کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
من فکر کنم اولین نفر بودم که دیدم قبول نشدم
2018
تشکر کنندگان: alirezanz ، mehrdad4422 ، نسل سوخته ، arezoo bj ، milade ، faraz15 ، LORDAmiroo ، mary59 ، arminqt ، copol
واسه من سرور بیزی میزنه ... حالا مهم نیست دیرتر چک میکنم ...مهم در کنار شما دوستان شمارش معکوس بود ... برنده شدیم تو تاپیک برندگان در خدمتتون خواهیم بود نشدیمم خیالی نیست غیر از این بود جای تعجب داشت ... تا این تاپیک به خاطرات نپیوسته و قفل نشده ... از همه همراهان و منتظران ۲۰۱۷ حلالیت میطلبیم اگه شما هم نشدی ایشالا ۲۰۱۸ میبینیم همو ... عزت زیاد ... موفق و موید باشید جمیعاً
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

سرور از دسترس خارج شد به دلیل حجم بالای چک کننده
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، Moslem.Lotfi ، arezoo bj ، milade ، faraz15 ، lighter ، LORDAmiroo ، copol
اصلا باز نمیشه
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، Moslem.Lotfi ، arezoo bj ، milade ، faraz15 ، arminqt
Server is Too Busy
تشکر کنندگان: Moslem.Lotfi ، arezoo bj ، milade ، faraz15 ، LORDAmiroo ، arminqt
چرا باز نمیشه :|
تشکر کنندگان: Moslem.Lotfi ، arezoo bj ، milade ، faraz15 ، LORDAmiroo ، arminqt
منتظر اولین قبولی از مهاجر سرا هستیم

متنفرم از Has not been selected
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
تشکر کنندگان: nahal_64 ، mehrdad4422 ، Moslem.Lotfi ، arezoo bj ، milade ، faraz15 ، LORDAmiroo ، arminqt
يكي بياد خوشحالمون كنه
می گذرد ...
تشکر کنندگان: nahal_64 ، copol ، redbull ، mehrdad4422 ، Moslem.Lotfi ، نسل سوخته ، arezoo bj ، milade ، faraz15 ، arminqt
شلوغه باز نمیشه
تشکر کنندگان: arminqt
من وامیستم شاید زود چک کنیم در نیاد
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، redbull ، نسل سوخته ، milade ، faraz15 ، arminqt
طبق معمول هر سال خیلی شلوغه و سرور بیزی میزنه ... در ضمن دوستان به این هز نات بین سلکتد الان اکتفا نکنیدا .... آخر شب ... فردا و پس فردا هم چک کنید باز ... ممکنه مثل سال های قبل اول کار ارور مروری چیزی داشته باشه
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: redbull ، bagmorad ، mehrdad4422 ، نسل سوخته ، milade ، faraz15 ، copol ، mehre cyrus
server is busy
تشکر کنندگان: manheb1 ، mehrdad4422 ، alirezanz ، faraz15 ، LORDAmiroo ، arminqt
(2016-05-03 ساعت 20:09)alirezanz نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 20:06)mrlzdh نوشته:  کمتر از 24 دقیقه تا اعلام نتایج و تایم اوت دادن سایت

اقا چه کردی با خودت Big Grin  سرتو چرا تو کیبورد خورد کردی Big Grin

این آواتار دقیقا وصف حال منه وقتی دارم با کامپیوتر دارم کار میکنم Big Grin
شماره کیس:  ????
تاریخ رویت قبولی: ????
کنسولگری: ????
تعداد افراد منظور در کیس : 3
ارسال فرمهای سری اول: ????
کارنت شدن کیس: ?????
مصاحبه: ????
دریافت کلیرنس: ????
دریافت ویزا:  یک ضرب
ورود به آمریکا: ????
دریافت گرین کارت: ????
DV2014=> Has Not Been Selected
DV2015=> Has Not Been Selected
DV2016=> Has Not Been Selected
DV2017=> Has Not Been Selected
DV2018=> Has Not Been Selected
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، alirezanz ، milade ، arminqt
مهاجر سرا چرا زورکی بالا میاد ؟!
تشکر کنندگان: redbull ، mehrdad4422 ، milade ، mary59 ، LORDAmiroo
آه... چه لحظه سختی بود وارد کردن confirmation number با نفس حبس شده توی سینه همراه با احساس یاس و امیدواری تواما.....
بغضم گرفته! کاش با اون جمله کذایی رو به رو نمیشدم.......
Has not been selected‎ ...
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، delikanle ، alirezanz ، arezoo bj ، manheb1 ، tenardie2bai ، mary59 ، saeed_gh ، arminqt ، copol

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان