کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-08 ساعت 15:37)milade نوشته:  سلام ردیااا

حالتون چطوره ردیااا؟
خوبید ردیاااا؟

Big Grin

سلام ردی

تو خوبی؟؟
چه سوالیه اصن!مگه قبلا خوب بودی!
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: mona_ir ، Erebour ، nazi56 ، milade ، sepideh1234
(2017-05-08 ساعت 15:42)farrokh33 نوشته:  سلام دوست عزیز
ولی من میخوام بگم حالتون چطوره قبولی های سال بعد ویا سالهای بعد.هرگز نباید ناامید شد پیش بسوی ثبت نام درماه اکتبر

آقا فرخ پستا ی شما یجوریه
ته دل ادمو گرم میکنه

مرسی ک هستین
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: mona_ir ، farrokh33 ، saeed_gh ، dv2017 ، nazi56 ، milade ، sepideh1234
(2017-05-07 ساعت 19:50)dv2017 نوشته:  نمیدونم برنامه مدیران چیه
اما در صورتیکه این تاپیک بسته شد بیایید گفتگوی آزاد سر بزنید

به احتمال زیاد بعد از گردهمایی قبول شدگان در22 اردیبهشت توسط پاریز تراول این تاپیک بسته میشه وتاپیک برندگان باز میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh ، dv2017 ، milade ، sepideh1234
(2017-05-08 ساعت 15:11)jalayevatan نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 15:04)mona_ir نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 15:03)jalayevatan نوشته:  کاش بجای مثلا 7000 نفر یکجا ، ماهیانه 600 نفر قرعه کشی میکردن
یه جورائی معتاد استرس لاتاری شدم
خیلی حال میده لامصب
درد مشترک Big Grin
بیاید ی کمپ ترک اعتیاد لاتاری بزنیم Cool
من که برنده بشم  باز هم ثبتنام میکنم ..
Big Grin
من هم نیز Big Grin
البته میدونید که اینکار هم عاقلانست هم مجاز Cool
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، mona_ir ، farrokh33 ، sepideh1234
(2017-05-08 ساعت 15:15)farrokh33 نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 14:59)reza.zr نوشته:  سلام.من وضعیت سربازیم معافیت موارد خاص خورده تو کارتم.احتمالا ازم سوال خواهد شد .من ‌پدرم جانبازه.چی بگم؟ کیس نامبرم هم ۶۶۰۰ برای ۲۰۱۸ به نظرتون چقدر شانس دارم که ویزا بهم برسه؟ ممنون
سلام دوست عزیز نگران نباش ابتدا نیازی نیست علت معافیت رو بگی مگه اینکه ازت سوال کنن اگه هم سوال کردن واقعیت رو بگو واصلا نگران نباش چون پدر تو بر اثر جنگ صدمه دیده واینکه شمارو معاف کردن امتیازی است که دولت به تو داده .اونا به قهرمانهای جنگ با دیده احترام نگاه میکنند وپدر تو به خاطر وطنش جنگیده .موفق باشی
اصلا نگران نباشید . این نکته ای که فرخ عزیز گفتند رو من از چند نفر شنیدم . و جنگ برای وطن همه جا قابل احترامه .

کاش دوستانی که قبول میشند امضاشونو کامل کنن .
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، reza.zr ، milade ، sepideh1234
(2017-05-08 ساعت 15:35)nargol1990 نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 10:50)dv2017 نوشته:  نیویورکیهای عزیز
امسال که مرحله اول نشد ، امیدوارم مرحله دومی باشه و بشه، نشد سالهای بعد ، نشد راههای دیگه ، بالاخره برید و از این ویو سنترال پارک لذت ببرید
خطرناک عزیز ممنون ، حال و هوای تاپیکو عوض کردی با این چند تا پست آخری
غیر از امید داشتن چی داریم دیگه
سال دیگم ثبت نام میکنم ولی ترسم ازون روزیه ک سالهای ثبت نامم 2 رقمی شه و هنوز اینجا باشم
راه های دیگه هم بدرد من نمیخوره
Sad
زندگی که به آخر نمیرسه، نشدیم فدای سرمون
زندگیمونو میکنیم در کنارش این شانس رو هم امتحان میکنیم
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Erebour ، nargol1990 ، sepideh1234 ، jalayevatan
(2017-05-08 ساعت 15:37)milade نوشته:  سلام ردیااا
حالتون چطوره ردیااا؟
خوبید ردیاااا؟
Big Grin
سلاااااااااام
آقامیلاد عزیز
ما که خوبیم امیدوارم شما هم خوب باشید
میدونید چیه
من اوایل خیلی از پستهای شما حالم گرفته میشد اما الان پشت این پستها و حضورتون کلی امید میبینم Wink
ایشالا سال دیگه برنده باشی دوست عزیز Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: mona_ir ، jalayevatan ، farrokh33 ، nargol1990 ، milade ، sepideh1234
(2017-05-08 ساعت 15:47)farrokh33 نوشته:  
(2017-05-07 ساعت 19:50)dv2017 نوشته:  نمیدونم برنامه مدیران چیه
اما در صورتیکه این تاپیک بسته شد بیایید گفتگوی آزاد سر بزنید
به احتمال زیاد بعد از گردهمایی قبول شدگان در22 اردیبهشت توسط پاریز تراول این تاپیک بسته میشه وتاپیک برندگان باز میشه
پارسال که دو سه روز بعد از اعلام نتایج این تاپیک بسته شد
امیدوارم بمونه تا آغاز شمارش معکوس بعدی . خیلی به اینجا عادت کردم من یکی Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، nargol1990 ، sepideh1234
(2017-05-08 ساعت 15:44)nargol1990 نوشته:  
ولی من میخوام بگم حالتون چطوره قبولی های سال بعد ویا سالهای بعد.هرگز نباید ناامید شد پیش بسوی ثبت نام درماه اکتبر

ته دل ادمو گرم میکنه

مرسی ک هستین
ممنون از شما که پست های منو میخونید
من از 3سال گذشته که پسرم قبول شد از نزدیک با تعداد زیادی از قبول شدگان لاتاری آشنا شدم ( تو آنکارا ودبی بعد از گرفتن ویزا وهم تعدادی که تو آمریکا بودند وزندگی میکردند تو سفر تابستون گذشته ملاقات کردم) .قبولی درلاتاری یک واقعیت است باید از این فرصت استفاده کرد یکروزی هم نوبت ما میزسه نباید ناامید بود ونباید هم عجله کرد فقط باید پشتکار داشت وهرسال ثبت نام کنیم ولی دنبال زندگی عادی خودمون باشیم.تندرست وشاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، jalayevatan ، nargol1990 ، milade ، mehre cyrus ، sepideh1234 ، rezasadeghi
(2017-05-08 ساعت 16:04)farrokh33 نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 15:44)nargol1990 نوشته:  

ته دل ادمو گرم میکنه

مرسی ک هستین
ممنون از شما که پست های منو میخونید
من از 3سال گذشته که پسرم قبول شد از نزدیک با تعداد زیادی از قبول شدگان لاتاری آشنا شدم ( تو آنکارا ودبی بعد از گرفتن ویزا وهم تعدادی که تو آمریکا بودند وزندگی میکردند تو سفر تابستون گذشته ملاقات کردم) .قبولی درلاتاری یک واقعیت است باید از این فرصت استفاده کرد یکروزی هم نوبت ما میزسه نباید ناامید بود ونباید هم عجله کرد فقط باید پشتکار داشت وهرسال ثبت نام کنیم ولی دنبال زندگی عادی خودمون باشیم.تندرست وشاد باشید
آقا فرخ شما از طریق پسرتون هم میتونید برید... البته همزمان هم میتونید لاتاری شرکت کنید...
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، nargol1990 ، milade ، sepideh1234
(2017-05-08 ساعت 15:03)jalayevatan نوشته:  کاش بجای مثلا 7000 نفر یکجا ، ماهیانه 600 نفر قرعه کشی میکردن
یه جورائی معتاد استرس لاتاری شدم
خیلی حال میده لامصب

دسخوش??
در به در در پی معشوق دویدیم چه غم
گر به معشوق رسیدیم چه بهتر نرسیدیم چه غم
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، sepideh1234 ، jalayevatan
دوستان گل یه سوال دیگه.الان با خبر شدم یکی از دوستای صمیمیم هم با خانومش قبول شده.کیس نامبرشم 3000 ولی فقط یه مشکلی هست.میزان تحصیلاتشو لیسانس وارد کرده موقع ثبت نام ولی هنوز فارغ التحصیل نشده و ۲ ۳ واحد معرفی به استاد داره تا تصویه کنه و فارغ بشه.الان اگه قبل از پر کردن فرم DS260 یا بعد پر کردنش و گرفتن مدرکش تا قبل از مصاحبه امکان قبولی داره؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-08 ساعت 15:55)dv2017 نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 15:15)farrokh33 نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 14:59)reza.zr نوشته:  سلام.من وضعیت سربازیم معافیت موارد خاص خورده تو کارتم.احتمالا ازم سوال خواهد شد .من ‌پدرم جانبازه.چی بگم؟ کیس نامبرم هم ۶۶۰۰ برای ۲۰۱۸ به نظرتون چقدر شانس دارم که ویزا بهم برسه؟ ممنون
سلام دوست عزیز نگران نباش ابتدا نیازی نیست علت معافیت رو بگی مگه اینکه ازت سوال کنن اگه هم سوال کردن واقعیت رو بگو واصلا نگران نباش چون پدر تو بر اثر جنگ صدمه دیده واینکه شمارو معاف کردن امتیازی است که دولت به تو داده .اونا به قهرمانهای جنگ با دیده احترام نگاه میکنند وپدر تو به خاطر وطنش جنگیده .موفق باشی
اصلا نگران نباشید . این نکته ای که فرخ عزیز گفتند رو من از چند نفر شنیدم . و جنگ برای وطن همه جا قابل احترامه .

امضا چیه قضیش ؟ببخشید من اماتورم
پاسخ
تشکر کنندگان: nazi56
(2017-05-08 ساعت 16:17)reza.zr نوشته:  دوستان گل یه سوال دیگه.الان با خبر شدم یکی از دوستای صمیمیم هم با خانومش قبول شده.کیس نامبرشم 3000 ولی فقط یه مشکلی هست.میزان تحصیلاتشو لیسانس وارد کرده موقع ثبت نام ولی هنوز فارغ التحصیل نشده و ۲ ۳ واحد معرفی به استاد داره تا تصویه کنه و فارغ بشه.الان اگه قبل از پر کردن فرم DS260 یا بعد پر کردنش و گرفتن مدرکش تا قبل از مصاحبه امکان قبولی داره؟؟؟
توی فرم 260 درستشو بنویسن ، اگه سوال شد راستشو بهشون بگن ، شاید هم تا زمان مصاحبه مدرکو گرفتن که ارائه میکنن و قبل از سوگند به افسر مربوطه قضیه رو میگن .چیزی که معلومه ایشون دیپلومو که حداقل شرط تحصیل هست رو دارن
پاسخ
تشکر کنندگان: reza.zr ، nargol1990
(2017-05-08 ساعت 16:19)reza.zr نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 15:55)dv2017 نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 15:15)farrokh33 نوشته:  سلام دوست عزیز نگران نباش ابتدا نیازی نیست علت معافیت رو بگی مگه اینکه ازت سوال کنن اگه هم سوال کردن واقعیت رو بگو واصلا نگران نباش چون پدر تو بر اثر جنگ صدمه دیده واینکه شمارو معاف کردن امتیازی است که دولت به تو داده .اونا به قهرمانهای جنگ با دیده احترام نگاه میکنند وپدر تو به خاطر وطنش جنگیده .موفق باشی

امضا چیه قضیش ؟ببخشید من اماتورم
تبریک مگم دوست عزیز
قبول شده ها معمولا اطلاعاتی مثل شماره کیس ( حدود ) تعداد نفرات کیس ، کیس اصلی کی بوده ، زمان تکمیل فرم 260 ، زمان گرفتن نامه اول ، زمان مصاحبه ، محل مصاحبه ، زمان دریافت نامه دوم ، و خلاصه وضعیت کیسشون رو توی امضا میذارن . میتونید به تالار برندگان سالای قبل سربزنید و نمونه ها رو ببینید
پاسخ
تشکر کنندگان: reza.zr ، farrokh33 ، nargol1990 ، jalayevatan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان