کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-06 ساعت 20:06)javadth نوشته:  
(2017-05-06 ساعت 20:01)Alimm20h نوشته:  خوب اصلا هیچکسی تو لاتاری نسبت به  چهره برتری داده نمیشه قبل از سال 2012 افراد بر اساس زمان ثبت نام دسته بندی میشدند اونای که هفته اول بودن یه دسته هفته دوم یه دسته و میان این هفته ها قرعه کشی میشد مثلا هفته ای اول 1000 نفر برنده هفته یعد 1000 الی اخر سال 2012 اشتباه شد همه از هفته اول بون دقیق نمیدونم یک هفته ای دسته بندی میکنند یا مثلا 2 3 روز یعد 2012 گندش دراومد اینجوری شد براساس حرف اول فامیلی  مثلا abc دسته بعد def الی اخر اگه یکی بدونه کدوم دسته کمترین ایرانی داره خودشو میزاره تو اون دسته حرف اول  میزنه اشتباهی ولی خوب این دسته بندی براساس حروف امسال گندش در اومد نمیدونم سال بعد بر چه اساس دسته بندی میکنند کسانی که فکر میکنند آمریکا چننان بیشرفتاس هفت جد اباد طرف باعکس در میاره افغانی ها در حمله آمریکا با چهارتا ترقه جلشون وایسادن سیستمشون فکر نکم زیاد پیشرفته باشه اتفاقا یه برنامه در مورد شناسایی چهر بود تو فرود گاه استفاده میشه مثلا من یکیو کشتم تو ایران فرار میکنم بعدش عکسم میفرستند اینتر پل بعد وارد سیستم می شه و دوربینا فرودگاها منو شناسایی می کنند البته اکر عینک کلاه بزارم نمیتونند شناسایی بکنند تا حالا هیچ سیستم تشخیص چهره ای ساخته نشده تا بتونه دقیق شخصیت افراد بگه  بجزع اینکه چندین روانشانس با من ساعت ها حرف بزنند تا بفهمند من کی هستم  که افیسر های سفارت روانشناسی بلدند و دوربین های سفارت و میکروفن های سفارت تو اون چند ساعت این کار میکنند و آمریکا تکنولوری مخفی تشخسص خلق و خو بر اساس عکس نداره چون که همه چیز تو اونجا دست بخش خصوصی پس اگر همچین چیزی باشه دست کمپانی های بزرگ تکونولوری همون جوری چندین کمپانی بزرک تولید سلاح وجود داره که دولت آمریکا از اونا سلاح میخره ولی خوب  هرکی چند سال برنده نشه توهم تعوری توطعه میزنه که کاملا قابل درک لاتاری شانسش خیلی کمه هرسال هم کمتر میشه کسی هم که امادگی نداره و برنده میشه خوب میره بدبخت میشه  
به ما چه فقط خوشبخت و بدبخت شدن خودمون باید مهم باشه

من بحث روانشناسی رو قبول ندارم ولی بحث تطبیق چهره رو چرا

به نظرم عکس ها رو با دیتابیس های افراد مشکل دار چک میکنن ببینن طرف سوئ سابقه داره یا خیر که اصلا شرکتش ندن توی قرعه کشی براشون دردسر نشه کار سختی هم نیستش
بله کسانی که خلاف کردن و عکسشون دارند حذف میکنند
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-06 ساعت 20:14)Alimm20h نوشته:  تاریخه چه خرابی های سایت dv2012 همه از هفته اول dv2015 نامه بعضی از برنده ها اشتباهی رفته برای بازنده ها برای همین بعضی از برنده ها روز اول نامه ردی دیدن سه روز بعد نامه قبولی و ایمیل هم براشون شد که برنده شدید dv2016هیچکس برنده نشد DV2017 کسانی مه SESION TIME OUT  گرفتن برند شدن DV2018 INFORMATION NOT VALID

یعنی 2018 هم همینطوره ؟ ولی هنوز هیچی مشخص نشده اماری هم منتشر نکردن
پاسخ
تشکر کنندگان:
ویزا  بولتین  کی  اعلام  میشه  دوستان ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-03 ساعت 22:10)javadgorgani نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 22:06)ssalahi نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 18:55)amiratak88 نوشته:  دوست عزيز ميدون كه گفته بايد عكس جديد باشه. من تجربه شخصي خودمو گفتم كه از عكس تكراري استفاده كردم و الان آمريكام. كسي رو تشويق نكردم به استفاده از عكس تكراري. شما منظور بنده رو اشتباه متوجه شديد.

من هم برای 2016 و 2017 از یک عکس استفاده کردم و قبول شدم و الان آمریکا هستم!!!
به نظر منم ربطی به عکس تکراری نداره.
ولی خیلی ها امسال داره بهشون خطا میده!!!
این قانون برای لاتاری 2018 اضافه شده اون موقع نبوده شامل شما نمیشده
زندگی در عمه ریکا بر وفق مراد هست؟ راضی هستید؟

لینکش رو نگاه کردم و خیلی جالب بود این قانون اضافه شده.
زندگی اینجا فعلا که خوبه. البته فقط 2 ماه گذشته و هنوز زوده آدم نظر بده.
امیدوارم شما ها هم همه اگر دوست دارید بتونید بیایید و مفهوم زندگی کردن رو بفهمید.

حرف تمام دوستانی که میگن اینجا پول باید باشه که تفریح داشته باشید کاملا درسته.
ولی خوب اگر هم زحمت بکشی میتونی پول بدست بیاری.
یکی از تفاوت های ایران اینه که شما اگر پول داشته باشی و نداشته باشی زیاد تفریح خاصی نیست و پس احساس نمیکنی.
مگر اینکه دیکه خیلی پول داشته باشی و همش از ایران خارج شی و تفریح های خارجی داشته باشی.
ولی اینجا به علت زیاد بودن تنوع برای هر نوع راحتی، آسایش، تفریح و ... خیلی احساس میشه که شما 2000$ در ماه داری یا 3000$ یا ....

به امید قبولی همه.
کیس: ‎2017AS30XX‎
تعداد اعضاء ‎: دو نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: ‎5 May‎
تاریخ ارسال فرم: ‎17 May‎
کارنت شدن کیس: ‎14 Oct‎
محل مصاحبه: آنکارا تغییر توسط خودم به ابوظبی
تاریخ مصاحبه: ‎8 Dec‎
نتیجه: A.P
تاریخ Clear شدن: 8 Feb
تاریخ صدور ویزا: 21 Feb
تاریخ ورود به آمریکا: Mar 2
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، jalayevatan ، aristotel
بله همونطور که قبلا هم توضیح دادم سوای چک کردن نرم افزاری عکسهای ارسالی و تشخیص شخصیت و استعلام از بانک عکس مربوط به تروریستها و خلافکارها کلیه فعالیتهای مجازی از جمله اکانتهای LinkedIn هم چک میشه
من خودم فکر می کنم دلیل اصلی ردیم گرفتن عکس با گوشی موبایل و رتوش عکس با فتوشاپ بود .هر چند کار رو خیلی حرفه ای و تمیز انجام دادم ولی احتمالا فهمیدن که عکس تو آتلیه عکاسی گرفته نشده
ولی خوب اصلا مهم نیست و همونطور که قبلا هم گفتم راهها و plan های مختلفی وجود داره که میشه در عین حفظ کرامت انسانی اقدام کرد
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
(2017-05-06 ساعت 20:01)Alimm20h نوشته:  خوب اصلا هیچکسی تو لاتاری نسبت به  چهره برتری داده نمیشه قبل از سال 2012 افراد بر اساس زمان ثبت نام دسته بندی میشدند اونای که هفته اول بودن یه دسته هفته دوم یه دسته و میان این هفته ها قرعه کشی میشد مثلا هفته ای اول 1000 نفر برنده هفته یعد 1000 الی اخر سال 2012 اشتباه شد همه از هفته اول بون دقیق نمیدونم یک هفته ای دسته بندی میکنند یا مثلا 2 3 روز یعد 2012 گندش دراومد اینجوری شد براساس حرف اول فامیلی  مثلا abc دسته بعد def الی اخر اگه یکی بدونه کدوم دسته کمترین ایرانی داره خودشو میزاره تو اون دسته حرف اول  میزنه اشتباهی ولی خوب این دسته بندی براساس حروف امسال گندش در اومد نمیدونم سال بعد بر چه اساس دسته بندی میکنند کسانی که فکر میکنند آمریکا چننان بیشرفتاس هفت جد اباد طرف باعکس در میاره افغانی ها در حمله آمریکا با چهارتا ترقه جلشون وایسادن سیستمشون فکر نکم زیاد پیشرفته باشه اتفاقا یه برنامه در مورد شناسایی چهر بود تو فرود گاه استفاده میشه مثلا من یکیو کشتم تو ایران فرار میکنم بعدش عکسم میفرستند اینتر پل بعد وارد سیستم می شه و دوربینا فرودگاها منو شناسایی می کنند البته اکر عینک کلاه بزارم نمیتونند شناسایی بکنند تا حالا هیچ سیستم تشخیص چهره ای ساخته نشده تا بتونه دقیق شخصیت افراد بگه  بجزع اینکه چندین روانشانس با من ساعت ها حرف بزنند تا بفهمند من کی هستم  که افیسر های سفارت روانشناسی بلدند و دوربین های سفارت و میکروفن های سفارت تو اون چند ساعت این کار میکنند و آمریکا تکنولوری مخفی تشخسص خلق و خو بر اساس عکس نداره چون که همه چیز تو اونجا دست بخش خصوصی پس اگر همچین چیزی باشه دست کمپانی های بزرگ تکونولوری همون جوری چندین کمپانی بزرک تولید سلاح وجود داره که دولت آمریکا از اونا سلاح میخره ولی خوب  هرکی چند سال برنده نشه توهم تعوری توطعه میزنه که کاملا قابل درک لاتاری شانسش خیلی کمه هرسال هم کمتر میشه کسی هم که امادگی نداره و برنده میشه خوب میره بدبخت میشه  
به ما چه فقط خوشبخت و بدبخت شدن خودمون باید مهم باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: Phoenix7 ، dv2017 ، metigor ، copol ، jalayevatan
(2017-05-06 ساعت 22:14)Phoenix7 نوشته:  بله  همونطور که قبلا هم توضیح دادم سوای چک کردن نرم افزاری عکسهای ارسالی و تشخیص شخصیت و استعلام از بانک عکس مربوط به تروریستها و خلافکارها کلیه فعالیتهای مجازی از جمله اکانتهای LinkedIn هم چک میشه
من خودم فکر می کنم دلیل اصلی ردیم گرفتن عکس با گوشی موبایل و رتوش عکس با فتوشاپ بود .هر چند کار رو خیلی حرفه ای و تمیز انجام دادم ولی احتمالا فهمیدن که عکس تو آتلیه عکاسی گرفته نشده
ولی خوب اصلا مهم نیست و همونطور که قبلا هم گفتم راهها و plan  های مختلفی وجود داره که میشه در عین حفظ کرامت انسانی اقدام کرد

سلام دوست عزیز به احتمال زیاد علت قبول نشدنتون برا عکس نبوده چون اگه عکس ایراد داشت موقع فرستادن فرم تایید نمیشدید وبه شما شماره ای هم نمیدادن .در مرحله بعد هم فقط عکس رو برا شناسایی کسایی که تحت تعقیب ویا ترو ری ست هستند استفاده میکنند درمرحله ثبت نام بر روی افراد خیلی وقت نمیذارن .بعد از اعلام قبولی ها که معمولا 2ماه پس از پایان ثبت نام هست (اواخر دسامبر ویا ژانویه)بر روی افراد قبول شده بررسی ها ی دقیقتری انجام میشه وبررسی نهایی درموقع مصاحبه ودورانی که شخص کلیرنس میخوره هست که این مدت کلیرنس تا بیش از 6ماه هم میتونه طول بکشه تندرست وشاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Mahboy ، jalayevatan
(2017-05-06 ساعت 22:42)farrokh33 نوشته:  
(2017-05-06 ساعت 22:14)Phoenix7 نوشته:  بله  همونطور که قبلا هم توضیح دادم سوای چک کردن نرم افزاری عکسهای ارسالی و تشخیص شخصیت و استعلام از بانک عکس مربوط به تروریستها و خلافکارها کلیه فعالیتهای مجازی از جمله اکانتهای LinkedIn هم چک میشه
ولی خوب اصلا مهم نیست و همونطور که قبلا هم گفتم راهها و plan  های مختلفی وجود داره که میشه در عین حفظ کرامت انسانی اقدام کرد

سلام دوست عزیز به احتمال زیاد علت قبول نشدنتون برا عکس نبوده چون اگه عکس ایراد داشت موقع فرستادن فرم تایید نمیشدید وبه شما شماره ای هم نمیدادن .در مرحله بعد هم فقط عکس رو برا شناسایی کسایی که تحت تعقیب ویا ترو ری ست هستند استفاده میکنند درمرحله ثبت نام بر روی افراد خیلی وقت نمیذارن .بعد از اعلام قبولی ها که معمولا 2ماه پس از پایان ثبت نام هست (اواخر دسامبر ویا ژانویه)بر روی افراد قبول شده بررسی ها ی دقیقتری انجام میشه وبررسی نهایی درموقع مصاحبه ودورانی که شخص کلیرنس میخوره هست که این مدت کلیرنس تا بیش از 6ماه هم میتونه طول بکشه تندرست وشاد باشید

بابا فعلا که کسی قبول نشده

چقدر شما عکس و کشش می دید

حالا انشالاه سال بعد برید عکاسی عکس جدید بگیرید

Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Mahboy
(2017-05-06 ساعت 23:07)dv2017 نوشته:  
(2017-05-06 ساعت 23:04)khatarnak نوشته:  بابا  فعلا  که کسی  قبول  نشده

چقدر  شما  عکس  و کشش  می دید  

حالا انشالاه  سال بعد  برید عکاسی  عکس  جدید بگیرید  

Big Grin
حالا که یکم تکنیکی شد خوبه که این بحث ؟!!!
نیست ؟ Cool

راستی در مورد بولتن
واسه 2017 اولین بار دیدم که از سپتامبر اعلام شده . درسته؟

من که تاکتیک خودمو دارم Big Grin

در مورده بحثا من روک هستم Big Grin

راجب ویزا بولتن هم اطلاعی ندارم خودمم همین سوال و دارم که کی اعلام میشه ؟

در مورده مطالب قبلی هم جواب علاقه مندان به در لینک زیر هست:

http://britsimonsays.com/dv2018-calls-re...ld-photos/

اگر عکسی 6 ماه قبل انداخته باشی مشکلی نداره
پاسخ
تشکر کنندگان:
این داستان :

عکس !!
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-06 ساعت 23:34)Phoenix7 نوشته:  این داستان :

عکس !!

همچنان ادامه دارد Big Grin

داستان Not select هم تا کی ادامه خواهد داشت خدا داند Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:

لطفاً نشون بدید کجای قوانین ثبت نام لاتاری ۲۰۱۷ گفته بود از گوشی موبایل برای گرفتن عکس استفاده نکنید! فقط قوانین مربوط به نورپردازی و نگذاشتن عینک و... و خصوصیات فنی عکس مطرح شده. من با شما شرط میبندم گوشی های ساخت سال ۲۰۱۶ من جمله آیفون ۷ و S7 سامسونگ از ۸۰% دوربین های دیجیتال بازار عکس با کیفیت تری میگیرند.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
بچه ها خبراي تازه تو سايت سايمون هست ،خون به پا شده اونجا سايمون قاطي كرده
پاسخ
تشکر کنندگان:
دیگه باید با NOT SELECT یه جوری کنار بیاید
مثل هرسال
اینم میگذره
مهم ریلکس بودنه......
مثل من
:-)
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh ، saber enrique
(2017-05-07 ساعت 01:07)eexaminee نوشته:  

لطفاً نشون بدید کجای قوانین ثبت نام لاتاری ۲۰۱۷ گفته بود از گوشی موبایل برای گرفتن عکس استفاده نکنید! فقط قوانین مربوط به نورپردازی و نگذاشتن عینک و... و خصوصیات فنی عکس مطرح شده. من با شما شرط میبندم گوشی های ساخت سال ۲۰۱۶ من جمله آیفون ۷ و S7 سامسونگ از ۸۰% دوربین های دیجیتال بازار عکس با کیفیت تری میگیرند.

توضیحی در این مورد نداده اما انچه مهم هست نحوه ی عکس برداری سایز و بس زمینه هست

اگر گوشی موبایل شما و یا سایرین همانند یک دوربین عکاسی می باشد و قابلیت های انرا داشته باشد

هیچ گونه مشکلی درش نیست . اما در بهترین حالت نحوه ی عکس گرفتن هست که بدون دس کاری باید در سایت ابلود بشه

منظور از دس کاری فتوشابه دوم اینکه اون عکس برداری باید در عمل چهره ی فرد را به طور کامل و وضوح نشون بده

موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، saber enrique

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان