کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
آدم ياد شباى عمليات ميافته ... به اميد پيروزى رزمندگان اسلام بر لشكر كفر ... باشد كه اين ابليس هز نات بيين سلكتد كافر را نابود كنيم
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

(2016-05-03 ساعت 18:02)farnoush.gh نوشته:  خب چهارشنبه میرید میبینید اااااااااا برنده شدید
بعد 1 ماه بعدش کارنت میشید...7 ماه بعدم ويزاي یک ضرب....برید به سلامت... سلام ما را بسی به برج آزادی و کازینو های لاس وگاس و سختی های فراوان بعد مهاجرت برسانید...دعا کنید منم باتون همسفر باشم و سلام بقیه رو برسونم  Big Grin  Tongue

مگه تو اینترنت ببینی.
تشکر کنندگان: arminqt ، arezoo bj ، mehrdad4422 ، msr839 ، hamedDV ، dv2017 ، rezaeebarmi ، Daneshjo ، aram_hpanahi
ی چیزی بگم؟
فردا تولدمه...
بهترین کادو تولد من چی میتونه باشه؟
تشکر کنندگان: milade ، mom ، mehrdad4422 ، msr839 ، arminqt ، dv2017 ، rezaeebarmi ، jack87 ، Daneshjo ، aram_hpanahi
دوستان عزیز. عزیز های دل لاتاری اخرین راه مهاجرت نیست اینو فراموش نکنید لطفا.اطمینان داشته باشید امروز عده زیادی با جمله معروف نفرت امیزی که نمیخوام اینجا بیارمش مواجه میشید عده بسیار بسیار ... کمی هم برنده میشن که امیدوارم حداقل یکیشون بین ما باشه. میدونم از استرس کم نمیکنه ولی امیدوارم اخر کار دل سرد نشید .
تشکر کنندگان: Daneshjo ، aram_hpanahi
من اولین بار شرکت میکنم تا حالا شرایطش رو نداشتم شرکت نکردم و نخواستم حق کسی رو ضایع کنم.
[از هیچ چیز نمی ترسم.فرشته نگهبانم پیشاپیش من گام بر می دارد وراهم را همواروکامیاب می گرداند.Wink
تشکر کنندگان: msr839 ، arminqt ، rezaeebarmi ، Alizzz ، mary59 ، nazi56 ، Concept ، dv2017 ، m_ganj ، jack87 ، taptan ، Daneshjo ، aram_hpanahi ، amirmc
(2016-05-03 ساعت 18:02)farnoush.gh نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 17:25)rezaeebarmi نوشته:  تو طالع بینی ماه تولد من نوشته
اعداد شانس 1 و 7
روز اقبال : چهارشنبه

بنظرتون تفسیرش چیه؟ یعنی من فردا برم سایت و چک کنم نتیجه قبولی رو می بینم عایا؟    Rolleyes  Rolleyes  Rolleyes

خب چهارشنبه میرید میبینید اااااااااا برنده شدید
بعد 1 ماه بعدش کارنت میشید...7 ماه بعدم ويزاي یک ضرب....برید به سلامت... سلام ما را بسی به برج آزادی و کازینو های لاس وگاس و سختی های فراوان بعد مهاجرت برسانید...دعا کنید منم باتون همسفر باشم و سلام بقیه رو برسونم  Big Grin  Tongue

تفسیر بسیار زیبایی بود، ضمنا یه نکته هم در مورد اعداد شانسم بگم که ثبت نام لاتاری هم مربوط به لاتاری 2017 هست، ان شاله شما هم قبولین من فردا که قبول شدم می رم دو تا بلیط می گیرم که با هم بریم سلام همه رو برسونیم    Big Grin  Big Grin  Big Grin
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، arminqt ، jack87
(2016-05-03 ساعت 17:48)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 17:42)mary59 نوشته:  https://telegram.me/joinchat/BXccnQcY0v_v3iCYMhwvmg

ارور میده

(2016-05-03 ساعت 17:57)arminqt نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 17:55)elinn نوشته:  هرچی بیشتر به اعلام نتایج نزدیک میشیم تنفس داره برام سخت تر میشه میترسم از ذوق برنده شدن نفسم بند بیاد و این آرزو رو به گور ببرم Tongue

چه جوي ميديد بابا .. يا ميشه يا نميشه ديگه

(2016-05-03 ساعت 18:05)milade نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 17:55)elinn نوشته:  هرچی بیشتر به اعلام نتایج نزدیک میشیم تنفس داره برام سخت تر میشه میترسم از ذوق برنده شدن نفسم بند بیاد و این آرزو رو به گور ببرم Tongue

نه بابا دور از جون.
یه کم حالت گرفته میشه اما سال دیگه باز ثبت نام میکنی.

شیک و مجلسی.

وایی بعد از 14 سال بازم شیک و مجلسی Sad Sad
.
.
.
.
.
.
.
2008‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2009‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2010‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2012‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2013‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2014‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2016‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2017‎ ‎HAS‎ ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED
‎2018‎ ............‎Achieve my dream
تشکر کنندگان: Daneshjo ، aram_hpanahi
(2016-05-03 ساعت 18:08)alinzd نوشته:  ی چیزی بگم؟
فردا تولدمه...

ردیت.
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، alinzd ، msr839 ، syrene1685 ، arman_ghasr68 ، jack87 ، taptan ، aram_hpanahi
فردا تولدمه...

تولدتون مبارک . Big Grin
تشکر کنندگان: alinzd ، mehrdad4422 ، msr839 ، milade ، jack87 ، taptan ، aram_hpanahi ، amirmc
(2016-05-03 ساعت 18:09)Elham usa نوشته:  من اولین بار شرکت میکنم تا حالا شرایطش رو نداشتم شرکت نکردم و نخواستم حق کسی رو ضایع کنم.

درود بر شما . انيدوارم برنده شين امشب
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: msr839 ، mehrdad4422 ، Elham usa ، jack87 ، aram_hpanahi ، amirmc
مرسی از عزیزانی که رتبه دادن به من. ایشالا شما چهار نفر جزو اولیت برندگان امشب باشید
تشکر کنندگان: msr839 ، ali100 ، milade ، aram_hpanahi ، arminqt
سلام و درود

منم حدودا 2 ساله دارم ثبت نام میکنم و در نمیام.

حقیقتا امسال امیدوارم در نیام چون کلی کار دارم و وقت دنبال کردن مسائل رو ندارم جدا انشالله خدا کمک کنه من قبول نشم.چون نمیدونستم امثال قراره اینقدر اتفاقات خوب واسم اتفاق بیفته و پول در بیارم.
======================

حقیقتا وقتی واستون فراهم میشه که واسه امریکا رفتن اقدام بکنید یه مقداری دل آدم استرس میگیره و با خودش فکر میکنه که برم؟ نرم؟ اونجا خوبه؟ مثل ایران امنیت داره؟ و خیلی چیزای دیگه،حقیقتا من یه دوست دختر امریکایی توی ایالت تمپا فلوریدا دارم که منتظر ازدواج هستیم با هم اما هنوز معلوم نیست برم یا نه، تصمیم خیلی سختیه تا ببینیم تا اواخر سال میلادی واسم اوکی میشه که برم یا خیر.
تشکر کنندگان: Daneshjo ، aram_hpanahi ، arminqt
(2016-05-03 ساعت 18:06)tenardie2bai نوشته:  آدم ياد شباى عمليات ميافته ... به اميد پيروزى رزمندگان اسلام بر لشكر كفر ... باشد كه اين ابليس هز نات بيين سلكتد كافر را نابود كنيم

مرگ بر هز نات بین سلکتد !

تشکر کنندگان: msr839 ، milade ، mary59 ، jack87 ، taptan ، arminqt ، aram_hpanahi ، amirmc
بچه ها لحظه آخره میخام ازتون سوال کنم

منو چقد دوس دارین؟
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: milade ، msr839 ، mom ، jack87 ، taptan ، Rezgar ، arminqt ، aram_hpanahi ، amirmc
(2016-05-03 ساعت 18:09)milade نوشته:  
فردا تولدمه...

ردیت.

خدایا منو درمقابل این فرد مورد شماتت نذار...
ابرومو بخر خدایا،شب با اسکرین شات بیام بزنم کاسه کوسه منفی بافیشو جمع کنم Big Grin
تشکر کنندگان: msr839 ، milade ، jack87 ، rezaeebarmi ، mary59 ، aram_hpanahi ، amirmc

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان