کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
این تاپیک کی بسته میشه؟
تشکر کنندگان:
کمتر از 24 دقیقه تا اعلام نتایج و تایم اوت دادن سایت
شماره کیس:  ????
تاریخ رویت قبولی: ????
کنسولگری: ????
تعداد افراد منظور در کیس : 3
ارسال فرمهای سری اول: ????
کارنت شدن کیس: ?????
مصاحبه: ????
دریافت کلیرنس: ????
دریافت ویزا:  یک ضرب
ورود به آمریکا: ????
دریافت گرین کارت: ????
DV2014=> Has Not Been Selected
DV2015=> Has Not Been Selected
DV2016=> Has Not Been Selected
DV2017=> Has Not Been Selected
DV2018=> Has Not Been Selected
تشکر کنندگان: alirezanz ، arminqt
از کاخ سفید با من تماس گرفتن گفتن کیارو قبول کنیم گفتم تمامی مهاجرسرایها رو قبول کنید گفتن ok
تشکر کنندگان: rezaeebarmi ، مسافر تنها ، jalayevatan ، amirmc ، arminqt ، j@vad
(2016-05-03 ساعت 20:03)TAEL نوشته:  به نظرتون از افراد فعال در این تاپیک برنده خواهیم داشت؟

اره ه ه ه

یه چی تو مایه های زرشک Sad
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: jalayevatan ، arminqt
(2016-05-03 ساعت 20:05)farhanadmin نوشته:  بچه ها یه سوال
اگه برنده بشیم .... خونه ای که بهمون میدند چند متریه؟ ویلایی با استخر یا ویلایی بدون استخر میدن؟

بستگی داره چقدر با خودت پول ببری اونور Smile

ممکنه حتی تو پارک هم نگذارن بخوابی Tongue
شماره كيس :احتمال افتادن زباله فضایی تو سرم بیشتر از قبولیم هست. اخه هر کی رو می شناسم امسال شرکت کرده. ( شده قضیه بخت آزمایی که همه به امید برنده شدن بلیط میخرن و همه هم می بازن)
تعداد : خودم + خودم
سفارت :
رؤيت قبولي :
ارسال فرمها :
كارنت :
نامه دوم :
مصاحبه :
كلير :
مقصد :

اگر قبول نشدید ، ناراحت نشید ، چرا که زندگی خیلی واقعی تر از اونی هست که ما همیشه در ذهنمون ازش تصور داریم.Cool
تشکر کنندگان: fadmin ، alirezanz ، arminqt
(2016-05-03 ساعت 20:01)alirezanz نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 19:58)TAEL نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 19:56)alirezanz نوشته:  اخه چه خبرتونه :/ من پست نمیزاشتم ولی همه رو میخوندمو میلایکیدم دیشب رفتم امروز اومدم، اصن ترکوندین Smile

دیگه اینارو نمیرسم، بعد لاتاری که قفل شد میشینم میخونمشون Rolleyes

راستی چطوری می تونم عکس بزارم؟ قبلا راحت بود، الان ادرسو باس دستی وارد کرد browse نداره

تو ی سایت دیکه باس دوباره اپلود کرد؟

هنوز نتیجه 2017 معلوم نشده، شما رفتی پیشواز 2018؟

امضاتونو منظورمه.

به قول دوستمون @alireza_guitar@ انسان با هوپ زندست Wink

امسال که نمیشه سال دیگه هم نمیشه ولی فک کن اگه بشه چی میشه...

ی دریا دوغ میشه Big Grin

ارزوی قلبی من اینه که امسال همتون قبول شید
تشکر کنندگان: jalayevatan ، elinn ، amirmc ، j@vad
(2016-05-03 ساعت 20:05)farhanadmin نوشته:  بچه ها یه سوال
اگه برنده بشیم .... خونه ای که بهمون میدند چند متریه؟ ویلایی با استخر یا ویلایی بدون استخر میدن؟

در ابتدا 150 متر هست.
نه فقط یه خونه عادی سر نبشه. میتونید مغازه بزنید یا سمبوسه فروشی، سود خوبی داره...
تشکر کنندگان: fadmin ، mary59 ، alirezanz ، amirmc ، arminqt
راس هشت ونیم چک میکنم.
تشکر کنندگان: rezaeebarmi ، elinn ، arminqt
(2016-05-03 ساعت 20:02)nima_no نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 20:01)sasachi نوشته:  از صمیم دل برای همه دوستان مشتاق ارزو میکنم که امسال برنده بشن. از همه مهمتر امیدوارم که ویرای یکضرب بگیرید و هرگز بازم میگم هرگز دچار این پروسه اعصاب خورد کن و مزخرف کلیرنس نشید چون اونوقت باید یک سایت مسخره رو برای ماهها بدون اینکه اتفاقی بیفته حداقل روزی 2  یا 3 بار چک کنید و هرروز منتظر باشید بعد هم ممکنه بعد از 6 ماه انتظار کلیر شدن و بعد از 1 سال و نیم که از قبولیت میگذره بهت بگن که سهمیه ویزا تموم شد و یا سپتامبر تموم شد وبه علت کلیرنس طولانی که امسال برای اکثر بچه ها بین 5 تا 6 ماه بوده سال لاتاری بسته شد. پس لطفا اولا بعد از قبولی سعی کنید در اعلام این خبر خوش به اطرافیان صبور باشید چون فشار زیادی رو بعدش تحمل خواهید کرد و دوم فرمهاتون رو با دقت زیاد و درست پر کنید که باعث کلیرنس نشه اینها تجربه شخصی من بود هرچند اکثر ما ایرانی ها متاسفانه کلیرنس میخورم اما شما سعی کنید که فرمها رو با دقت و به درستی پر کنید تا توی این قافله از قطار لاتاری جا نمانید . ارادتمند شما و با ارزوی موفقیت برای همه دوستان و مهمتر از همه ویرای بکضرب برای همه ایرانی ها

حتی اگر معافیت سربازی داشته باشیم؟؟؟
بله امسال خیلی از دوستان خانم یا اقا با معافیت سربازی کلیرنس خوردن و بعصی ها هنوز بعد از 6 ماه کلیر نشدن. باز هم میگم توی فرمهاتون و پرکردنش دقت کنید و از تجربه ووستان استفاده کنید تا مثه ما و خیلی های دیگه دچار اعصاب خوردی نشید
تشکر کنندگان: alirezanz ، mary59 ، jalayevatan
کییییییی نتایججججج رو چکککک کنیم بهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر کی بگه ایشا... قبول بشه
تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد
استاد زنجانی
تشکر کنندگان: redbull ، jalayevatan ، arminqt
(2016-05-03 ساعت 20:06)mrlzdh نوشته:  کمتر از 24 دقیقه تا اعلام نتایج و تایم اوت دادن سایت

اقا چه کردی با خودت Big Grin سرتو چرا تو کیبورد خورد کردی Big Grin
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: jalayevatan ، mrlzdh
خرم آن روز کزین منزل ویران بروم

راحت جان طلبم وز پی جانان بروم

گر بود عمر به میخانه رسم بار دگر

بجز از خدمت رندان نکنم کار دگر
تشکر کنندگان:
میلاد من الان رفتم بستنی زدم نبودم اگه زودتر میگفتی شب چره پایه بودم....
یا حاجی واشنگتن .....کرمتو عشقه...
ناظم شماره حاجی نداری بیاد این دم اخری تو مهاجر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: alirezanz ، jalayevatan ، arminqt ، milade
اقا یه سوال
الان قرعه کشی سایت انجام شده یا راس ساعت ۸:۳۰ آنلاین انجام میشه و افراد مشخص میشن
یعنی منظور اینه که الان سیستم لاتاری افراد برنده شده مشخصه و ساعت ۸:۳۰ در سایت قابل رویته ؟ یا خیر ؟
تشکر کنندگان: redbull ، aram_hpanahi ، pishahang2014 ، arminqt
(2016-05-03 ساعت 20:02)nima_no نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 20:01)sasachi نوشته:  از صمیم دل برای همه دوستان مشتاق ارزو میکنم که امسال برنده بشن. از همه مهمتر امیدوارم که ویرای یکضرب بگیرید و هرگز بازم میگم هرگز دچار این پروسه اعصاب خورد کن و مزخرف کلیرنس نشید چون اونوقت باید یک سایت مسخره رو برای ماهها بدون اینکه اتفاقی بیفته حداقل روزی 2  یا 3 بار چک کنید و هرروز منتظر باشید بعد هم ممکنه بعد از 6 ماه انتظار کلیر شدن و بعد از 1 سال و نیم که از قبولیت میگذره بهت بگن که سهمیه ویزا تموم شد و یا سپتامبر تموم شد وبه علت کلیرنس طولانی که امسال برای اکثر بچه ها بین 5 تا 6 ماه بوده سال لاتاری بسته شد. پس لطفا اولا بعد از قبولی سعی کنید در اعلام این خبر خوش به اطرافیان صبور باشید چون فشار زیادی رو بعدش تحمل خواهید کرد و دوم فرمهاتون رو با دقت زیاد و درست پر کنید که باعث کلیرنس نشه اینها تجربه شخصی من بود هرچند اکثر ما ایرانی ها متاسفانه کلیرنس میخورم اما شما سعی کنید که فرمها رو با دقت و به درستی پر کنید تا توی این قافله از قطار لاتاری جا نمانید . ارادتمند شما و با ارزوی موفقیت برای همه دوستان و مهمتر از همه ویرای بکضرب برای همه ایرانی ها

حتی اگر معافیت سربازی داشته باشیم؟؟؟
بله امسال خیلی از دوستان خانم یا اقا با معافیت سربازی کلیرنس خوردن و بعضی ها هنوز بعد از 6 ماه کلیر نشدن. باز هم میگم توی فرمهاتون و  پرکردنش دقت کنید و از تجربه دوستان استفاده کنید تا مثه ما و خیلی های دیگه دچار اعصاب خوردی نشید
تشکر کنندگان: nima_no ، aram_hpanahi ، arminqt

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان