کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-04 ساعت 04:43)nargol1990 نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 23:06)shahin61 نوشته:  ممنون...خیر مشگلی ازونطرف نیست...هم کارت سبز سرجاشه هم پاس سفید معتبر...اینجاست که  کارا خوب پبش نمیره و ممکنه وقتی برگشتم و ناتمام مونده باشه احتیاطآ پاس سفید دوم را تقاضا کنم که خیالم راحت باشه...شایدم توی همین چند ماه باقیمانده تموم شه ایشالا...

چی بگم ازین مملکت Sad
ایشالا که همه چی طبق برنامه ریزیتون پیش بره و جای نگرانی نباشه

یه روزی میذارم میرم ازینجا!!!
انشالا که موفق میشید..."دارودسته نیویورکی ها " بالاحره نتیجه میگیرن !!
ولی نیت آسین کنید کنتاکی نظر لطفش زیادتر میشه ها !! Rolleyes
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، leader-m ، nargol1990 ، reyhaneh_h
تلگرام مهاجرسرا نوشته که وزرات خارجه اعلام کرده اختلالی در اعلام نتایج رخ داده که تا 24 ساعت آینده برطرف خواهد شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، karaoke ، leader-m ، nargol1990
اقا بالاخره من يكي رو از نزديك ديدم كه قبول شده. همسايمون كد رو زد و اون صفحه قبولي باز شد
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، karaoke ، dv2017 ، leader-m ، LORDAmiroo ، nargol1990 ، sepideh1234
(2017-05-04 ساعت 10:39)gozargah نوشته:  تلگرام مهاجرسرا نوشته که وزرات خارجه اعلام کرده اختلالی در اعلام نتایج رخ داده که تا 24 ساعت آینده برطرف خواهد شد.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

پاسخ
تشکر کنندگان: gozargah ، karaoke ، nargol1990
(2017-05-04 ساعت 09:43)daniyal1351 نوشته:  دوستان خواستم تجربه ام رو در مورد موضوع  Invalid Information  بهتون بگم چون بعضی از دوستان فکر می کنن این ممکنه نشونه ای از قبولی باشه ولی من سالی که برنده شدم بعد اینکه اطلاعاتم رو وارد می کردم بعد از مدتی می رفت تو صفحه تایم اوت  یعنی صفحه اعلام نتیجه باز نمی شد یعنی روزی شاید بیست بار می رفتم تو سایت ولی همین اتفاق تکرار می شد و اصلا پیغام invalid Information نمی داد . و بعد از چهار روز که سایت خلوت شد بلاخره نصفه شب تونستم نامه قبولی رو رویت کنم . چون نامه اول کمی طولانیه در مواقعی که اکثرا به سایت هجوم میارن اون صفحه باز نمیشه . امیدوارم که تجربه ام درست بوده باشه و مفید برای دوستان عزیزم .

سال قبل منم ارور تایم اوت رو میگرفتم ولی روز بعد نتیجه عدم قبولی رو دادن..
الان هم تا این لحظه که ارور اطلاعات غلط رو بهم میده.
پاسخ
تشکر کنندگان: leader-m ، sepideh1234
توی مهاجرسرا به این گستردگی من آمار گرفتم تعداد قبولیا به زور به ده نفر رسیدن...بنظرتون غیرطبیعی نیست؟
من از یه نفر که کافی نت داره پرسیدم
گفت پارسال با اینکه تعداد کسایی که ثبت نام کردم خیلی خیلی کمتر بود نسبت به امسال ولی پارسال حداقل سه چهارتا قبولی داشتیم ولی امسال هنوز هیچکس از اونا قبول نشده
در به در در پی معشوق دویدیم چه غم
گر به معشوق رسیدیم چه بهتر نرسیدیم چه غم
پاسخ
تشکر کنندگان: leader-m
(2017-05-04 ساعت 10:46)milad67a نوشته:  اقا بالاخره من يكي رو از نزديك ديدم كه قبول شده. همسايمون كد رو زد و اون صفحه قبولي باز شد

میشه ازش بپرسی عکسش جدید بوده یا مال سال قبل؟
کیس نامبرش حدود چند بوده؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: leader-m ، sepideh1234
فعلا تا اینجا کسی برنده نشده

24 ساعت گذشت اما خبری نشد

احتمال میدمممممممممممم ابطال بشه نتایج
پاسخ
تشکر کنندگان: Erebour
(2017-05-04 ساعت 11:08)khatarnak نوشته:  فعلا  تا اینجا کسی  برنده نشده

24 ساعت  گذشت اما خبری نشد

احتمال  میدمممممممممممم   ابطال بشه نتایج

یا خدا همین طور بشه....برنده ها اینطوری که من چند صفحه قبلتر رو خوندم شیش نفری میشن یعنی در حد هیچ
پاسخ
تشکر کنندگان: UShero ، khatarnak ، leader-m ، LORDAmiroo ، nargol1990 ، sepideh1234
بچه ها چند درصد احتمال ميدين دوباره قرعه كشي كنن؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Erebour
(2017-05-04 ساعت 11:14)UShero نوشته:  بچه ها چند درصد احتمال ميدين دوباره قرعه كشي كنن؟؟

درصد که نمیشه داد
فقط باید دعا کرد..من از آقای سپهر پرسیدن ایشون هم فقط گفت ممکنه...ولی اینکه چقد احتمال داره نگفتن
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، UShero ، nazi56 ، leader-m ، LORDAmiroo ، nargol1990

دوست عزیز شایعه پراکنی نکن. کم شدن تعداد قبولی ها بی ارتباط با حضور ترامپ در کاخ سفید نیست. طبق دیدگاهی که رئیس جمهور آمریکا به مهاجرت داره و به خصوص ایران سهمیه پذیرش از ایران را احتمالا کاهش دادند که تعداد قبولی ها این فرضیه را نشان می دهد. اختلال در اعلام نتایج برای افرادی است که در دیدن نتایجشان مشکل دارند که طبق گفته وزارت خارجه تا ساعاتی دیگر آن را برطرف خواهند کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: iSalar ، LORDAmiroo ، nargol1990
(2017-05-04 ساعت 11:14)UShero نوشته:  بچه ها چند درصد احتمال ميدين دوباره قرعه كشي كنن؟؟
شاید مثل پارسال دو مرحله ای بشه ولی بعید به نظر می رسه که نتایج اعلام شده را باطل و دوباره قرعه کشی کنند مگر اینکه ثابت بشه مثل انتخابات سیستم های کامپیوتری از خارج هک شده باشند.
پاسخ
تشکر کنندگان: nazi56
عجب بازار شایعات و گمانه زنی ها اینجا داغ شده Big Grin
Just Let it Go ...
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
(2017-05-04 ساعت 11:22)gozargah نوشته:  

دوست عزیز شایعه پراکنی نکن. کم شدن تعداد قبولی ها بی ارتباط با حضور ترامپ در کاخ سفید نیست. طبق دیدگاهی که رئیس جمهور آمریکا به مهاجرت داره و به خصوص ایران سهمیه پذیرش از ایران را احتمالا کاهش دادند که تعداد قبولی ها این فرضیه را نشان می دهد. اختلال در اعلام نتایج برای افرادی است که در دیدن نتایجشان مشکل دارند که طبق گفته وزارت خارجه تا ساعاتی دیگر آن را برطرف خواهند کرد.

ببخشید شما الان دارید شایعه پراکنی می کنید و لاتاری را جنبه ی سیاسی بدل می کنید

اصلا ربطی به اقای ترامب و سیاسی ندارد

صرفا ربط به مسایل اداری و بیشتر مشکلات فنی است
پاسخ
تشکر کنندگان: leader-m ، LORDAmiroo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان