کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نامه دعوت به مصاحبه (نامه دوم)
مدیران محترم سفارت ایروان جواب منو داده که چیزی که ازش میفهمم میگه KCC برنامه ریزی رو انجام داده. منتظر خبر باشید!

این یعنی چی؟ یعنی تاریخی مشخص شده ولی به من اعلام نشده؟ نه KCC و نه سفارت نمیگن تاریخ کی هست. kcc میگه پرونده ات از اداره ما رفته و با سفارت در تماس باش، سفارت میگه kcc انجام داده! پس من از کجا باید منتظر خبرشون باشم؟ نامه دوم هم جایگزین نشده، ایمیل هم نیومده. من حدس میزنم سفارت زمانبندی رو میدونه اما نمیگه. خب چرا؟

Yerevan, Iran IV
11:02 AM (31 minutes ago)

to me
Dear inquirer,

The scheduling is done by KCC. You need to check the notifications.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
دوستان خیلی طول میکشه سفارت جواب ایمیل بده؟ من دیروز که میل زدم و در رابطه با تعطیلی روز مصاحبه ام پرسیدم هنوز جواب ندادن
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
(2016-09-22 ساعت 08:13)TiredAdmin نوشته:  خب، من یه ایمیل پیگیری به KCC زدم و جواب دادن که پراسس تمام شده و در مرحله اختصاص وقت مصاحیه است. دفعه قبل بهم گفته بودن که پراسس تمام نشده. به نظرم برای پرونده من کار از KCC عبور کرده و الان تو سفارت گیره. ارمنستان هم که ماشالله ظرفیتش نصف دو تای دیگه است! حالا موندم به خود سفارت هم ایمیل بزنم یا صبر کنم Smile)

اینم متن جواب KCC :

Thank you for your inquiry.

Your case number is now current for interview processing.  Once the interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check http://www.dvlottery.state.gov. If you need to make changes to your DS-260 you should contact the consular section where you will be interviewed, or bring the information about your changes to your interview appointment. Because your case is ready to be scheduled, KCC can no longer unlock your application.

سلام كيس من شبيه شماست، **١٥، از إنكارا به ايروان تغيير دادم و اين سري هم نامه من ميومد و مثل شما ايميل زدم و دقيقا همين متن رو هم براي من فرستادند ، اميدوارم كه ماه بعد نوبت ما بشه و شايد هم خيري توش هست ?????????????????? به اميد موفقيت همه عزيزان
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin
دوستان عزيز ايا بعد از نامه‌ى دوم , چند طول ميكيشة تا نامه‌ى سفاره‌ت هم دريافت كنيم ?
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز ايا بعد از نامه‌ى دوم , چند طول ميكيشه‌ تا نامه‌ى سفاره‌ت هم دريافت كنيم ?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-22 ساعت 14:52)ako kurdistan نوشته:  دوستان عزيز ايا بعد از نامه‌ى دوم , چند طول ميكيشة تا نامه‌ى سفاره‌ت هم دريافت كنيم ?

با سلام

جناب آکو , نامه دوم همون نامه ی دعوت به مصاحبه هستش

یا حق
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-22 ساعت 15:02)a_cute65 نوشته:  
(2016-09-22 ساعت 14:52)ako kurdistan نوشته:  دوستان عزيز ايا بعد از نامه‌ى دوم , چند طول ميكيشة تا نامه‌ى سفاره‌ت هم دريافت كنيم ?

با سلام

یا حق

ميرسى دوست عزيز , منظورم نامه‌ هست كه‌ ليست مدارک مورد نیاز توش هست از سفاره‌تى كه‌ قرار مکان مصاحبه باشد .
پاسخ
(2016-09-22 ساعت 15:24)ako kurdistan نوشته:  
(2016-09-22 ساعت 15:02)a_cute65 نوشته:  

با سلام

یا حق

ميرسى دوست عزيز , منظورم نامه‌ هست كه‌ ليست مدارک مورد نیاز توش هست از سفاره‌تى كه‌ قرار  مکان مصاحبه باشد .

با سلام

شما می بایست به سایت سفارت مربوطه برید و اونجا نوشته شده چه مدارکی نیاز دارید

یا حق
به امید خدا

+ ارسال فرمMay 17

پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام

راهنمایی داشتم برای تمامی دوستان خوب خودم راجع به علت تغییر سفارت توسط KCC

نامه ای که به عنوان نامه دوم به دست شما میرسه ، حاوی اطلاعات زمان و مکان مصاحبه است .

مطلبی که مد نظره اینه که ممکنه متوجه بشید سفارت دیگه ای به جز سفارتی که شما در فرم DS-260 انتخاب کردید ، توسط KCC براتون مقرر شده .  این موضوع میتونه دلایل زیادی داشته باشه که اینجانب در اینجا به 2 نکته اشاره دارم :

۱. سفارت مد نظر شما برای اون ماه ، وقت خالی برای مصاحبه با شما رو نداشته

۲. مرکز کنسولی کنتاکی KCC  ارزیابی کرده و نزدیکترین سفارت به شهر محل سکونت فعلی شما رو براتون انتخاب کرده

ترجیح میدم که برای حفظ قانون کپی رایت منبع رو ذکر کنم  www.applyabroad.org

در پناه خدا

#راهنما#
به امید خدا

+ ارسال فرمMay 17

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-22 ساعت 12:20)ahm368 نوشته:  درود بر همه دوستان
نامه دوم من رسيد. سفارت انتخابي من آنكارا بود كه خود KCC به ابوظبي تغيير داده.
تاريخ ارسال فرم  260 ام 26 مي بود و كيس نامبرم زير 2000
تاريخ مصاحبه 20 نوامبر

شما امروز چک کردید برای بار اول؟ یا دیسروز و پریروز هم چک کرده بودید و نیومده بود؟
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، ahm368
(2016-09-22 ساعت 16:26)a_cute65 نوشته:  با سلام

راهنمایی داشتم برای تمامی دوستان خوب خودم راجع به علت تغییر سفارت توسط KCC

نامه ای که به عنوان نامه دوم به دست شما میرسه ، حاوی اطلاعات زمان و مکان مصاحبه است .

مطلبی که مد نظره اینه که ممکنه متوجه بشید سفارت دیگه ای به جز سفارتی که شما در فرم DS-260 انتخاب کردید ، توسط KCC براتون مقرر شده .  این موضوع میتونه دلایل زیادی داشته باشه که اینجانب در اینجا به 2 نکته اشاره دارم :

۱. سفارت مد نظر شما برای اون ماه ، وقت خالی برای مصاحبه با شما رو نداشته

۲. مرکز کنسولی کنتاکی KCC  ارزیابی کرده و نزدیکترین سفارت به شهر محل سکونت فعلی شما رو براتون انتخاب کرده

ترجیح میدم که برای حفظ قانون کپی رایت منبع رو ذکر کنم  www.applyabroad.org

در پناه خدا

#راهنما#

سلام
شما از سایت (برایت سایمون) جوابی گرفتید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ahm368
سلام به همگی
فکر میکنم امسال هیچ کیسی به انکارا فرستاده نشه چون اوضاع ترکیه خیلی خوب نیست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-22 ساعت 19:27)ahmadrezaatefi نوشته:  سلام به همگی
فکر میکنم امسال هیچ کیسی به انکارا فرستاده نشه چون اوضاع ترکیه خیلی خوب نیست

چندین نفر تا الان اعلام کردن که آنکارا مصاحبه دارن. اوضاع ترکیه هم الان چند ماهه اوکیه. علت جابجایی ها اینه که به صورت پیشفرض سفارت همه آنکاراست و خیلی ها تغییر نمیدن و خود KCC تا جایی که جا بشه جابجا میکنه کیس ها رو بین دو تا سفارت دیگه.
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: ahmadrezaatefi ، a_cute65
(2016-09-22 ساعت 12:34)TiredAdmin نوشته:  مدیران محترم سفارت ایروان جواب منو داده که چیزی که ازش میفهمم میگه KCC برنامه ریزی رو انجام داده. منتظر خبر باشید!

این یعنی چی؟ یعنی تاریخی مشخص شده ولی به من اعلام نشده؟ نه KCC و نه سفارت نمیگن تاریخ کی هست. kcc میگه پرونده ات از اداره ما رفته و با سفارت در تماس باش، سفارت میگه kcc انجام داده! پس من از کجا باید منتظر خبرشون باشم؟ نامه دوم هم جایگزین نشده، ایمیل هم نیومده. من حدس میزنم سفارت زمانبندی رو میدونه اما نمیگه. خب چرا؟

Yerevan, Iran IV

to me
Dear inquirer,

من فکر میکنم همین روزا نامت میاد احتمالا سفارت شلوغه و وقت خالی ندارن به محض خالی شدن نامتو میدن بهتر چند روز صبر کنی
کیس نامبر: 2017AS1xx
تعدادافراد کیس: 2 نفر
تاریخ رویت قبولی:3/May
تاریخ ارسال فرم 260:28/May
تاریخ کارنت:August
تاریخ دریافت نامه دوم:14/October
تاریخ مصاحبه: ِDecember5
وضعیت: AP
ویزا دریافت شد 15/Apr/2017
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، a_cute65
(2016-09-22 ساعت 21:47)فام مج نوشته:  
(2016-09-22 ساعت 12:34)TiredAdmin نوشته:  مدیران محترم سفارت ایروان جواب منو داده که چیزی که ازش میفهمم میگه KCC برنامه ریزی رو انجام داده. منتظر خبر باشید!

Yerevan, Iran IV

to me
Dear inquirer,

من فکر میکنم همین روزا نامت میاد احتمالا سفارت شلوغه و وقت خالی ندارن به محض خالی شدن نامتو میدن بهتر چند روز صبر کنی

امیدوارم..
از صبح دارم سعی میکنم روند کارشون رو تحلیل کنم و بفهمم چی به چیه.. هر طور فکر میکنم آپلود کردن حتی ۱۰۰۰ تا نامه هم به لحاظ فنی یکساعت طول نمیکشه چه برسه ۳-۴ روز..
از اونطرف من هنوز کسی رو ندیدم (حتی دوستمون با کیس نامبر ۱۴۰۰ و ارسال فرم ۱۷ می) که از ارمنستان تعیین مصاحبه شده باشه..

از اون ور پروسه رو سعی میکنم شبیه سازی کنم تو ذهنم.. KCC فرم پروسس میکنه و بعد تکمیل پروسه بر اساس سقف ویزا بولتن میفرسته سفارت، سفارت وقت ها رو تعیین میکنه لیست بر میگردونه KCC تا اعلام نامه دوم کنن..

حالا kcc دیروز ایمیل زدم و صبح جواب داده پرونده از اداره من رفته و دیگه من باهات کاری ندارم و از سفارت پیگیری کن.. سفارت میگه kcc وقت ها رو تعیین کرده و اعلامیه ها رو پیگیری کن.. مشکل من الان اینه که این حرف سفارت یعنی وقت من برای این ماه مشخص شده یا برای دسامبر؟ یه ایمیل دیگه زدم اینو پرسیدم ولی هنوز جواب ندادن و رفت تا فردا.
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، soruosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان