کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
به امید قبولی همه دوستان و آرزوی زندگی بهتر
Good Luck
تشکر کنندگان: alirezanz ، payamshad ، faraz15 ، arminqt ، j@vad
من پنجره ها رو توری زدم تا وقت بگذره
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: alirezanz ، Malmal60 ، payamshad ، faraz15 ، arminqt
(2016-05-03 ساعت 20:04)milade نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 19:57)Nazem نوشته:  سلام به همگی
استرس بالاست ، در این لحضات آدرنالین زیادی ترشح میشه ، فقط خواستم با یادآوری یک شعر کوتاه از مرحوم قیصر امین پور عزیز به دوستان یک التیامی داده باشم.

پس کراسیس حق داشت که آدرنالین داشت.
فقط مشکل این بود که تازه که ثبت نامم میکرد داشت.
باید بره یه آزمایش انجام بده.
وووییی هیجان گنده دارم دو تا بیسکویت باغ وحشی خوردم  . نازی .خارج . نازی
خارج
تشکر کنندگان: alirezanz ، milade
118کاربر حاضر در 1 دقیقه گذشته (46 کاربر، که 6 نفر از آنها پنهان هستند و 71 مهمان).
mr.amir007*، Un4given، eexaminee، نسيم غزيلي، ali0854، rezaeebarmi، amir_ch، arisa-mohammad، amirfarrokh، armanghiassi، babisondes، ebrahim1e، esbluesky، i.rainy، Niloofarsh97، Utopia، navid32، justforyou، crysis، sasachi، nima_no، kouroshz0، sahar nafisi، ali diana، alirezanz، farnoush.gh، Malmal60، M.Ho، darabi، samadsaba1، 50stars، garden، us345، Google، saeed_sqs_20، jalayevatan، amirhr123، iatii، aram_hpanahi، farhanadmin، behzadkhatari، behrooz alizadeh
خدایا تورا به اون بزرگی و عظمت بی کرانت قسمت کن و حاجت روا
2011
2012
2013
2014
2015
2016
خدایا به امید تو وتوکل برتو امید دارم Smile 2017
تشکر کنندگان: alirezanz ، faraz15 ، arminqt ، j@vad
استرس بالاست ، در این لحضات آدرنالین زیادی ترشح میشه ، فقط خواستم با یادآوری یک شعر کوتاه از مرحوم قیصر امین پور عزیز به دوستان یک التیامی داده باشم.

گاهی گمان نمی کنی و می شود

گاهی نمی شود که نمی شود

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است

گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود

گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست

گاهی تمام شهر گدای تو می شود...

با امید موفقیت برای همگی

من این شعروخیلی دوست دارم ومعنایه واقعی تقدیره تو زندگی.ناظم جان ممنون که تواین لحظات نفس گیر با ما همراهی
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان: alirezanz ، Malmal60 ، faraz15 ، amirmc

وووییی هیجان گنده دارم دو تا بیسکویت باغ وحشی خوردم . نازی .خارج . نازی
خارج
تشکر کنندگان: alirezanz ، milade
من جمله معروف رو آماده کردم
we fight for a better life
تشکر کنندگان: alirezanz ، pishahang2014
Lightbulb 
دوستان من برنده شدم :/ هرکی باور نمیکنه اینم مدرکش :/

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: arminqt ، milade
من برنده نشم انقد شام میخورم تا بترکم راحت شم
تشکر کنندگان: Malmal60 ، pishahang2014 ، faraz15 ، arminqt
118کاربر حاضر در 1 دقیقه گذشته (46 کاربر، که 6 نفر از آنها پنهان هستند و 71 مهمان).
mr.amir007*، Un4given، eexaminee، نسيم غزيلي، ali0854، rezaeebarmi، amir_ch، arisa-mohammad، amirfarrokh، armanghiassi، babisondes، ebrahim1e، esbluesky، i.rainy، Niloofarsh97، Utopia، navid32، justforyou، crysis، sasachi، nima_no، kouroshz0، sahar nafisi، ali diana، alirezanz، farnoush.gh، Malmal60، M.Ho، darabi، samadsaba1، 50stars، garden، us345، Google، saeed_sqs_20، jalayevatan، amirhr123، iatii، aram_hpanahi، farhanadmin، behzadkhatari، behrooz alizadeh
خدایا تورا به اون بزرگی و عظمت بی کرانت قسمت کن و حاجت روا
2011
2012
2013
2014
2015
2016
خدایا به امید تو وتوکل برتو امید دارم Smile 2017
تشکر کنندگان: Malmal60 ، amino ، j@vad
صفحه اول تغییر کرد
2018
تشکر کنندگان: arminqt
(2016-05-03 ساعت 20:18)crysis نوشته:  

وووییی هیجان گنده دارم دو تا بیسکویت باغ وحشی خوردم  . نازی .خارج . نازی

یعنی تو روحت بشر Big Grin

تو اصن قبولم شی حق نداری بری باس بمونو مارو شاد کنی Wink
تشکر کنندگان: redbull
HAS NOT BEEN SELECTED...
تشکر کنندگان: pishahang2014 ، arminqt ، copol
(2016-05-03 ساعت 20:01)sasachi نوشته:  از صمیم دل برای همه دوستان مشتاق ارزو میکنم که امسال برنده بشن. از همه مهمتر امیدوارم که ویرای یکضرب بگیرید و هرگز بازم میگم هرگز دچار این پروسه اعصاب خورد کن و مزخرف کلیرنس نشید چون اونوقت باید یک سایت مسخره رو برای ماهها بدون اینکه اتفاقی بیفته حداقل روزی 2  یا 3 بار چک کنید و هرروز منتظر باشید بعد هم ممکنه بعد از 6 ماه انتظار کلیر شدن و بعد از 1 سال و نیم که از قبولیت میگذره بهت بگن که سهمیه ویزا تموم شد و یا سپتامبر تموم شد وبه علت کلیرنس طولانی که امسال برای اکثر بچه ها بین 5 تا 6 ماه بوده سال لاتاری بسته شد. پس لطفا اولا بعد از قبولی سعی کنید در اعلام این خبر خوش به اطرافیان صبور باشید چون فشار زیادی رو بعدش تحمل خواهید کرد و دوم فرمهاتون رو با دقت زیاد و درست پر کنید که باعث کلیرنس نشه اینها تجربه شخصی من بود هرچند اکثر ما ایرانی ها متاسفانه کلیرنس میخورم اما شما سعی کنید که فرمها رو با دقت و به درستی پر کنید تا توی این قافله از قطار لاتاری جا نمانید . ارادتمند شما و با ارزوی موفقیت برای همه دوستان و مهمتر از همه ویرای بکضرب برای همه ایرانی ها

طی ده سال اخیر من برای خیلی ازنزدیکان ثبت نام کردم که دو تاشون برنده شدند و رفتند. تجربه من اینه میشه خیلی از جزییات غیر ضروری رو ننوشت مثل خانم یکی از کیس ها که برنده اصلی بود یکسال حسابدار یه شرکت بود ما زدیم خانه دار و شوهرش پیمانکار مخابرات بود مدیرعامل شرکت توی فرم زدیم جوشکار و کارگر ساده یه نامه اشتغال به کار هم از شرکت یکی از آشناها براش گرفتیم مشکلی هم پیش نیامد اینو می گم توجه کنید با توجه به حساسیت موضوع کلیرنس مخصوصن برای برنده هایی که شماره شون بالاست می تونید این ریسک رو بکنید و یه سری جزییات دردسر ساز رو تغییر بدید و یا عنوان نکنید.
تشکر کنندگان: asrainman ، faraz15 ، copol ، j@vad
(2016-05-03 ساعت 20:12)behbod نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 20:08)sasachi نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 20:02)nima_no نوشته:  حتی اگر معافیت سربازی داشته باشیم؟؟؟
بله امسال خیلی از دوستان خانم یا اقا با معافیت سربازی کلیرنس خوردن و بعصی ها هنوز بعد از 6 ماه کلیر نشدن. باز هم میگم توی فرمهاتون و  پرکردنش دقت کنید و از تجربه ووستان استفاده کنید تا مثه ما و خیلی های دیگه دچار اعصاب خوردی نشید
مگه شما چه اشتباهی تو فرما کردی که دچار کلیرنس شدی؟
ما اشتباهی نداشتیم همه چیز رو مطابق حقیقت و درست نوشتیم اما اینکه چطور بنویسی چی بنویسی چه چیزهای غیر ضروری رو مهم جلوه ندی بسیار با اهمیته .اینو ما بعد از یکسال و بعد از کلیرنس خوردنمون فهمیدیم ما ایرانیها کلا با احتمال زیاد کاندید کلیرنس خوردنیم پس از تجربه دوستان با تجربه استفاده کنید.
تشکر کنندگان: behbod

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان