کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
من حاضرم خودمو دار بزنم اماااااا

دوستان و نبینم که بین دوراهی گیر کردن

توپ تانک فشفشه

لاتاری باید باطل شه
پاسخ
تشکر کنندگان: ريحانه سليمي ، sepideh1234 ، leader-m
(2017-05-03 ساعت 18:45)azdo نوشته:  سلام
اگه یکی از اعضای خانواده مثل خواهر یا برادر سالهای گذشته قبول شده باشه . تاثیری در قبولی ادم داره حالا چه مثبت یا منفی؟؟؟؟

نخیر
پاسخ
تشکر کنندگان: leader-m
(2017-05-03 ساعت 19:49)حاجی واشنتن نوشته:  امار ها همه فیکه سالی 500 نفر هم از ایران سلکت نمیشه !
20 میلیون هم ثفت نام میکنه

از ما گفتن......همش کشکه

دقیقا دوست عزیز.
حرف دل منو زدی.
20میلیون شاید بیشتر.آدم میره بقالی سرکوچه ۹۰ سال سنشه اونم ثبت نام کرده.
آخه مرد حسابی ننویس این همه آدم با برنامه و منظر هستن.
2018
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinix ، sepideh1234 ، aram_hpanahi ، leader-m
سلام دوستان واسه من و همسرم هم هر دو نات وليييييييد ميزنههههه!!!!!! چراااااا اينجوري شده امسال ؟! من از صبح چندين بار چك كردم ، حتي به دوستان از كشورهاي مختلف هم گفتم چك كنن ولي نتيجه همونه،. واقعا اعصابم خوردههه
پاسخ
تشکر کنندگان:
تاپيك برنده ها كي راه ميوفته بريم اونجا روحيه بگيريم
در انتظار قبولی
پاسخ
دوستانی که عکسشون تکراری هست مثل من . اصلا گیرم سایت درست شد و قبول هم بشیم !! ولی قشنگ جز رد صلاحیت ها هستیم چون نوشته که اگه با 2017 یکی باشه رد صلاحیت میشید.حالا مثلا تا مصاحبه هم بریم اونجا بفهمن که خیلی بدتره ...!
پاسخ
من چرا برنده نشدم خیلی دلم میخواست برنده بشم اونجا هیچی نمیشدم یه بلیط میگرفتم بر میگشتم از لحاط مالی مشکلی ندارم اسپانسرم 10-20 فامیل اونجا داشتم که وضع دو سه تاشون خیلی خوبه حتی چند تا از فامیلامون اوایل 5_ 6 ماه خونشون موندن من امریکارو بهشت نمیدونم ولی میخواستم اونجا تحصیل بکنم و زندگی تشکیل بدم اگه شکست خوردم برگردم انگلیسی هم بد نیست فیلم با زبان اصلی و زیر نویس انگلیسی کامل متوجه میشم ایران درسته میشه با تلاش خیلی زیاد پولدار شد ولی همه چیز پول نیست من برای کانادا هم اقدام می کنم ولی خوب لاتاری هم اگه باشه سال های بعد باز مینویسم اگه ترامپ حال گیری نکنه
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinix ، leader-m ، saber enrique
با سلام خدمت همه .
کسی از شماها به این ERROR تا حالا برخورد کرده موقع چک کردن نتایج 2018 ؟ اطلاعات رو درست وارد میکنیم اما همش این پیغام خطا رو میده . چهار نفر رو می شناسم که این اتفاق افتاده تا الان .
بالای صفحه یه پیغام زرد رنگ میاد با این متون .

Warning: The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = 'five', S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'
برنده لاتاری 2012
ورود به خاک آمریکا : 3 جولای 2012
هزینه بلیط : 6.800.000 تومان برای 2 نفر و یه بچه
ایرلاین : لوفتانزا
محل اقامت : سن هوزه
فرودگاه ورودی : سانفرانسیسکو
پاسخ
تشکر کنندگان: leader-m ، saber enrique
(2017-05-03 ساعت 20:22)mason نوشته:  دوستانی که عکسشون تکراری هست مثل من . اصلا گیرم سایت درست شد و قبول هم بشیم !! ولی قشنگ جز رد صلاحیت ها هستیم چون نوشته که اگه با 2017 یکی باشه رد صلاحیت میشید.حالا مثلا تا مصاحبه هم بریم اونجا بفهمن که خیلی بدتره ...!

یعنی اینقد جدیه?
پاسخ
(2017-05-03 ساعت 20:22)mason نوشته:  دوستانی که عکسشون تکراری هست مثل من . اصلا گیرم سایت درست شد و قبول هم بشیم !! ولی قشنگ جز رد صلاحیت ها هستیم چون نوشته که اگه با 2017 یکی باشه رد صلاحیت میشید.حالا مثلا تا مصاحبه هم بریم اونجا بفهمن که خیلی بدتره ...!

اول اینکه مشکل not valid قطعا به خاطر عکس تکراری نیست ولی  خب حتی اگر این مشکل not valid هم حل بشه احتمالش زیاده به خاطر همون عکس تکراری رد شده باشیم.
دوم اینکه اگر عکس تکراری بوده باشه اصلا اینطوری نیست که مثلا اسممون در بیاد و بعد بگند خب مال شما عکس تکراری بوده پس رد هستید همون اولش رد میشیم این از سایت سیمون در مورد disqualified است.
In fact, cases that have been disqualified in every previous year are simply removed prior to the May announcement
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
پاسخ
(2017-05-03 ساعت 20:44)hamid_reza نوشته:  با سلام خدمت همه .
کسی از شماها به این ERROR تا حالا برخورد کرده موقع چک کردن نتایج 2018 ؟ اطلاعات رو درست وارد میکنیم اما همش این پیغام خطا رو میده . چهار نفر رو می شناسم که این اتفاق افتاده تا الان .
بالای صفحه یه پیغام زرد رنگ میاد با این متون .

Warning: The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = 'five', S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

برا خیلیا اینجور شده
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، leader-m
(2017-05-03 ساعت 19:28)Hoseinu نوشته:  ما هم مثل همه دوستان برنده نشدیم سال اولمون بود خیلی حالمون گرفته شد..دوستان با تجربه و اونایی که ۵.۶ ساله مینویسن جان من یه راهنمایی به ما جوونا کنید.
میدونم همه الان بهم ریخته و عصبانی هستید
ولی خودتون اگه برگردید عقب چکار میکنید؟؟؟
ما هم دلمونو خوش کنیم به این لاتاری؟؟؟۷.۸ سال بنویسیم؟؟؟
یه راهنمایی کنید حداقل تا برای ما دیر نشده به یه کاری اقدام کنیم.
مرسی از برادرای بزرگتر و با تجربه.
هرچی رویا داشتیم بر باد رفت.
مرسی

برای express entiry کانادا اقدام کنید اگر شرایط دارید ؟

لیسانس + چند سال سابقه کار و مدرک زبان و این موارد
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، dv2017 ، leader-m
(2017-05-03 ساعت 11:40)karaoke نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 11:36)amir0751 نوشته:  پسر عمه ام برنده شد
کدشو فرستاد واسش نگاه کردم در کمال ناباوری نامه قبولی اومد رو صفحه  Big Grin  Big Grin  Big Grin
خیلی خوب میشد واسه خودمم اینجوری میشد  Sad  Sad  Sad
حداقل اون بره یه پارتی تو آمریکا داشته باشم. شایدم بخاطر اینکه یادآوری کردم که ثبت نام کنه احساس دین کنه و بعدا به منم کمک کنه  Rolleyes
خلاصه اینم یه قبولی  Cool
تبریک به همه قبولی ها
کیس نامبر 4500 هم هس

پسر عمه شما کاری نمیتونه براتون بکنه ، هیچ کاری. چون از اقوام درجه یک حساب نمیشه.

منظورم این مثلا اگه واسه فوق شایط بورسیه شدن داشتم یا خواستم واسم پذیرش بگیره از یه دانشگاه کمکم کنه
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، sepideh1234
سلام دوستان

من خودم کلا گذاشتم دیدن نتیجه رو واسه فردا پنج شنبه شب یه خبر خوب حسابی میچسبه

این ارووووورایی که میگن دوستان به نظرم عادیه چون همه میخوان الان نتیجه رو ببینن ما که صبر کردیم 2 روزم روووش تازه بعد از قبولیم به امید خدا تازه اول راهه

به امید موفقیت و پیروزی برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، aram_hpanahi ، saber enrique

اگر کسی
disqualified
باشه مسلما نتیجه ای براش اعلام نمیشه
از لاتری 2006 تا الان هستیم
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، aram_hpanahi ، leader-m ، saber enrique

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان