کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نامه دعوت به مصاحبه (نامه دوم)
ما گفتیم شاید قبل اینکه دونالد جون بیاد تکلیفمون مشخص شه ( با فرض یکضرب مثلا Smile) ) نگو ایشون میاد تکلیفمونو مشخص میکنه Smile)
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
یه دنیا هم از شما ممنونم برای یاداوری روزهای تعطیل سفارت چون من امکان نداشت برم دنبال همچین چیزی و یهو میرفتم و به مشکل میخوردم. واقعا ممنون
[/quote]

خواهش میکنم وظیفم بود برادر.....
پاسخ
تشکر کنندگان: farid993 ، a_cute65
(2016-09-21 ساعت 15:27)TiredAdmin نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 15:23)Kaveh نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 14:29)TiredAdmin نوشته:  آقای کاوه شما اطلاع دارید از دوستان یا اونهایی که با مهاجرسرا قرارداد دارن کسی نامه دومش برای ایروان اومده یا نه؟ تو سایت سیمون افرادی که ۳۱ می هم فرم دادن هم زدن براشون نامه اومده.( یعنی احتمالا پروسس فرمها تا ۳۱ می هم کامل شده)  اینجا تا الان من  ۲۶ می و یکی از دوستانی که ۱۷ ام می فرم فرستاده و کیسمون هم حدود ۱۵۰۰ هست چیزی نگرفتیم!

آمار نامه های دوم رو از شرکت پاریز تراول استعلام کردم، به محض دریافت جواب اطلاع میدم
ممکنه این بازه زمانی در مناطق مختلف، متفاوت باشه و اگه در منطقه آسیا، کیسی با تاریخ 31 می نامه دوم گرفته باشه، احتمال داره ظرفیت سفارتهای آنکارا، ابوظبی و ایروان برای ماه نوامبر تکمیل شده باشه
یعنی حتی با ارسال سریع فرم و کیس نامبر پایین، اگه سفارت از نظر اجرایی ظرفیت کافی برای انجام مصاحبه همه این کیسها در ماه مورد نظر نداشته باشه و همچنین امکان انتقال به سفارتهای دیگه هم نباشه، کیسهای اضافی رو باید ماه های بعد به مصاحبه دعوت کنند.

دوستانی که نامه دوم دریافت کردند، اگه وضعیت کیسشون رو در مهاجرسرا آپدیت کنند، میشه تا حدودی وضعیت این ماه رو حدس زد

ممنونم. متاسفانه مشکل اینه که اکثر کسایی که اینجا میومدن همه رفتن گروههای تلگرام و اونجا رو آپ میکنن. دیگه الان امید ما به سایت مهاجرسرا و اطلاعات پاریز تراوله.
ضمنا اون ۳۱ می که گفتم یک نفر از اروپا بودتو سایت سیمون که من فکر کردم نتیجه میشه گرفت که اینا تا ۳۱ می رو تو kcc پروسس کردن. اینجا هم که تا الان هر کی اعلام کرده یا ابوظبی بوده یا آنکارا. ولی مثلا همین دوستمون که ۱۷ می فرستاده فرم  رو و ارمنستان زده براش هیچ خبری نشده!

طبق آماری که از پاریز تراول گرفتم، بین قراردادهای این شرکت، آخرین تاریخ ارسال فرم 18 می بوده و 2 کیس هم از ایروان نامه دوم گرفتند.
از دوستان اگه کسی تاریخ ارسال فرم بعد 18 می بوده لطفاً اطلاع بده تا وضعیت حدوداً مشخص بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، a_cute65
(2016-09-21 ساعت 20:55)Kaveh نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 15:27)TiredAdmin نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 15:23)Kaveh نوشته:  آمار نامه های دوم رو از شرکت پاریز تراول استعلام کردم، به محض دریافت جواب اطلاع میدم
ممکنه این بازه زمانی در مناطق مختلف، متفاوت باشه و اگه در منطقه آسیا، کیسی با تاریخ 31 می نامه دوم گرفته باشه، احتمال داره ظرفیت سفارتهای آنکارا، ابوظبی و ایروان برای ماه نوامبر تکمیل شده باشه
یعنی حتی با ارسال سریع فرم و کیس نامبر پایین، اگه سفارت از نظر اجرایی ظرفیت کافی برای انجام مصاحبه همه این کیسها در ماه مورد نظر نداشته باشه و همچنین امکان انتقال به سفارتهای دیگه هم نباشه، کیسهای اضافی رو باید ماه های بعد به مصاحبه دعوت کنند.

دوستانی که نامه دوم دریافت کردند، اگه وضعیت کیسشون رو در مهاجرسرا آپدیت کنند، میشه تا حدودی وضعیت این ماه رو حدس زد

ممنونم. متاسفانه مشکل اینه که اکثر کسایی که اینجا میومدن همه رفتن گروههای تلگرام و اونجا رو آپ میکنن. دیگه الان امید ما به سایت مهاجرسرا و اطلاعات پاریز تراوله.
ضمنا اون ۳۱ می که گفتم یک نفر از اروپا بودتو سایت سیمون که من فکر کردم نتیجه میشه گرفت که اینا تا ۳۱ می رو تو kcc پروسس کردن. اینجا هم که تا الان هر کی اعلام کرده یا ابوظبی بوده یا آنکارا. ولی مثلا همین دوستمون که ۱۷ می فرستاده فرم  رو و ارمنستان زده براش هیچ خبری نشده!

طبق آماری که از پاریز تراول گرفتم، بین قراردادهای این شرکت، آخرین تاریخ ارسال فرم 18 می بوده و 2 کیس هم از ایروان نامه دوم گرفتند.

ممنونم از زحمتی که کشیدید، با این حساب روند کندتری داریم امسال یا تراکم فرم های ارسالی برای هفته های اول بیشتر بوده، منتظر میمونیم. ?
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، a_cute65 ، Kaveh
سلام به همه دوستان مهاجرسرا، بلاخره نامه دوم ما هم اومد، با کیس نامبر 25xx، ارسال فرم ها 26 می، تاریخ مصاحبه 13 نوامبر، انشاءالله نامه های بقیه دوستان هم هر چه زودتر بیاد، فقط من یه سوالی داشتم، آیا این تاریخ مصاحبه ای که مشخص شده رو نباید تو سایت سفارت ثبت کنیم یعنی هیچ کاری لازم نیست ما انجام بدیم؟؟، واین که روز مصاحبه ما یکشنبه هست. سفارت یکشبه نیست؟
خانواده سه نفره برنده لاتاری 2017
برنده اصلی آقا با کیس نامبر.  25xx
سربازی: ارتش
مدرک: دیپلم برق
شغل: آزاد
رویت نامه قبولی: می  3
ارسال فرمds260: می 26
نامه دعوت به مصاحبه: 20 سپتامبر
رجیستر کردن در سایت سفارت: 15 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 13نوامبر
نتیجه مصاحبه  ap.
دريافت ايميل كليري ٢٣ مي
تاريخ ايشود :٦جون
دريافت پاسپورت و ويزا : ٨ جون
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh
(2016-09-21 ساعت 20:58)TiredAdmin نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 20:55)Kaveh نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 15:27)TiredAdmin نوشته:  ممنونم. متاسفانه مشکل اینه که اکثر کسایی که اینجا میومدن همه رفتن گروههای تلگرام و اونجا رو آپ میکنن. دیگه الان امید ما به سایت مهاجرسرا و اطلاعات پاریز تراوله.

ممنونم از زحمتی که کشیدید، با این حساب روند کندتری داریم امسال یا تراکم فرم های ارسالی برای هفته های اول بیشتر بوده، منتظر میمونیم. ?

ممنون از شما جناب اقاي كاوه
با اين جمله نشستيم تا بياد خيلي خنديدم ?
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، Kaveh
کیس نامبر :25xx
تاریخ مشاهده نتیجه :3می
تاریخ ارسال فرم: 26 می
کارنت: اوایل سپتامبر
نامه دوم 20 سپتامبر
تاریخ مصاحبه: 13 نوامبر
خانواده سه نفره برنده لاتاری 2017
برنده اصلی آقا با کیس نامبر.  25xx
سربازی: ارتش
مدرک: دیپلم برق
شغل: آزاد
رویت نامه قبولی: می  3
ارسال فرمds260: می 26
نامه دعوت به مصاحبه: 20 سپتامبر
رجیستر کردن در سایت سفارت: 15 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 13نوامبر
نتیجه مصاحبه  ap.
دريافت ايميل كليري ٢٣ مي
تاريخ ايشود :٦جون
دريافت پاسپورت و ويزا : ٨ جون
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh
دوستان نامه ها طی یک روز جایگزین میشه یاچندروز من زیر3000هستم اما18جون فرم سابمیت کردم
کیس نامبر**26
تعدادنفرات خودم
تاریخ مشاهده قبولی یادم نیس
تاریخ ارسال فرم18جون
محل مصاحبه انکارا تغییردادن به ابوظبی
نامه دوم هنوز نیومده :21نوامبر
زمان مصاحبه هفته اول ژانویه
نتیجه:یک ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-21 ساعت 22:13)ssahar نوشته:  دوستان نامه ها طی یک روز جایگزین میشه یاچندروز من زیر3000هستم اما18جون فرم سابمیت کردم

شما تاریخ تکمیل فرمتون عقب تر از ماهاست. واسه ما که تو می فرستادیم هنوز نیومده بعید میدونم تا ماه بعد حداقل واسه شما نامه ای بیاد.
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-09-21 ساعت 22:02)ekhveh نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 20:58)TiredAdmin نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 20:55)Kaveh نوشته:  طبق آماری که از پاریز تراول گرفتم، بین قراردادهای این شرکت، آخرین تاریخ ارسال فرم 18 می بوده و 2 کیس هم از ایروان نامه دوم گرفتند.

ممنون از شما جناب اقاي كاوه

اگه اینا ماهی یه هفته برن جلو میخوره به ژانویه و فوریه Smile) من نمی دونم هر سال چرا یه مدل جدید تست میکنن؟ Smile) میدونستم اینطوریه هول هولکی همون هفته اول میفرستادم بعد مثل خیلی ها هی آنلاک میکردم Smile) حالا همین الانشم که با صبر و حوصله فرم پر کردم یکی دو جا غلط دارما!
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-21 ساعت 20:58)TiredAdmin نوشته:  ممنونم از زحمتی که کشیدید، با این حساب روند کندتری داریم امسال یا تراکم فرم های ارسالی برای هفته های اول بیشتر بوده، منتظر میمونیم. ?

(2016-09-21 ساعت 22:02)ekhveh نوشته:  ممنون از شما جناب اقاي كاوه

(2016-09-21 ساعت 22:45)TiredAdmin نوشته:  اگه اینا ماهی یه هفته برن جلو میخوره به ژانویه و فوریه Smile) من نمی دونم هر سال چرا یه مدل جدید تست میکنن؟ Smile) میدونستم اینطوریه هول هولکی همون هفته اول میفرستادم بعد مثل خیلی ها هی آنلاک میکردم Smile) حالا همین الانشم که با صبر و حوصله فرم پر کردم یکی دو جا غلط دارما!

با سلام به تمامی دوستان

از تمامی دوستان درخواست دارم که فارغ از استرس بگذارید انرژیتون مثبت + باشه

ان شاء الله نامه دوم دستمون میرسه و به گفته ی دوستان هدف دریافت ویزا و گرین کارت هستش

با تشکر : علی

در پناه خدا
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، farhhad ، ekhveh
(2016-09-21 ساعت 23:05)a_cute65 نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 20:58)TiredAdmin نوشته:  ممنونم از زحمتی که کشیدید، با این حساب روند کندتری داریم امسال یا تراکم فرم های ارسالی برای هفته های اول بیشتر بوده، منتظر میمونیم. ?

(2016-09-21 ساعت 22:02)ekhveh نوشته:  ممنون از شما جناب اقاي كاوه

(2016-09-21 ساعت 22:45)TiredAdmin نوشته:  اگه اینا ماهی یه هفته برن جلو میخوره به ژانویه و فوریه Smile) من نمی دونم هر سال چرا یه مدل جدید تست میکنن؟ Smile) میدونستم اینطوریه هول هولکی همون هفته اول میفرستادم بعد مثل خیلی ها هی آنلاک میکردم Smile) حالا همین الانشم که با صبر و حوصله فرم پر کردم یکی دو جا غلط دارما!

با سلام به تمامی دوستان

از تمامی دوستان درخواست دارم که فارغ از استرس بگذارید انرژیتون مثبت + باشه

ان شاء الله نامه دوم دستمون میرسه و به گفته ی دوستان هدف دریافت ویزا و گرین کارت هستش

با تشکر : علی

در پناه خدا

در تأیید علی اقا باید بگم اصلا نگران نباشین،انشالا همه به خواسته هاشون میرسن،ضمن اینکه قبولی مرحله دوم یعنی اینکه واقعا میخوان تعداد بیشتری رو ویزا بدن وگرنه اجباری به اینکار نبوده،با امید پیش به جلو
2017AS6200
سفارت: آنکارا> ایروان
ارسال فرم: 8May
کارنت: 9March
مصاحبه: 4may
نتیجه: AP
کلیر:15Aug

خوشا راهي! که پايانش تو باشي.

دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت آسمان دراز می شود.
‎‎
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، Ali Sepehr ، a_cute65 ، TiredAdmin
دوستان کسی اکتبر مصاحبه داره؟؟؟/
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان:
خب، من یه ایمیل پیگیری به KCC زدم و جواب دادن که پراسس تمام شده و در مرحله اختصاص وقت مصاحیه است. دفعه قبل بهم گفته بودن که پراسس تمام نشده. به نظرم برای پرونده من کار از KCC عبور کرده و الان تو سفارت گیره. ارمنستان هم که ماشالله ظرفیتش نصف دو تای دیگه است! حالا موندم به خود سفارت هم ایمیل بزنم یا صبر کنم Smile)

اینم متن جواب KCC :

Thank you for your inquiry.

Your case number is now current for interview processing. Once the interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check http://www.dvlottery.state.gov. If you need to make changes to your DS-260 you should contact the consular section where you will be interviewed, or bring the information about your changes to your interview appointment. Because your case is ready to be scheduled, KCC can no longer unlock your application.
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh
درود بر همه دوستان
نامه دوم من رسيد. سفارت انتخابي من آنكارا بود كه خود KCC به ابوظبي تغيير داده.
تاريخ ارسال فرم 260 ام 26 مي بود و كيس نامبرم زير 2000
تاريخ مصاحبه 20 نوامبر
شماره کیس: ‎2017AS18XX               ‎
تاریخ رویت قبولی:          3 مي ‎ 2016  
تعداد افراد کیس:            3- همسر و فرزند 11 ساله
کنسولگری:                  آنکارا - تغيير به ابوظبي توسط KCC
تاریخ ارسال فرم:            26 مي ‎ 2016
کارنت شدن کیس:         ‎20 آگوست ‎ 2016
تاریخ دریافت نامه دوم:    21 سپتامبر ‎ 2016
تاریخ مديكال:                 14 نوامبر ‎ 2016
تاریخ مصاحبه:               20 نوامبر ‎ 2016
تاريخ آپديت:                  21 نوامبر (سايت سفارت) - 29 نوامبر(سايت سيس)- ‎14 فوريه (سايت سيس)‎ -  20 فوريه (سايت ‎CSEA)‎- 26 فوريه (سايت سيس)- 27 فوريه (سايت سيس) - 27 اپريل (سايت سيس، به دليل ارسال ايميل)
نتیجه:                          AP
✈مقصد:                     شايد ميشيگان
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان