کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
هرکس اولین پست صفحه 400 رو بزاره قبوله Cool
تشکر کنندگان: arminqt ، msr839 ، mehrdad4422
رفقا و دوستان عزیز
اصلا فاز منفی ندین
همه شب بر این امیدم
که نسیم صبحگاهی
به نوای آشنایی
بنوازد آشنارا
تشکر کنندگان: msr839 ، mehrdad4422 ، rezaeebarmi ، aram_hpanahi
(2016-05-03 ساعت 17:52)arminqt نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 16:35)dv2017 نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 16:32)arminqt نوشته:  يكي به من رتبه بده لطفا ... هم اكنون نيازمند رتبه دادن شما هستيم ....
دركت ميكنم آرمين جان
منم كلي استرس داشتم تا از او شماره خارج شدم  Big Grin

خدايي زور داره روز اعلام نتايج اون رتبه سراغت بيادش

من نمیدونم چرا از اول تو این فازا نبودم!
بابا به پیر به پیغمبر اینکه رتبت شمارش الان چنده یا اینکه مثلا هروز ماهو از یه ور میدیدی الان از یه ور دیگه میبینی :| هیچ کدوم از اینا دلیل به قبولی یا عدم قبولیا نمیشه :|
یکی روز شانسشه یکی تولدشه یکی ....
اصن هیچ ربطی نداره! قرعه کشی چند ماه پیش شده رفته الان فقط جوابشو میدن :|
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: msr839 ، arminqt ، mr.amir007 ، dv2017 ، mehrdad4422 ، rezaeebarmi ، Ali agha ، mary59 ، Daneshjo ، aram_hpanahi
چرا تعداد ارسال هاي بنده كم شدن؟
می گذرد ...
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، dv2017 ، Daneshjo ، aram_hpanahi ، redbull
(2016-05-03 ساعت 18:00)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 17:52)arminqt نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 16:35)dv2017 نوشته:  دركت ميكنم آرمين جان
منم كلي استرس داشتم تا از او شماره خارج شدم  Big Grin

خدايي زور داره روز اعلام نتايج اون رتبه سراغت بيادش

من نمیدونم چرا از اول تو این فازا نبودم!
بابا به پیر به پیغمبر اینکه رتبت شمارش الان چنده یا اینکه مثلا هروز ماهو از یه ور میدیدی الان از یه ور دیگه میبینی :| هیچ کدوم از اینا دلیل به قبولی یا عدم قبولیا نمیشه :|
یکی روز شانسشه یکی تولدشه یکی ....
اصن هیچ ربطی نداره! قرعه کشی چند ماه پیش شده رفته الان فقط جوابشو میدن :|

آخه ميخوام وقتي اون جمله معروف مياد جلو چشمم هيچ بهانه ديگه واسم نباشه خب
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839 ، LORDAmiroo ، elinn ، Daneshjo ، aram_hpanahi
(2016-05-03 ساعت 17:25)rezaeebarmi نوشته:  تو طالع بینی ماه تولد من نوشته
اعداد شانس 1 و 7
روز اقبال : چهارشنبه

بنظرتون تفسیرش چیه؟ یعنی من فردا برم سایت و چک کنم نتیجه قبولی رو می بینم عایا؟    Rolleyes  Rolleyes  Rolleyes

خب چهارشنبه میرید میبینید اااااااااا برنده شدید
بعد 1 ماه بعدش کارنت میشید...7 ماه بعدم ويزاي یک ضرب....برید به سلامت... سلام ما را بسی به برج آزادی و کازینو های لاس وگاس و سختی های فراوان بعد مهاجرت برسانید...دعا کنید منم باتون همسفر باشم و سلام بقیه رو برسونم Big Grin Tongue
تشکر کنندگان: arminqt ، msr839 ، rezaeebarmi ، mary59 ، mohsenjoon ، aram_hpanahi ، MiladCr7
کاربران در حال بازدید این موضوع: ahkh2020، Ali agha، ali100، amin_sh، hamid_one، itprs، jalliill، justforyou، mehrdad4422، mr.amir007*، msr839، sattar1981، آخشام، 11 مهمان
پس از ان غروب رفتن تو بیا طلوع من باششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششش
خدایا تورا به اون بزرگی و عظمت بی کرانت قسمت کن و حاجت روا
2011
2012
2013
2014
2015
2016
خدایا به امید تو وتوکل برتو امید دارم Smile 2017
تشکر کنندگان: MiladCr7 ، msr839 ، dv2017 ، elinn ، Daneshjo ، aram_hpanahi
(2016-05-03 ساعت 17:58)jalliill نوشته:  من برم حموووووم . خیلی دیر شد.. صورتمو اصلاح کنم...  اسمم در امد میرم بیرون... خوشتیپ باشم .. فعلا دوستان

آهان این درسته. دوش بگیریم موقع لحظه ی تحویل متبرک باشیم

کثیفی ها رو از این سال به سال دیگه نبریم Big Grin Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: arminqt ، msr839 ، dv2017 ، elinn ، Daneshjo ، aram_hpanahi
امشب اسم همه در میاد
اینم فاز مثبت
تشکر کنندگان: Daneshjo ، aram_hpanahi
من همين الان با كي سي سي مكاتبه داشتم . گفت از بچه هاي مهاجر سرا فقط ٤ نفر بردن .
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: usamohajer ، msr839 ، LORDAmiroo ، dv2017 ، hamid_one ، Daneshjo ، aram_hpanahi
(2016-05-03 ساعت 18:02)mr.amir007 نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: ahkh2020، Ali agha، ali100، amin_sh، hamid_one، itprs، jalliill، justforyou، mehrdad4422، mr.amir007*، msr839، sattar1981، آخشام، 11 مهمان
پس از ان غروب رفتن تو بیا طلوع من باششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششش

من رو هم اضافه کن [emoji2]

تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi
(2016-05-03 ساعت 18:02)farnoush.gh نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 17:25)rezaeebarmi نوشته:  تو طالع بینی ماه تولد من نوشته
اعداد شانس 1 و 7
روز اقبال : چهارشنبه

بنظرتون تفسیرش چیه؟ یعنی من فردا برم سایت و چک کنم نتیجه قبولی رو می بینم عایا؟    Rolleyes  Rolleyes  Rolleyes

خب چهارشنبه میرید میبینید اااااااااا برنده شدید
بعد 1 ماه بعدش کارنت میشید...7 ماه بعدم ويزاي یک ضرب....برید به سلامت... سلام ما را بسی به برج آزادی و کازینو های لاس وگاس و سختی های فراوان بعد مهاجرت برسانید...دعا کنید منم باتون همسفر باشم و سلام بقیه رو برسونم  Big Grin  Tongue

برج آزادي كه توو همين تهران خودمونه Big Grin
حتما منظورت مجسمه آزادي بود Smile
می گذرد ...
تشکر کنندگان: arminqt ، milade ، soheil77 ، dv2017 ، mary59 ، Daneshjo ، aram_hpanahi
(2016-05-03 ساعت 17:55)elinn نوشته:  هرچی بیشتر به اعلام نتایج نزدیک میشیم تنفس داره برام سخت تر میشه میترسم از ذوق برنده شدن نفسم بند بیاد و این آرزو رو به گور ببرم Tongue

نه بابا دور از جون.
یه کم حالت گرفته میشه اما سال دیگه باز ثبت نام میکنی.

شیک و مجلسی.
تشکر کنندگان: arminqt ، msr839 ، LORDAmiroo ، mehrdad4422 ، dv2017 ، elinn ، Daneshjo ، aram_hpanahi
به اميد موفقيت همه دوستان عزيز،انشاالله همه دوستان مهاجرسرا اسمشون در مياد
تمام سپاسم ازآن كسيست كه به من نيازى نداشت امافراموشم نكرد (کورش کبير)
تشکر کنندگان: arminqt ، mehrdad4422 ، msr839 ، nazi56 ، dv2017 ، elinn ، Daneshjo ، aram_hpanahi
رفقا یک سرگرمی باحال...
از یک تا صد رو روی برگه های ریز نوشتم و مچاله و انداختم داخل یه ظرف و گفتم بینم احتمال یک درصد هم که واسه قبولی بدیم، ببینم بعد چند سال اسمم درمیاد، تازه واسه مصاحبه...
خلاصه عدد شصد و سه رو که همون اول در نظر گرفته بودم بعد از بیست و هفت بار کشیدم بیرون [FACE WITH TEARS OF JOY]
یعنی خداییش فهمیدم که اگه تا بیست و هفت سال دیگه هم اینجا قبول نشم بازم ناراحت نمیشم چون همش شانسیه... [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]
البته بعضی اعداد هم چند بار اومدن بیرون که واسه آدمای خرشانسه [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
اگه مایل بودید شما هم این سرگرمی رو انجام بدید که هم این ساعات باقیمانده بگذره...[FACE WITH STUCK-OUT TONGUE AND WINKING EYE]
تشکر کنندگان: arminqt ، msr839 ، mary59 ، dv2017 ، Daneshjo ، aram_hpanahi ، amirmc

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان