کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
(2016-05-19 ساعت 11:32)siamak نوشته:  
(2016-05-18 ساعت 19:52)s_sh1355 نوشته:  
(2016-05-18 ساعت 00:23)siamak نوشته:  دوستان عزیز تجربه شخصی رو بصورت قانون عنوان نکنید .

برای کیس هایی که تمکن مالی به اندازه کافی دارند نیازی به معرفی اسپانسر و ترجمه اسناد ملکی نیست .
شما با معرفی اسپانسر فقط پروسه اداری تون رو طولانی تر میکنید .
میتونید از تجربیات دوستان در سالهای قبل استفاده کنید و متوجه میشید که بیشتر کیس هایی که به مصاحبه رفتن فقط با یک برگ نامه تمکن مالی ویزا دریافت کردن ونیازی به اسپانسر نداشتن .

اقای به اصطلاح مدیر.....هر وقت خودت رفتی ویرا گرفتی بیا با هم حرف بزنیم......

دوست عزیز قصد بحث کردن با شما رو ندارم و قضاوت رو میزارم بعهده دوستانی که بنده رو میشناسن .

سعی کنید در انجمن عمومی کمی محترمانه تر رفتار کنید .

برای ویزای لاتاری احتیاج به اسپانسر نیست فقط تمکن مالی از سپرده بانکی کافی. ...
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، Shahram914 ، farrokh33 ، Siamak ، ELNAZ21
(2016-05-19 ساعت 17:12)kimfar نوشته:  
(2016-05-19 ساعت 11:32)siamak نوشته:  
(2016-05-18 ساعت 19:52)s_sh1355 نوشته:  اقای به اصطلاح مدیر.....هر وقت خودت رفتی ویرا گرفتی بیا با هم حرف بزنیم......

دوست عزیز قصد بحث کردن با شما رو ندارم و قضاوت رو میزارم بعهده دوستانی که بنده رو میشناسن .

سعی کنید در انجمن عمومی کمی محترمانه تر رفتار کنید .

برای ویزای لاتاری احتیاج به اسپانسر نیست فقط تمکن مالی از سپرده بانکی کافی. ...
سلام ماهم بدون اسپانسر سال گذشته به راحتی ویزا گرفتیم احتیاجی به اسپانسر نیست فقط دوروز پول در حسابم نگه داشتم و نامه تمکن مالی گرفتم، در این پروسه از استرس اضافه خودداری کنید با تشکر از مدیر محترم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahram914 ، farrokh33 ، Simin2017 ، Siamak ، ELNAZ21 ، Daneshjo
دقیقا همینطوره ماهم هفته گدشته با پرینت حساب ویزا گرفتیم حتی سند هم برده بودیم گفتن لازم نیست
کیس نامبر:2016As 60##      تعداد اعضا: 3نفر.        سفارت :  انکارا  انتقال به ابوظبی.   ارسال فرمها: 17june
مصاحبه :هفته دوم می
خودم ودخترم یک ضرب
همسر:کلیرنس. سربازی و کار دولتی
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Siamak ، ELNAZ21 ، mehdi777
(2016-05-18 ساعت 19:49)s_sh1355 نوشته:  
(2016-05-18 ساعت 00:37)farrokh33 نوشته:  
(2016-05-17 ساعت 21:07)satellite نوشته:  ممنون از به اشتراک گذاشتن نظرتون. البته برخی دوستان میگن ترجیحا صرفا نامه تمکن مالی بانک رو ببرید چون اسپانسر و ملک و این چیزا باعث طولانی شدن فرایند AP میشه! ادم گیج میشه دقیقا چه کنه!
سلام دوست عزیز
راجع به اینکه نوشته اید کسی از آ م ر ی ک ا شما رو ساپورت مالی کنه اشتباه بزرگی است (منظور اسپانسر داشته باشید)چون هم احتمال کلیرنس خوردن رو زیاد میکنه وهم دوره کلیرنس رو طولانی میکنه چون باید راجع به اسپانسر بررسی کنن وهم مدارکش رو چک کنن که کسری نداشته باشه .فقط وفقط نامه تمکن مالی از بانک تو ایران رو داشته باشید کافیه اونهم باید مقدارش از خط فقر آ م ر ی ک ا کمتر نباشه که تو ایالت های مختلف فرق میکنه ولی برا یک نفر بطور متوسط حدود 15000 دلار در نظر بگیرید (جدول خط فقر در تاپیک ها  ی مربوطه موجود است ) نامه تمکن مالی از بانک های خصوصی ایران مثل پارسیان به زبان انگلیسی هست ونیازی به ترجمه نداره .حدود 50 میلیون تومان یک روز تو حسابتون باشه فرداش میتونید نامه تمکن رو بگیرید و بعد پول رو برداشت کنید فقط مانده حساب رو درخواست بدید کافیه .بانک معادل ارز رسمی رو که حدود 3000 تومان هست تو نامه تمکن شما مینویسه.تندرست وشاد باشید

ذوست عزیز..چرا بیخودی اطلاعات نداری ذهن دیگران رو به هم میریزی....من 4 ساله الان آمریکا هستم.خودم این پروسه رو گذروندم.هم خودم و همسرم. هم مادرم و خواهرم و پدرم و هم دختر عموم در سالهای مختلف از 2010 تا 2014 ....همگی ما همون روز مصاحبه  یکضرب ویزا گرفته بودیم و همگی هم اسپانسر داشتیم هم تمکن مالی هم ترجمه سند...شما هر وقت خودت رفتی مصاحبه ویزا گرفتی واسه دیگران نسخه بپیچ....طولانی شدن پروسه واسه بعضی ها هم هیچ ربطی به اینا نداره و تابع هیچ دستورالعمل مشخصی نیست.فقط یه بهانست واسه اینکه 50000 نفر از 100000 اسم رو که در مرحله اول اعلام کردن حذف کنن...در یه جمله همه چیز به شانس بستگی داره که افسر مصاحبه کننده قانع بشه بهت ویزا بده یا نه......
سلام دوست بسیار عزیز وگرامی
درپاسخ بنده نوشته اید.........چرا بیخودی اطلاعات نداری ذهن دیگران رو به هم می ریزی......
باید عرض کنم اطلاعاتی که همگی ما داریم از تجربیاتی است که سایر دوستان ایرانی در این سایت به اشتراک میذارن وبنده هم اگر مطلبی مینویسم ویا راهنمایی میکنم بنا به تجربیاتی است که خودم سال قبل درگیر آن بودم برای اطلاع شما باید عرض کنم .....
وقتی درلاتاری 2015 پسرم قبول شد من هم فکر میکردم که باید اسپانسر داشته باشیم با پسر بزرگم در آ م ر ی کا تماس گرفتم وبرای اسپانسر ازشون کمک خواستم ....وقتی با سایت مهاجر سرا آشنا شدم از تجربیات دوستان مصاحبه رفته فهمیدیم نیازی به اسپانسر نیست ودوستان با نامه تمکن مالی از بانک های درون ایران به مصاحبه رفتند وبیشتر آنها هم یکضرب گرفتن ...پسرم نیز با بردن نامه تمکن به مصاحبه رفت ویکضرب گرفت والان در همسایگی شما در اونور آبهاست جالبه بگم روز مصاحبه آفیسر حتی نامه تمکن رو هم ازشون نخواست .
...نوشته اید خودم وهمسرم و پدرم و....همگی اسپانسر ونامه تمکن مالی داشتیم و یکضرب گرفتیم....
باید عرض کنم داشتن اسپانسر جرم نیست ولی نیازی به داشتن اسپانسر نیست اغلب دوستانی که قبول میشوند دوست ویا فامیلی مثل شما درآ م ر ی کا ندارند بنابراین با نوشته شما که حتما باید اسپانسر پیدا کنند به استرس دچار میشوندوبدون اعتمادبه نفس وبا ترس ودلهره به مصاحبه میروندواین اطلاعات نادرستی که به آنها میدهیم چه بسا آنها را از ادامه راه پشیمون کند.
...نوشته اید..هروقت خودت رفتی مصاحبه ویزا گرفتی واسه دیگران نسخه بپیچ....
باید خدمت شما دوست عزیزم عرض کنم سال 2012 که شما هنوز به مصاحبه نرفته بودید من در سرزمین روُیاهایتان بودم وقبل از آن نیز سفر هایی چند ماهه به آنجا داشتم واوایل ماه جون امسال یعنی چند هفته دیگه نیز برای دیدن فرزندانم راهی هستم اتفاقا تو آخرین مصاحبه آفیسر حتی یک برگ مدرک از ما نخواست وبا وجودی که هم سربازی رفته بودم وهم کارمند دولت ولی به خودم وهمسرم وپسر کوچکم یکضرب داد .به این علت این ها را نوشتم که بگم نظر آفیسرها نسبت به ایرانیان خیلی خوب شده وبا دید مثبت به ما نگاه میکنند.
...نوشته اید ..همه چیز به شانس بستگی داره که افسر مصاحبه کننده ویزا بده ویا نده...
ولی من اعتقاد دارم .اونا از یک دستورالعملی پیروی میکنند وچارچوبی دارند که نمیگذارد به میل خود عمل کنند وبه هرکس که دلشان خواست ویزا بدن ویا ندن البته اگر شک داشته باشند معمولا کلیرنس میدهند .
درپایان آرزو میکنم 1-در برابر دیدگاه مخالف سعه صدر داشته باشی2- تندرست وشاد باشی 3- موفقیت های روزافزون برایتان آرزو میکنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mammy ، Simin2017 ، Siamak ، behjat ، mehre cyrus ، mostafa2017 ، hasanzade ، jalayevatan ، farzad47 ، admiral.arash ، hes94 ، kimfar ، leader-m
سلام
من برنده اصلي هستم با كيس زير ٢٠٠٠
ميخواستم بدونم براي برنده غير اصلي هم مدارك تحصيلي ميخوان يا نه؟!
خانوم من ليسانيس هست ولي مدرك پيش دانشگاهيش گم و گور شده
مدرك ليسانسش هم جايي هست كه به اي آسوني نميدن بايد استعفا بده

پيش دانشگاهي فقط يه تاييده از آموزش پرورش گرفته
?شماره کیس: ‎2017AS13xx
?تاریخ رویت قبولی:5 ‎MAY‎
??تعداد افراد:3
?کنسولگری: ایروان
?تاریخ ارسال فرم:MAY19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه: سوم نوامبر
?نتیجه:برنده اصلی یضرب ، غیر اصلی ای پی✈
آپدیت ها : 4می و 10 می
تاریخ کلیرنس: 10 می
پاسخ
تشکر کنندگان: m.memari
سلام من برنده اصلي هستم(خانم). پزشك هستم و حدود يك سال در يك روستا طرح رفتم
همسرم هم معاف بود از سربازي
آيا من قطعا AP ميخورم؟
اگر بله، حدودا چقدر زمان ميبره؟
Case number 60xx
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-20 ساعت 00:59)farid.darkhosh نوشته:  سلام
خانوم من ليسانيس هست ولي مدرك پيش دانشگاهيش  گم و گور شده

سلام دوست عزیز

برای مصاحبه در سفارت فقط مدارک شخص برنده رو میخوان نه همراه
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان: m.memari
تبريك به تمام برندگان ٢٠١٧
من هفته ديگه دارم برميگردم ايران ، خيلي دوست داشتم اگه گردهمايي بود (تهران يا كرج ) منم حضور داشته باشم و اگر تجربيات و اطلاعات من به درد كسي بخوره
با كمال ميل در خدمتم
با آرزوي بهترين ها و بهترين آرزوها موفق باشيد
تجربه شکست خیلی بهتر از حسرت خوردن از دست دادن یه موقعیت هستش

نشویل - تنسی : جایی که من زندگی‌ می‌کنم ، شهری کوچک ، با هزینه‌های متوسط ، وضعیت کار بد نیست 
پاسخ
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، jalayevatan ، redbull ، rezaeebarmi ، mehdi777 ، Daneshjo ، leader-m
(2016-05-04 ساعت 13:36)soruosh نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 11:53)satin نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 10:27)soruosh نوشته:  سلام دوستان عزیز

به اطلاع می رساند برای بار سوم لاتاری قبول شدیم .
ضمن تبریک به همه کسانی که قبول شدند ، زندگی در اینجا هم جریان دارد ، با توجه به تجربه من خودتان را برای آنجا هم آماده کنید ولی همه کارهای اینجا را به امید اینکه " دارم میرم " رها نکنید.
سایت  مهاجر سرا را هر روز چک کنید و اطلاعات بگیرید ، از دست هیچ وکیلی کاری بر نمی اید فقط مهاجر سرا و مدیران زحمتکش خیلی بدردتان می خورند . من کمال تشکر را از آنان دارم .
من کیس نامبرم امسال 72XX است .

واااااااااااااااااااااااااااااااای چه جالب.خوشبحالتون.چجوری اینجوری میشه؟امکانش هست از تحصیلات و سن و مشخصاتتون بگین تا با این آذم فوق خوش شان بیشتر آشنا بشیم؟

سلام ،
ممنونم از اظهار لطف دوستان ، هیچ امکانی نیست که مواردی که شما گفتید تاثیر گذار باشه در این مرحله ، اگه خلاف گفته باشید در هنگام مصاحبه باید اثبات کنید . و آنها دروغ رو مذموم میشمارن - من و خانمم لیسانس ، 2 فرزند ، و تاریخ ثبت نام هم منطقا"ربطی نداره -
کسانیکه آمار و احتمالات خوانده اند و آقای مدیر شاید بهتر می توانند توضیح بدهند در رابطه با نحوه ی قرعه کشی ها .

منظورم این نیست که اینا ربطی به برنده شدنتون داره.منظورم این بود که با شما بیشتر آشنا بشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
سلام
امسال یعنی لاتاری ۲۰۱۷ رو اولین بار بود که شرکت می کردم. برنده نشدم اما. فکر میکنم زمان ثبت نام اون عکسهایی رو که فرستادم کار رو خراب کرده باشه.
راستش من توی خونه با موبایل عکس گرفتم و کمی روی زوائدش کردم. کمی مصنوعی شد. روی سایزش هم دقت نکردم و هر طور بود فرستادم. به نظر شما اینا روی برنده نشدن موثر بوده؟
امسال می خوام برم آتلیه و عکسهای خودم و همسرم و دخترم رو اونجا بندازم. به عکاس هم میگم واسه لاتاری میخوام که خودش سایزها رو تنظیم کنه.
راستش ابتدا با کم میلی ثبت نام کردم ولی بعد همینطور که به پیش رفتم و با این سایت آشنا شدم علاقه ام و میلم و نیتم برای مهاجرت بیشتر شد. اما افسوس که زمان ثبت نام رو خراب کردم البته در زمینه ارسال عکسها.
به هر حال تموم شد و امیدم به برنامه ۲۰۱۸ هستش.
برای همه دوستانی که امسال برنده شدند آرزوی موفقیت دارم.
البته زندگی در ایران برای من ادامه داره با قدرت و اگر در این بین در برنامه بعدی برنده شدم که در اونجا ادامه خواهم داد با قدرت.
راستی ثبت نام ۲۰۱۸ از کی شروع میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
در قسمت مدرك تحصيلي اگر ليسانس داشته باشي سال ١٣٧٤
بايد يكبار ليسانس رو پركني يكبار ديپلم و تعداد دوره ها رو ٢ بزنيم؟
مدرك حرفه اي سه هفته اي خارج از كشور رو هم ميشود زد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-22 ساعت 12:06)mojtaba01 نوشته:  سلام
امسال یعنی لاتاری ۲۰۱۷ رو اولین بار بود که شرکت می کردم. برنده نشدم اما. فکر میکنم زمان ثبت نام اون عکسهایی رو که فرستادم کار رو خراب کرده باشه.
راستش من توی خونه با موبایل عکس گرفتم و کمی روی زوائدش کردم. کمی مصنوعی شد. روی سایزش هم دقت نکردم و هر طور بود فرستادم. به نظر شما اینا روی برنده نشدن موثر بوده؟
امسال می خوام برم آتلیه و عکسهای خودم و همسرم و دخترم رو اونجا بندازم. به عکاس هم میگم واسه لاتاری میخوام که خودش سایزها رو تنظیم کنه.
راستش ابتدا با کم میلی ثبت نام کردم ولی بعد همینطور که به پیش رفتم و با این سایت آشنا شدم علاقه ام و میلم و نیتم برای مهاجرت بیشتر شد. اما افسوس که زمان ثبت نام رو خراب کردم البته در زمینه ارسال عکسها.
به هر حال تموم شد و امیدم به برنامه ۲۰۱۸ هستش.
برای همه دوستانی که امسال برنده شدند آرزوی موفقیت دارم.
البته زندگی در ایران برای من ادامه داره با قدرت و اگر در این بین در برنامه بعدی برنده شدم که در اونجا ادامه خواهم داد با قدرت.
راستی ثبت نام ۲۰۱۸ از کی شروع میشه؟

سلام دوست عزیز

خیر برنده نشدن شما به عکستون ربطی نداره و عکسی که زمان ثبت نام اولیه اپلود میکنید مهم نیست. دوستانی بودن سال 2016 که با گوشی موبایلشون عکس گرفتن و قبول شدن

ثبت نام لاتاری 2018 از 9 مهر ماه شروع میشه و تا 12 ابان ادامه داره

موفق باشید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

پاسخ
تشکر کنندگان: Azarakhsh43 ، amir89
(2016-05-20 ساعت 15:58)matin.sh نوشته:  

سلام دوست عزیز

دوست عزيز

اگه احتمالاً همراهapبخوره و برنده اصلي نه ،بهترين كار چيه؟!
ويزا رو بگيره يا منتظر باشه با هم بگيرن؟!
?شماره کیس: ‎2017AS13xx
?تاریخ رویت قبولی:5 ‎MAY‎
??تعداد افراد:3
?کنسولگری: ایروان
?تاریخ ارسال فرم:MAY19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه: سوم نوامبر
?نتیجه:برنده اصلی یضرب ، غیر اصلی ای پی✈
آپدیت ها : 4می و 10 می
تاریخ کلیرنس: 10 می
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-23 ساعت 18:22)farid.darkhosh نوشته:  
(2016-05-20 ساعت 15:58)matin.sh نوشته:  

سلام دوست عزیز

دوست عزيز

بهترین کار اینه که ویزا رو بگیره و منتظر کلیر شدن همراه بشه

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-23 ساعت 21:41)matin.sh نوشته:  
(2016-05-23 ساعت 18:22)farid.darkhosh نوشته:  
(2016-05-20 ساعت 15:58)matin.sh نوشته:  سلام دوست عزیز

دوست عزيز

بهترین کار اینه که ویزا رو بگیره و منتظر کلیر شدن همراه بشه
میتونه نگیره و درخواست کنه همه با هم بگیرن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان