کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-02-21 ساعت 21:00)someonelikeyou نوشته:  دوستان من یه چیزی شنیدم نمیدونم تا چه حد درسته
میگن سیستم قرعه کشی لاتاری به طور اتوماتیک کسایی که چشم و ابرو مشکی دارن رو حذف میکنه و اصلا شانس قبولی ندارند

تا چه حد اینا نژاد پرستن آخه

خوب خداروشکر من چشم آبی هستم
دلتون بسوزه Big Grin Cool
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، jsmlz ، pichak333 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، alirezanz
(2016-02-21 ساعت 21:00)someonelikeyou نوشته:  دوستان من یه چیزی شنیدم نمیدونم تا چه حد درسته
میگن سیستم قرعه کشی لاتاری به طور اتوماتیک کسایی که چشم و ابرو مشکی دارن رو حذف میکنه و اصلا شانس قبولی ندارند

حتی من شنیدم مو مشکی ها هم حذف میشن Sad
we fight for a better life
تشکر کنندگان: jsmlz ، behjan ، pichak333 ، mehre cyrus ، alirezanz
(2016-02-21 ساعت 22:57)fairy نوشته:  

دخترای ایرانی که مو مشکی نیستن
مو زردن Big Grin
تشکر کنندگان: fairy ، jsmlz ، pichak333 ، mehre cyrus ، alirezanz
(2016-02-21 ساعت 23:00)mona_usa نوشته:  
(2016-02-21 ساعت 22:57)fairy نوشته:  

دخترای ایرانی که مو مشکی نیستن
مو زردن  Big Grin

راس میگی حواسم نبود..یه لحظه فک کردم من ایرانی هستم که موهام شکیه Big Grin نگووو خارجی هستم..پس خداروشکر این حذف مو مشکی ها شایعه ایی بیش نیست Wink
we fight for a better life
تشکر کنندگان: mona_ir ، jsmlz ، pichak333 ، mehre cyrus ، alirezanz
دانم که مرا برده ای از یاد عزیزم
قلبم شده از یاد تو آباد عزیزم

حالا که مرا برده ای از یاد عزیزم
احسنت به تو دست مریزاد عزیزم

ویران شده ام از غم آن عشق قشنگت
آوار غمت بر دلم افتاد عزیزم

آزادی من در قفس عشق تو بوده
اینگونه شوم از قفس آزاد عزیزم

بودی دل و دینم تو و آن چشم سیاهت
دادی دل و دینم همه بر باد عزیزم

من پیر شدم از غم چشمت تو کجایی
از داغ دل و ناز تو فریاد عزیزم

"شعر از خودم"
می گذرد ...
تشکر کنندگان: dv2017 ، someonelikeyou ، redbull ، jalayevatan ، pichak333 ، jsmlz ، mehre cyrus ، alirezanz
(2016-02-21 ساعت 17:00)ffrfar نوشته:  امیدوارم هر آنچه خیره در مسیر زندگیتو ن پیش بیاد و اتفاق بیفته.........شاید باورتون نشه.......سرنوشت هر کسی از قبل نوشته و تعیین شده......این امر به من ثابت شد.......به همین دلیل برای همه آرزوی سلامتی و دل خوش دارم .....حالا هر جای دنیای فانی که باشید......پس از هر لحظه ی حالتون در کنار عزیزانتون لذت ببرید و خوش باشید.......در پناه خدا میسپارمتان

به جون حاجی واشنگتن خیلی با صحبت هات حال کردم ...
انرژی گرفتم ...
تشکر کنندگان: msr839 ، pichak333 ، jsmlz ، mehre cyrus ، alirezanz ، ffrfar
هروقت میام اینجا و چشمم به تاریخ عضویت خودم میفته یاد دوران دانشگاه میفتم که ریاضی یک گربه سیاه من بود و هر ترم میرفتم سرکلاسش که همه بچه های کلاس ورودی های بعد از من بودن

و هعی دلم برای خودم می سوزه
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: mohammad_esf59 ، msr839 ، jalayevatan ، redbull ، pichak333 ، dv2017 ، jsmlz ، meraj-fallahi ، aram_hpanahi ، alirezanz
[عکس: bg_Los_Angeles_County.png]
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد، اما تو که دستت به زمین میرسد بلندم کن
تشکر کنندگان: msr839 ، jalayevatan ، pichak333 ، dv2017 ، matin.sh ، jsmlz ، meraj-fallahi ، mehre cyrus ، roadhog
[عکس: 1435585.jpg]
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد، اما تو که دستت به زمین میرسد بلندم کن
تشکر کنندگان: satin ، jalayevatan ، pichak333 ، dv2017 ، matin.sh ، jsmlz ، roadhog
(2016-02-22 ساعت 13:45)someonelikeyou نوشته:  هروقت میام اینجا و چشمم به تاریخ عضویت خودم میفته یاد دوران دانشگاه میفتم که ریاضی یک گربه سیاه من بود و هر ترم میرفتم سرکلاسش که همه بچه های کلاس ورودی های بعد از من بودن

اگه پول داری تحصیلی راحت میشه رفت خداب سر شاهده !
ی حدود ۵۰ میلیون اولش حدودا یا کمتر یا بیشتر
ولی بعدش معلوم نیست گرین بتونی بگیری ک پات رسید اونجا ازدواجی گرین هم میگیری .
نمیدونم شما ک پولشو داری چرا تحصیلی نمیری ؟
اخه از ۲۰۰۸ تا الان حدود ۷ سال تو صف لاتاری هستی

من ک میبینی دوست ندارم ب بابا رو بزنم ۶۰ تومن بگیرم

من اگه تا دو سال دیگه تحصیلی نرم ‌...
لاتاری یک افسانه است
تشکر کنندگان: pichak333 ، jalayevatan ، jsmlz ، aram_hpanahi
(2016-02-22 ساعت 13:45)someonelikeyou نوشته:  هروقت میام اینجا و چشمم به تاریخ عضویت خودم میفته یاد دوران دانشگاه میفتم که ریاضی یک گربه سیاه من بود و هر ترم میرفتم سرکلاسش که همه بچه های کلاس ورودی های بعد از من بودن

سامي من تاريخ عضويتت را ميبينم ياد فيلم لاست ميفتم. اون وقتي كه فهميدن ١٦ ساله...
تشکر کنندگان: jalayevatan ، redbull ، jsmlz ، aram_hpanahi ، alirezanz
ردبول جان
من اون زمانی که سنم به دانشجویی میخورد و هنوز از درس و مشق دور نشده بودم نه پول داشتم نه ساپورت بابایی
الان به یه مرحله ای رسیدم که دیگه سنم از درس خوندن گذشته و همچنان ساپورت بابایی رو ندارم پولی هم که دارم شاید کلن صد و بیست تومن بشه که فقط در صورت برنده شدن لاتاری به درد میخوره

خلاصه اینکه من مبصر هشت ساله کلاسم الان
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pichak333 ، jalayevatan ، Danoosh ، jsmlz ، meraj-fallahi ، fairy ، mehre cyrus ، lighter ، aram_hpanahi ، alirezanz
(2016-02-22 ساعت 14:43)someonelikeyou نوشته:  ردبول جان
من اون زمانی که سنم به دانشجویی میخورد و هنوز از درس و مشق دور نشده بودم نه پول داشتم نه ساپورت بابایی
الان به یه مرحله ای رسیدم که دیگه سنم از درس خوندن گذشته و همچنان ساپورت بابایی رو ندارم پولی هم که دارم شاید کلن صد و بیست تومن بشه که فقط در صورت برنده شدن لاتاری به درد میخوره

خلاصه اینکه من مبصر هشت ساله کلاسم الان

ببین با ۷۰ تومن خداوکیلی میشه برسی .اصلا هم نمیخاد شما
دنبال درس خوندن باشی و اصلا لازم هم نیست شما فقط ترم اول میری سر کلاس بعدش شما تو امریکا سریع مخ میزنی یا بهش پول میدی همون ترم اول گرین کارتت میتونی بگیری ...
فقط ی مساله هست اونم اینکه شما ی ۶ ماهی برا پذیرش گرفتن تو لیسانس یا ارشد یا...پروسه طول میکشه ولی دیدم ادم ها اینطوری رفتن .
درضمن سفارت ب ویزای تحصیلی دادن یخورده حساس .

ولی شما اینطوری تمام نقاط دنیا بخوای میتونی بری .
تشکر کنندگان: pichak333 ، jalayevatan ، jsmlz

سامي عزيز " مرغي كه انجير ميخوره نوكش كجه "
برات آرزوي موفقيت ميكنم  ... Smile
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: pichak333 ، jalayevatan ، jsmlz ، someonelikeyou
رد بول ميشه بگي چه طور با ٧٠ تومن؟
تشکر کنندگان: jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان