehre cyrus ، jack87 ، Malmal60 ، sepideh1234 ، copol ، dv2017 ، jalayevatan ، msr839
(2016-05-03 ساعت 00:39)aram_hpanahi نوشته:  دوستان یعنی واقعا انقدر استرس دارید؟؟؟!!! Wink
ای آقا همه گرفتارن هر کی به یه نحوی،ولی آقا انقدر خودتون رو اذیت نکنید،خدای نکرده یک هزارم درصد کسی از ماها قبول نشه که دیوونه میشه با این همه استرس،بلاخره ی قرعه کشیه،شد که خیلی خوبه ولی اگر نشد میخواید هی حرص بخورید؟تا کی؟که چی بشه؟
نکنید با خودتون اینجوری
به قول شاعر:

آرام جون همه اینا درست ولی به نظرم قبول نشدنشم ارزش یکی دو‌روز بی اعصاب بازی و حرص خوردن داره
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: redbull ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، jack87 ، Malmal60 ، arminqt ، jalayevatan ، msr839
وقتی واژه هزنات دیدین خراب بغضتون میشم.
اون موقع هیچ فریاد رسی نداریم .
پس بچسب ب عشق و محبت تا دیر نشده
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، jack87 ، aram_hpanahi ، pasha_iv ، Malmal60 ، arminqt ، dv2017 ، jalayevatan ، msr839
دوستان واقعا باورم نمیشه که زمان به این سرعت گذشت ولحظه موعود رسید.ممنونم ازهمه بچه های مهاجر سرا که با مطالب وعکسا وشوخی ها و.... تو این مدت گذشت زمان رو برامون اسون کردن .از صمیم قلب براتون ارزوی موفقیت دارم ، چه در لحظه دیدن نتایج وچه در بقیه لحظات زندگی .شب خوش
[از هیچ چیز نمی ترسم.فرشته نگهبانم پیشاپیش من گام بر می دارد وراهم را همواروکامیاب می گرداند.Wink
(2016-05-03 ساعت 00:42)someonelikeyou نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 00:39)aram_hpanahi نوشته:  دوستان یعنی واقعا انقدر استرس دارید؟؟؟!!! Wink
نکنید با خودتون اینجوری
به قول شاعر:

آرام جون همه اینا درست ولی به نظرم قبول نشدنشم ارزش یکی دو‌روز بی اعصاب بازی و حرص خوردن داره

انصافا ارزشش رو داره شما درست میگی
ولی خدایی میپرسم،شما کسی رو سراغ داری که اعصابش ظرفیت ی ناراحتی و دغدغه دیگه رو داشته باشه؟
سامی جان امیدوارم که امسال حتما جزء برنده ها ببینمت،خدای نکرده اگر نشد از ته دل امیدوارم که مشکلتون حل بشه و ناراحت و نا امید نبینمت
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، mehre cyrus ، jack87 ، jalayevatan ، msr839
سلام. ولی دوس عزیز خیلیا مثل من که بار چندمشون هست و صبر زیادی کشیدن نیاز دارن به رفتن برای رسیدن به ارامش و دور شدن از خیلی چیزا بهمین خاطر خیلی استرس دارن و خیلیها چون صرفا بخاطر مسایل دیگه میخوان برن زیاد استرس ندارن
Cool
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، aram_hpanahi ، jack87 ، sepideh1234 ، msr839
(2016-05-03 ساعت 00:47)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 00:42)someonelikeyou نوشته:  
نکنید با خودتون اینجوری
به قول شاعر:

ولی خدایی میپرسم،شما کسی رو سراغ داری که اعصابش ظرفیت ی ناراحتی و دغدغه دیگه رو داشته باشه؟
سامی جان امیدوارم که امسال حتما جزء برنده ها ببینمت،خدای نکرده اگر نشد از ته دل امیدوارم که مشکلتون حل بشه و ناراحت و نا امید نبینمت

مرسی رفیق
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، mehre cyrus ، Death ‎Angel ، jack87 ، Mostafa85 ، jalayevatan ، msr839
من صفحه ٣٢١ هستم، تا شما بخوابيد منم بقيه رو ميخونم و بهتون ميرسم D:
كيس نامبر:**8 2016AS /ارسال فرم: May22 /مصاحبه: Oct 19 /آنکارا / ویزا یکضرب/ ورود به آمریکا: 24 Nov
دریافت گرین کارت:23 2015Dec
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، jack87 ، redbull ، arminqt ، algh90 ، taptan ، tenardie2bai ، jalayevatan ، msr839
(2016-05-03 ساعت 00:52)someonelikeyou نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 00:47)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 00:42)someonelikeyou نوشته:  آرام جون همه اینا درست ولی به نظرم قبول نشدنشم ارزش یکی دو‌روز بی اعصاب بازی و حرص خوردن داره

مرسی رفیق

خیلی مخلصم
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، mehre cyrus ، jack87 ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان