کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نامه دعوت به مصاحبه (نامه دوم)
(2016-09-14 ساعت 16:51)a_cute65 نوشته:  
(2016-09-14 ساعت 16:19)Kaveh نوشته:  
(2016-09-14 ساعت 07:56)atm849 نوشته:  سلام ببخشید من قصد جسارت به شما رو نداشتم. اما دوست عزیز  فکر کردید مهاجرسرا با کی سی سی سر و سری داره. همونطور که من و شما میتونیم با کی سی سی تماس بگیریم . اون ها هم میتونن. و کی سی سی هیچ آماری نمیده که تا چندم نامه فرستادن. این اطلاعات بر اساس حدس هست. اگه یکی از این فروم های مهاجرسرا رو نگاه کنید قبلش میگفتن که تا دهم فرستادن.

نمیدونم منظورتون از "با تماس گرفتن با موسسه مهاجرسرا" و "اون ها هم میتونن" چیه
مهاجرسرا یک شخص یا شرکت نیست که بشه باهاش مشورت کرد، مهاجرسرا خود شما دوستان هستید که با اطلاعات و تجارب خود اونو شکل میدید تا دوستان جدیدتون مرتکب اشتباهات تکراری نشه و بدونه چه وقت به چه شکل اقدام کنه

توجه کنید که فقط اطلاعاتی که از مراجع دولتی ایالات متحده دریافت میکنید، قابل استناد هست و طبق فرمایش @atm849@ متأسفانه این سازمانها  در بعضی موارد هیچ اطلاعات و جزییاتی ارائه نمیکنند.
بنابرین برای اینکه از جزییات و نحوه اجرای بخشهای مبهم پروسه آگاه بشیم، ناچاریم آمار، اطلاعات، تجارب و مشاهدات سایر دوستان رو کنار هم قرار بدیم تا شاید بتونیم پاسخی به بعضی از پرسشهای خود پیدا کنیم. هر چند حدسی باشد.

اما موارد موثر در زمان دعوت به مصاحبه (صدور نامه دوم)....
پروسه صدور نامه دوم در دوران قدیم بیشتر به کیس نامبر بستگی داشت و اگه حداقل دو ماه قبل از کارنت شدن، فرم رو ارسال کرده بودید، به مصاحبه دعوت میشدید ولی در دوره 2015 که درخواست ویزای لاتاری الکترونیکی شد، اولویت بندی کیسها برای مصاحبه هم تغییر کرد...
هر ماه به کیسهایی که هر سه شرط زیر را دارند نامه دوم صادر می شود:
1. کیس، کارنت شده باشد.
2. فرم DS-260، قبل از تاریخ مشخص ارسال شده باشد.
3. پروسه اداری و بررسی اولیه کیس تمام شده باشد.

تاریخ مشخص در بند 2 محرمانه بوده و بصورت عمومی منتشر نمیشود ولی طبق تحقیقاتی که شخصاً روی جامعه آماری بزرگی انجام دادم (نه دو سه نفر)، این تاریخ بصورت تقریبی به این شکل پیش میرفت: چند ماه اول بصورت نیم ماه نیم ماه و بعد یکماه یکماه و بعد یک و نیم ماه و ... بود. یعنی مثلا نتایج 19 می اعلام شد و گروه اول حدودا تا اواخر می بود، گروه دوم اواسط جون، گروه سوم اواخر جون و ... که ماه های آخر این بازه یک و نیم ماه - دو ماه شده بود.
علتش هم اینه که اوایل اعلام نتایج، میزان تقاضا (ارسال فرم) بسیار زیاد هست و به مرور کاهش پیدا میکنه
همین موضوع رو دوستان 2015 هم متوجه شده بودند و بصورت پراکنده در این مورد نظر دادن

برای مشخص شدن حدودی این تاریخ ها در دوره 2017، در تاپیک "خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا" درخواست شده تا تاریخ کارنت شدن، تاریخ ارسال فرم و تاریخ دریافت نامه دوم رو اعلام کنید تا خود، سند و راهنمایی برای دوستان آینده باشه

با سلام
داداش کاوه ممنون میشم کامل بخونید
بعضی از دوستان نوشته بودند که تاریخ ها من دار آوردی هست ولی من عرض کردم که با موسسه تماس گرفتم و طبق آمار اونها گفتند هر شخصی که کیس نامبرش کارنت شده باشه و فرم DS-260 رو تا تاریخ 13 می کانفیرم کرده باشه نامه دوم دستش رسیده . پس حرف من مستند بوده .
سپاس که شما هم اینهمه وقت میگذارید و پاسخ میدید به کامنت ها .

مؤید باشید داداش

دوست عزیز. اصلا بحث بنده شما یا کس دیگه نیستید . منبع خبر مهمه که تماس با مهاجر سرا نمیتونه منبعی باشه که بهش استناد کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh ، a_cute65
(2016-09-14 ساعت 21:00)Kaveh نوشته:  
(2016-09-14 ساعت 16:51)a_cute65 نوشته:  با سلام
بعضی از دوستان نوشته بودند که تاریخ ها من دار آوردی هست ولی من عرض کردم که با موسسه تماس گرفتم و طبق آمار اونها گفتند هر شخصی که کیس نامبرش کارنت شده باشه و فرم DS-260 رو تا تاریخ 13 می کانفیرم کرده باشه نامه دوم دستش رسیده . پس حرف من مستند بوده .

مؤید باشید داداش

اینکه با چه کسی تحت عنوان "موسسه مهاجرسرا" تماس گرفتید و از جانب مهاجرسرا! این اطلاعات رو بشما داده مسئله جداست ولی با @atm849@ موافقم. اگه پستهای @atm849@ عزیز رو دوباره با دقت بخونید منظور ایشون اینه که این تاریخ وقتی در هیچ مرجع رسمی اعلام نشده، کسی نمیتونه با قاطعیت بگه که تاریخ دقیق 10 می هست یا  13 می یا ... این تاریخها فرضی هست و تاریخ دقیق مشخص نیست. خود بنده حتی با بررسی تعداد زیادی از کیسها نتونستم تاریخ دقیق رو مشخص کنم و برای همین این باژه های زمانی رو بصورت تقریبی با واحد نبم ماه بیان کردم.
همچنین همونطور که در پست بالا عرض کردم، علاوه بر کارنت شدن و تاریخ ارسال فرم، تا زمانی که پروسه اولیه کیس تموم نشه نامه دوم صادر نمیشه

با سلام

من قبل از نوشتن کامنت ' نقل قول ها رو کامل مطالعه میکنم

شماره تماسی که راجع بهش صحبت کردم این شمارست : 02144622214

که تو همین سایت من شمارش رو پیدا کردم و مربوط به همین سایت هستش

شخصی که به عنوان کارشناس به من معرفی شد اعلام کرد که اشخاصی که تا تاریخ 13 می فرم رو کانفیرم کردند نامه دعوت به مصاحبه رو دریافت کردند .

من از ایشون پرسیدم که جطور متوجه شدید و آیا مرجع رسمی وجود داره که حرفتون رو تأیید کنه ؟ پاسخ دادن که از طریق اشخاصی که توسط مهاجرسرا فرم DS-260 رو کانفیرم کردند و تعدادشون قابل توجه هست .

در پناه خدا
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-14 ساعت 21:31)atm849 نوشته:  
(2016-09-14 ساعت 16:51)a_cute65 نوشته:  
(2016-09-14 ساعت 16:19)Kaveh نوشته:  نمیدونم منظورتون از "با تماس گرفتن با موسسه مهاجرسرا" و "اون ها هم میتونن" چیه
مهاجرسرا یک شخص یا شرکت نیست که بشه باهاش مشورت کرد، مهاجرسرا خود شما دوستان هستید که با اطلاعات و تجارب خود اونو شکل میدید تا دوستان جدیدتون مرتکب اشتباهات تکراری نشه و بدونه چه وقت به چه شکل اقدام کنه

توجه کنید که فقط اطلاعاتی که از مراجع دولتی ایالات متحده دریافت میکنید، قابل استناد هست و طبق فرمایش @atm849@ متأسفانه این سازمانها  در بعضی موارد هیچ اطلاعات و جزییاتی ارائه نمیکنند.
بنابرین برای اینکه از جزییات و نحوه اجرای بخشهای مبهم پروسه آگاه بشیم، ناچاریم آمار، اطلاعات، تجارب و مشاهدات سایر دوستان رو کنار هم قرار بدیم تا شاید بتونیم پاسخی به بعضی از پرسشهای خود پیدا کنیم. هر چند حدسی باشد.

اما موارد موثر در زمان دعوت به مصاحبه (صدور نامه دوم)....
پروسه صدور نامه دوم در دوران قدیم بیشتر به کیس نامبر بستگی داشت و اگه حداقل دو ماه قبل از کارنت شدن، فرم رو ارسال کرده بودید، به مصاحبه دعوت میشدید ولی در دوره 2015 که درخواست ویزای لاتاری الکترونیکی شد، اولویت بندی کیسها برای مصاحبه هم تغییر کرد...
هر ماه به کیسهایی که هر سه شرط زیر را دارند نامه دوم صادر می شود:
1. کیس، کارنت شده باشد.
2. فرم DS-260، قبل از تاریخ مشخص ارسال شده باشد.
3. پروسه اداری و بررسی اولیه کیس تمام شده باشد.

تاریخ مشخص در بند 2 محرمانه بوده و بصورت عمومی منتشر نمیشود ولی طبق تحقیقاتی که شخصاً روی جامعه آماری بزرگی انجام دادم (نه دو سه نفر)، این تاریخ بصورت تقریبی به این شکل پیش میرفت: چند ماه اول بصورت نیم ماه نیم ماه و بعد یکماه یکماه و بعد یک و نیم ماه و ... بود. یعنی مثلا نتایج 19 می اعلام شد و گروه اول حدودا تا اواخر می بود، گروه دوم اواسط جون، گروه سوم اواخر جون و ... که ماه های آخر این بازه یک و نیم ماه - دو ماه شده بود.
علتش هم اینه که اوایل اعلام نتایج، میزان تقاضا (ارسال فرم) بسیار زیاد هست و به مرور کاهش پیدا میکنه
همین موضوع رو دوستان 2015 هم متوجه شده بودند و بصورت پراکنده در این مورد نظر دادن

برای مشخص شدن حدودی این تاریخ ها در دوره 2017، در تاپیک "خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا" درخواست شده تا تاریخ کارنت شدن، تاریخ ارسال فرم و تاریخ دریافت نامه دوم رو اعلام کنید تا خود، سند و راهنمایی برای دوستان آینده باشه

با سلام

مؤید باشید داداش

دوست عزیز. اصلا بحث بنده شما یا کس دیگه نیستید . منبع خبر مهمه که تماس با مهاجر سرا نمیتونه منبعی باشه که بهش استناد کرد.

با سلام

در کامنت بالا توضیحات لازمه رو بیان کردم حتماً مطالعه بفرمایید حتماً متوجه عرایض اینجانب میشید .
به امید خدا

+ ارسال فرمMay 17

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان لطفا اگر کسی نامه دومش اومد ماروهم یاخبر کنه ممنون
کیس نامبر**26
تعدادنفرات خودم
تاریخ مشاهده قبولی یادم نیس
تاریخ ارسال فرم18جون
محل مصاحبه انکارا تغییردادن به ابوظبی
نامه دوم هنوز نیومده :21نوامبر
زمان مصاحبه هفته اول ژانویه
نتیجه:یک ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام علیک
یه سوال تخصصی
کارنتیهای زیر 3000 نامه دومشون کی میاد؟
بابا خسته شدم از بس این سایت رو چک کردم؟
ای داد ای امان....................
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-14 ساعت 22:23)a_cute65 نوشته:  با سلام
شخصی که به عنوان کارشناس به من معرفی شد اعلام کرد که اشخاصی که تا تاریخ 13 می فرم رو کانفیرم کردند نامه دعوت به مصاحبه رو دریافت کردند .
من از ایشون پرسیدم که جطور متوجه شدید و آیا مرجع رسمی وجود داره که حرفتون رو تأیید کنه ؟ پاسخ دادن که از طریق اشخاصی که توسط مهاجرسرا فرم DS-260 رو کانفیرم کردند و تعدادشون قابل توجه هست .
در پناه خدا
این شماره پاریز تراول هست که جامعه آماری بزرگی داره و منظور ایشون از 13 می اینه که بین برندگانی که با این شرکت قرارداد دارند، آخرین کیسی که نامه دوم گرفته، 13 می فرم رو ارسال کرده. این به این معنی نیست که هر کسی بعد از 13 می فرم ارسال کرده باشه، نامه نگرفته! ممکنه کیسهایی باشند که بعد از این تاریخ هم نامه دوم گرفتند. ولی میشه حدس زد برای کیسهایی که حدودا تا اواسط می فرم فرستادند، نامه دوم صادر شده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-15 ساعت 12:39)AbbasHTC نوشته:  سلام علیک
یه سوال تخصصی
کارنتیهای زیر 3000 نامه دومشون کی میاد؟
بابا خسته شدم از بس این سایت رو چک کردم؟
ای داد ای امان....................

امیدورام تا هفته بعد بیاد ولی پارسال 29 سپتامبر نامه های دوم صادر شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، a_cute65
امیدورام تا هفته بعد بیاد ولی پارسال 29 سپتامبر نامه های دوم صادر شد.
[/quote]

ممنون از لطفتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-15 ساعت 13:05)Kaveh نوشته:  
(2016-09-14 ساعت 22:23)a_cute65 نوشته:  با سلام
در پناه خدا
این شماره پاریز تراول هست که جامعه آماری بزرگی داره و منظور ایشون از 13 می اینه که بین برندگانی که با این شرکت قرارداد دارند، آخرین کیسی که نامه دوم گرفته، 13 می فرم رو ارسال کرده. این به این معنی نیست که هر کسی بعد از 13 می فرم ارسال کرده باشه، نامه نگرفته! ممکنه کیسهایی باشند که بعد از این تاریخ هم نامه دوم گرفتند. ولی میشه حدس زد برای کیسهایی که حدودا تا اواسط می فرم فرستادند، نامه دوم صادر شده

با سلام

سپاس که بخاطر پیگیریتون

گفته ی اینجانب غیر از این نمیتونه باشه کاوه جان
به امید خدا

+ ارسال فرمMay 17

پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh
سلام ایا بعد از اومدن نامه دوم میشه فرم 260 رو انلاک کرد ؟باید یک گزینه رو داخلش تغییر بدم که دوست ندارم موقع مصاحبه توجه افیسر رو بهش جلب کنم .ولی کارنت شدم و اگه انلاک کنم نامه دومم به این زودیا نمیاد اگه انلاک کنم چه اتفاقی میوفته؟
Case ‎Number‎  :2500
تعداد افراد منظور در کیس  :   2نفر

مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

تاریخ ارسال فرم  : نمیدونم

سفارت   : ابوظبی

تاریخ نامه دعوت به مصاحبه :14 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام کیس نامبر من زیر 1400هست فقط من دیر متوجه شدم و فرم 260 را آخر جولای پر کردم به نظرتون کی نامه دوم میاید
پاسخ
تشکر کنندگان:
به نظر من اگه موضوع مهمی نیست آنلاک نفرمایید.یک سری از اشکالاتی که هنگام پر کردن فرم پیش اومده رو میتونید قبل از قسم خوردن به آفیسر اعلام کنید و به نظر من نگران نباشید اشتباهات کوچک مهم نیستن و میتونید اعلام کنید.
(2016-09-17 ساعت 13:50)naz s نوشته:  سلام ایا بعد از اومدن نامه دوم میشه فرم 260 رو انلاک کرد ؟باید یک گزینه رو داخلش تغییر بدم که دوست ندارم موقع مصاحبه توجه افیسر رو بهش جلب کنم .ولی کارنت شدم و اگه انلاک کنم نامه دومم به این زودیا نمیاد اگه انلاک کنم چه اتفاقی میوفته؟
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، naz s
(2016-09-17 ساعت 13:50)naz s نوشته:  سلام ایا بعد از اومدن نامه دوم میشه فرم 260 رو انلاک کرد ؟باید یک گزینه رو داخلش تغییر بدم که دوست ندارم موقع مصاحبه توجه افیسر رو بهش جلب کنم .ولی کارنت شدم و اگه انلاک کنم نامه دومم به این زودیا نمیاد اگه انلاک کنم چه اتفاقی میوفته؟

شما بعد از صدور نامه دوم (تحویل کیس به سفارت)، تغییرات رو بجای KCC، مستقیم به سفارت اعلام میکنید که باز توجه سفارت و آفیسر رو جلب میکنید!

آنلاک کردن همیشه باعث تأخیر در صدور نامه دوم نمیشه و به نوع و میزان تغییرات و همچنین به تاریخ اولین ارسال فرم بستگی داره
.
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، naz s ، a_cute65
سلام كسي هنوز نامه دوم دريافت نكرده?? ؟
تاريخ مشاهده :٦ مي
إرسال : ٥ جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-19 ساعت 02:29)Kaveh نوشته:  

شما بعد از صدور نامه دوم (تحویل کیس به سفارت)، تغییرات رو بجای KCC، مستقیم به سفارت اعلام میکنید که باز توجه سفارت و آفیسر رو جلب میکنید!

آنلاک کردن همیشه باعث تأخیر در صدور نامه دوم نمیشه و به نوع و میزان تغییرات و همچنین به تاریخ اولین ارسال فرم بستگی داره
.

چطور میتونم به kcc تغییرات رو اعلام کنم؟چطور انلاک کنم؟
Case ‎Number‎  :2500
تعداد افراد منظور در کیس  :   2نفر

مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

تاریخ ارسال فرم  : نمیدونم

سفارت   : ابوظبی

تاریخ نامه دعوت به مصاحبه :14 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان