کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-08 ساعت 22:23)nargol1990 نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 20:55)khatarnak نوشته:  اسرار مهاجرت را نه تو دانی و نه من

وین حل لاتاری نه تو خوانی و نه من

هست از پس پرده گفتگوی ترامب و هیلاری

چون پرده بر افتد نه تو مانی و نه من

امضامو پوکوندی Big Grin

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
با اجازه
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، dv2017 ، nargol1990 ، کیاراد ، saeed_gh
[عکس: sup-bear-lake-alaska_83635_990x742.jpg]

تصویر امشب: بازدید از پارک ملی "کنای فیوردز" (Kenai Fjords National Park) در آلاسکا
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، Erebour ، nargol1990 ، milade ، saeed_gh ، farrokh33
دوست عزیز مطمین باش اگر بتونی لیسانستو تو رشته خوب و با معدل بالا بگیری خیلی زودتر کار ویزات درست میشه...

(2017-05-08 ساعت 22:49)Erebour نوشته:  دوستان من از یک وکیل ایرانی که توی کالیفرنیاست راجع ب ویزای EB3 سوال کردم
بنظرم میشه روش فکر کرد.....
خرج آنچنان بالایی نداره و پروسه ش هم همونطور که ایشون گفتند یک تا دوسال زمان میبره
البته پیدا کردن اسپانسر با خودتونه و هیچ وکیل رسمی اجازه این کار رو نداره
هزینه هم به من گفت کلا 5000 دلار که 4000 تا اول کار و 1000تا بعد از ورود به یو اس و 5000 هزارتا هم از اسپانسر میگیرن(کسی میدونه چرا اسپانسر چرا باید قبول کنه همچین پولی بده!!!!)
متاسفانه من چون هنوز لیسانسمو نگرفتم نمیتونم اقدام کنم....
اگه چیز جدیدی راجع ب EB3 دریافتم میزارم شاید بدرد کسی بخوره
پاسخ
تشکر کنندگان: Erebour ، dv2017 ، khatarnak ، jalayevatan ، saeed_gh
(2017-05-08 ساعت 23:15)storagemeter نوشته:  دوست عزیز مطمین باش اگر بتونی لیسانستو تو رشته خوب و با معدل بالا بگیری خیلی زودتر کار ویزات درست میشه...

(2017-05-08 ساعت 22:49)Erebour نوشته:  دوستان من از یک وکیل ایرانی که توی کالیفرنیاست راجع ب ویزای EB3 سوال کردم
خرج آنچنان بالایی نداره و پروسه ش هم همونطور که ایشون گفتند یک تا دوسال زمان میبره
هزینه هم به من گفت کلا 5000 دلار که 4000 تا اول کار و 1000تا بعد از ورود به یو اس و 5000 هزارتا هم از اسپانسر میگیرن(کسی میدونه چرا اسپانسر چرا باید قبول کنه همچین پولی بده!!!!)

رشته من مهندسی عمران هست ولی متاسفانه دانشگاه آزاد....دانشگاه تاثیر داره؟
در به در در پی معشوق دویدیم چه غم
گر به معشوق رسیدیم چه بهتر نرسیدیم چه غم
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
(2017-05-08 ساعت 23:22)Erebour نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 23:15)storagemeter نوشته:  دوست عزیز مطمین باش اگر بتونی لیسانستو تو رشته خوب و با معدل بالا بگیری خیلی زودتر کار ویزات درست میشه...

رشته من مهندسی عمران هست ولی متاسفانه دانشگاه آزاد....دانشگاه تاثیر داره؟

دوستان قبل از قرار داد با وکلا فروم 3 EB حتما مرور کنید... پروسه اش راحت نیست... مراحلش هم به اینصورته که درخواست میدهید به اداره مهاجرت و همینطور کلی مدرک که اسپانسرتون میفرسته فرمش هم i140 هستش.... اداره مهاجرت اگه بپذیره بهتون اپرووال میده که وکلا به اینجا که برسید کاملا تسویه حساب میکنن باهاتون... یعنی نی ارزه براشون که کار شما رو بگیرن در واقع از خداشونه..... تا اینجا همه چی خوبه

مهم این بخششه که دیگه نه کاری از دست وکیل بر میاد نه اصلا با شما کاری داره.... شما به مصاحبه دعوت میشوید و AP میخورید و سالها منتظر میمونید تا شاید ویزاتون بیاد... سفارتها سخت گرفتن برای ویزای این نوع روش... تنها کسی که سود میبره وکیله که بشما میگه من پولو میگرم وقتی شما اپروال گرفتید نه اینکه ویزا گرفتید

حالا استثنا هم داره که افرادی تونسته باشن ویزا دریافت کنن...ولی با اینحال خیلی زود قبل از یه تحقیق حسابی هیچ قراردادی با وکلا امضا نکنید
پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak ، dv2017 ، jalayevatan ، farrokh33 ، saeed_gh ، elahe mousavi ، storagemeter
(2017-04-12 ساعت 14:01)مریم خورشید نوشته:  
(2017-04-12 ساعت 01:31)kimia2016 نوشته:  سلام دوستان : از دوستانی که در پروسه EB3  هستند تقاضا دارم در این خصوص توضیحاتی بفرمایند .
چرا این انجمن ویزای EB3 خلوته ؟؟؟؟
لطفا در خصوص EB3 تبادل نظر بفرمایید تا افراد تازه وارد به نکات این پروسه آگاه شوند . با تشکر

فعلا در مورد پروسه eb3 نمیشه خیلی اظهار نظر کرد، چون هنوز غیر از چند تایی که اون اوایل ويزاي یضرب گرفتن تمام اونایی که تو این راه سرمایه‌گذاری کردن و وقت و انرژی گذاشتن به نتیجه نرسیدن و معلوم هم نیست چه زمانی نتیجه خواهند گرفت؟؟ بعد از 3سال؟ 4سال؟بیشتر؟ یا هیچ وقت؟
بهمین خاطر اینجا خلوت است چون همه بلاتکلیفی و سردرگمی عجیبی  دارند.
وکلا هم که کلا از اول چیزی بلد نبودند و اطلاعاتشون از بعضی موکلها کمتر بود الان که به اینجا رسیده که دیگه نمیدونن باید چه بکنن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak ، dv2017 ، jalayevatan ، farrokh33
در ذات لاتاری نیست که
بهترین افراد انتخاب شوند،
زیرا بهترین افراد نمی‌خواهند
بر همنوعانشان حسادت کنند!
پاسخ
تشکر کنندگان: nargol1990 ، milade ، Erebour ، farrokh33 ، Ashkan3832
ای سایت لاتاری, بگو نات سلکت تویی
جان خطرناک بگو بازنده تویی

پسر یونایتید استیتی , همه امر اطاعت توییم
تو کل عالم مقصد ما تویی

بهر ازادی ما کنج منزل ماست
ان طرف تر تفکرماست

بگزار رسد پای ما به یونایتید

سر فرود اوریم به جانب یونایتید

از بس که رفتم سرک کشیدم سردرد شدم . لاتاری امسال افتضاح ترین لاتاری بود توی این 3 سال شرکتم

نه اماری از قبول شده هاست نه سرش پیداست و نه تهش .

واقعا اونایی که ادعا می کنند قبول شدن معجزه بوده نه شانس
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، jalayevatan ، Erebour ، farrokh33 ، Ashkan3832 ، copol

دوست عزیز این وکیل وکلا مثل ما تاجر شدن

فریب اونارو نخور یا از یک وکیل مطمین و با سابقه و اسم و رسم دار جویا شد یا اگر انگلیسی بلدی یا به خودت زحمت نمی دی حد اقل متن انگلیسی سایتهای گاورمنت ( دولتی ) را بده به دارالترجمه برات ترحمه کنند

اونها بهتر از یک وکیل راهنمایت می کنند

قبل از اینکه مدیر شریف مهاجر سرا این سایت را بنیانگزاری بکنه

عده ای از همین وکلا از برندگان لاتاری کلی بول دریافت می کردن به بهانه های مختلف من خودم در جریان کارشون بودم

حتی اگر برای ویزای سرمایه گزاری می خواهی اقدام کنی از یک فرد مطمین و قابل اعتماد جویا شو

یک نصیحت هم به شما و سایر دوستان :

از سه چیز بترس

1: بول اول می گیرن بعد غیبشون می زنه

2: قابلی نداره یا سکوت اختیار کنه می خواد بیشتر بکنه

3: تعریف از کار خودش

توی هر قرار دادی به این نکات توجه کنید

1: متن قرار داد : خواهشا مطالعه کنید

2: تاریخ شروع و تاریخ اتمام : دقت کنید عدم دقت شما زیان مالی شماست

3: نوع قرار داد : هر قراردادی شماره ی ثبت دارد و قابل استعلام هست هر گونه تخلفی قابل پیگرد هست - هر قراردادی انواع و اقسامی دارد

که قابل انتقال و غیر انتقال

خواهشا قول نخورید اگر با هر ویزایی قصد رفتن دارید قبلش تحقیق کنید و از مطالب دوستان و سایتهای دولتی که بهترین کمک برای شما هست و از همه مهمتر ارتباط با

سازمانهای دولتی که در این حوزه ها مشغول فعالیتن بهترین مشاور شما خواهند بود
پاسخ
تشکر کنندگان: milade ، jalayevatan ، dv2017 ، Erebour ، farrokh33 ، Ashkan3832 ، storagemeter
سایت مهاجر سرا را بگو

سکوتی درش هست

حال خطرناک ازین که هست بد تر هست

مثل سالهای قبل نیست برو بیایی

ان زمانها بود لااقل دوست و اشنایی

پارسال همه کوچ کردن به هر جایی

امسال هم عده ای ناخرسند

عده ای دیگر خوشحال اما بدون سند
پاسخ
تشکر کنندگان: milade ، dv2017 ، Erebour ، farrokh33 ، Ashkan3832
دوستان سلام. از عزيزاني كه اين روزها در مهاجرسرا فعال هستن مي خواستم خواهش كنم اطلاعي از تعداد ايروني هاي برنده شده داريد. يا اينكه جدولي از برنده ها درست شده. در كل مي خوام بدونم چند نفر همين جا اومدن اعلام كردن كه برنده شدن. هر اطلاعاتي داريد لطفاً به اشتراك بزاريد. ممنونم
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak ، dv2017 ، farrokh33
(2017-05-09 ساعت 08:34)1362amin1362 نوشته:  دوستان سلام. از عزيزاني كه اين روزها در مهاجرسرا فعال هستن مي خواستم خواهش كنم اطلاعي از تعداد ايروني هاي برنده شده داريد. يا اينكه جدولي از برنده ها درست شده. در كل مي خوام بدونم چند نفر همين جا اومدن اعلام كردن كه برنده شدن. هر اطلاعاتي داريد لطفاً به اشتراك بزاريد. ممنونم

من به زور ۳۰ نفر دیدم

توی مهاجرسرا و اپلای ابرود
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، dv2017 ، 1362amin1362
(2017-05-09 ساعت 08:05)khatarnak نوشته:  

دوست عزیز  این وکیل  وکلا  مثل ما  تاجر  شدن  

فریب  اونارو  نخور  یا از یک  وکیل  مطمین  و با سابقه  و اسم و رسم دار  جویا شد  یا  اگر انگلیسی  بلدی  یا به خودت  زحمت نمی دی  حد اقل  متن  انگلیسی  سایتهای  گاورمنت  ( دولتی )  را بده به دارالترجمه برات  ترحمه  کنند

اونها  بهتر از یک  وکیل  راهنمایت می کنند  

قبل  از اینکه  مدیر  شریف  مهاجر سرا  این سایت را  بنیانگزاری  بکنه  

عده ای  از همین وکلا  از برندگان  لاتاری  کلی بول  دریافت  می کردن  به بهانه های  مختلف  من خودم  در جریان  کارشون بودم  

حتی اگر برای  ویزای  سرمایه گزاری  می خواهی اقدام  کنی  از یک فرد  مطمین  و قابل  اعتماد  جویا شو  

یک نصیحت هم به شما  و سایر دوستان  :

از سه چیز  بترس

1:  بول اول  می گیرن  بعد  غیبشون  می زنه

2:  قابلی  نداره  یا سکوت  اختیار کنه  می خواد  بیشتر بکنه

3:   تعریف  از کار  خودش  

توی هر قرار  دادی  به  این نکات  توجه  کنید

1:  متن  قرار داد  : خواهشا مطالعه  کنید

2:  تاریخ  شروع  و تاریخ  اتمام  :  دقت کنید  عدم  دقت شما  زیان مالی  شماست

3:  نوع  قرار  داد  :   هر قراردادی  شماره ی  ثبت دارد  و قابل  استعلام  هست  هر گونه  تخلفی  قابل  پیگرد  هست  -   هر قراردادی  انواع  و اقسامی دارد  

که  قابل  انتقال  و غیر  انتقال  

خواهشا  قول  نخورید  اگر  با هر  ویزایی  قصد رفتن  دارید  قبلش  تحقیق  کنید  و از مطالب  دوستان  و سایتهای  دولتی  که بهترین کمک  برای  شما هست و از همه  مهمتر  ارتباط  با

سازمانهای  دولتی  که در این حوزه  ها  مشغول  فعالیتن  بهترین  مشاور  شما  خواهند بود

eb 3 تا جایی که دیدم برای خیلی ها ۶۰ میلیون هزینه و ۲ سال وقت هزینه داشته

باید کلیه ویزاهای امریکایی رو دید من به نظرم روش هایی هستش که بشه ارزونتر و سریعتر رفت
2017 , 2018 ,2019,2020
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh ، Erebour ، dv2017
(2017-05-09 ساعت 16:18)javadth نوشته:  
(2017-05-09 ساعت 08:05)khatarnak نوشته:  

دوست عزیز  این وکیل  وکلا  مثل ما  تاجر  شدن  

فریب  اونارو  نخور  یا از یک  وکیل  مطمین  و با سابقه  و اسم و رسم دار  جویا شد  یا  اگر انگلیسی  بلدی  یا به خودت  زحمت نمی دی  حد اقل  متن  انگلیسی  سایتهای  گاورمنت  ( دولتی )  را بده به دارالترجمه برات  ترحمه  کنند

اونها  بهتر از یک  وکیل  راهنمایت می کنند  

قبل  از اینکه  مدیر  شریف  مهاجر سرا  این سایت را  بنیانگزاری  بکنه  

عده ای  از همین وکلا  از برندگان  لاتاری  کلی بول  دریافت  می کردن  به بهانه های  مختلف  من خودم  در جریان  کارشون بودم  

حتی اگر برای  ویزای  سرمایه گزاری  می خواهی اقدام  کنی  از یک فرد  مطمین  و قابل  اعتماد  جویا شو  

یک نصیحت هم به شما  و سایر دوستان  :

از سه چیز  بترس

1:  بول اول  می گیرن  بعد  غیبشون  می زنه

2:  قابلی  نداره  یا سکوت  اختیار کنه  می خواد  بیشتر بکنه

3:   تعریف  از کار  خودش  

توی هر قرار  دادی  به  این نکات  توجه  کنید

1:  متن  قرار داد  : خواهشا مطالعه  کنید

2:  تاریخ  شروع  و تاریخ  اتمام  :  دقت کنید  عدم  دقت شما  زیان مالی  شماست

3:  نوع  قرار  داد  :   هر قراردادی  شماره ی  ثبت دارد  و قابل  استعلام  هست  هر گونه  تخلفی  قابل  پیگرد  هست  -   هر قراردادی  انواع  و اقسامی دارد  

که  قابل  انتقال  و غیر  انتقال  

خواهشا  قول  نخورید  اگر  با هر  ویزایی  قصد رفتن  دارید  قبلش  تحقیق  کنید  و از مطالب  دوستان  و سایتهای  دولتی  که بهترین کمک  برای  شما هست و از همه  مهمتر  ارتباط  با

سازمانهای  دولتی  که در این حوزه  ها  مشغول  فعالیتن  بهترین  مشاور  شما  خواهند بود

eb 3 تا جایی که دیدم برای خیلی ها ۶۰ میلیون هزینه و ۲ سال وقت هزینه داشته

باید کلیه ویزاهای آمریکایی رو دید من به نظرم روش هایی هستش که بشه ارزونتر و سریعتر رفت

لطفا اگه از روشهای دیگه اطلاعاتی دارید به اشتراک بزارید..ممنون
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
پاسخ
تشکر کنندگان:
اینجا در مورد ویزاههای کار امریکا نوشته
https://www.migrationexpert.com/work_visa/

H-2B
Non-agricultural workers can be granted this type of visa to work in the U.S. It is granted to people of many trades which are in short supply in America

و اینجا

https://travel.state.gov/content/visas/e...yment.html
2017 , 2018 ,2019,2020
پاسخ
تشکر کنندگان: Erebour ، dv2017 ، jalayevatan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان