کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-05 ساعت 00:33)Hoseinu نوشته:  به نظرم عکس تک تک آدمارو میبینن هرکدوم که خوششون بیاد تایید میکنن.
به خاطر همینه اینقد طول میکشه.
ولی گفت که پسفردا not selectها نامه قبولی رو مشاهده میکنن.
من خودم زنگ زدم سفارت.
مرده گفت میخواییم سوپرایزتون کنیم.

یعنی 5 می؟
در به در در پی معشوق دویدیم چه غم
گر به معشوق رسیدیم چه بهتر نرسیدیم چه غم
پاسخ
تشکر کنندگان:
امسال هم نشد که بشه
2010   Has not been selected
2012   Has not been selected
2013   Has not been selected
2014   Has not been selected
2015   Has not been selected
2016   Has not been selected
2017............I Believe In God Wink
2017   Has not been selected
2018   Has not been selected Sad  
2019   همچنان امیدوار شاید تغیری ایجاد بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، dv2017 ، razraz ، copol ، jalayevatan
یاد صف نذری می افتم

وقتی بهت نمیرسه یه چند دقیقه دیگه وایمستی که نکنه یه تعداد داشته باشن بیارن اخر کار بدن

در خونه باشه تمومه

ولی در حسینیه باشه ممکنه بعد اینکه نذری داخلیا رو دادن یه چنتا هم جلوی در ببرن
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: karaoke ، dv2017 ، Erebour ، iSalar ، Kismet ، jalayevatan ، saber enrique
خوب دوستان
لاتاری ۲۰۱۸ هم با تمام خوبی ها و بدی ها به اتمام رسید

قبل عید گفتم دیگه شرکت نمی کنم و خودمو بازنشسته می کنم

از همه بچه های شمارش معکوس حلالیت می طلبم

همیشه موفق باشید
خدا نگهدار همه ی شما
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan ، Fpa ، dv2017 ، mehrdad4422 ، ella 2018 ، iSalar ، copol ، shahin61 ، Sky of NY ، Kismet ، hameddjj ، jalayevatan ، saber enrique
(2017-05-05 ساعت 11:19)javadth نوشته:  ولی در حسینیه باشه ممکنه بعد اینکه نذری داخلیا رو دادن یه چنتا هم جلوی در ببرن

این حسینیه اما کور میکنه ولی شفا نمیده!
Just Let it Go ...
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، saber enrique
(2017-05-05 ساعت 12:20)karaoke نوشته:  
(2017-05-05 ساعت 11:19)javadth نوشته:  ولی در حسینیه باشه ممکنه بعد اینکه نذری داخلیا رو دادن یه چنتا هم جلوی در ببرن

اشتباهی دخیل بستیم ! Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، Kismet ، saber enrique
(2017-05-05 ساعت 12:53)mona_ir نوشته:  
(2017-05-05 ساعت 12:20)karaoke نوشته:  

اشتباهی دخیل بستیم ! Cool

آدم نتیجه میگیره هرچی بیشتر دعا کنه.شانس کمتر میشه تو قبولی
2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-05 ساعت 11:43)darabi نوشته:  خوب دوستان
لاتاری ۲۰۱۸ هم با تمام خوبی ها و بدی ها به اتمام رسید

قبل عید گفتم دیگه شرکت نمی کنم و خودمو بازنشسته می کنم

از همه بچه های شمارش معکوس حلالیت می طلبم

همیشه موفق باشید
خدا نگهدار همه ی شما

امثال دو نفر دیدم که بعد از 8 و 10 سال قبول شدن

اگر نمیخواید تحصیلی اقدام کنید بهتره بازم شرکت کنید
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، saber enrique
(2017-05-04 ساعت 23:33)karaoke نوشته:  ولی این ناکسا سیستمشون تصادفی انتخاب نمیکنه. یکی به من بگه چرا توی فرم ثبت نام تحصیلات رو میپرسه؟!

چون شرط حداقل تحصیلات دیپلم 12 ساله داره. اینجوری کسی نمیتونه وقتی قبول شد بگه من نگفته بودم دکترا دارم دروغ ادما معلوم میشه. عکسم برای تایید هویت شرکت کننده هست یعنی اینارم نگیرن خب از کجا بفهمن کی بوده ثبت نام کرده. الان دیگه برای قرعه کشی مسابقه های تلویزیون هم عکس و شماره ملی و... میگیرن Big Grin
همیشه ما خودمون به خودمون بدی میکنیم کسی هزار راه دیگه داره میاد لاتاری شرکت میکنه. کسی قصد رفتن نداره میاد بازم شرکت میکنه دولتمونم که همش مارو با همه دشمن میکنه و .... اینجوری میشه که شانسمون خیلی کم میشه. نمیگم اونا همه چیشون درسته چون هیج جای دنیا نیست ی جزیی تقلب نباشه ولی در این حدم نیست
خودم
کیس ازدواج با فرد گرین کارتی(f2a)
ارسال مدارک: اکتبر 2015
اپروو مدارک:دسامبر2015 (pd)
اپروو کیس : می 2016 تعیین سفارت (ارمنستان)
ایمیل شروع مراحل nvc جدول دوم بولتن: جون 2017
ایمیل درخواست حامی مالی:اگوست2017
ارسال فرم حامی مالی: سپتامبر2017
ایمیل نوبت مصاحبه: دسامبر2017
نوبت مصاحبه: : ژانویه2018
ویزا: نقص مدرک (نبود کپی پاسپورت همسرم و پرینت مکالمات)
پست مدارک اضافی: 20ژانویه 2018از طریق پست داخل ارمنستان
اپدیت های کیس: 22ژانویه ap (دوخطی)، 26فوریه (ریفیوز قانون ترامپ) و ایمیل بررسی ویور، 25ژوئن فرم 5535 و ap شدن,
1نوامبر 2019 or, 27نوامبر ایمیل کپی پاس, 2دسامبر ایمیل رینیو مدیکال برای گرفتن ویزا , 10 دسامبر وقت دکتر, 17 دسامبر فینگر پرینت , 18 دسامبر صدور ویزا Tongue 
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
2018 HAS NOT BEEN SELECTED
2019 HAS NOT BEEN SELECTED
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، saber enrique
(2017-05-04 ساعت 23:30)mona_ir نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 23:27)Pakpourasghar نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 23:23)mona_ir نوشته:  جنبش چی؟
اصلا آمریکارو تحریم میکنم برنده هم بشم نمیرم Big Grin

تکمیل ظرفیت کیه دوستان؟
مگه کنکوره؟ Big Grin
طرف تو 3 سال 2سالشو برنده شده!
امسال خودش سال بعد خواهرش برنده شده!
اینقدر زیادن این آدما...
حتما الان برادرش میاد ظرفیت رو تکمیل میکنه  Big Grin

نه منظورم بعد از not selected گفته ک منتظر باشین و ک دوباره اگه کسی نیاد از بین کسایی ک برنده نشدن باز انتخاب میشن.
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-05 ساعت 13:23)razraz نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 23:33)karaoke نوشته:  ولی این ناکسا سیستمشون تصادفی انتخاب نمیکنه. یکی به من بگه چرا توی فرم ثبت نام تحصیلات رو میپرسه؟!

چون شرط حداقل تحصیلات دیپلم 12 ساله داره. اینجوری کسی نمیتونه وقتی قبول شد بگه من نگفته بودم دکترا دارم دروغ ادما معلوم میشه. عکسم برای تایید هویت شرکت کننده هست یعنی اینارم نگیرن خب از کجا بفهمن کی بوده ثبت نام کرده. الان دیگه برای قرعه کشی مسابقه های تلویزیون هم عکس و شماره ملی و... میگیرن Big Grin
همیشه ما خودمون به خودمون بدی میکنیم کسی هزار راه دیگه داره میاد لاتاری شرکت میکنه. کسی قصد رفتن نداره میاد بازم شرکت میکنه دولتمونم که همش مارو با همه دشمن میکنه و .... اینجوری میشه که شانسمون خیلی کم میشه. نمیگم اونا همه چیشون درسته چون هیج جای دنیا نیست ی جزیی تقلب نباشه ولی در این حدم نیست

مگه شرط پذیرش داشتن حداقل 12 سال تمام تحصیلات نیست؟ چرا سطح دقیق تحصیلات رو توی فرم میپرسه و تا دکترا و پست دکترا هم پیش رفته؟ چه نیازی به این کار هست؟! میتونه یک بند قرار بده با این مضمون که با ارسال این فرم ، تایید میکنم که دارای 12 سال تحصیلات هستم یا تحصیلات 12 ساله دبیرستان را به پایان رسانده ام یک همچین چیزهایی و متقاضی اون بند رو تیک میزنه و تایید میکنه که شرط تحصیلات رو داره. به همین سادگی.
Just Let it Go ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
واسه دوست من هنوز ارور میده
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، saber enrique
(2017-05-05 ساعت 15:00)karaoke نوشته:  

مگه شرط پذیرش داشتن حداقل 12 سال تمام تحصیلات نیست؟ چرا سطح دقیق تحصیلات رو توی فرم میپرسه و تا دکترا و پست دکترا هم پیش رفته؟ چه نیازی به این کار هست؟! میتونه یک بند قرار بده با این مضمون که با ارسال این فرم ، تایید میکنم که دارای 12 سال تحصیلات هستم یا تحصیلات 12 ساله دبیرستان را به پایان رسانده ام یک همچین چیزهایی و متقاضی اون بند رو تیک میزنه و تایید میکنه که شرط تحصیلات رو داره. به همین سادگی.

به نظرم فرقی براشون نداره.
من دکترا دیدم قبول نشده
دیپلم هم دیدم قبول نشده
2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-05 ساعت 03:33)hamid_reza نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 20:51)Roshanak.shahabodin نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 20:44)hamid_reza نوشته:  با سلام خدمت همه .
کسی از شماها به این ERROR تا حالا برخورد کرده موقع چک کردن نتایج 2018 ؟ اطلاعات رو درست وارد میکنیم اما همش این پیغام خطا رو میده . چهار نفر رو می شناسم که این اتفاق افتاده تا الان .
بالای صفحه یه پیغام زرد رنگ میاد با این متون .

Warning: The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = 'five', S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

برا خیلیا اینجور شده
دوستان عزیز . مشکل حل شده و دیگه ارور نمیده. می تونین چک کنین .
موفق باشین
سلام من در مرحله sign and submit به ارور برميخوردم كه متوجه شدم صفرهاي پشت case number رو بايد حذف كرد
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh1234
(2017-05-05 ساعت 15:00)karaoke نوشته:  

صد درصد هم اينها دنبال نيروي كار فعال و بدرد بخور هستند وگرنه كسايي كه سن بالا دارن يا سواد كافي ندارن بدردشون نميخوره!
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان