کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
کی نتیجه رو دیده؟
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد، اما تو که دستت به زمین میرسد بلندم کن
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، milade ، mary59 ، faraz15
بچه ها یکی شمارش معکوسه 2018 رو میزاره بی زحمت؟ Cool
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: nahal_64 ، mehrdad4422 ، arezoo bj ، Malmal60 ، milade ، dv2017 ، saeed_gh ، faraz15 ، نسل سوخته ، arminqt
آخ جووووووووووووووووووووووووووووووووووووون اسم من در اومدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
وایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

داشتم کدم رو یاداشت میکردم که

مادرم از خاب بیدارم کرد
البطه خاب دیشب بود که دیدم
تشکر کنندگان: alirezanz ، mehrdad4422 ، bagmorad ، araz2012 ، manheb1 ، lighter ، Malmal60 ، saeed_gh ، faraz15 ، Moslem.Lotfi ، arminqt
اصلا سایتش لود کامل نمیشه که بشه چک کرد
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، milade
This site can’t be reached
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، manheb1 ، milade ، faraz15 ، arminqt
اين هم اطلاعيه وزارت خارجه امريكا در مورد اعلام نتايج قرعه كشى گرين كارد ٢٠١٧

قابل توجه شرکت کنندگان در برنامه قرعه کشی گرین کارت سال ٢٠١۷

کلیه افرادی که در قرعه کشی سال ٢٠١۷ شرکت کرده اند و شماره تاییدیه دریافت کرده اند از هم اکنون می توانند با مراجعه به تارنمای رسمی قرعه کشیwww.dvlottery.state.gov وضعیت پرونده خود را بررسی نمایند.
تنها راه برای اطلاع از نتیجه قرعه کشی، مراجعه به بخش Entry Status Check این تارنما است. اگر احتمالا شماره تاییدیه خود را گم کرده اید، در تارنمای قرعه کشی ابزاری قرار دارد که با وارد کردن آدرس پستی الکترونیکی که زمان ثبت نام در قرعه کشی استفاده نمودید و اطلاعات شخصی دیگر هویت شما را تایید میکند و به شما این امکان را میدهد تا شماره تاییدیه تان را بازیابید. افرادی که در قرعه کشی انتخاب شده باشند بطور اتوماتیک به صفحه دیگری هدایت می شوند و دستورالعملهای لازم را برای ادامه مراحل دریافت می دارند. یادآوری می کنیم که در قسمت "نام خانوادگی" تنها بایستی نام خانوادگی خود را وارد کنید. همچنین توصیه می کنیم به تفاوت عدد صفر را و حرف O انگلیسی و همچنین تفاوت میان حرف انگلیسی آی "I" و عدد یک "1" در وارد کردن شماره تاییدیه تان دقت نمایید.

یادآوری می کنیم که وزارت امور خارجه هرگز به برندگان یا افرادی که برنده نشده اند ایمیل ،نامه مکتوب یا پیامک تلفنی ارسال نمی کند و تماسهایی این چنینی جعلی و با هدف کلاهبرداری هستند. سفارتخانه ها و کنسولگری های ایالات متحده فهرست پذیرفته شدگان را ارائه نمی کنند. انتخاب به قید قرعه، تضمینی برای دریافت روادید توسط شما نخواهد بود. این انتخاب فقط به آن معنا است که شما داری شرایط تقاضا برای ویزای قرعه کشی هستید و اگر در مراحل بعدی واجد شرایط شناخته بشوید به شما ویزا تعلق خواهد گرفت.
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: abas_kashan ، arezoo bj ، amin_j ، milade ، manheb1 ، Allbert ، dv2017 ، Malmal60 ، saeed_gh ، Moslem.Lotfi ، arminqt ، copol
(2016-05-03 ساعت 20:58)alirezanz نوشته:  بچه ها یکی شمارش معکوسه 2018 رو میزاره بی زحمت؟ Cool

داداش من عاشق امید و پیگیری شما شدم ... Big Grin
من از این به بعد میشم مرید شما Tongue
تشکر کنندگان: arminqt
HAS NOT BEEN SELECTED
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، arezoo bj ، amin_j ، milade ، alirezanz ، LORDAmiroo ، saeed_gh ، bagmorad ، arminqt ، copol
سایت رو باز نمیکنه
شماره کیس:  ????
تاریخ رویت قبولی: ????
کنسولگری: ????
تعداد افراد منظور در کیس : 3
ارسال فرمهای سری اول: ????
کارنت شدن کیس: ?????
مصاحبه: ????
دریافت کلیرنس: ????
دریافت ویزا:  یک ضرب
ورود به آمریکا: ????
دریافت گرین کارت: ????
DV2014=> Has Not Been Selected
DV2015=> Has Not Been Selected
DV2016=> Has Not Been Selected
DV2017=> Has Not Been Selected
DV2018=> Has Not Been Selected
تشکر کنندگان: milade ، alirezanz ، faraz15
اقااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

اخه این چه کاریه :؟ دوباره چرا ردبولو محروم کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad Sad

ده بار تا حالا محرومش کردین :/ دیگه نمیادا :/ نکنین این کارو با دوستمون Sad
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: milade ، dv2017 ، Malmal60 ، saeed_gh ، Moslem.Lotfi ، arminqt
گفته بودم قبول نمیشید.
چند بار گفتم.

حالا تریپ انرژی مثبت بزارید.
بده دیگه. انرژی مثبت میخوام :|

ناظم جان یه تاپیک الافان تا ثبت نام 2018 بگذار. شمارش معکوسشم بزار بیزحمت.

Big Grin
تشکر کنندگان: amirmc ، alirezanz ، Malmal60 ، LORDAmiroo ، نسل سوخته ، saeed_gh ، dv2017 ، Moslem.Lotfi ، arminqt
کاربران در حال بازدید این موضوع: abas_kashan، ali0854، ali100، aliaz91، Allbert، amin_j، Amirkian، amirmc، bahram750، black_jay، crysis، cyber.zer0، Danoosh، eexaminee، GreenRoad، hamedv90، Hiva9268، khatarnak، lighter، LORDAmiroo، mary59، masumimoslem، mehran.bash، milade، mohammad_esf59، mohsenjoon، qwerty12345، sasachi، shahram1376، shanks، tenardie2bai، آناهیتا-2013، مامان خانم، 54 مهمان
تشکر کنندگان: milade ، amin_j ، Malmal60 ، Allbert ، Moslem.Lotfi
سال قبل یه خانم اولین نفری بود که اومد گفت اسم من دراومده البته 1ساعت طول کشید تا ثابت کنه یادم مدیریت محترم اون موقع جایزه نفر اول گفت که تمام کارهای مربوط به ویزا رایگان انجام میده
تشکر کنندگان: milade ، Moslem.Lotfi ، arminqt
(2016-05-03 ساعت 19:45)alirezanz نوشته:  سلام به همه

خیلی خوش حالم که امسالو در کنار شما دوستای عزیز اینجا گذروندم (هرچند که خیلی از هم دوریم من نیویورک Cool  و شما وطن)

دوستای خیلی خوبی پیدا کردم مخصوصا مخصوصا و به ویژه @dv2017@  عزیز و..

راستی @someonelikeyou@  رستورانو که پیچوندی ولی واس بوتیک رو من خیلی حساب کن Big Grin  خیلی هستم Big Grin

واسه همه ارزو موفقیت میکنم و دستورشو هم میدم Wink

@بازگشت@  عزیز، عمو عباس ، حاجی واشنگتن دوم  Wink سامی ( فانتزیم هنوز پا برجاستا Big Grin  ) و همه و همه  Shy
علیرضا جان ممنون ، منم در کنار شما و سایر دوستان اولین سال خوبی رو تو مهاجرسرا شروع کردم .
راستش الان که دارم این پست رو میزنم صفحه 411 مقابلم بازه ، متاسفانه خیلی ها اسمشون در نیومده واسه همین نمیتونم از شکلکها استفاده کنم . ببخشید

من هر کاری میکنم نمیتونم برم تو سایت . درصورت مشاهده نتیجه بلافاصله میام و خبرشو میدم
همیشه موفق باشی دوست خوبم
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: milade ، saeed_gh ، بازگشت ، arminqt ، copol
This site can’t be reached

www.dvlottery.state.gov took too long to respond.
Check your internet connection.

Check any cables and reboot any routers, modems, or other network devices you may be using.
If it is already listed as a program allowed to access the network, try removing it from the list and adding it again.
If you use a proxy server...

Check your proxy settings or contact your network administrator to make sure the proxy server is working. If you don't believe you should be using a proxy server:
تشکر کنندگان: milade

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان