کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-04 ساعت 02:28)Linorth نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 02:22)maryamlovely63 نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 02:18)Linorth نوشته:  خب سال 2012 هم اونایی که برنده شده بودن ضدحال خوردن دیگه  Big Grin

برای KCC درست و عادلانه برگزار شدن قرعه کشی ارجحیت داره به ضدحال نزدن به اون دوستان  Big Grin

Big Grin  Big Grin  Big Grin الان یه جا خوندم نوشته بود اونایی که برنده شدن و یا نشدن تکلیفشون معلومه...فقط اونایی که مشکل invalid دارن باید صبر کنن..البته بازم هیچی معلوم نیست بنظرم و ممکنه دوباره قرعه کشی کنن...در هردو حال انشالله که برنده بشیم   Rolleyes

اون در شرایطی هست که معلوم بشه اونا هم با اینکه درایو هاشون الان در دسترس نیست، برای قرعه کشی در دسترس بوده و شرکت داده شدن و بین اونا هم برنده هایی بودن. در اون صورت چون قرعه کشی عادلانه و بی ایراد بوده دیگه نقضی نیست که باعث بشه دوباره تکرار بشه قرعه کشی.

ولی خب اگه معلوم بشه اونا شرکت داده نشدن توی قرعه کشی، بدون شک دوباره کلا از اول برگزار میشه قرعه کشی.

حالا باید صبر کرد دید چی میشه Big Grin

اينكه بررسي درايو ها انقدر طول كشيده مشكوكه بوي قرعه كشي درباره به مشام ميرسد Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، Linorth ، LORDAmiroo ، nargol1990 ، jalayevatan ، leader-m
امسال دیگه شورشو در اوردن, سال های پیش قشنگ میرفتیم میگفت قبول نشدیم با خیال راحت میرفتیم زندگیمونو میکردیم, الان هی ارور میده آدم نمیدونه چیکار کنه
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، nargol1990 ، jalayevatan
(2017-05-03 ساعت 23:06)shahin61 نوشته:  ممنون...خیر مشگلی ازونطرف نیست...هم کارت سبز سرجاشه هم پاس سفید معتبر...اینجاست که  کارا خوب پبش نمیره و ممکنه وقتی برگشتم و ناتمام مونده باشه احتیاطآ پاس سفید دوم را تقاضا کنم که خیالم راحت باشه...شایدم توی همین چند ماه باقیمانده تموم شه ایشالا...

چی بگم ازین مملکت Sad
ایشالا که همه چی طبق برنامه ریزیتون پیش بره و جای نگرانی نباشه

یه روزی میذارم میرم ازینجا!!!
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، dv2017 ، jalayevatan ، shahin61 ، leader-m
(2017-05-04 ساعت 04:18)Siinakt نوشته:  امسال دیگه شورشو در اوردن, سال های پیش قشنگ میرفتیم میگفت قبول نشدیم با خیال راحت میرفتیم زندگیمونو میکردیم, الان هی ارور میده آدم نمیدونه چیکار کنه

به من ک قشنگگگگگ گفت قبول نشدی Big Grin دیشب ساعت 10 هم چک کردم با بار اولم وارد شدم و مشکلی نبود!...خیلی اام قشنگ گفت Big Grin Big Grin

@Linorth@
داداش خدا از زبونت بشنوه دوباره قرعه کشی شه Big Grin Big Grin اصن ته دلم افتاده Tongue
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: Siinakt ، dv2017 ، jalayevatan ، sepideh1234 ، shahin61 ، leader-m
(2017-05-04 ساعت 04:58)nargol1990 نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 04:18)Siinakt نوشته:  امسال دیگه شورشو در اوردن, سال های پیش قشنگ میرفتیم میگفت قبول نشدیم با خیال راحت میرفتیم زندگیمونو میکردیم, الان هی ارور میده آدم نمیدونه چیکار کنه

به من ک قشنگگگگگ گفت قبول نشدی Big Grin دیشب ساعت 10 هم چک کردم با بار اولم وارد شدم  و مشکلی نبود!...خیلی اام قشنگ گفت Big Grin  Big Grin

@Linorth@
داداش خدا از زبونت بشنوه دوباره قرعه کشی شه Big Grin  Big Grin اصن ته دلم افتاده Tongue

Tweet kardan ke ta 24 saate dige moshkele siteshon ro bartaf mikonan
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، leader-m
(2017-05-04 ساعت 05:16)Siinakt نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 04:58)nargol1990 نوشته:  

به من ک قشنگگگگگ گفت قبول نشدی Big Grin دیشب ساعت 10 هم چک کردم با بار اولم وارد شدم  و مشکلی نبود!...خیلی اام قشنگ گفت Big Grin  Big Grin

@Linorth@
داداش خدا از زبونت بشنوه دوباره قرعه کشی شه Big Grin  Big Grin اصن ته دلم افتاده Tongue

حالا باید بزنی تو ذوقم؟ Cool

ایشالا ک درست میشه و خیلی از بچه های اینجا قبول شن Rolleyes
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: Siinakt ، dv2017 ، jalayevatan ، sepideh1234 ، shahin61 ، leader-m
(2017-05-04 ساعت 05:17)nargol1990 نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 05:16)Siinakt نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 04:58)nargol1990 نوشته:  به من ک قشنگگگگگ گفت قبول نشدی Big Grin دیشب ساعت 10 هم چک کردم با بار اولم وارد شدم  و مشکلی نبود!...خیلی اام قشنگ گفت Big Grin  Big Grin

@Linorth@

حالا باید بزنی تو ذوقم؟ Cool

ایشالا ک درست میشه و خیلی از بچه های اینجا قبول شن Rolleyes

na valla ma ham khodemon in moshkelo darim ishalla inai ke in msohkelo daran hame ghabool shode bashasn
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، jalayevatan ، leader-m ، nargol1990
دوستانی که سوال کرده بودن که اونها چه فیلترهائی برای انتخاب افراد دارند ؛ باید بگم تنها فیلتر عکس و مختصات چهره شماست که نشون دهنده ویژگی های شخصیتی شماست
اگه دقت کرده باشین توی مرحله ثبت نام سخت گیری اصلی فقط و فقط توی عکس ارسالی شماست که اون عکس رو هم همه با نهایت دقت تهیه و تحویل اونها میدن
اونها هم از طریق تکنولوژی خاصی که فقط در اختیار خودشون هست ؛از روی چهره شما پی به مختصات شخصیتی شما میبرن و تصمیم میگیرن که آیا تو قرعه کشی شرکت داده بشین یا نه ؟
پس بی خود ذهن خودتون رو درگیر سایر عوامل نکنید
با قطعیت کامل میشه گفت که جنبه شانسی بودنه این قرعه کشی یه دروغه بزرگه
شیطانه بزرگه دیگه !
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-04 ساعت 06:12)Phoenix7 نوشته:  دوستانی که سوال کرده بودن که  اونها چه فـیـلـتــرهائی برای انتخاب افراد دارند  ؛ باید بگم تنها فـیـلـتــر عکس و مختصات  چهره شماست که نشون دهنده ویژگی های شخصیتی شماست
اگه دقت کرده باشین   توی مرحله ثبت نام سخت گیری اصلی فقط و فقط  توی عکس ارسالی شماست که اون عکس رو هم همه با نهایت دقت تهیه و تحویل اونها میدن
اونها هم از طریق تکنولوژی خاصی که فقط در اختیار خودشون هست ؛از روی چهره شما پی به مختصات شخصیتی شما میبرن و تصمیم میگیرن که آیا تو قرعه کشی شرکت داده بشین یا نه ؟
با قطعیت کامل  میشه گفت که جنبه شانسی بودنه این قرعه کشی یه دروغه  بزرگه
شیطانه بزرگه دیگه !

والا اینا سیستم هاشون خیلی داغون تر از اون چیزیه که فگر میکنید
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: karaoke ، dv2017 ، leader-m
(2017-05-04 ساعت 06:12)Phoenix7 نوشته:  دوستانی که سوال کرده بودن که  اونها چه فـیـلـتــرهائی برای انتخاب افراد دارند  ؛ باید بگم تنها فـیـلـتــر عکس و مختصات  چهره شماست که نشون دهنده ویژگی های شخصیتی شماست
اگه دقت کرده باشین   توی مرحله ثبت نام سخت گیری اصلی فقط و فقط  توی عکس ارسالی شماست که اون عکس رو هم همه با نهایت دقت تهیه و تحویل اونها میدن
شیطانه بزرگه دیگه !

خیلی هالیوودی فکر نکنید والله اینها اینقدر هم پیجیده نیستند Wink Big Grin Big Grin
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: karaoke ، leader-m ، mehre cyrus
(2017-05-04 ساعت 06:46)Mahboy نوشته:  
شیطانه بزرگه دیگه !

خیلی هالیوودی فکر نکنید والله اینها اینقدر هم پیجیده نیستند  Wink  Big Grin  Big Grin

لازم نیست که هر صحبت جدی رو تبدیل به مضحکه بکنید
شما اگه نظری داری که این فرضیه رو نقض میکنه شفاف بیا و بگو
در غیر اینصورت همون بهتر که ....
کجای دنیا مردمانی رو سراغ دارین که هر چیزی رو اینطور سریع به مسخره بگیرن؟
تا به این حال و روز دچار بشن؟
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
شیطانه بزرگه دیگه !

سلام بعد از چند سال یه سر اومدم اینجا ببینم چرا نتیجه امسال اینطوریه این پست دیدم تو این مدت اینقدر تا حالا از ته دل نخندیده بودم اخه دوست عزیز اینا چطوری می تونند عکس دویست سیصد میلیون نفرو روانشناختی کنند و چک کنند؟
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: karaoke ، leader-m ، mehre cyrus
(2017-05-04 ساعت 02:28)Linorth نوشته:  اون در شرایطی هست که معلوم بشه اونا هم با اینکه درایو هاشون الان در دسترس نیست، برای قرعه کشی در دسترس بوده و شرکت داده شدن و بین اونا هم برنده هایی بودن. در اون صورت چون قرعه کشی عادلانه و بی ایراد بوده دیگه نقضی نیست که باعث بشه دوباره تکرار بشه قرعه کشی.
ولی خب اگه معلوم بشه اونا شرکت داده نشدن توی قرعه کشی، بدون شک دوباره کلا از اول برگزار میشه قرعه کشی.
حالا باید صبر کرد دید چی میشه Big Grin
چه شود Smile Rolleyes
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، shahin61 ، nargol1990
(2017-05-03 ساعت 23:07)karaoke نوشته:  مشکل Invalid Information یک طرف ، مشکل اینکه بعد از یک سال عضویت در این سایت و با کلی پست و رتبه و ... باید پست هام تایید بشه هم یک طرف. اینو دیگه کجای دلم بگذارم؟!
صبح پست گذاشتم ، بعد از اینکه تاپیک 20 صفحه پیش رفته ، تازه عصر پستم تایید شده. یکی به من بگه این په صیغه ایه؟!
خوشحالم که باز شما رو اینجا میبینم دوست عزیز . زودتر از اینا منتظر بودیم Smile
20 صفحه بعد منتظر جواب شما Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: karaoke ، sepideh1234 ، shahin61 ، nargol1990
(2017-05-03 ساعت 22:21)Roshanak.shahabodin نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 22:10)javadgorgani نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 22:06)ssalahi نوشته:  من هم برای 2016 و 2017 از یک عکس استفاده کردم و قبول شدم و الان آمریکا هستم!!!
به نظر منم ربطی به عکس تکراری نداره.
ولی خیلی ها امسال داره بهشون خطا میده!!!
این قانون برای لاتاری 2018 اضافه شده اون موقع نبوده شامل شما نمیشده
زندگی در عمه ریکا بر وفق مراد هست؟ راضی هستید؟
حیف شد پس من اطلاعی نداشتم از قانون عکس ، فکر کردم مثل سالهای قبله ، اگه میشه لینکشو بدین بخونمش . ممنون
توی دستورالعمل ثبت نام 2018 اومده
پاسخ
تشکر کنندگان: Roshanak.shahabodin ، shahin61 ، leader-m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان