کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-04 ساعت 11:17)Erebour نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 11:14)UShero نوشته:  بچه ها چند درصد احتمال ميدين دوباره قرعه كشي كنن؟؟

درصد که نمیشه داد
فقط باید دعا کرد..من از آقای سپهر پرسیدن ایشون هم فقط گفت ممکنه...ولی اینکه چقد احتمال داره نگفتن

سلام دوستان
چند سال پیش هم يه همچين اتفاقی افتاد که دوباره قرعه کشی کردن. يادمه اعلام کرده بودن که کامپیوترشون برنده ها رو فقط از روی افرادی که توی دو روز اول ثبت نام ثبت نام کرده بودن، انتخاب کرده. Big Grin
حالا که خودشون اشتباه شون رو لاپوشونی نکردن احتمال قوی دوباره قرعه کشی انجام ميشه.
به امید قبولی همه دوستان و خودم Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Erebour ، nazi56 ، leader-m ، nargol1990 ، jalayevatan
(2017-05-04 ساعت 11:03)javadgorgani نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 10:46)milad67a نوشته:  اقا بالاخره من يكي رو از نزديك ديدم كه قبول شده. همسايمون كد رو زد و اون صفحه قبولي باز شد

میشه ازش بپرسی عکسش جدید بوده یا مال سال قبل؟
کیس نامبرش حدود چند بوده؟؟

سال اولش بود. ١٠نفر داده بودن بيرون ثبت نام و عكس هم از عكاسي بوده. كيس رو ديگه حواسم نبود انقد خوشحال شديم??
پاسخ
آقا نمیشه ما هم یه طوری سوابق ثبت نام های قبلیمون رو از بین ببریم و سال آینده (اگه قرعه کشی در کار بود) ، به عنوان سال اولی ثبت نام کنیم؟
انگاری ماها که چندین و چند سال ثبت نام کردیم رو بردن تو بلک لیست. اگه قرار نیست من و امثال من رو اصلاً تو قرعه کشی شرکت بدن یا مناسبات و شرایطی رو در انتخاب افراد لحاظ میکنند که ما روحمون هم ازش خبر نداره ، بهتره که همون لحظه تو مرحله آخر ثبت نام آب پاکی رو بریزن رو دستم و بگن

Unfortunately according to our records, you are not eligible for DV Lottery program. Please DO NOT try again

جدی میگما!
Just Let it Go ...
پاسخ
تشکر کنندگان: كيان يوسفي ، dv2017 ، iSalar ، leader-m ، sepideh1234 ، jalayevatan
در ضمن يه تشکر جانانه هم از آقای علی سپهر بکنم که خداييش خیلی کمک میکنه به همه بچه ها. من الان هفت ساله که کمک هاشو میبینم. ديدم که چطور بعد از اولین دستور ترامپ، عاشقانه زحمت میکشید و لحظه به لحظه خبرهای جدید در اختیار کاربران تلگرامش ميداشت. فقط کافیه ساعت پست هایی که ميداشت رو ببینید، دو صبح، سه صبح. چهار صبح هروقت براش پیغام میزاشتی، چند ساعت بعد جواب دقیق و قطعی ميداد.
قدرشو باید دونست، توی این آشفته بازار امروز.
به امید قبولی همه دوستان و خودم.
پاسخ
تشکر کنندگان: nazi56 ، iSalar ، leader-m ، jalayevatan
سلام به همه
واقعا تكليف كساني كه نميتونن نتيجه رو ببينن چيه؟ من هم خواهرم، هم خواهر شوهرم خطاي invalid confirmation number ميبينن
پاسخ
تشکر کنندگان: arman_ghasr68 ، leader-m ، sepideh1234 ، jalayevatan
سلام کسی قبولیشو اعلام کرده اینجااااا؟؟؟
منم با دو کیس قبول نشدم برای بار چهارم
پاسخ
تشکر کنندگان: leader-m ، jalayevatan
بله ، یکی دو نفر اعلام کردند دیروز
Just Let it Go ...
پاسخ
تشکر کنندگان: leader-m
(2017-05-04 ساعت 11:38)khatarnak نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 11:22)gozargah نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 11:08)khatarnak نوشته:  فعلا  تا اینجا کسی  برنده نشده

24 ساعت  گذشت اما خبری نشد

احتمال  میدمممممممممممم   ابطال بشه نتایج
دوست عزیز شایعه پراکنی نکن. کم شدن تعداد قبولی ها بی ارتباط با حضور ترامپ در کاخ سفید نیست. طبق دیدگاهی که رئیس جمهور آمریکا به مهاجرت داره و به خصوص ایران سهمیه پذیرش از ایران را احتمالا کاهش دادند که تعداد قبولی ها این فرضیه را نشان می دهد. اختلال در اعلام نتایج برای افرادی است که در دیدن نتایجشان مشکل دارند که طبق گفته وزارت خارجه تا ساعاتی دیگر آن را برطرف خواهند کرد.

ببخشید شما الان دارید شایعه پراکنی می کنید  و  لاتاری را جنبه ی سیاسی  بدل می کنید

اصلا ربطی به  اقای ترامب و  سیاسی  ندارد  

صرفا ربط  به مسایل  اداری  و  بیشتر  مشکلات فنی  است
اتفافا بحث مهاجرت یک موضع کاملا سیاسی است چون یکی از وعده های انتخاباتی مهم ترامپ است که با امضای چند حکم حکومتی در مورد مهاجرت و ویزای کار آن را اجرایی کرد که دادگاه جلوی دو تا از آنها را گرفت که اتفاقا ایران هم جز آن کشورهای منع ورود بود. کم کردن صدور ویزا برای ایرانی ها هم جزئی از این سیاست مهاجرتی ترامپ است که این موضوع برای برندگان 2017 , ویزاهای دانشجویی و دیگر کیس های مهاجرتی هم مشکلات بزرگی را ایجاد کرده. این موضوع شایعه نیست بلکه عملی است که در حال انجام است که به ضرر من و شما شده. اگر کمی در همین مهاجرسرا بگردید و تجربه دیگران را بخوانید متوجه منظور من خواهید شد من هم مثل شما و دیگر دوستان برای از دست رفتن این شانس خیلی ناراحت هستم. این حرف ها می زنم چون باید با واقعیت رو به رو شد و امید واهی برای خود و دیگران ایجاد نکنیم چون از نظر روحی روانی تاثیرات منفی برای خود ایجاد می کنیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: iSalar ، jalayevatan
متاسفانه فرمایشات @gozargah@ درسته. در تکمیل صحبت های ایشون باید بگم فرمان حکومتی ترامپ هم درسته که توسط دادگاه های فدرال لغو شده اما عملاً دولت آمریکا برای مهاجرینی که از اون 6-7 کشور طی چند ماه گذشته درخواست ویزا دادن ، ویزاهای خیلی کمتری نسبت به مدت مشابه در سال قبل صادر کرده و در واقع حکم دادگاه های فدرال داره نادیده گرفته میشه و دولت داره دستور دادگاه های فدرال رو یک جورایی دور میزنه.
Just Let it Go ...
پاسخ
تشکر کنندگان: gozargah ، sherwean001 ، iSalar ، leader-m ، LORDAmiroo ، jalayevatan
(2017-05-04 ساعت 02:12)Linorth نوشته:  دوستان گویا اینا اپلیکیشن های ثبت نامی رو تو دسته های مختلف (درایو های مختلف) نگهداری میکنن.
مثل سال 2012 که اشکال سیستم این بود که همه برنده ها رو از درایو اول (اونایی که روز های اول ثبت نام کرده بودن تو اون گروه بودن) انتخاب کرده بود که خب باعث شد دوباره قرعه کشی تکرار بشه که حق دیگران پایمال نشه.

امسال هم گویا بعضی از این درایو ها از دسترس خارج بودنن و هستن واسه همین نمیشه با forgot confirmation هم اطلاعاتشون رو بازیابی کرد چون اصلا توی سیستم نیستن (بخاطر اینکه اون درایو متصل نیست به سرور) واسه همین ارور میده به اون دوستان و میگه اطلاعات غلط هست.

حالا معلوم نیست که این درایو ها قبل از اجرای قرعه کشی وصل نبودن (یعنی کلا تو قرعه کشی شرکت داده نشدن) یا بعد از انجام شدن قرعه کشی از دسترس خارج شدن..

اگه مشخص بشه که قبل از قرعه کشی از دسترس خارج شده بودن و شرکت داده نشدن احتمالش هست که قرعه کشی مجدد تکرار بشه.

بهتره طی چند روز اینده منتظر خبر جدیدی از سمت KCC باشید.

من سه تا کیس روز های اول ثبت نام کردم هیچ گدوم نشدن
پاسخ
تشکر کنندگان: nazi56 ، leader-m
به نظر من اونای که روز های اول ثبت نام کردن وارد قرعه کشی شدن اگگه ممکنه بگید چه روزی ثبت نام کردید؟
پاسخ
تا الان که ساعت 1 بعد از ظهر هست هنوز همون ارور رو میده
عمه ریکا مارو دوس نداره
پاسخ
(2017-05-04 ساعت 12:58)Alimm20h نوشته:  به نظر من اونای که روز های اول ثبت نام کردن وارد قرعه کشی شدن اگگه ممکنه بگید چه روزی ثبت نام کردید؟

من روزاي آخر ثبت نام كردم نات سلكتد شدم
پاسخ
(2017-05-04 ساعت 12:58)Alimm20h نوشته:  به نظر من اونای که روز های اول ثبت نام کردن وارد قرعه کشی شدن اگگه ممکنه بگید چه روزی ثبت نام کردید؟

من ۶ ساعت مونده بود به تمام شدن زمان ثبت نام کردم و نات سلکت شدم
2018
پاسخ
(2017-05-04 ساعت 13:10)UShero نوشته:  

من روزاي آخر ثبت نام كردم نات سلكتد شدم

ما خودمون رور پنجمش و برای داداشام روزای اخرش ثبت نام کردیم ، هر پنج نفرمون ارور میده
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان