کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
سلام دوست عزیز انسان فقط یک بار به دنیا میاد ودر یک مدت محدودی زندگی میکنه اگه زیبایی زندگی رو نبینی وازش لذت نبری اونوقت عمرت رو هدر داده ای به تجربه ای که تا این لحظه از زندگی گرفته ام باور دارم که هرکسی باهر شرایطی که از زندگی داره می‌تونه خوشبختی رو برای خودش به ارمغان بیاره درسته که ثروت ویا زندگی در اروپا و آمریکا می‌تونه یک ملاک برای بهتر زیستن باشه ولی الزاما خوشبختی نیست به نظر من خوشبختی در درون هر انسانی است که با امید زندگی میکند و نسبت به آینده خوش بین است باور کنید من قبل از اولین سفرم به آمریکا نسبت به زندگی نظر مثبتی نداشتم ولی الان میبینم که دنیا خیلی کوچکتر از آن است که درباره اش فکر میکردم وبدست آوردن چیزهایی که فقط در حد خواب و خیال بودن امروزه برایم عادی و معمولی هستند اگر نیاز به آنها داریم فقط بایدتلاش کرد وناامید نشد.با امید به روزهایی بهتر برای شما دوست گرامی
پاسخ
تشکر کنندگان: moonwalk ، ostokhan ، dv2017 ، American Darlin ، jalayevatan ، nargol1990
(2017-09-14 ساعت 23:45)farrokh33 نوشته:  سلام دوستان عزیز
داشتم آمار بولتین سالهای قبل رو بررسی میکردم دیدم کارنتی های آسیا واروپا درماه های اکتبر ودسامبرنسبت به سالهای قبل کمتره اعداد را میذارم میشه درباره اش یک تحلیلی داشت:
درماه اکتبرآسیا
سال 2018...تا1200
سال2017...تا2100
سال2016...تا2800
سال2015...تا2500
درماه نوامبرآسیا
2018..تا1750
2017...تا3000
2016...تا3100
2015...تا2950
وبرای اروپا نیز نسبت به سالهای قبل کمتر است
درماه اکتبر اروپا
2018...تا2600
2017...تا8500
2016...تا9150
2015...تا8500
درماه نوامبر اروپا
2018...تا4500
2017...تا13000
2016...تا12500
2015...تا9900
اگر به اعداد نگاه کنیم میبینیم که کارنتی های امسال اروپاتا حالا نسبت به سالهای قبل خیلی کمتر از آسیا ست و شاید دلیلش اینه که اروپا خیلی از ویزاهای 50000 تا رو سریع میگیره وتعداد کمی رو برای آسیایی ها وسایر ملل میذاره .سالهای قبل همیشه این سوال برام مطرح بود که چرا اروپاییها تو دو سه ماه اول تعداد کارنتی هاشون تا 15000اعلام میشد با توجه به اینکه اونا کمتر از ما کلیرنس میخورند و کمتر تو شماره هاشون حفره هست .این کمتر اعلام کردن کارنتی ها رو به فال نیک میگیرم ومثل گذشته امیدوار وخوش بین هستم تا تحلیل دوستان چی باشه؟

به نظر من،
نگاه بدبینانش میتونه این باشه که کلا میخوان بصورت هماهنگ جلوی مهاجرت رو بگیرند یعنی محدودش کنن.
نگاه خوشبینانش اینه که نوع رسیدگی به کیس ها تغییر کرده یعنی شیوه بررسی جدید رو دارن اعمال میکنن و این کم شدن آمار ماهانه کارهاشون رو سریعتر و تسهیل میکنه (که امیدوارن اینطور باشه)
و از اونجاییکه هنوز اطلاعاتی غیر اعلام شماره کارنتیها در این مورد منتشر نشده و هنوز نوبت رسیدگی به کیسهای 2018 نرسیده، تا انجامش حداقل برای گروه اکتبر کمی سخته که پیش بینی کرد.
البته دوستان هر اطلاعات و خبر موثق دارند لطفا بیان کنند تا بشه یه تجزیه تحلیل کرد.
و لطفا بچه های 2018 که کارنت شدن خبراشون رو با ما هم قسمت کنند تا از روند 2018 مطلع بشیم.
شماره کیس:2018AS000059XX
تاریخ ارسال فرم اولیه : 31 MAY 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، dv2017 ، American Darlin ، ostokhan ، khatarnak ، jalayevatan ، shahin61
(2017-09-15 ساعت 11:36)moonwalk نوشته:  
(2017-09-14 ساعت 23:45)farrokh33 نوشته:  سلام دوستان عزیز
داشتم آمار بولتین سالهای قبل رو بررسی میکردم دیدم کارنتی های آسیا واروپا درماه های اکتبر ودسامبرنسبت به سالهای قبل کمتره اعداد را میذارم میشه درباره اش یک تحلیلی داشت:
درماه اکتبرآسیا
سال 2018...تا1200
سال2017...تا2100
سال2016...تا2800
سال2015...تا2500
درماه نوامبرآسیا
2018..تا1750
2017...تا3000
2016...تا3100
2015...تا2950
وبرای اروپا نیز نسبت به سالهای قبل کمتر است
درماه اکتبر اروپا
2018...تا2600
2017...تا8500
2016...تا9150
2015...تا8500
درماه نوامبر اروپا
2018...تا4500
2017...تا13000
2016...تا12500
2015...تا9900
اگر به اعداد نگاه کنیم میبینیم که کارنتی های امسال اروپاتا حالا نسبت به سالهای قبل خیلی کمتر از آسیا ست و شاید دلیلش اینه که اروپا خیلی از ویزاهای 50000 تا رو سریع میگیره وتعداد کمی رو برای آسیایی ها وسایر ملل میذاره .سالهای قبل همیشه این سوال برام مطرح بود که چرا اروپاییها تو دو سه ماه اول تعداد کارنتی هاشون تا 15000اعلام میشد با توجه به اینکه اونا کمتر از ما کلیرنس میخورند و کمتر تو شماره هاشون حفره هست .این کمتر اعلام کردن کارنتی ها رو به فال نیک میگیرم ومثل گذشته امیدوار وخوش بین هستم تا تحلیل دوستان چی باشه؟

به نظر من،
نگاه بدبینانش میتونه این باشه که کلا میخوان بصورت هماهنگ جلوی مهاجرت رو بگیرند یعنی محدودش کنن.
نگاه خوشبینانش اینه که نوع رسیدگی به کیس ها تغییر کرده یعنی شیوه بررسی جدید رو دارن اعمال میکنن و این کم شدن آمار ماهانه کارهاشون رو سریعتر و تسهیل میکنه (که امیدوارن اینطور باشه)
و از اونجاییکه هنوز اطلاعاتی غیر اعلام شماره کارنتیها در این مورد منتشر نشده و هنوز نوبت رسیدگی به کیسهای 2018 نرسیده، تا انجامش حداقل برای گروه اکتبر کمی سخته که پیش بینی کرد.
البته دوستان هر اطلاعات و خبر موثق دارند لطفا بیان کنند تا بشه یه تجزیه تحلیل کرد.
و لطفا بچه های 2018 که کارنت شدن خبراشون رو با ما هم قسمت کنند تا از روند 2018 مطلع بشیم.

سلام دوست عزیز
راجع به اینکه نوشته اید که...نگاه بدبینانه اش اینه که کلا میخوان جلوی مهاجرت روبگیرند...
باید عرض کنم که به نظر من این نظر میتونه منتفی باشه یک نگاهی به کارنتی های آفریقا بندازیم ویادمون باشه که سه کشوراز 6کشوری که فکر میکنند تر و ر ی ست ها از اونجا هستندیعنی سودان وسومالی ولیبی از قاره آفریقا هستند
قاره آفریقا کارنتی های ماه اکتبر
2018...تا8500
2017...تا8000
2016...تا9100
2015...تا8000
کارنتی های ماه نوامبر
2018...تا8600
2017...تا13500
2016...تا13000
2015...تا14200
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، American Darlin ، ostokhan ، khatarnak ، shahin61 ، moonwalk
[عکس: cxm0_pariz2019.png]

سلام ،
یکی که بلده توضیح بده لطفا که این قضیه فامیل داره اجرا میشه؟ قراره اجرا بشه ؟ و شامل کیا از کیس لاتاری میشه ؟  
اصلا تاثیر گذار هست یا نه ؟ یااینکه برای اون افسره فقط یه بهونست برای رد کردن کسی که ازش خوشش نمیاد.
قاطی کردیم بخدا  Cool
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، khatarnak ، farrokh33 ، jalayevatan ، shahin61
(2017-09-08 ساعت 11:10)ostokhan نوشته:  
(2017-09-07 ساعت 19:32)khatarnak نوشته:  یکی  می مرد  ار درد بی درمون  
یکی گفت فلانی زردک  می خواهی

حالا یکی میاد می گه  تاریخ  لاتاری  کیه  ؟
یکی میاد می گه من با سیاست  فلانی  موافقم

یکی میاد می گه من توی شرکت  داییم  کار می کنم

یکی میاد می گه حقوقا رو واریز نکردن  

یکی  میاد می گه اقااااا  / خانممممم  /  چرا  عکس منو  گذاشتی  توی مهاجر سرااااااااا   Big Grin

یکی  مثل من  دارم  دیونه  میشم  می خوام بکنم  و برم  

یکی مثل  فلانی  اشک توی چشماش  جمع میشه  میگه کی میشه لاتاری  اسمم دربیاد.

اقاااااااااااااااااااااا ول کن این بساط  من یه غلطی کردم  رفتم سیم کارت دست دو گرفتم  هی منو کشتن  هی می گن  گوشی خانم میرزایی  ؟؟؟؟؟

1000 بار گفتم  بابا این سیم کارت  واگذار  شده  .  باز فردا  دوباره زنگ  میزنه  Big Grin

بعد  می گن  داداش  توی این مملکت  بمان  واسه ی چی می خواهی  بری  ؟؟؟؟

بمونم  اینجا که  هرروز  به من  زنگ بزنند  بگن گوشی خانم میرزایی  ؟؟؟   Big Grin

دلم خوش  بود که  دکترا  شرکت کنم  و  دانشگاه درس بدم  حالا می بینم  سنگ تمام  گذاشتن  و  شرط معدل و ...  می خوان

بعد می گن توی این مملکت بمون

بی کاری  -  رکود  -  درد رنج  اعصاب  

بعد  فلانی  میاد  از عکس  دیگری  شکایت می کنه  

اقا جان  اهل شکایت هستین  لااقل  اعضا  مهاجر سرا کتبا شکایت کنند  به قانون گذاران  شایت  سال بعد  لاتاری  اسم  همه  درومد   Big Grin

داداش شما بیشتر از هر چیذ دیگه به خواب نیاز داری Big Grin  Big Grin  Big Grin

(2017-09-08 ساعت 22:52)nargol1990 نوشته:  
(2017-09-07 ساعت 19:32)khatarnak نوشته:  یکی  می مرد  ار درد بی درمون  
یکی گفت فلانی زردک  می خواهی

یکی میاد می گه من توی شرکت  داییم  کار می کنم

اگه منظورت من بودم من تو شرکت شوهر عمه م هستم Big Grin

بعدم سخت نگیر! زندگی 100 ساله اولش سخته Cool

ما مخلص دوستانیم . انشالاه که همه سلامت باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ostokhan ، farrokh33 ، shahin61 ، nargol1990
(2017-09-15 ساعت 18:10)dv2017 نوشته:  سلام ،
یکی که بلده توضیح بده لطفا که این قضیه فامیل داره اجرا میشه؟ قراره اجرا بشه ؟ و شامل کیا از کیس لاتاری میشه ؟  
اصلا تاثیر گذار هست یا نه ؟ یااینکه برای اون افسره فقط یه بهونست برای رد کردن کسی که ازش خوشش نمیاد.
قاطی کردیم بخدا  Cool

ویزای امریکا در حال حاضر برای شش کشور از جمله ایران صادر نمی شه مگر اینکه طرف ثابت کنه یک رابطه واقعی با یک فرد یا نهاد در امریکا داره (خانواده نزدیک و یا شرکت ها و دانشگاه ها و ...)
این موضوع قانون نیست؛ دستور ریاست جمهوریه.
مدت دستور سه ماهه بوده که چند روز دیگه تموم می شه.
البته ممکنه تمدید بشه.
چند ایالت از این دستور شکایت کردن که دیوان عالی توی پاییز بهش رسیدگی می کنه و معلوم می شه آیا از این به بعد قابل اجرا هست یا نه.
این دستور شامل همه کیس های ویزا می شه (مهاجرتی و غیر مهاجرتی) از جمله ویزای گوناگونی
اگه به همین شکل ادامه پیدا کنه و یا دادگاه تاییدش کنه، کار ایرانی ها سخت می شه
همین الانش هم تعداد ویزاهای صادر شده به نسبت گذشته کاهش زیادی داشته
«هی فلانی! زندگی شاید همین باشد»
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ostokhan ، farrokh33 ، jalayevatan ، shahin61 ، nazi.a ، ella 2018 ، khatarnak ، nargol1990
(2017-09-15 ساعت 22:11)m64kh نوشته:  
(2017-09-15 ساعت 18:10)dv2017 نوشته:  سلام ،
قاطی کردیم بخدا  Cool

ویزای آمریکا در حال حاضر برای شش کشور از جمله ایران صادر نمی شه مگر اینکه طرف ثابت کنه یک رابطه واقعی با یک فرد یا نهاد در آمریکا داره (خانواده نزدیک  و یا شرکت ها و دانشگاه ها و ...)
این موضوع قانون نیست؛ دستور ریاست جمهوریه.
مدت دستور سه ماهه بوده که چند روز دیگه تموم می شه.
البته ممکنه تمدید بشه.
چند ایالت از این دستور شکایت کردن که دیوان عالی توی پاییز بهش رسیدگی می کنه و معلوم می شه آیا از این به بعد قابل اجرا هست یا نه.
این دستور شامل همه کیس های ویزا می شه (مهاجرتی و غیر مهاجرتی) از جمله ویزای گوناگونی
اگه به همین شکل ادامه پیدا کنه و یا دادگاه تاییدش کنه، کار ایرانی ها سخت می شه
همین الانش هم تعداد ویزاهای صادر شده به نسبت گذشته کاهش زیادی داشته
ممنون . پس منظور از اون پاسخ اینه که تاحالا کسی از 2018 ایها نرفته مصاحبه که بخواد شاملش بشه و شاید بعد این 90 روز برای اونا اجرا نشه .
آمار ویزاهای صادر شده منتشر شده ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farrokh33 ، shahin61 ، nazi.a ، khatarnak
(2017-09-15 ساعت 22:31)dv2017 نوشته:  ممنون . پس منظور از اون پاسخ اینه که تاحالا کسی از 2018 ایها نرفته مصاحبه که بخواد شاملش بشه و شاید بعد این 90 روز برای اونا اجرا نشه .
خواهش می کنم
به مصاحبه 2018 ربطی نداره (شاید یکی توی مهر برای ویزای توریستی مصاحبه داشته باشه)
منظور اینه که در حال حاضر هنوز دستور تمدید نشده و ممکنه تمدید هم نشه
که در این حالت روال سابق اجرا خواهد شد
امیدوارم که همین طوری بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farrokh33 ، shahin61 ، khatarnak
(2017-09-15 ساعت 22:47)m64kh نوشته:  
(2017-09-15 ساعت 22:31)dv2017 نوشته:  ممنون . پس منظور از اون پاسخ اینه که تاحالا کسی از 2018 ایها نرفته مصاحبه که بخواد شاملش بشه و شاید بعد این 90 روز برای اونا اجرا نشه .
خواهش می کنم
به مصاحبه 2018 ربطی نداره (شاید یکی توی مهر برای ویزای توریستی مصاحبه داشته باشه)
منظور اینه که در حال حاضر هنوز دستور تمدید نشده و ممکنه تمدید هم نشه
که در این حالت روال سابق اجرا خواهد شد
امیدوارم که همین طوری بشه
سوال در مورد DV مطرح شده و ربط پاسخ و سردگمی من هم برای همینه
من هم امیدوارم روال سابق اجرا بشه
بازم ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farrokh33 ، jalayevatan ، shahin61 ، khatarnak
(2017-09-15 ساعت 22:53)dv2017 نوشته:  سوال در مورد DV مطرح شده و ربط پاسخ و سردگمی من هم برای همینه
من هم امیدوارم روال سابق اجرا بشه
بازم ممنون

خواهش می کنم
موضوع اینه که چند روز دیگه مدت اجرای این دستور تموم می شه
فعلا برای لاتاری 2018 مطرح نیست چه برسه به 2019

آمار ویزاهای صادر شده هم توی این آدرس هست می تونین ببینین:
https://travel.state.gov/content/visas/e...stics.html
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farrokh33 ، dv2017 ، American Darlin ، jalayevatan ، shahin61 ، khatarnak
آقا من همین جوری اعصابم رو با چسب دوقلو بند زدم.
این آواتار شما رو میبینم مداوم فکر میکنم یه دونه پشه سرکه روی مانتیتورم هست.
اصلا یه وضعی Big Grin Big Grin Big Grin
عجب آواتاریه Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، dv2017 ، American Darlin ، jalayevatan ، gozargah ، shahin61 ، limbo ، khatarnak
سلام دوست عزیز
دررابطه با سردرگمی دادن ویزا ویاندادن ویزا به ایرانیان...
1-پرونده لاتاری 2017 با همه فراز وفرودش تقریبا تمام شد چون سهمیه ویزای سه سفارت یعنی آنکارا-ارمنستان وابوظبی تمام شده (البته سفارتهای دیگر دراروپا ویا آسیا ویاجاهای دیگر هنوز تا30 سپتامبرممکن است سهمیه ویزا داشته باشند وصدور ویزا ادامه داشته باشد چون هنوز اعلام نکرده اند که 50000ویزا تمام شده است درضمن حدود 5500ویزای زاپاس هم دارند که ممکنه استفاده کنند)
2-تا این لحظه برای ایرانیان و5کشوردیگر... تمام کسایی که فامیل درجه 1 دارند ویا جاب آفر دارند ویا ویزای تحصیلی دارند ویزا صادر میشه (البته به جز سه سفارتی که سهمیه شون تموم شده)
3-فرمان مهاجرتی در روز 28سپتامبر تموم میشه(بعداز 120روز) ممکنه تمدید کنند ویا بذارند تا 10اکتبرکه دیوان عالی رای نهایی رو بده
4-اگرفرمان رو تمدید نکنند برندگان 2018 که از اول اکتبر تا روز رای دیوان عالی مصاحبه دارند ویکضربی هستند میتونند بدون داشتن فامیل ویزا بگیرند
5-اگر تمدید کنند کسایی که اول اکتبر تاروزرای دیوان عالی مصاحبه دارند باید فامیل داشته باشند
6-اصل مهم وحیاتی برای 6کشور رای دیوان عالی هست که 10 اکتبر به پرونده رسیدگی میکنه وباید منتظر بمانیم تا ببینیم سرنوشت ما رو چگونه رقم میزنند
7-به نظر من برای ثبت نام درلاتاری 2019 چند روزی باید دست نگه داشت تا رای دیوان عالی اعلام بشه اونوقت تصمیم بگیریم .آرزو میکنم همه چیزبه روال عادی برگرده
پاسخ
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، dv2017 ، American Darlin ، jalayevatan ، gozargah ، moonwalk ، nazi.a ، gbtm ، shahin61 ، khatarnak ، nargol1990
به قول javadth عزیز
جهت دورولماخ روحتون

[عکس: mon_1-disneys-typhoon-lagoon-water-park-...lorida.jpg]

پارک آبی اورلندو-فلوریدا
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، ostokhan ، American Darlin ، shahin61 ، khatarnak ، farrokh33 ، jalayevatan ، nargol1990
شب همگی بخیر

از الان در انتظار ماه می ــم

آخ اگر بشه چی میـــــــــشه ...

اینم تکه ای از بهشت برای کسایی که معماری شاهکار شیکاگو و نیویورک خسته شون کرده ، بهشت گرمسیری آمریکا ، هاوایی :

[عکس: Hawaii_3_800x600_.jpg]

[عکس: Hawaii_4_800x600_.jpg]

[عکس: Hawaii_5_800x600_.jpg]

[عکس: Hawaii_6_800x600_.jpg]

[عکس: Hawaii_8_800x600_.jpg]

هونولولو ، پایتخت هاوایی :

[عکس: Hawaii_7_800x600_.jpg]

[عکس: Hawaii_1_800x600_.jpg]

[عکس: Hawaii_2_800x600_.jpg]
پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak ، farrokh33 ، ostokhan ، dv2017 ، jalayevatan ، shahin61 ، gozargah ، nargol1990
(2017-09-15 ساعت 23:58)ostokhan نوشته:  آقا من همین جوری اعصابم رو با چسب دوقلو بند زدم.
این آواتار شما رو میبینم مداوم فکر میکنم یه دونه پشه سرکه روی مانتیتورم هست.
اصلا یه وضعی  Big Grin  Big Grin  Big Grin
عجب آواتاریه  Big Grin

خدایش  چند بار  خواستم با کفش بزنم بعدازون تازه به یادم افتاده که موضوع چیه هی فکر کردم نکنه سوسکه

اخه من از سوسک می ترسم Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، ostokhan ، dv2017 ، American Darlin ، jalayevatan ، shahin61 ، nargol1990

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان