کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-03 ساعت 14:49)Zxcvbnm نوشته:  مرافقم،
١- كسي كه از شرايطي كه داره تو مملكت خودش استفاده بهينه رو نميكنه قطعا تو آمريكا هم نميتونه
٢ البته بستگي داره تعريفش از خوشبختي چي باشه
٣- مطمئن باش مسائلي مثل پارتي بازي لابي گري و زيرآب زني در جهت استفاده به نفع خود، در آمريكا شدت خيلي زيادي داره و اين همون قسمتي از شناخت نادرست از آمريكاست كه ما ايرانيا داريم
٣- قانون همه جاي دنيا هواي پول دار ها رو بيشتر داره، چون اونا وضعش ميكنن، خصوصا آمريكا كه سرمايه داري محضه، مثلا شما از شرايط بيمه و درمان آمريكا اطلاعي دارين؟
٤آزادي بيان و رسانه ها از عوامل پيشرفته كه قطعا تو آمريكا هست ، اما خيلي وقتا بسياري از اينارو رسانه ها و سياسيون راهبري ميكنن، البته كه به شخصه از اينكه در ايران خودسانسوري ميكنم از خودم بدم مياد
در مجموع به صورتي كه عرض كردم به نظر من تنها در صورت داشتن برخي شرايط مهم، زندگي تو آمريكا بهتر از ايران خواهد بود.

بهترین راه اینه کسی که میخواد بره 2 ماه بشینه و دلایلی که میخواد بره رو بنویسه

بعد دو سال میتونه با خیال راحت هر کشوری که هستش دلایلش رو با وضعی که توی اون کشور پیدا کرده بنویسه

اینطوری معلوم میشه چند درصد پیشرفت کرده
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، Kismet ، jalayevatan ، aristotel
(2017-05-03 ساعت 14:39)shahin61 نوشته:  Sad   Sad   Sad
حالا کی هزینه های منو میده !؟!
صورتحسابو نگهمیدارم تا سال دیگه  انشالا..

شاهین خان مرسی ک همراهمون بودین این مدت

ولی قول بدین سال دیگم بیاین شمارش معکوس 2019 بازم همراهمون باشین Rolleyes اونموقع دیگه ساکن آستین هستین کی برامون آمبولانس بگیره Sad
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، Kismet ، shahin61 ، jalayevatan ، aram_hpanahi
(2017-05-03 ساعت 15:17)reyhaneh_h نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 15:10)Hadi_20 نوشته:  دوستان به نظر شما اونایی که not valid میگیرند تا کی باید منتظر باشند؟بعد چه مدتی باید دیگه کلا بیخیال بشیم؟
من همش به خودم میگم not valid یه جورایی حذف مشخصات از دیتابیس است(حالا به هر دلیلی)و اصلا در قرعه کشی شرکت داده نشدیم که بخوایم not selected رو ببینیم ولی تا اون کلمه not selected رو نبینم دست نمی تونم بردارم Sad
من صفحه تایید ثبت نام رو هم سیو کردم و تاریخ و زمان دقیق ثبت نام هم روش است همراه پیغام موفقیت یعنی اگر به خاطر مسائل عکس و اینچیزا حذف شده باشیم واسشون سخت بود که مثلا بیان این مورد رو اضافه کنند یا همون اول مارو به not selected ها اضافه کنند؟یه برنامه نویسی خیلی ساده می خواد.مدیران محترم در این مورد نظری ندارند.واقعا نمی خوام چند روزهم ذهنم درگیر این مسائل باشه Sad

سال های قبل همه میگفتن ای کاش جوری بود که میشد فهمید که این not selected به دلیل اشتباهی که تو ثبت نام رخ داده هست یا به دلیل اینه که تو قرعه کشی در نیومدیم؛ که به نظر منم اینجوری صحیح تره.
یعنی این که چه طرف تو قرعه کشی شرکت داده نشده، و چه شرکت داده بشه و انتخاب نشه هر دو یه جوابی ببینن منطقی نیست، که حداقل تا پارسال گویا اینجوری بوده.
ولی حرف شما هم درسته که باید مشخص میکردن این موضوع رو که از قرعه کشی حذف شدن یا نه، نه اینکه not validی بزنن که معلوم نیست معنیش چیه!

اینکه به هر دلیلی چه اشتباه ثبت نام چه عکس تکراری چه عدم انتخاب، not selected بزنه مشکلی نیست چون همشون به یک نتیجه ختم میشن بهرحال مشکل اینجاست من صفحه کانفرمم رو هم سیو کردم همه اطلاعاتشم هست از جمله تاریخ و ساعت دقیق ثبت نام همراه با digital signutare چرا باید بگه is not valid Sad
تو اینترنت هم به غیر سایت سیمون چیز دیگری پیدا نکردم.واسم عجیب است این موضوع.یکی از دوستان هم در این تاپیک گفت هر سال موقع ثبت نام عکس جدیدی میگیره هم این ارور رو دیده.
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، Mahboy
@darabi@ جان شما نتیجتو دیدی؟
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، Malmal60 ، mehrdad4422
(2017-05-03 ساعت 15:53)nargol1990 نوشته:  

ولی قول بدین سال دیگم بیاین شمارش معکوس 2019 بازم همراهمون باشین Rolleyes اونموقع دیگه ساکن آستین هستین کی برامون آمبولانس بگیره Sad
ممنونم و خوشحال از تجربه جدید و دوستان خوب...
والا اینطور که من توی این مملکت خودم گیر مشگلات افتادم فکر کنم یه دور دیگه باید برگردم !! که اگه اینطور یشه تمام لایسنسی که اونور براش اپلای کردم و اوکی شده بود دوباره باید از نو امتحان بدم ! خلاصه اینکه بهتر دیدم اصلا منم لاتاری شرکت کنم سال دیگه !! Rolleyes
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، aram_hpanahi ، jalayevatan ، Kismet ، nargol1990
(2017-05-03 ساعت 16:10)shahin61 نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 15:53)nargol1990 نوشته:  

ممنونم  و خوشحال از تجربه جدید و دوستان خوب...
والا اینطور که من توی این مملکت خودم گیر مشگلات افتادم فکر کنم یه دور دیگه باید برگردم !! که اگه اینطور یشه تمام لایسنسی که اونور براش اپلای کردم و اوکی شده بود دوباره باید از نو امتحان بدم ! خلاصه اینکه بهتر دیدم اصلا منم لاتاری شرکت کنم سال دیگه !! Rolleyes

اي بابا!

بازگشت همه به سوي لاتاريست ...
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، aram_hpanahi ، dv2017 ، mehrdad4422 ، nazi56 ، nargol1990
امیدوارم همگی خبرهای خوش بگیرین. من انتخاب شدم با شماره کیس نزدیک 3000 برای همسرم و خیلی از افراد فامیل پیغام خطای غیر معتبر رو میده و برای دو نفر هم انتخاب نشده. کلا امسال با این وضعیت ویزا و ترامپ و قوانینش برای قبول شده ها همین خطای نات ولید کم بود که یه ذره امیدشونم بگیره! مث 2012 نشه!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-03 ساعت 16:35)reyhaneh_h نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 16:10)shahin61 نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 15:53)nargol1990 نوشته:  شاهین خان مرسی ک همراهمون بودین این مدت

ممنونم  و خوشحال از تجربه جدید و دوستان خوب...

اي بابا!

بازگشت همه به سوي لاتاريست ...
Big Grin Big Grin Big Grin
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: reyhaneh_h ، aram_hpanahi ، dv2017 ، nargol1990
نیاز به یه تاپیک داریم در مورد بررسی وضعیت رد شده ها

بیاید اطلاعاتمون و جمع کنیم شاید یه سرنخی پیدا کردیم
2017 , 2018 ,2019,2020
پاسخ
تشکر کنندگان: هووخشتره ، mehrdad4422 ، santaclara
(2017-05-03 ساعت 16:07)LORDAmiroo نوشته:  @darabi@ جان شما نتیجتو دیدی؟

بلی ۲ تا کیس
هر دو تا هز نات ببین

شما چی دکتر جان
سه تا کیس شما چی شد؟!
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
پاسخ
تشکر کنندگان: هووخشتره ، mehrdad4422 ، LORDAmiroo ، nargol1990
 Warning: The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = 'five', S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'
باور کنید خسته شدم انقدر رفتم تو سایت چک کردم
دیگه بی خیالش شدم
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، sepideh1234 ، aram_hpanahi
درود و سلام
نخست تبریک و شادباش به برندگان
سپس....
والا بیخیال اقدامات قانونی و غیر قانونی شده بودم مثل اینکه باید ب م یه تو دهنی به امریکای جهان خوار بزنم که چرا منو نبرده بخوره...
امروز عصر برای اقدام خروج قانونی و ورود غیر قانونی به امریکا اقدام میکنم
هرچند هزینه اش اندکی بالاست ولی خوب چ میشه کرد
مثل اینکه باید بزور متوسل بشیم
به قول قدما و فضلا و علما
حق دادنی نیست، گرفتنیه.....
برم شماره های خاک گرفته رو بیرون بکشم
شروع کنم رایزنی
.....
یک روز بر گونه این مملکت یک بوسه
و بالای سرش یک یادداشت می گذارم
و می روم:
"آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."

پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، shahin61 ، mehrdad4422 ، nargol1990 ، aram_hpanahi ، LORDAmiroo
(2017-05-03 ساعت 16:44)javadth نوشته:  نیاز به یه تاپیک داریم در مورد بررسی وضعیت رد شده ها
تاپیک داریم در این رابطه
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: هووخشتره ، shahin61 ، mehrdad4422 ، aram_hpanahi
(2017-05-03 ساعت 16:49)dv2017 نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 16:44)javadth نوشته:  نیاز به یه تاپیک داریم در مورد بررسی وضعیت رد شده ها
تاپیک داریم در این رابطه

ادرسش رو بدید
2017 , 2018 ,2019,2020
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
(2017-05-03 ساعت 16:59)javadth نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 16:49)dv2017 نوشته:  
تاپیک داریم در این رابطه
ادرسش رو بدید
عذر میخوام ، متن پیامتونو اشتباه متوجه شدم
نداریم Cool
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، mehrdad4422 ، nargol1990 ، aram_hpanahi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان