کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نامه دعوت به مصاحبه (نامه دوم)
(2016-09-21 ساعت 15:59)farid993 نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 15:40)AbbasHTC نوشته:  از رو سايت سفارت در ابوظبي چك كردم

الان نمیدونم خوش شانسم یا بدشانس! خوش شانس واسه برنده شدن توی لاتاری و بدشانس هم واسه همچین اتفاقی که سفارت پیشرفته ترین کشور دنیا برای من روز تعطیل وقت ملاقات تعیین کرده Big Grin
ایمیل زدم به سفارت و منتظر جوابم Sad
از به چیز دیگه ای هم بدشانسی اوردم البته! اینکه من خودم رو برای انکارا اماده کرده بودم اونوقت سخت ترین و گرون ترین کشور رو برای من انتخاب کردن Sad

یه دنیا هم از شما ممنونم برای یاداوری روزهای تعطیل سفارت چون من امکان نداشت برم دنبال همچین چیزی و یهو میرفتم و به مشکل میخوردم. واقعا ممنون

بعد از پنج روز بالاخره سفارت جواب ایمیلم رو داد و گفت این تعطیلی هنوز قطعی نیست ولی واسه اطمینان 29 نوامبر بیا.
تعطیلیش که به نظر قطعیه و روز شهید تعیین شده از پارسال توی امارات و جالبه که 30 نوامبر رو برای این روز شهید تعیین کردن که سال 1350 نیروهای دریایی و هوایی شاهنشاهی برای بازپس گیری جزایر به جزایر تنب و ابوموسی اعزام میشن و طی یک درگیری چندتا از نیروهای شارجه کشته میشن(به اضاقه ی چند کماندوی ایرانی)

از ایمیلی که سفارت فرستاده پرینت باید بگیرم که نگهبان جلوی در رو بتونم قانع کنم که اقا منو راه بده برم تو Big Grin
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، ekhveh ، a_cute65 ، Paniz888
(2016-09-23 ساعت 06:39)mkb نوشته:  
(2016-09-23 ساعت 04:40)TiredAdmin نوشته:  
(2016-09-23 ساعت 04:33)ekhveh نوشته:  يه ايميل زدم ولي جواب ندادن هنوز
ميگم بيايد يه لطف بكنيد متن ايميلي كه زدين بزاريد رو صفحه من و بقيه و ايندگان ازش استفاده كنن ??

Dear Sir/ Madam
I am a DV-2017 applicant and i submitted my DS-260 form on **/**/**** and my case number status is "current" for November interviews, so i am prepared to have an interview in November 2016  but at this time i can not find the Second Letter on ESC website.

Please inform me, is my DS-260 from process finished and should i wait for an interview appointment in November or i  should  wait more?

Best Regards

فراموش نشه که قبل همه اینها شماره کیس، نام و نام خانوادگی، کشور محل اقامت و تاریخ تولدتون رو باید بزنید و گرنه جواب نمیدن و میگن به دلایل ایمنی به درخواست ناقص نمیتونیم جواب بدیم.

سلام
با عرض تبریک و امید ویزای یک ضرب
ما هم یه ایمیل به آدرس KCCDV@state.gov زدیم ولی آنجه که من متوجه میشم میگه باید سایت رو چک کنی نمی دونم شاید به خاطر این باشه که اسمم در فرم ثبت نام با ow  بوده ولی در فرم 260 با o فقط نوشتم الان که نامه می زنم باید با چه اسمی نامه بزنم .
ممنون میشم راهنماییم کنید .

سلام
دقت داشته باشيد زماني كه به كي سي سي ايميل ميزنيد اسم و تاريخ تولد دقيقا بايد با اسم و تاريخ تولدي كه زمان ثبت نام (پارسال) تو سيستم ثبت كرديد يكي باشه، وگرنه جواب درستي از كي سي سي نميگيريد، تو اين مدل ايميل ها مشخصات DS-260 ملاك نيست
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-26 ساعت 12:33)farid993 نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 15:59)farid993 نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 15:40)AbbasHTC نوشته:  از رو سايت سفارت در ابوظبي چك كردم

الان نمیدونم خوش شانسم یا بدشانس! خوش شانس واسه برنده شدن توی لاتاری و بدشانس هم واسه همچین اتفاقی که سفارت پیشرفته ترین کشور دنیا برای من روز تعطیل وقت ملاقات تعیین کرده Big Grin
ایمیل زدم به سفارت و منتظر جوابم Sad
از به چیز دیگه ای هم بدشانسی اوردم البته! اینکه من خودم رو برای انکارا اماده کرده بودم اونوقت سخت ترین و گرون ترین کشور رو برای من انتخاب کردن Sad

یه دنیا هم از شما ممنونم برای یاداوری روزهای تعطیل سفارت چون من امکان نداشت برم دنبال همچین چیزی و یهو میرفتم و به مشکل میخوردم. واقعا ممنون

بعد از پنج روز بالاخره سفارت جواب ایمیلم رو داد و گفت این تعطیلی هنوز قطعی نیست ولی واسه اطمینان 29 نوامبر بیا.
تعطیلیش که به نظر قطعیه و روز شهید تعیین شده از پارسال توی امارات و جالبه که 30 نوامبر رو برای این روز شهید تعیین کردن که سال 1350 نیروهای دریایی و هوایی شاهنشاهی برای بازپس گیری جزایر به جزایر تنب و ابوموسی اعزام میشن و طی یک درگیری چندتا از نیروهای شارجه کشته میشن(به اضاقه ی چند کماندوی ایرانی)

از ایمیلی که سفارت فرستاده پرینت باید بگیرم که نگهبان جلوی در رو بتونم قانع کنم که اقا منو راه بده برم تو Big Grin

سلام فرید جان

بهت تبریک میگم

خیال همرو راحت کردی

یا حق
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: farid993
دوستان عزیز کسی میدونه خط فقر ایالت های آمریکا رو چه طوری میشه پیدا کرد؟؟برای گرفتن تمکن مالی باید مبلغی که در نامه ذکر میشه بالاتر از خط فقری ایالتی که ما انتخاب کردیم باشه.ممنون
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-26 ساعت 23:21)bahareh75 نوشته:  دوستان عزیز کسی  میدونه خط فقر ایالت های آمریکا رو چه طوری میشه پیدا کرد؟؟برای گرفتن تمکن مالی باید مبلغی که در نامه ذکر میشه بالاتر از خط فقری ایالتی که ما انتخاب کردیم باشه.ممنون

اینجا
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-09-26 ساعت 23:40)TiredAdmin نوشته:  
(2016-09-26 ساعت 23:21)bahareh75 نوشته:  دوستان عزیز کسی  میدونه خط فقر ایالت های آمریکا رو چه طوری میشه پیدا کرد؟؟برای گرفتن تمکن مالی باید مبلغی که در نامه ذکر میشه بالاتر از خط فقری ایالتی که ما انتخاب کردیم باشه.ممنون

اینجا

لازم نیست این کار. خودشون توی سایت اعلام کردن برای کیس اصلی 15000 تا 17500 دلار امریکا و برای زیر کیسها به ازای هر نفر 5000 دلار امریکا
پاسخ
با سلام ساسان هستم می خواستم ببینم دوستان حدود 1000 کسی هست نامه دوم براش نیومده باشه
و اینکه من خبری نشده هنوز جای نکرانی داره یا این تاخیر عادی هست؟
کیس نامبر:2017AS10XX
تعداد کیس : 2نفر
مصاحبه : ابوظبی
زمان مصاحبه: 2017/DEC/14  
نتیجه :AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
منظور از کارنت شدن، همون جدول پنجم تو بولتن هست که اعلام شده یا هرکسی صرفا برای کیس نامبرش میتونه اینو چک کنه.ابهامم بخاطر تاریخهای متفاوت دوستان در امضاشون هست
کیس نامبر:***2017as00001
تعداد: 2نفر(آقای همسر نفر اصلی)
تاریخ رویت: 3May
تاریخ ارسال فرم: 28May
تاریخ دریافت نامه دوم: 14Oct
تاریخ مصاحبه: 6Dec
سفارت: ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-26 ساعت 11:38)fallah نوشته:  
(2016-09-26 ساعت 02:04)a_cute65 نوشته:  
(2016-09-25 ساعت 02:44)fallah نوشته:  سلام دوستان. یه سوال داشتم،  می خواستم بدونم بعد از
در یافت نامه دوم آیا باید زمان مصاحبه رو ثبت کنیم یانه نیازی نیست اگر بله چطور باید این کار رو انجام بدم و دقیقا کجا باید این کار انجام بشه؟

با سلام

زمانیکه نامه دعوت به مصاحبه رو دریافت میکنید در اون نامه تاریخ و زمان و مکان مصاحبه درج شده و نیازی به ثبت تاریخ نیست چون تاریخ مشخص شده .

ولی اگه بخواهید تاریخ مصاحبه رو عوض کنیدو اگه احیاناً روز مصاحبتون روز تعطیلی سفارت آمریکا بود میتونید بعد از دریافت نامه دوم برای سفارت ایمیل ارسال کنید

در پناه پروردگار

#راهنما#

با سلام،  ممنون از راهنمایی که کردین،  اما من خودم تو سایت خوندم که باید وقت مصاحبه رجیستر بشه، از اون صفحه عکس گرفتم اما نمی دونم چطور می تونم اینجا بزارم تا شما هم ببینید. الان خیلی سر در گم هستم نمی دونم چه کاری باید انجام بدم و چه کاری نباید بکنم

منم چند جا اینو خوندم که باید رجیستر بشه اما منم در این موارد خیلی گیج شدم Sad
پاسخ

اینجا

متاسفانه لینکش باز نشد!!!
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-29 ساعت 02:47)bahareh75 نوشته:  

اینجا

متاسفانه لینکش باز نشد!!!

من به راحتی این لینکی که گذاشتم رو باز میکنم. به هر حال شما تو گوگل سرچ کنید hhs poverty guideline 2016 به راحتی به جواب میرسید.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
کیس نامبر من ‎***1‎ و تاریخ 28 می فرم رو تکمیل کردم.اما هنوز از نامه دوم خبری نیست.برای ‎kcc‎ هم ایمیل زدم اما نوشته فقط برای کیس های خاص جواب میده.این متن جوابشون هست.  quoted ‎text‎

‎The Kentucky Consular Center (KCC) has received your‎ email.  ‎This email address,KCCDV@state.gov<mailto:KCCDVstate.gov> is for case-specific Diversity Visa inquires‎ only.  ‎If you would like to check the status of your entry, please do so‎ atwww.dvlottery.state.gov/ESC<http://www.dvlottery.state.gov/ESC>.  ‎This website is the definitive means of determining whether or not you were selected for possible further‎ processing.  ‎You must see a notice that is addressed to you by name as proof of selection to process further in the DV program.‎

‎For inquiries about specific cases, please ensure that you have included your case number, first and last name, and date of birth with your‎ inquiry.  ‎If this information is not provided or is inaccurate, KCC will be unable to process your inquiry.‎

‎For other information and to view frequently asked questions, please visit the Department of State Website‎ at http://www.travel.state.gov<http://www.travel.state.gov>. ‎Under the Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then select Instructions for the Diversity Visa lottery year you‎ entered.  ‎The frequently asked questions can be found at the bottom of the instructions.‎

‎Thank you for contacting KCC.
کیس نامبر:***2017as00001
تعداد: 2نفر(آقای همسر نفر اصلی)
تاریخ رویت: 3May
تاریخ ارسال فرم: 28May
تاریخ دریافت نامه دوم: 14Oct
تاریخ مصاحبه: 6Dec
سفارت: ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام

از دوستانی که وقت مدیکال دارند بعد از دریافت نامه توسط دکتر با منشی دکتر تماس بگیرید و وقت رو ‎Check‎ کنید و زمان ‎Interview‎ رو به منشی بگید

اگر زمان مدیکال کمتر از 2 روز با وقت مصاحبه فاصله داشت از منشی سؤال کنید : آیا جواب مدیکال دستتون میرسه قبل از مصاحبه ؟

اگر خیر که وقت رو جابجا کنید

یا حق

#تجربه#
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: mkb ، soruosh
(2016-09-29 ساعت 14:28)a_cute65 نوشته:  با سلام

از دوستانی که وقت مدیکال دارند بعد از دریافت نامه توسط دکتر با منشی دکتر تماس بگیرید و وقت رو ‎Check‎ کنید و زمان ‎Interview‎ رو به منشی بگید

اگر زمان مدیکال کمتر از 2 روز با وقت مصاحبه فاصله داشت از منشی سؤال کنید : آیا جواب مدیکال دستتون میرسه قبل از مصاحبه ؟

اگر خیر که وقت رو جابجا کنید

یا حق

#تجربه#

سلام ببخشید من چیزی در مورد مدیکال واینکه بعد دریافت نامه دوم چه اقداماتی باید بکنیم نمیدونم اگه ممکنه راهنمایی کنید
ممنون.
Case ‎Number‎  :2500
تعداد افراد منظور در کیس  :   2نفر

مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

تاریخ ارسال فرم  : نمیدونم

سفارت   : ابوظبی

تاریخ نامه دعوت به مصاحبه :14 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-29 ساعت 10:08)elahehmp نوشته:  سلام
کیس نامبر من ‎***1‎ و تاریخ 28 می فرم رو تکمیل کردم.اما هنوز از نامه دوم خبری نیست.برای ‎kcc‎ هم ایمیل زدم اما نوشته فقط برای کیس های خاص جواب میده.این متن جوابشون هست.  quoted ‎text‎

‎The Kentucky Consular Center (KCC) has received your‎ email.  ‎This email address,KCCDV@state.gov<mailto:KCCDVstate.gov> is for case-specific Diversity Visa inquires‎ only.  ‎If you would like to check the status of your entry, please do so‎ atwww.dvlottery.state.gov/ESC<http://www.dvlottery.state.gov/ESC>.  ‎This website is the definitive means of determining whether or not you were selected for possible further‎ processing.  ‎You must see a notice that is addressed to you by name as proof of selection to process further in the DV program.‎

‎For inquiries about specific cases, please ensure that you have included your case number, first and last name, and date of birth with your‎ inquiry.  ‎If this information is not provided or is inaccurate, KCC will be unable to process your inquiry.‎

‎For other information and to view frequently asked questions, please visit the Department of State Website‎ at http://www.travel.state.gov<http://www.travel.state.gov>. ‎Under the Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then select Instructions for the Diversity Visa lottery year you‎ entered.  ‎The frequently asked questions can be found at the bottom of the instructions.‎

‎Thank you for contacting KCC.
دوست عزیز در وهله اول از شما و بقیه دوستان خواهشمندم جهت راهنمایی و همراهی بهتر یکدیگر امضاهاتونوتکمیل کنید
دوست عزیز این جواب ایمیل شما نیست این تاییده ایمیل شما هست که kcc زدین و میگه که ایمیل شما رسیده به دست کنسولگری قاعدتا جواب 24 ساعت طول میکشه تا به دست شما برسه
خیلی از دوستان هستن که نامه دوم را نگرفتن هنوز و ضاهرا بستگی به این داره که چه زمانی فرمهارو ارسال کرده باشین
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، soruosh ، naz s ، a_cute65

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان