کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-03 ساعت 14:33)ziba_a نوشته:  سلام.چرا سایت دو گزینه مربوط به 2017 و 2018 رو همزمان پیشناد میده هنوز؟ مگر امکان قبولی کسی از 7017 باز هم وجود داره؟ و مرحله بعدی چک کردن 2018 چه زمانیه؟ یعنی اگر دور دومی برای اعلام نتایج هست چه زمانیه؟

دور دومی هم بعید میدونم باشه، یعنی هنوز چیزی اعلام نکردن.
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، Kismet ، leader-m ، jack87
(2017-05-03 ساعت 14:34)dv2017 نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 14:09)masood76 نوشته:  برنده شدیم Big Grin
هر چند کیس نامبرمون یکم بالاس Rolleyes
مبارک باشه

خیلی ممونم❤
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، shahin61 ، leader-m ، Nr.amini ، jack87 ، sepideh1234

مبارکه
سال چندمتون بود؟
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، leader-m ، masood76 ، jack87 ، aram_hpanahi
Sad Sad Sad
حالا کی هزینه های منو میده !؟!
صورتحسابو نگهمیدارم تا سال دیگه انشالا..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، Kismet ، jalayevatan ، leader-m ، saber enrique ، jack87 ، aram_hpanahi ، nargol1990
صبح تاحال اینجام تا یکی بیاد بگه شدم
اینم دوتا قدیمی
مبارکتون باشه
Smile
ایموجی دست و جیغ و هورا
Big Grin
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: reyhaneh_h ، shahin61 ، Kismet ، کیاراد ، leader-m ، saber enrique ، jack87 ، nazi56 ، aram_hpanahi ، copol
(2017-05-03 ساعت 14:39)shahin61 نوشته:  Sad   Sad   Sad
صورتحسابو نگهمیدارم تا سال دیگه  انشالا..
اقا شاهین شما تا حالا دوتا مشتری میتونستید داشته باشید
که این دونفر هم کیس نامبرشون بالاست و قشی نیستن
هرچه سریعتر آمبولانسها رو برگردونیدد و صورتحسابهارو هم یجوری باهم شر میکنیم Wink

ازتون ممنونم ، این مدت ماهارو همراهی کردید . امیدوارم موفق باشید .
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، Kismet ، leader-m ، saber enrique ، jack87 ، nargol1990 ، jalayevatan ، hosseinix
(2017-05-03 ساعت 12:35)morvarid65 نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 12:19)amir0751 نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 11:42)amira2k نوشته:  صبح چک کرد؟

صبح براش چک کردم خودم
اول تبریک میگم .... بعدش اینکه ایشون با عکس جدید ثبتنام کرده بود یا عکس تکراری؟

با عکس جدید
پاسخ
تشکر کنندگان: saber enrique ، jack87 ، aram_hpanahi
(2017-05-03 ساعت 14:09)we are one نوشته:  برای بار پنجم برنده نشدم.
بیخیال بابا
چه پشتکاری داریم ما که چند ساله فقط دنبال شانسیم!
اگه تو این مدت یه برنامه ریزی میکردیم یه پولی جمع میکردیم یه مدرک فنی میگرفتیم و زبان میخوندیم تا الان رفته بودیم خارج.
مشکل ما اینه که فقط دلمون میخواد بریم آمریکا. بابا خیلی کشورای دیگه هم هستن که شرایط آمریکا رو دارن حتی پیشرفته تر. مثل آلمان استرالیا .
واقعا عقل تو کله ماها نیست که زندگیمون رو گذاشتیم بر پایه شانس. خودتون فکر کنید خندتون میگیره.
دوست عزیز پس من چی بگم که از سال 2011 هم برای خودم ثبت نام کردم و هم برای دیگر اعضای خونواده و دوستام یعنی سالی حداقل 7 ثبت نام که روی هم رفته می شه حدود 50 تا ثبت نام که نتیجه ی همشم خودم دیدم. دریــــــــغ از یه بار برنده شدن Sad
ولی هر سال حدود نیم ساعت وقت برای ثبت نام میزارم و ده دقیقه برای دیدن نتایج هزینه ای که نداره بزار هرسال شانسمونو امتحان کنیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-03 ساعت 14:37)reyhaneh_h نوشته:  

مبارکه
سال چندمتون بود؟

مبارکتون باشه و این شانس بزرگیه براش تلاش کنید Rolleyes Cool
نگاهم بیقرار هجوم قدم های توست
و تو با خبری
اما…
هرگز از جاده ی دلم گذر نمی کنی
پاسخ
تشکر کنندگان: leader-m ، dv2017 ، jack87 ، shahin61 ، aram_hpanahi ، jalayevatan
دوستان، من خواهر خانمم سيتيزن آمريكاس، راستش اونجا هم به دنيا اومده و استاد يه دانشگاه معروف دولتيه، و تو رشته خودش آدم موفقيه، سالهاست هم هست كه اونجاست و چون از لحاظ اجتماعي ادم فعاليه ايراني هاي زيادي رو تو اون شهر بزرگي كه ساكن هست ميشناسه كه خيلي از برندگان لاتاري رو هم شامل ميشه، عيد كه خونه ما مهمون بود ميگفت بيش از نود درصد برندگان لاتاري توي آمريكا به مشكل ميخورند( البته كه بر اساس جامعه آماري ايشون) چون بدون برنامه ريزي و صرفا بر اساس يه قرعه كشي وارد يه مسير خاص تو زندگي ميشن دو اكثرا هم شناخت واقعي از زندگي توي آمريكا رو ندارندو آمريكا رو كعبه آمال ميبينن در حالي كه قطعا اينجوري نيس و مشكلات زندگي بسياري تو آمريكا وجود خواهد داشت، اكثرا بعد از مدتي افسرده ميشن و بيش از هشتاد درصدشون از همسرانشون جدا ميشن و...

ادم بدبخت همه جا بدبخته - ادمی که فقط چشمش به تغییرات محیطی و شانس باشه همه جا بدبخته

ولی ادمی که تلاش میکنه برای خوش بختی اگر در شرایط بهتری قرار بگیره میتونه موفق بشه

توی مملکت ما عواملی مثل قانون ناقص - پارتی بازی - دزدی و ... کار رو سخت میکنه برای موفقیت

ولی اونطور که شنیدیم توی آمریکا لااقل قانون نسبتا برای همه مساوی هستش

نمونش همین اعتراض خود آمریکایی ها به قانون مهاجرتی ترامپ
[/quote]

مرافقم،
١- كسي كه از شرايطي كه داره تو مملكت خودش استفاده بهينه رو نميكنه قطعا تو آمريكا هم نميتونه
٢ البته بستگي داره تعريفش از خوشبختي چي باشه
٣- مطمئن باش مسائلي مثل پارتي بازي لابي گري و زيرآب زني در جهت استفاده به نفع خود، در آمريكا شدت خيلي زيادي داره و اين همون قسمتي از شناخت نادرست از آمريكاست كه ما ايرانيا داريم
٣- قانون همه جاي دنيا هواي پول دار ها رو بيشتر داره، چون اونا وضعش ميكنن، خصوصا آمريكا كه سرمايه داري محضه، مثلا شما از شرايط بيمه و درمان آمريكا اطلاعي دارين؟
٤آزادي بيان و رسانه ها از عوامل پيشرفته كه قطعا تو آمريكا هست ، اما خيلي وقتا بسياري از اينارو رسانه ها و سياسيون راهبري ميكنن، البته كه به شخصه از اينكه در ايران خودسانسوري ميكنم از خودم بدم مياد
در مجموع به صورتي كه عرض كردم به نظر من تنها در صورت داشتن برخي شرايط مهم، زندگي تو آمريكا بهتر از ايران خواهد بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: leader-m ، dv2017 ، saber enrique ، jack87 ، Nr.amini ، aram_hpanahi ، jalayevatan ، hosseinix ، copol ، we are one ، iSalar
(2017-05-03 ساعت 14:42)dv2017 نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 14:39)shahin61 نوشته:  Sad   Sad   Sad
صورتحسابو نگهمیدارم تا سال دیگه  انشالا..
اقا شاهین شما تا حالا دوتا مشتری میتونستید داشته باشید
که این دونفر هم کیس نامبرشون بالاست و قشی نیستن
هرچه سریعتر آمبولانسها رو برگردونیدد و صورتحسابهارو هم یجوری باهم شر میکنیم  Wink

ازتون ممنونم ، این مدت ماهارو همراهی کردید . امیدوارم موفق باشید .
خواهش میکنم...منکه کاری نتونستم بکنم و این اولین تجربه من بود توی تاپیک لاتاری ..ولی پایان تلخی برای خود من بود که ببینم چقدر حیف شد کسایی که سالهای متمادی با پشتکار و امید و در حالیکه اطلاعات خیلی خوب و آمادگی و برنامه ریزی عالی داشتند از رفتنی که واقعآ حقشون بود باز موندند..
ولی در عین حال امیدوارم کماکان در هر سن و شرایطی که هستند باز هم شرکت کنند..حداقل بخاطر اطلاعات خوبی که به تازه واردین میدهند..
بقول شاعر : تو نیکی میکنو در دجله انداز..که ایزد در بیابانت دهد باز...(احتمالا منظور شاعر صحرای نوادا بوده !) Shy
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: Kismet ، reyhaneh_h ، dv2017 ، saber enrique ، jack87 ، Nr.amini ، nargol1990 ، jalayevatan ، شباهنگ100
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت همه کاربران فعال مهاجرسرا:
امسال هم بعد از 11 دوره ثبت نام باز برنده نشدم.. با آرزوی
خوش اقبالی و خوش شانسی برای دیگر دوستان. عزیزانی که
برنده میشند حتما برای بعد از رسیدنشون به خاک آمریکا برنامه
جامع و بلند مدت داشته باشند.. چون بدون برنامه اونم توی غربت
امکان که نه، قطعا به مشکل میخورید.
پیروز و موفق باشید، در پناه حق.
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، saber enrique ، Kismet ، dv2017 ، jack87 ، Nr.amini ، nazi56 ، jalayevatan ، hosseinix ، copol ، aristotel
منم با دو تا کانفیرم نامبر

هز نات شدم مثل همیشه
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
پاسخ
تشکر کنندگان: saber enrique ، jack87 ، nargol1990 ، jalayevatan ، copol ، aristotel
احتمال تکمیل ظرفیت تا مهرماه وجود داره؟!
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
پاسخ
تشکر کنندگان: saber enrique ، jack87 ، nargol1990 ، jalayevatan

سلام به همه دوستان
من در لاتاری 2018 شرکت کردم ولی اطلاعاتم را فراموش کردم هر چه در قسمتی که برای افرادی که مشخصاتشان را فراموش کرده اند به سوالات درست پاسخ میدهم سیستم پاسخ میده اطلاعات شما در سیستم نیست و دوباره همه چی رو چگ کنید!! دیگه راهی نیست ایا!! یعنی احتمالا من یه چی رو اشتب می زنم!؟ ای بابا
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان