کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-03 ساعت 01:42)kkr200 نوشته:  JFK Airport

فرودگاه جی اف کندی

ایشالا مقصد همه مهاجرسرایی ها:

[عکس: rzhclibi7ivvveist5uy.jpg]

انشاءلله!
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، arminqt ، mohammadalir ، jack87 ، sepideh1234 ، Sedagat ، msr839
وای خدا کلی سال و ماه منتظر این روزها بودیم یعنی الان فکرکنید مشخص هست کدوم از ما اسممون داخل چه لیستی رفته Sad(((( Smile)))
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، arminqt ، bagmorad ، jack87 ، aram_hpanahi ، sepideh1234 ، Sedagat ، jalayevatan ، msr839
(2016-05-03 ساعت 02:51)mohammadalir نوشته:  وای خدا کلی سال و ماه منتظر این روزها بودیم یعنی الان فکرکنید مشخص هست کدوم از ما اسممون داخل چه لیستی رفته Sad((((  Smile)))

بله مشخص شده . اما خود ماها خبر نداريم
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، mohammadalir ، bagmorad ، jack87 ، LORDAmiroo ، aram_hpanahi ، sepideh1234 ، Sedagat ، msr839
یک درودل حسابی برای ما مشتاقان :
تا کی اخه باید هواپیماهای ایرباس a380 و بوینگ 787 dreamline اماراتی و قطری رو که از دبی و ابوظبی و دوحه از سر کشور ایران به مقصد هوستون و واشنگتن و نیویورک و لس انجلس و سانفراسیسکو رو با حسرت در اسمان نگاه کرد و گفت خدایا کی میشه منم مسافر این پروازها بشم ...اره ولی اگر تو بخوای میش
تشکر کنندگان: bagmorad ، mehre cyrus ، arminqt ، jack87 ، LORDAmiroo ، aram_hpanahi ، sepideh1234 ، Sedagat ، jalayevatan ، msr839
بچه ها فکر میکنید فردا شب اسم چند نفر از بچه هایی که امشب اینجا بودند، در بیاد؟!
تشکر کنندگان: mohammadalir ، mehre cyrus ، arminqt ، jack87 ، aram_hpanahi ، ali etesami ، sepideh1234 ، Sedagat ، msr839
(2016-05-03 ساعت 02:58)mohammadalir نوشته:  یک درودل حسابی برای ما مشتاقان :
تا کی اخه باید هواپیماهای ایرباس a380 و بوینگ 787 dreamline اماراتی و قطری رو که از  دبی و ابوظبی و دوحه از سر کشور ایران به مقصد هوستون و واشنگتن و نیویورک و لس انجلس و سانفراسیسکو رو با حسرت در اسمان نگاه کرد و گفت خدایا کی میشه منم مسافر این پروازها بشم ...اره ولی اگر تو بخوای میش

رو سر ما که شده اتوبان دیگه! Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: mohammadalir ، arminqt ، aram_hpanahi ، sepideh1234 ، Sedagat ، jalayevatan ، msr839
وای نمیدونم حتی فکرکردن راجع به این موضوع وحشتناک...من که میگم بیاییم برای همدیگه دعاکنیم / یعنی من برای تو و تو برای من / فکرمی کنم این دعا مستجاب باشد
تشکر کنندگان: bagmorad ، mehre cyrus ، arminqt ، jack87 ، aram_hpanahi ، Sedagat ، jalayevatan ، msr839
امیدوارم فردا برعکس هرسال افراد زیادی رو از مهاجرسرا خوشحال ببینم.
we fight for a better life
به نظر من واسه سرگرمی ماهم شده باید تعداد کیس هارو چهار قسمت کنن تو هر فصل یه قرعه کشی داشته باشیم. دور هم شاد باشیم
تشکر کنندگان: mohammadalir ، tenardie2bai ، arminqt ، bagmorad ، jack87 ، taptan ، aram_hpanahi ، sepideh1234 ، Sedagat ، jalayevatan ، msr839
(2016-05-03 ساعت 03:03)mehre cyrus نوشته:  به نظر من واسه سرگرمی ماهم شده باید تعداد کیس هارو چهار قسمت کنن تو هر فصل  یه قرعه کشی داشته باشیم. دور هم شاد باشیم

خیلی باحال گفتی ای ول Big Grin
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، arminqt ، bagmorad ، aram_hpanahi ، Sedagat ، jalayevatan ، msr839
(2016-05-03 ساعت 03:01)mohammadalir نوشته:  وای نمیدونم حتی فکرکردن راجع به این موضوع وحشتناک...من که میگم بیاییم برای همدیگه دعاکنیم / یعنی من برای تو و تو برای من / فکرمی کنم این دعا مستجاب باشد

من که از ته دل میخوام تمام بچه هایی که امشب تو مهاجرسرا هستند و این قدر شیفته ی برنده شدنند که خواب ندارند، اسم همشون درآد و فردا این موقع در حال بحث با هم بر سر تکمیل کردن فرم DS-260 باشیم!

انشاءالله! Smile
(2016-05-03 ساعت 03:03)mehre cyrus نوشته:  به نظر من واسه سرگرمی ماهم شده باید تعداد کیس هارو چهار قسمت کنن تو هر فصل  یه قرعه کشی داشته باشیم. دور هم شاد باشیم

هاها... به كي سي سي ايميل بزن پيشنهاد بده
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، mohammadalir ، jack87 ، aram_hpanahi ، Sedagat ، jalayevatan ، msr839
01 Sec
وای وقتی تایمر به این رقم برس چیکارکنیم نمی دونم
تشکر کنندگان: arminqt ، kouroshz0 ، bagmorad ، jack87 ، algh90 ، copol ، taptan ، aram_hpanahi ، sepideh1234 ، Sedagat ، jalayevatan ، msr839
(2016-05-03 ساعت 03:08)mohammadalir نوشته:  01 Sec
وای وقتی تایمر به این رقم برس چیکارکنیم نمی دونم

حالا اون لحظه رو تصور کن که داریم اطلاعاتمون رو میزنیم واسه دیدن نتیجه ....
کل هستی را انرژی‌ای فرا گرفته است که از تو محافظت می‌کند و مراقب توست.
این انرژی همیشه در دسترس است، اما اگر تو از آن بی‌بهره هستی، فقط خودت مقصری!
اگر تودرهایت را بسته نگاه داری ممکن است با وجود درخشش خورشید در آسمان، در تاریکی به سر بری!

طلب خیر
تشکر کنندگان: arminqt ، mehre cyrus ، mohammadalir ، bagmorad ، jack87 ، algh90 ، copol ، aram_hpanahi ، sepideh1234 ، Sedagat ، jalayevatan ، msr839
(2016-05-03 ساعت 03:08)arminqt نوشته:  

هاها... به كي سي سي ايميل بزن پيشنهاد بده

اگر امریکا تو ایران سفارت داشت. حتما یه سریا به خاطر این مسیله از دیوارش میرفتن بالا Wink
تشکر کنندگان: mohammadalir ، arminqt ، bagmorad ، kouroshz0 ، jack87 ، copol ، aram_hpanahi ، sepideh1234 ، Sedagat ، mary59 ، jalayevatan ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان