کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
گرین کارت کجایی دقیقا کجایی

کجایی تو بی من تو بی من کجایی

همه جا رو گشتم کجایی عزیزم

بیا تا رگامو تو خونت بریزم
........
نشد : 2013-2014-2015-2016-2017-2018-2019-2020-2021-2022
بازم نمیشه: 2023
تاآخرش همینه
چیزای خوب به ما نیومده
تشکر کنندگان: babak_m ، dv2017 ، ebrahim1e ، msr839 ، behjan ، sheghi ، jalayevatan ، redbull ، mona_ir ، aram_hpanahi ، jsmlz ، نسل سوخته
یعنی میشه؟
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: babak_m ، msr839 ، jsmlz
فاز میده عجیب......!! http://4lyric.ir/
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839 ، aram_hpanahi ، jsmlz ، roadhog
(2016-02-08 ساعت 20:29)kkr200 نوشته:  
(2016-02-08 ساعت 18:38)dv2017 نوشته:  يه خبر خوب

زمزمه‌های ورود "مسترکارت" به ایران

در حد شایعه هست فعلا

اعلام کرده بودن بوشهر قراره بند ازاد شه بعد از 5 سال خودشون زدن زیرِ حرفِ خودشون...

مستر کارت که جای خود دارد :|
امیدوارم این زمزمه به "اعلام شرایط اخذ مستر کارت در ایران " تبدیل بشه
یک ماه نشده خبر احتمال برقراری پرواز مستقیم ایران-آمریکا منتشر شده اینم که دومیشه
اگه بشه چی میشه
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: kkr200 ، msr839 ، jsmlz
(2016-02-08 ساعت 21:46)dv2017 نوشته:  

در حد شایعه هست فعلا

اعلام کرده بودن بوشهر قراره بند ازاد شه بعد از 5 سال خودشون زدن زیرِ حرفِ خودشون...

یک ماه نشده خبر احتمال برقراری پرواز مستقیم ایران-آمریکا منتشر شده اینم که دومیشه
اگه بشه چی میشه

ما که از خدامونه... یه قدم رو به جلو برداشته بشه حداقل

جدا از همه اینا باز شدن کنسولگری توی کشور خودمون بهترین خبریه که میشه شنید
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839 ، sheghi ، jsmlz
(2016-02-08 ساعت 21:46)dv2017 نوشته:  

در حد شایعه هست فعلا

اگه بشه 
من فکر کنم مستر کارت از شایعه فراتر باشه ولی کی باد خدا میدونه
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz
همه چى درس ميشه...
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz

در حد شایعه هست فعلا

شما بوشهري هستيد؟ Smile
می گذرد ...
تشکر کنندگان: redbull ، jsmlz
به نظرم همه ما صلاحیت اینو داریم که بعد از قبولی بریم تو دانشگاه های امریکا علوم سیاسی و اجتماعی و فلسفه درس بدیم حتی میتونیم برای تازه وارد های دیگه از مبدا غیر از ایران کلاس های آشنایی با فرهنگ امریکایی برگذار کنیم
یا مثلا توی نیویورک دوره آشنایی با جاذبه های توریستی سیاتل رو برای امریکاییا بذاریم

خلاصه خودتونو دست کم نگیرید
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: meraj-fallahi ، sheghi ، msr839 ، pichak333 ، mehre cyrus ، ebisam ، dv2017 ، Interuniversal ، aram_hpanahi ، jsmlz
دوستان سلام
من وقتی سفرنامه های بقیه بچه ها رو میخونم قلبم تند تند میزنه ، انگار واسه خودمو میخونم.
میدونم که امسال برنده میشم و با همسرم یه زندگی تازه رو شروع میکنیم.
تشکر کنندگان: msr839 ، dv2017 ، jalayevatan ، sheghi ، hedyhoney ، aram_hpanahi ، jsmlz
دوستان یه سوال ، من هرچی میگردم به نظرم هیچ ایالتی باحال تر از اورگان نیست.
ولی راجب اب و هواش مطمئین نیستم ، به نظر شما کدو ایالت اب و هواش مثله کرج و تهران خودمونه؟
من از هوای مرطوب مثل هوای شمال یا بندر عباس متنفرم. چون دو سال دانشجوی شمال بودم تابستونا افتضاحه.
تشکر کنندگان: msr839 ، hedyhoney ، aram_hpanahi ، jsmlz
(2016-02-09 ساعت 03:04)someonelikeyou نوشته:  به نظرم همه ما صلاحیت اینو داریم که بعد از قبولی بریم تو دانشگاه های آمریکا علوم سیاسی و اجتماعی و فلسفه درس بدیم حتی میتونیم برای تازه وارد های دیگه از مبدا غیر از ایران کلاس های آشنایی با فرهنگ آمریکایی برگذار کنیم
یا مثلا توی نیویورک دوره آشنایی با جاذبه های توریستی سیاتل رو برای آمریکاییا بذاریم

خلاصه خودتونو دست کم نگیرید

من جای موسسان و مدیران مهاجر سرا بودم کلی ذوق میکردم از این نوشته دوستمون someonelikeyou.
مهیا شدن بستری برای تجمیع اطلاعات و نظرهای با تجربه ها و اونایی که تو زمینه هایی از مهاجرت مطالعه داشتن در اینجا باعث شده اطلاعات دوستان اینقدر زیاد و خوب باشه
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: msr839 ، someonelikeyou ، Interuniversal ، peyman b ، mehre cyrus ، baran21 ، jsmlz
(2016-02-09 ساعت 00:10)msr839 نوشته:  

در حد شایعه هست فعلا

شما بوشهري هستيد؟ Smile

بله من متولد بوشهر هستم و در حال حاضر هم ساکنِ شیراز : )

این مثال رو که زدم برای این بود که کلا در جریان امور کاریشون بودم
وگرنه فقط خدا میدونه چند مثالِ مشابه رو میشه پیدا کرد...
و تو خود خوان قصه ی شیطانِ پیر : )
تشکر کنندگان: msr839 ، redbull ، jsmlz
سلام
دوستان و هم میهنان محترم
واقعن رفتار شخصی و خصوصی دیگران به ما مربوطه؟ آیا اجازه داریم در روابط شخصی دیگران دخالت کنیم؟ دیگران چطور؟ اون ها هم میتونن در روابط ما دخالت کنند؟
تاپیک های اینجا مربوط به مهاجرت هست...
تا 3 ماه دیگه نتایج لاتاری اعلام میشه
اگر اطلاعاتی درمورد ایالات متحده دارید به بقیه تاپیک ها مراجعه کنید و سعی کنید به افرادی که در لاتاری برنده شدن کمک کنید
اگر واقعن هدف مهاجرت داریم باید راه های قانونی دیگه رو هم دنبال کنیم ... زبانمون رو تقویت کنیم(افرادی هم که میگن زبانشون عالی هست... بهتره یه زبان دیگه مثل اسپانیایی رو شروع کنند که اونجا خیلی خوبه) ... دنبال این باشید که چه شهرهایی برای شما بهتره.. از همه نظر ایالت ها و شهرها رو بررسی کنید... از حالا دنبال کاریابی باشید... بررسی کنید کدوم شهر ها آفرها برای تخصص های شما بیشتره
بررسی کنید که وضعیت خونه ها چجوریه... ریویو های خونه های شهر یا ایالتی که میخاید برید رو بررسی کنیم ...
نحوه خرید ماشین رو بررسی کنیم
هزارتا کار دیگه هست دیگه وقتی برامون نمیمونه
تاپیک شمارش معکوس هم بصورت استثنا, گفتگوهای خودمونی و بحث های دوستانه شکل میگیره ... ولی هرگونه پست نامربوط دیده بشه پاک میشه
این صحبت هم همینجا تموم میشه
امیدوارم اوقات خوشی داشته باشید

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: jalayevatan ، pichak333 ، Elham usa ، msr839 ، Interuniversal ، jsmlz ، roadhog ، نسل سوخته
(2016-02-10 ساعت 13:00)Danoosh نوشته:  سلام
دوستان و هم میهنان محترم
واقعن رفتار شخصی و خصوصی دیگران به ما مربوطه؟ آیا اجازه داریم در روابط شخصی دیگران دخالت کنیم؟  دیگران چطور؟ اون ها هم میتونن در روابط ما دخالت کنند؟
تاپیک های اینجا مربوط به مهاجرت هست...
تا 3 ماه دیگه نتایج لاتاری اعلام میشه
اگر اطلاعاتی درمورد ایالات متحده دارید به بقیه تاپیک ها مراجعه کنید و سعی کنید به افرادی که در لاتاری برنده شدن کمک کنید
اگر واقعن هدف مهاجرت داریم باید راه های قانونی دیگه رو هم دنبال کنیم ... زبانمون رو تقویت کنیم(افرادی هم که میگن زبانشون عالی هست... بهتره یه زبان دیگه مثل اسپانیایی رو شروع کنند که اونجا خیلی خوبه) ... دنبال این باشید که چه شهرهایی برای شما بهتره.. از همه نظر ایالت ها و شهرها رو بررسی کنید... از حالا دنبال کاریابی باشید... بررسی کنید کدوم شهر ها آفرها برای تخصص های شما بیشتره
بررسی کنید که وضعیت خونه ها چجوریه... ریویو های خونه های شهر یا ایالتی که میخاید برید رو بررسی کنیم ...  
نحوه خرید ماشین رو بررسی کنیم
هزارتا کار دیگه هست دیگه وقتی برامون نمیمونه
تاپیک شمارش معکوس هم بصورت استثنا, گفتگوهای خودمونی و بحث های دوستانه شکل میگیره  ...  ولی هرگونه پست نامربوط دیده بشه پاک میشه
این صحبت هم همینجا تموم میشه
امیدوارم اوقات خوشی داشته باشید

موفق باشید

اون فقط امار از سبک و فرهنگ امریکایی بود گفتم شاید برا ی عده مهم باشه ولی من خودم ترجیح میدم همه واقعیت هارو بدونند تا بعدش با مشکل مواجه نشوند ...
تشکر کنندگان: pichak333 ، msr839 ، dv2017 ، Interuniversal ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان