کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
گند بزنن تو این شانس دوستان تا ثبت نام 2019 خداحافظ دلم برای پستای ostokhan تنگ میشه
داداش MilaD.Abadani توام همیشه حرفای دل من میزدی ...دوستون دارم تا درودی دیگر بدرود
Empty room
پاسخ
تشکر کنندگان: Kismet ، LORDAmiroo ، nargol1990 ، aristotel ، aristotel ، aram_hpanahi ، eblis_67
(2017-05-03 ساعت 17:57)darabi نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 17:54)Roshanak.shahabodin نوشته:  ما هم خیلی چک کردیم ، هم session timed out va the information entered is not valid میاد ، یعنی شرکت داده نشدیم ، عکسامون تکراری بوده

عکساتون تکراری بوده؟

بله
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-03 ساعت 18:06)Roshanak.shahabodin نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 17:57)darabi نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 17:54)Roshanak.shahabodin نوشته:  ما هم خیلی چک کردیم ، هم session timed out va the information entered is not valid میاد ، یعنی شرکت داده نشدیم ، عکسامون تکراری بوده

عکساتون تکراری بوده؟

بله

به عكس تكراري ربطي نداره دوستان. ما با عكس تكراري برنده شديم سال ٢٠١٦. ولي مسلما بهتره عكس جديد باشه.
#راهنما
پاسخ
تشکر کنندگان: Roshanak.shahabodin ، sepideh1234
بچه ها عکس 3 نفری که من ثبت نام کردم هم تکراری بود ولی با خود سایت کراپ کردم و هر 3 نفر جمله has not select را نشان داد...

در کل بگم که سایتشون ایراد داره.... حالا این لاتاریه و چندین هزار نفر شایدم میلیون نفر شرکت کردند و اگر سایت بهم بریزه خیلی ضایع نیست...

در مورد پرونده من بگم براتون که من وقتی مدارکمو ارسال کردم یهو بی دلیل بعد 40 روز تو صفحه ویژه پرونده ام تغییری اعمال شد که این تغییر زودتر از 6 ماه نباید اتفاق میفتاد و زده بودند نیاز به مدارک بیشتر... دیگه حالا ما منتظر که نامه ای که زدن و مدارکی که از ما خواستن برسه بدستمون (جالبه که اصلا بصورت اینترنتی هیچ نامه ای نمیزنن و فقط با پست نامه ها رو میفرستند و اینترنتی فقط در حد اطلاع دادنه ناقص هست)... این نامه نمیومد و خودشون گفته بودند که اگر نامه تا 30 روز بدستتون نرسید درخواست ارسال مجدد بدید... دیگه هی ما هر 30 روز درخواست میدادیم و اینا در جواب میگفتن که ما ارسال کردیم برایتان... قشنگ 4 بار درخواست دادیم و چند بار بصورت تلفنی صحبت کردیم... تا اینکه در جواب درخواست پنجم یهو خودشون نوشتن که مدارک شما بدست ما رسیده و از شما ممنونیمو پرونده شما قبول شده!!!! یعنی قشنگ 5 ماه سر کار بودیم با یه اشتباهی که در سایتشون رخ داده بود...
پس احتمال اشتباه و دچار مشکل شدن اونم در بحث لاتاری چیز عجیبی نیست
پاسخ
تشکر کنندگان:
بنظرم اون دوستان مهمان خود برنده های امسال هستند که هنوز عضو نشدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-03 ساعت 18:21)amiratak88 نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 18:06)Roshanak.shahabodin نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 17:57)darabi نوشته:  عکساتون تکراری بوده؟

بله

به عكس تكراري ربطي نداره دوستان. ما با عكس تكراري برنده شديم سال ٢٠١٦. ولي مسلما بهتره عكس جديد باشه.
#راهنما

وقتی اطلاعات نداری چرا آمار غلط میدید؟!
دستورالعمل ۲۰۱۸ را بخونین
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
پاسخ
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، dv2017
کسی برنده نشده

اونایی که برنده شدن حد اقل بزرگ واری کنند سند یا مدرکی از خود یا دوستان نشون بدن
پاسخ
تشکر کنندگان: aram_hpanahi
سلام
منم ارور میده ولی عکس جدید که چند روز قبلش گرفته بودم استفاده کردم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-03 ساعت 18:37)khatarnak نوشته:  کسی برنده  نشده

اونایی که  برنده  شدن  حد اقل بزرگ واری کنند  سند  یا مدرکی  از خود  یا دوستان  نشون  بدن

یه نفر توی applyabrod میگفت بعد از 10 سال برنده شده Smile Smile
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak ، aristotel ، aram_hpanahi ، dv2017 ، sepideh1234
سلام دوستان عزیز.
آخرین خبر در رابطه با تعداد برنده در دست هست؟؟؟؟
کسی خبر داره که چند نفر تا الان برنده شدن؟؟؟؟
احتمالش هست امسال تعداد قبولی کمتر از سالهای قبل باشه؟؟؟؟
-2014-15-16-17-18
بهترین نیرنگ زندیگی من صداقت است.
پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak ، aram_hpanahi
سلام
اگه یکی از اعضای خانواده مثل خواهر یا برادر سالهای گذشته قبول شده باشه . تاثیری در قبولی ادم داره حالا چه مثبت یا منفی؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: saber enrique
اگر بهشت نادیده دیوار به این بلندی نداشت و میشد با ویزای مسافری رفت و آمد ، بسیاری از ایرانیان به ویژه کسانی که کار و زندگی متوسط دارن هوس زندگی اینجا را نمیکردند.
پاسخ
تشکر کنندگان: saber enrique
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018

قبول نشدم در همه این سالها ولی باز هم شرکت میکنم و امیدوار به آینده
پاسخ
تشکر کنندگان: navid32 ، aristotel ، mehrdad4422 ، LORDAmiroo ، dv2017 ، hosseinix ، sepideh1234 ، iSalar ، saber enrique
(2017-05-03 ساعت 18:27)darabi نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 18:21)amiratak88 نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 18:06)Roshanak.shahabodin نوشته:  بله

#راهنما

وقتی اطلاعات نداری چرا آمار غلط میدید؟!
دستورالعمل ۲۰۱۸ را بخونین

دوست عزيز ميدون كه گفته بايد عكس جديد باشه. من تجربه شخصي خودمو گفتم كه از عكس تكراري استفاده كردم و الان آمريكام. كسي رو تشويق نكردم به استفاده از عكس تكراري. شما منظور بنده رو اشتباه متوجه شديد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Khosrow_53 ، saber enrique
دوستان با سلام من با وارد کردن اطلاعاتم پیغام Information: Information entered is not valid دریافت میکنم، کسی میدونه علتش چیه؟ اطلاعاتمو کاملا صحیح وارد می کنم نمیدونم علتش چیه!!
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، saber enrique

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان