کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-03 ساعت 03:08)mohammadalir نوشته:  01 Sec
وای وقتی تایمر به این رقم برس چیکارکنیم نمی دونم

میریم زیر پتو!!! Big Grin
تشکر کنندگان: mohammadalir ، arminqt ، jack87 ، aram_hpanahi ، sepideh1234 ، Sedagat ، jalayevatan ، msr839
سلام
من برنده سال ۲۰۱۵ الانم آمریکام
ولی خداییش گرین کارت هم چیزی نیست ااا
بچسبید به زندگیتون تو ایران
lol
کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / ارسال فرمهای سری اول: 19 May / کارنت شدن کیس: March / مصاحبه: 6 May - ویزا یک ضرب / ورود ۷ جولای ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: mohammadalir ، arminqt ، mehre cyrus ، kouroshz0 ، tenardie2bai ، jack87 ، copol ، aram_hpanahi ، amin_j ، redbull ، Sedagat ، amirmc ، sheghi ، msr839
(2016-05-03 ساعت 03:10)mehre cyrus نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 03:08)arminqt نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 03:03)mehre cyrus نوشته:  به نظر من واسه سرگرمی ماهم شده باید تعداد کیس هارو چهار قسمت کنن تو هر فصل  یه قرعه کشی داشته باشیم. دور هم شاد باشیم

هاها... به كي سي سي ايميل بزن پيشنهاد بده

اگر آمریکا تو ایران سفارت داشت. حتما یه سریا به خاطر این مسیله از دیوارش میرفتن بالا  Wink

بعيد نبود ... البته حرف سياسي اينجا نبايد زد.
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: mohammadalir ، mehre cyrus ، jack87 ، aram_hpanahi ، Sedagat ، msr839
(2016-05-03 ساعت 02:39)arminqt نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 02:22)LORDAmiroo نوشته:  من امروز داشتم درمورد خودمو این 17 سالی که لاتاری شرکت میکنم فک میکردم...
به این نتیجه رسیدم که همین که 17 سال شادو خندون دارم لاتاری شرکت میکنم نشان دهنده پررو بودنمه...
و اینکه هنوز بهش امید دارم هم نشون دهنده ی اعتماد به سقف کاذبه Big Grin
چن بار به این سناریو فک کردم که کی سی سی یه کارمند پیر 90 ساله داره که وقتی کیس ماهارو میبینه در حالی که یه قهوه دستشه و هنوز به موس های لیزری جدید عادت نکرده موس رو میگیره و با کمی لرزش رو دکمه دلیت میبره و در حالی که با لبخند ملیحش به افق خیره شده و از دهنش همینطور داره آب میاد همون اول کیس مارو دلیت میکنه و بعد هم میره یه قهوه دیگه برداره :|
منم دیوونه بودم اصن از اول که اومدم تو این تاپیک با شما دوستان گل معاشرت کردم :| Sad

واقعا وقتي ميبينم خيلي از برنده ها اصلا چك نميكنن نتايج رو و خيلي هاي ديگه برنده ميشن اما حتي استارت نميزنن پرونده رو و از سوي ديگه امضاي تو رو ميبينم ميگم آخه اين درسته . آخه اين عادلانه است .
دوست دارم برنده شوم اما اگه من برنده بشم و تو نشي خجالت ميكشم.

خجالت نکش قربونت برم ایشالا برنده میشی Wink
شانس اسمش روشه شانسه حق آدما نیس که بخوان طلب کنن Cool وقتیم که شما یا هر کس دیگه برنده میشید نشون دهنده خوش شانس بودن شماست نه بدشانس بودن من و بقیه که برنده نشدن Cool Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: arminqt ، mehre cyrus ، bagmorad ، jack87 ، Malmal60 ، aram_hpanahi ، sepideh1234 ، Sedagat ، jalayevatan ، mohammadalir ، msr839
(2016-05-03 ساعت 03:08)arminqt نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 03:03)mehre cyrus نوشته:  به نظر من واسه سرگرمی ماهم شده باید تعداد کیس هارو چهار قسمت کنن تو هر فصل  یه قرعه کشی داشته باشیم. دور هم شاد باشیم

هاها... به كي سي سي ايميل بزن پيشنهاد بده

اگر آمریکا تو ایران سفارت داشت. حتما یه سریا به خاطر این مسیله از دیوارش میرفتن بالا  Wink

اگه برنده نشم خودم اولیش بودم Smile Big Grin
کل هستی را انرژی‌ای فرا گرفته است که از تو محافظت می‌کند و مراقب توست.
این انرژی همیشه در دسترس است، اما اگر تو از آن بی‌بهره هستی، فقط خودت مقصری!
اگر تودرهایت را بسته نگاه داری ممکن است با وجود درخشش خورشید در آسمان، در تاریکی به سر بری!

طلب خیر
تشکر کنندگان: arminqt ، mehre cyrus ، jack87 ، aram_hpanahi ، Sedagat ، mohammadalir ، msr839
(2016-05-03 ساعت 03:11)rohemast نوشته:  سلام
lol

سلام به شما
یعنی شما حاضرین کلا سند بنام کنید Big Grin
یعنی شما با این سیستم رسیدی امریکا / خوشبحال شما /
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، jack87 ، LORDAmiroo ، aram_hpanahi ، Sedagat ، elahe mousavi ، jalayevatan ، msr839
(2016-05-03 ساعت 03:12)arminqt نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 03:08)arminqt نوشته:  هاها... به كي سي سي ايميل بزن پيشنهاد بده

بعيد نبود ... البته حرف سياسي اينجا نبايد زد.

این یه حرف اجتماعی و فرهنگی بود فقط Tongue Big Grin Shy
تشکر کنندگان: arminqt ، mohammadalir ، jack87 ، aram_hpanahi ، Sedagat ، msr839
(2016-05-03 ساعت 03:12)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 02:39)arminqt نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 02:22)LORDAmiroo نوشته:  من امروز داشتم درمورد خودمو این 17 سالی که لاتاری شرکت میکنم فک میکردم...
به این نتیجه رسیدم که همین که 17 سال شادو خندون دارم لاتاری شرکت میکنم نشان دهنده پررو بودنمه...
و اینکه هنوز بهش امید دارم هم نشون دهنده ی اعتماد به سقف کاذبه Big Grin
چن بار به این سناریو فک کردم که کی سی سی یه کارمند پیر 90 ساله داره که وقتی کیس ماهارو میبینه در حالی که یه قهوه دستشه و هنوز به موس های لیزری جدید عادت نکرده موس رو میگیره و با کمی لرزش رو دکمه دلیت میبره و در حالی که با لبخند ملیحش به افق خیره شده و از دهنش همینطور داره آب میاد همون اول کیس مارو دلیت میکنه و بعد هم میره یه قهوه دیگه برداره :|
منم دیوونه بودم اصن از اول که اومدم تو این تاپیک با شما دوستان گل معاشرت کردم :| Sad

واقعا وقتي ميبينم خيلي از برنده ها اصلا چك نميكنن نتايج رو و خيلي هاي ديگه برنده ميشن اما حتي استارت نميزنن پرونده رو و از سوي ديگه امضاي تو رو ميبينم ميگم آخه اين درسته . آخه اين عادلانه است .
دوست دارم برنده شوم اما اگه من برنده بشم و تو نشي خجالت ميكشم.

خجالت نکش قربونت برم ایشالا برنده میشی  Wink
شانس اسمش روشه شانسه حق آدما نیس که بخوان طلب کنن  Cool وقتیم که شما یا هر کس دیگه برنده میشید نشون دهنده خوش شانس بودن شماست نه بدشانس بودن من و بقیه که برنده نشدن  Cool  Big Grin

حالا من كه برنده نشدم توي اين ٦ سال . اميدوارم امسال سال بچه هاي مهاجرسرا بشه . اميدوارم از بچه هاي اين تاپيك بالاي ٢٠ نفر برنده بشن و شما و ٣ ٤ نفر ديگه جزو اين برنده ها باشين
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، mohammadalir ، bagmorad ، LORDAmiroo ، jack87 ، algh90 ، copol ، aram_hpanahi ، Sedagat ، jalayevatan ، msr839
lol

خب بیا جاها عوض !؟
اگر تودرهایت را بسته نگاه داری ممکن است با وجود درخشش خورشید در آسمان، در تاریکی به سر بری!

طلب خیر
تشکر کنندگان: mohammadalir ، mehre cyrus ، bagmorad ، jack87 ، algh90 ، arminqt ، aram_hpanahi ، Sedagat ، sepideh1234 ، jalayevatan ، msr839
ساعت 3:15 pm کاربران در حال بازدید : alireza_guitar، bagmorad، copol، kouroshz0، LORDAmiroo، mehre cyrus، mo-11، mohammadalir، 2 مهمان

طلب خیر
تشکر کنندگان: arminqt ، mohammadalir ، mehre cyrus ، jack87 ، bagmorad ، LORDAmiroo ، copol ، taptan ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-05-03 ساعت 02:58)bagmorad نوشته:  بچه ها فکر میکنید فردا شب اسم چند نفر از بچه هایی که امشب اینجا بودند، در بیاد؟!

به شدت اعتقاد دارم هیچی چون این تاپیک نحسه Big Grin
ولی حالا خارج از شوخی شاید 1 یا 2 نفر اونم در بهترین حالت ...
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
(2016-05-03 ساعت 03:14)mohammadalir نوشته:  
lol

سلام به شما
یعنی شما حاضرین کلا سند بنام کنید Big Grin
یعنی شما با این سیستم رسیدی آمریکا / خوشبحال شما /

ولی من فکرمیکنم شما یا هرکسی که به امریکا دست یافته درواقع ارزوهاش هم مسلما بزرگ تر و جدی تر و بهتر می شود /به این علت می فرماییید خداییش گرین کارت چیزی نیست / ای کاش ما هم برسیم .
تشکر کنندگان: arminqt ، mehre cyrus ، jack87 ، aram_hpanahi ، Sedagat ، sepideh1234 ، elahe mousavi ، jalayevatan ، msr839
ی
یاد یه کلیپ افتادم!!! این وقت شبی!
که آخره کلیپ اون مرده به پسره میگه:
حدااقل یه ماااااش میدادی!

حالا به اداره مهاجرت میگم :
حدا اقل یه Hope میدادی
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

خیلی خوبــه آدم واسه آینده اش برنامه ریزی داشته باشه و به قولی یه پلن اینکه در ده سال آینده میخوام چیکار کنم و به کجا برسم

گرین کارت و برنده شدن در لاتاری یکی از این اهداف ممکنه باشه اما نباشه زلف تمام زندگی ، امید و آرزوها رو به لاتاری یعنی بخت آزمایی ، شانس ، قرعه کشی گره بزنه .

بعضی از این کامنت های 300 و خورده ای صفحه رو که میخونم واقعاً نمیدونم چی باید گفت !

بعنوان کسی که نزدیک به 15 سال خارج از ایران که زیادم دور نیستم زندگی میکنم و اندک تجربه ای در زندگی خارج از کشور دارم و صد البته مدعی و داعیه دار چیزی هم نیستم باید بگم که قطعاً هم میدونید و بیشتر شبیه تکرار مکرراته ، زندگی در خارج از کشور همچینم آسون نیست ! زندگی که پر زرق و برق باشه و فقط در آمریکا بتونی به آرزوهات برسی . آمدیم و 10 سال در لاتاری شرکت کردید و قبول نشدید این عمر رفته رو چطوری قراره پس بگیرید ؟ واسه همین میگن زندگی خودتون رو در لاتاری خلاصه نکنید بلکه لاتاری یک فرصت هستش که اگه شانس و اقبال شما رو همراهی کرد و به قولی ابر و باد و مه و خورشید و فلک یاری کرد میتونید جزئی از فرصت هاتون قرار بدید چه بسا ممکنه اصلا برید اونجا و خوشتون نیاد که خیلی ها بودن رفتن و دیدن اون چیزی که فکر میکردن نبود و برگشتن

اتفاقا بنظرم در خارج از ایران از صبح تا شب فقط باید کار کنی برخلاف خیلی ها که فکر میکنن همش خوشگذرونیه ! وقتی گهگاهی میرم ایران و میبینم که مردم تو ایران کمتر کار میکنن تا کسانی که خارج از ایرانن وقتی بهشون میگم خیلی جبهه میگیرن و میگن نه ما بدبختی و ... داریم شماها خوش هستین و... که البته بعضی چیزها تا در موقعیت و تجربه قرار نگیری نمیتونی درکش کنی

بعضیا فکر میکنن آمریکا همین عکس ها ، فیلم هایی که نشون میدن و... هستش ! امریکا هم مثل هر کشور دیگه ای ثروتمند داره ، کارتن خواب داره ، مرفه دار ، بدبخت بیچاره داره و... پس واسه خودتون کاخ آرزوها نسازید چون بعدها این کاخ آرزوها بشه زیر زمینی 40 متری خودتون ضربه میخورید

غرض از این حرفا این هستش که اگه قبول شدید خودتونو واسه یه سختی آماده کنید نه که فکر کنید خب دیگه نونمون تو روغنه و وضعمون کویت میشه ... آخه دیدم بعضیا مایکروسافت ، اپل و... میبینم و عاشق امریکا میشن که حالا آقا ما میریم میخواییم بریم ناسا !!! ورود به ناسا چیز محالی نیست اما یک مقدمه و زمینه و... داره همینجوری هوایی کسی حرف بزنه که نمیشه

خلاصه زندگی خیلی واقعی تره از اون چیزیه که تو عکس ها ، فیلما و آرزوها هستش
(2016-05-03 ساعت 03:17)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 02:58)bagmorad نوشته:  بچه ها فکر میکنید فردا شب اسم چند نفر از بچه هایی که امشب اینجا بودند، در بیاد؟!

به شدت اعتقاد دارم هیچی چون این تاپیک نحسه Big Grin
ولی حالا خارج از شوخی شاید 1 یا 2 نفر اونم در بهترین حالت ...

داداش فاز منفی نده خداییش حالمون همین طوری زیر خط استرسته

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان