کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نامه دعوت به مصاحبه (نامه دوم)
سلام توضيح خاصي كه نداده فقط گفته كساي كه از اسيا كيس نامبرشون زير 3000 بوده و فرم رو پر كردن ( احتمالاً منظورش تا ٢٦ مي) تاريخ مصاحبه شون تعيين شده و ١٥ هر ماه ميلادي ليست جديدي مشخص ميشه كه به نظرم من هم مثل شما با اينكه زير 3000 هستيم ولي بايد منتظر باشيم تا تاريخ مصاحبه مشخص بشه براي من كه خيلي خوبه چون نوامبر اصلاً امكانش نبود برم سرم خيلي شلوغه و اينكه سري اول برن مصاحبه يه سري اطلاعات حديد بيارن???
كيس نامبر 20173AS***1
تاريخ ارسال فرم 260 : 5 jun
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-09-23 ساعت 02:52)a_cute65 نوشته:  
(2016-09-23 ساعت 00:11)ako kurdistan نوشته:  
(2016-09-22 ساعت 16:08)a_cute65 نوشته:  با سلام

شما می بایست به سایت سفارت مربوطه برید و اونجا نوشته شده چه مدارکی نیاز دارید

یا حق
[/quot

ممنون دوست عزيز هميشة موافق باشيد .

با سلام آکوی عزیز

برو به این لینک اونجا کامل نوشته چه مدارکی نیاز هست ؟

https://travel.state.gov/content/visas/e...ected.html

یا حق

#راهنما#
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-24 ساعت 09:33)ekhveh نوشته:  Your forms have been received and pending further embassy review for the continuation of your visa processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. Interviews for the DV 2017 program will begin in October 2016 and conclude on September 30, 2017. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month. Once an interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check http://www.dvlottery.state.gov.

For November, immigrant numbers in the DV category are available to qualified DV-2017 applicants chargeable to all regions/eligible countries as follows. When an allocation cut-off number is shown, visas are available only for applicants with DV regional lottery rank numbers BELOW the specified allocation cut-off number:

AFRICA                     13,500               Except:         Egypt             7,500
                                                                                       Ethiopia        7,500

ASIA                            3,000               Except:         Nepal            2,000

EUROPE                   13,000

N. AMERICA                     3

OCEANIA                       475

S. AMERICA                  57

The Visa Bulletin at  http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html is updated monthly and contains the current allocation cut-off numbers as well as other important information.
سلام دوستان وقت همگی به خیر
من یه ایمیل زدم به kcc بابت پیگیری وقت مصاحبم جواب بالا بهم دادن
دوستان نظری ندارن بابت جواب کنسولگری

سلام. طبق گفته ایمیل پرونده شما برای تعیین وقت دست سفارته و بعد توضیح داده که تعیین وقت چطور انجام میشه.. یعنی هنوز انجام نشده.. انشالله که دسامبر میرید مصاحبه.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، a_cute65
سلام دوستان كيس نامبر حدود 21xx و تاريخ ارسال فرم 24 jun به نظرتون نامه دوم كى مى آيد؟
كيس: skilled worker-EB3
تاريخ مصاحبه: 24 August 2017
نتيجه : AP
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، a_cute65
(2016-09-24 ساعت 11:48)Elina1385 نوشته:  سلام دوستان كيس نامبر حدود 21xx و تاريخ ارسال فرم 24 jun به نظرتون نامه دوم كى مى آيد؟

به نظرم با روند امسال با احتمال زیاد ماه دیگه میاد که برای دسامبر برید مصاحبه اما ممکنه به ژانویه هم بکشه.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، Elina1385 ، a_cute65
فکر نکنم لازم باشه اینقدر نامه طولانی با توضیحات ارسال کنید ، من همیشه یه نامه کوتاه با متن مشخص میفرستم و جوابش هم 1 روزه میاد ، مثلا 18 سپتامبر نامه زدم 19 سپتامبر بهم گفت 29 نوامبر مصاحبه دارید منتظر نامه باشید و 20 سپتامبر هم نامه اومد و همون 29 نوامبر زمان مصاحبه رو درج کرده بود ، متن نامه که همیشه میفرستم بدون هیچ تغییری :
موضوع ایمیل : DV-2017 Inquiry
Case number: کیس نامبر
name : نام برنده اصلی
date of birth : تاریخ تولد برنده اصلی
foriegn state chargeability: ملیت
Preference Category: DV DIVERSITY

Please inform me about status of my case

thank you
ایمیل شما

و در جواب چند مورد میتونه باشه که واسه من این بود که :

Thank you for your inquiry.

An interview for this case has been scheduled at the American Consulate/Embassy of Warsaw on November 29, 2016

و در زیر تمام جواب هایی که میتواند کنتاکی بهتون بده رو میذارم امیدوارم به دردتان بخورید ، مطالب زیر رو از یک سایت گرین کارت روسی گرفتم و ترجمه کردم :

The information you have provided does not match the case

این جواب برای کسایی میاد که اطلاعات درست برنده اصلی رو وارد نکرده اند

When inquiring about the status of your case, you are required to provide your full name, complete case number, and date of birth

این جواب برای کسایی میاد که اطلاعات کامل برنده رو وارد نکرده اند

The DS 230 Part 1 you submitted for the principal applicant was incomplete.

این جواب برای کسایی هست که فرم خودشونو کامل نفرستاند و نیازه که تصحیح کنند و دوباره ارسال کنند

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time
The following should be sent to KCC to begin the processing of your case
اینجا میگه که هنور فرم شما را دریافت نکرده اند و یا به تازگی  فرم شما را دریافت کرده اند.

Your forms have been received and are currently processing
این یعنی فرم شما دریافت شده و در حال بررسی هستش و این بررسی ممکنه تا 4 ما هم طول بکشه

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing

این یعنی فرم شما دریافت شده و برسی شده اگر نویت کیس نامبرتون بشه براتون نامه ارسال میشه وگرنه صبر کنید تا نوبت شماره کیس نامبرتون برسه .

Your case number is now current for interview processing.
تاریخ مصاحبتون به زودی اعلام خواهد شد

An interview for this case has been scheduled at ...

این یعنی فرم شما رسیده و بررسی شده و تاریخ مصاحبتون هم مشخص شده
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، ekhveh
(2016-09-24 ساعت 11:48)Elina1385 نوشته:  سلام دوستان كيس نامبر حدود 21xx و تاريخ ارسال فرم 24 jun به نظرتون نامه دوم كى مى آيد؟

با سلام

ان شاء الله برای December دعوت شید

ولی اگه برای January دعوت شدید تعجب نکنید

از دوستان شخصی هست با Case Number زیر 200 ولی برا ایشون هنوز نامه دوم ارسال نشده

به خدا توکل کنید

یا حق
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، Elina1385
(2016-09-24 ساعت 17:42)a_cute65 نوشته:  

با سلام

وای اگه برای January دعوت شدید تعجب نکنید

از دوستان شخصی هست با Case Number زیر 200 ولی برا ایشون هنوز نامه دوم ارسال نشده

به خدا توکل کنید

یا حق

من فکر میکنم توی فوریه مصاحبتون باشه چون من می فرمم رو فرستادم و کیسم زیر 200 گفتن احتمالا دسامبر میشه واسم انگار امسال خیلی کند هستن و هر ماه 10 روز به 10 روز میرن جلو و اعلام میکنن
کیس نامبر: 2017AS1xx
تعدادافراد کیس: 2 نفر
تاریخ رویت قبولی:3/May
تاریخ ارسال فرم 260:28/May
تاریخ کارنت:August
تاریخ دریافت نامه دوم:14/October
تاریخ مصاحبه: ِDecember5
وضعیت: AP
ویزا دریافت شد 15/Apr/2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Elina1385 ، a_cute65
(2016-09-24 ساعت 19:09)فام مج نوشته:  
(2016-09-24 ساعت 17:42)a_cute65 نوشته:  

با سلام

وای اگه برای January دعوت شدید تعجب نکنید

به خدا توکل کنید

یا حق

من فکر میکنم توی فوریه مصاحبتون باشه چون من می فرمم رو فرستادم و کیسم زیر 200 گفتن احتمالا دسامبر میشه واسم انگار امسال خیلی کند هستن و هر ماه 10 روز به 10 روز میرن جلو و اعلام میکنن

ممنون دوستان پس احتمالا ٣-٤ ماه آينده خواهد بود
كيس: skilled worker-EB3
تاريخ مصاحبه: 24 August 2017
نتيجه : AP
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
سلام دوستان. یه سوال داشتم، می خواستم بدونم بعد از
در یافت نامه دوم آیا باید زمان مصاحبه رو ثبت کنیم یانه نیازی نیست اگر بله چطور باید این کار رو انجام بدم و دقیقا کجا باید این کار انجام بشه؟
خانواده سه نفره برنده لاتاری 2017
برنده اصلی آقا با کیس نامبر.  25xx
سربازی: ارتش
مدرک: دیپلم برق
شغل: آزاد
رویت نامه قبولی: می  3
ارسال فرمds260: می 26
نامه دعوت به مصاحبه: 20 سپتامبر
رجیستر کردن در سایت سفارت: 15 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 13نوامبر
نتیجه مصاحبه  ap.
دريافت ايميل كليري ٢٣ مي
تاريخ ايشود :٦جون
دريافت پاسپورت و ويزا : ٨ جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ضمن آرزوی موفقیت برای همتون یک سوال داشتم...
من پدرم برنده لاتاری شده کیس نامبرش 2000 وخورده ایی هستش وکارنت هم شدن اما هنوز نامه دوم نیومده والبته ارسال فرم 18 جون بوده ...به نظرتون کی نامه دوم می آد ؟؟؟ یکم نگرانم....
کیس نامبر:**2017as000023
رویت قبولی: 3 می
ارسال فرم: 18جون
تعداد افراد کیس:3 نفر
سفارت:ایروان
کارنت: سپتامبر
نامه دوم : 21 نوامبر
تاریخ مصاحبه: 12 جنیوری یاهمون ژانویه
نتیجه: خدامی دونه...
اشاالله دریافت ویزا هم واسه همه هم واسه ما
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-25 ساعت 21:49)melikajmd نوشته:  سلام دوستان
ضمن آرزوی موفقیت برای همتون یک سوال داشتم...
من پدرم برنده لاتاری شده کیس نامبرش 2000 وخورده ایی هستش وکارنت هم شدن اما هنوز نامه دوم نیومده والبته ارسال فرم 18 جون بوده ...به نظرتون کی نامه دوم می آد ؟؟؟ یکم نگرانم....

با سلام

ان شاء الله برای ‎December‎

ولی اگه برای ‎January‎ دعوت شدید تعجب نکنید

به خدا توکل کنید

یا حق
به امید خدا

+ ارسال فرمMay 17

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-25 ساعت 02:44)fallah نوشته:  سلام دوستان. یه سوال داشتم،  می خواستم بدونم بعد از
در یافت نامه دوم آیا باید زمان مصاحبه رو ثبت کنیم یانه نیازی نیست اگر بله چطور باید این کار رو انجام بدم و دقیقا کجا باید این کار انجام بشه؟

با سلام

زمانیکه نامه دعوت به مصاحبه رو دریافت میکنید در اون نامه تاریخ و زمان و مکان مصاحبه درج شده و نیازی به ثبت تاریخ نیست چون تاریخ مشخص شده .

ولی اگه بخواهید تاریخ مصاحبه رو عوض کنیدو اگه احیاناً روز مصاحبتون روز تعطیلی سفارت آمریکا بود میتونید بعد از دریافت نامه دوم برای سفارت ایمیل ارسال کنید

در پناه پروردگار

#راهنما#
به امید خدا

+ ارسال فرمMay 17

پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2016-09-23 ساعت 13:43)amiryy نوشته:  سلام ،
نامه دوم ما هم اومد ،

کیس نامبر 23x0
تاریخ ارسال فرم 9 می
آنلاک و ارسال مجدد 20 جون
تاریخ مصاحبه نیمه دوم نوامبر
تاریخ و ساعت دریافت ایمیل نامه دوم Tue, Sep 20, 2016 at 10:47 PM
مکان مصاحبه آنکارا بود که توسط سفارت به ابوظبی تغییر یافت Sad

دوستان برای ابوظبی نیاز به ثبت نام در CSC هست؟ (شنیدم برای آنکارا و ابوظبی نیاز نیست فقط ترکیه نیازه) جدیدا تغییری ایجاد نشده؟
v

فکر کنم باید از توی این سایت ثبت نام کنید
https://ais.usvisa-info.com/en-ae/iv
شماره کیس: 2017AS2XXX
مصاحبه:1 نوامبر (AP)(ابوظبی)
تعداد:4
آپدیت ها:
10 می نفر دوم (دوخطی)
14 می تمام افراد(نفر دوم OR)
18 می نفر اصلی و نفرات سوم و چهارم (نفر اصلی دو خطی)
23 می همه ی افراد(نفر اصلیOR)
24 می متن کلییر در سایت
18 جون تحویل پاسپورت به سفارت
19 جون ایشود در سایت ceac
22 جون تحویل از سفارت
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-26 ساعت 02:04)a_cute65 نوشته:  
(2016-09-25 ساعت 02:44)fallah نوشته:  سلام دوستان. یه سوال داشتم،  می خواستم بدونم بعد از

با سلام

زمانیکه نامه دعوت به مصاحبه رو دریافت میکنید در اون نامه تاریخ و زمان و مکان مصاحبه درج شده و نیازی به ثبت تاریخ نیست چون تاریخ مشخص شده .

ولی اگه بخواهید تاریخ مصاحبه رو عوض کنیدو اگه احیاناً روز مصاحبتون روز تعطیلی سفارت آمریکا بود میتونید بعد از دریافت نامه دوم برای سفارت ایمیل ارسال کنید

در پناه پروردگار

#راهنما#

با سلام، ممنون از راهنمایی که کردین، اما من خودم تو سایت خوندم که باید وقت مصاحبه رجیستر بشه، از اون صفحه عکس گرفتم اما نمی دونم چطور می تونم اینجا بزارم تا شما هم ببینید. الان خیلی سر در گم هستم نمی دونم چه کاری باید انجام بدم و چه کاری نباید بکنم
خانواده سه نفره برنده لاتاری 2017
برنده اصلی آقا با کیس نامبر.  25xx
سربازی: ارتش
مدرک: دیپلم برق
شغل: آزاد
رویت نامه قبولی: می  3
ارسال فرمds260: می 26
نامه دعوت به مصاحبه: 20 سپتامبر
رجیستر کردن در سایت سفارت: 15 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 13نوامبر
نتیجه مصاحبه  ap.
دريافت ايميل كليري ٢٣ مي