کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-10-25 ساعت 14:52)dv2017 نوشته:  
(2017-10-25 ساعت 14:10)meisam2018 نوشته:  
(2017-10-25 ساعت 13:19)moonwalk نوشته:  دوست عزیز تعداد زیادی از بچه های2018 از اول اکتبر تا حالا ویزا گرفتن و تعدادی هم ap خوردن از هر سه سفارت. تازه اینا دوستانی هستن که ازشون خبر داریم.
بازم خداروشکر. خوش خبر باشید.
البته شانس بد من کیس نامبرم شش هزاره. امیدوارم تا زمانی که نوبتم میشه مشکله جدیدی پیش نیاد. اینقدر که این مدت دستور جدید داده شد و لغو شد، سرتا پا استرس شدیم. Sad
فقط موندم چرا هیچکدوم از این بچه های 2018 که رفتن مصاحبه اطلاعاتی نمیزارن هیچ خبری ازشون نیست!!! شایدم من نمیدونم توی کدوم قسمت سایت پست گذاشتن!!!
نگران نباشید امیدوارم تا نوبت شما بشه شرایط طوری باشه که بتونید ویزاتونو بگیرید . اگه بچه های 2018 اعلامی داشته باشند توی تاپیکهای زیر بیشتر احتمال داره پیدا کنید که شما خودتون تو یکیش فعالید
https://www.mohajersara.org/forum/thread-1857.html
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7385.html
موفق باشید

ممنونم از شما. خوشحالم از اینکه همچنان امید بین دوستان هست و با صحبت هاشون باعث دلگرمی میشوند.
به امید موفقیت
کیس نامبر: 2018AS6XXX
تاریخ رؤیت: 06 May
تاریخ ارسال فرم260: 15 May
وضعیت: منتظر زمان مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ostokhan ، alirezanz
سلام به دوستان

خوشبختانه من در کانال های تلگرامی ویزاهای زیادی رو میبینم صادر شده هر چند نسبت به تعداد کیس ها کمتر کسانی ویزا گرفتن ولی با این وجود هنوز راه بسته نیست و ویزاهایی صادر میشه.
دوستمون هم کیس نامبرش بالاست نگران نباشه. من کیس نامبرهای 8000 هم دیدم ویزا گرفتن منتها در سالهای پیش که روال طبیعی بود. انشااله شانس بیارید و ویزا رو هم بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، meisam2018 ، shahin61 ، copol ، alirezanz
سلام دوستان مهاجرسرایی
من که هنوز از غم قبول نشدن پارسال در نیومدم، برای امسال هم هنوز ثبت نام کردم هنوز بی حوصله هستم
تا خدا چی بخواد
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، copol ، dv2017 ، alirezanz ، shahin61 ، nargol1990
سلام دوستان گرامی . من 3 روز دیگه مصاحبه دارم و بسیار استرس دارم . خواستم هر توصیه ای دوستان دارند بفرمایند که انجام بدم در روز مضاحبه . با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان گرامی . من 3 روز دیگه در آنکارا مصاحبه دارم و بسیار استرس دارم . خواستم هر توصیه ای دوستان دارند بفرمایند که انجام بدم در روز مضاحبه . با تشکر
در ضمن 2 تا سوال داشتم . در فرم من زدم که انگلیسی بلدم ولی دوست دارم فارسی مصاحبه بشم . اونجا ممکنه بگن انگلیسی بلدی پس صحبت کن؟
دوم اینکه من بعد از پر کردن فرم 260 رفتم سر کار . به نظرتون تا اخرین لحظه اگه نپرسیدن درباره کار بهشون نگم و ایا اگر بگم موجب چک خوردن میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان . ماجرا این فرم ds5535 چی هست و چه زمانی بهتره تکمیل بشه . نوشته بهتره جلوتر از مصاحبه تکمیل کنید و ایمیل کنید اما نظر شما چی هست . بهتر نیست در زمان مصاحبه داشته باشم تکمیل شده اش رو و اگه خواستن ارائه بدم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ...

ردیا ...

خدافظ ...

: |
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz
پارسال به خاطر لاتاری یکماه افسرده شده بودم.
امسال علاقه ای ندارم
میخوام روز آخر ثبت نام کنم
2018
پاسخ
دوستان سخت گیری مربوط به عکس همچنان پابرجاست؟؟؟ میشه از عکس پارسال استفاده کرد؟
تا خدا چی بخواد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان منم اونقدر تنبلم که بعد 8 سال که نیت ثبت نام داشتم امسال ثبت نام کردم نمیدونم چرا فک میکنم صد در صد اوکیه😆امیدوارم خیر باشه هر چی ک هست
پاسخ
(2017-10-28 ساعت 12:07)elahe mousavi نوشته:  دوستان سخت گیری مربوط به عکس همچنان پابرجاست؟؟؟ میشه از عکس پارسال استفاده کرد؟

هنوز سخت گیری برقراره و نمیشه از عکس پارسال استفاده کرد
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، ostokhan ، alirezanz ، shahin61 ، nargol1990
(2017-10-28 ساعت 12:07)elahe mousavi نوشته:  دوستان سخت گیری مربوط به عکس همچنان پابرجاست؟؟؟ میشه از عکس پارسال استفاده کرد؟

خیر. به دلیل گرفتاری های به وجود آمده برای مردم و درک این موضوع توسط اداره مهاجرت آمریکا، گفته شده میتونید از عکسی که تا 8 سال پیش گرفته شده استفاده کنید. در صورتی که عکسی از خودتون موجود نیست میتونید از عکس سایر افراد و بستگان تا درجه دو هم استفاده کنید! البته اگر آقا هستید بهتره از عکس آقا و اگر خانم، از عکس خانم استفاده کنید! :|
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، alirezanz ، shahin61
سلام به الکی خوش ها Smile)
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، alirezanz ، shahin61
دیگه الکی خوش بودن معنایی نداره با این شرایط پیش آمده
تازه قبول شدن، اول این سوال رو پیش میاره بهم ویزا میدن یا نه
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، milade ، alirezanz ، shahin61
(2017-10-28 ساعت 12:09)elly1990 نوشته:  سلام دوستان منم اونقدر تنبلم که بعد 8 سال که نیت ثبت نام داشتم امسال ثبت نام کردم نمیدونم چرا فک میکنم صد در صد اوکیه😆امیدوارم خیر باشه هر چی ک هست
سلام امیدوارم خیر باشه برای شما و سایر دوستان
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh ، alirezanz ، American Darlin ، shahin61 ، copol

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان