کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-02-15 ساعت 21:10)ARSHIN007 نوشته:  سلام
خیلی وقته پی گیر نشده ام لاتاری کلا لغو شد
دیگه ان هایی که برای 2019 ثبت نام کرده بودند بی خیال شن و خیالشون راحت شه که تمام شده

آقا برادر، جو بیخودی نده.
لاتاری چه خوب و چه بد کماکان باقیست و هنوز حذف نشده. بر فرض حذف هم 2019 ها رو شامل نمیشه. پس بهتره صرفا برای اینکه چیزی گفته باشیم پست نزاریم
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، shahin61 ، American Darlin ، Legend-98
سلام دوستان عزیز
پنج شنبه پرالتهاب تمام شد وتونستم نفس راحتی بکشم از سه شنبه تا پنج شنبه سنا دررابطه با مهاجرت بحث وبررسی داشت لحظه لحظه آن را رصد میکردم از این سایت به اون سایت واز این کانال به اون کانال سرک میکشیدم بلاخره همه چیز فعلا تمام شد تا وقتی دیگر....
خلاصه این سه روز:
1-ترامپ لایحه ای 4قسمتی ارایه داده بود مبنی براینکه /لاتاری حذف شود/مهاجرت خانوادگی پایان یابد/DACAیعنی مهاجرین غیرقانونی که اکثر اونها مکزیکی هستند اخراج شوند/بودجه ای 25میلیاردلاری برای ساختن دیوار مرزی تامین شود
2-لوایح مختلفی از طرف دموکراتها هم ارایه شده بود چند لایحه هم ازطرف جمهوری خواهان به بحث گذاشته شد
3-گروه مشترکی از دوحزب هم به توافق برسر یک لایحه رسیدندکه نام آن COMMON Sense(حس مشترک) بود وبیشترین شانس آوردن رای را داشت
4-چند سناتور جمهوری خواه هم لایحه ای ارایه دادند که با لایه ترامپ همخوانی داشت
5-روز پنج شنبه لایه ها یکی پس ار دیگری به رای گذاشته شدند وخوشبختانه هیچ کدام رای لازم برای قانونی شدن را بدست نیاوردند(از 100 رای سناتورها 60 رای مثبت نیاز بود که لایحه ای به قانون تبدیل شود)
6-لایحه گروه مشترک 52 رای مثبت آورد یعنی بیشترین رای نسبت به لوایح دیگر
اکنون چه می شود.....
قانون مهاجرت بدون تغییر مانند سابق اجرا می شود تا شاید دوباره ترامپ لایحه جدیدی به مجلس ارایه کند که اونهم زمانبر است وباید دوباره درصف نوبت درمجلس قرار گیرد
واما دررابطه با ban...
دادگاه استیناف چهارم(دادگاه تجدید نظر) حکم داد که travel ban 3خلاف قانون اساسی است وباید کنسل شود
قبلا دادگاه استیناف نهم هم حکم داده بود که این فرمان مهاجرتی خلاف قانون مهاجرتی آمریکاست
ولی دیوان عالی قبلا حکم داده بود که تا رای این دو دادگاه تراول بن 3 اجرا شود
کاخ سفیداز این دودادگاه به دیوان عالی شکایت میکند.دیوان عالی درماه اپریل به شکایت دو طرف مخالف وموافق گوش میدهد وحکم نهایی صادر میکند(ممکن است هم دیوان عالی حکم دهد فعلا فرمان مهاجرتی لغو شود تا ماه اپریل)
بنابراین....
اگر دیوان عالی رای به نفع دادگاههای تجدید نظر دهد ban3کنسل می شود وبه 6کشور مانند بقیه کشورها ویزا می دهند
ولی اگر دیوان عالی به نفع دولت رای دهد ban3اجرایی می شود ویا ممکن است تغییراتی درآن بوجود آورد
درخاتمه...
فعلا لاتاری وجود دارد وباید منتظرنتیجه آن درماه می بودپس پیش بسوی روزشمار.....
همگی تندرست وشاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: milade ، ARSHIN007 ، shahin61 ، Kamyab22 ، dv2017 ، American Darlin ، Legend-98 ، ostokhan ، alireza1362 ، copol ، قرباني
مجبور نبودی به سوالم جواب بدی حالا که ترامپ حالتون را گرفته
(2018-02-16 ساعت 12:15)ostokhan نوشته:  
دیگه ان هایی که برای 2019 ثبت نام کرده بودند بی خیال شن و خیالشون راحت شه که تمام شده

لاتاری چه خوب و چه بد کماکان باقیست و هنوز حذف نشده. بر فرض حذف هم 2019 ها رو شامل نمیشه. پس بهتره صرفا برای اینکه چیزی گفته باشیم پست نزاریم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-02-16 ساعت 14:31)ARSHIN007 نوشته:  مجبور نبودی به سوالم جواب بدی حالا که ترامپ حالتون را گرفته

هیچ کس حال هیچ کسی رو نگرفته شما بعد از مدت ها میاین (بقول خودتون) و فتوا صادر میکنی و مردم تو فکر فرو می بری حالا هم که کسی داره به حرف های بی سروته ت اعتراض میکنه بر میگردی با این لحن جواب میدی ..پس بهتره اول فکر کنی راجع به چی میخوای حرف بزنی بعد بیای فتوا صادر کنی
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، farrokh33 ، ostokhan ، copol ، Noraas
(2018-02-16 ساعت 17:58)Legend-98 نوشته:  
(2018-02-16 ساعت 14:31)ARSHIN007 نوشته:  مجبور نبودی به سوالم جواب بدی حالا که ترامپ حالتون را گرفته
(2018-02-16 ساعت 12:15)ostokhan نوشته:  آقا برادر، جو بیخودی نده.

هیچ کس حال هیچ کسی رو نگرفته شما بعد از مدت ها میاین (بقول خودتون) و فتوا صادر میکنی و مردم تو فکر فرو می بری حالا هم که کسی داره به حرف های بی سروته ت اعتراض میکنه بر میگردی با این لحن جواب میدی ..پس بهتره اول فکر کنی راجع به چی میخوای حرف بزنی بعد بیای فتوا صادر کنی

کسایی که خودشون به هیچ جا نرسیدن از ناامید کردن دیگران خوشحال میشن چون نمیخوان پیشرفت بقیه رو ببینن

ترامپ عددی نیست که بخواد حال یکی رو بگیره
ادم برای پیشرفت هزار تا راه داره که یکیش مهاجرته که خودش 150 تا کشور رو شامل میشه که یکیش امریکاست
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: Legend-98 ، farrokh33 ، ostokhan ، milade ، copol
معروف ترین لوگوهای آمریکا (مجسمه آزادی ، عقاب سر سفید و ... ) و همچنین نماد های زندگی آمریکایی (برگر ، شلوار جین و ...)

[عکس: photo_2018_02_03_01_01_54.jpg]
پاسخ
تشکر کنندگان: Legend-98 ، farrokh33 ، dv2017 ، shahin61 ، ostokhan ، milade ، copol
(2018-02-16 ساعت 12:06)milade نوشته:  [align=right]@afshin4749@ عزیز،

مایل نبودم وقت بگذارم، اما احساس کردم رد شدن از این موضوع نادیده گرفتن لطف شماست................

ممنون و سپاسگزارم از محبت و لطف شما نسبت به بنده ی حقیر. بله ، متاسفانه ما همیشه با رویا حرکت میکنیم و وقتی به واقعیتهای موجود برمیخوریم ، بکلی میشکنیم و از هرچه که هست و نیست بیزار میشویم !! ایرانیان بسیاری را اینجا ملاقات کرده ام که وقتی که بسیار از وضعیت کنونی خود شاکی و نا خوشنودند و وقتی از آنها سوال میکنم که چرا پس آمدید !!؟؟ میگویند فکر میکردیم اینجا بهتراست !! تصور میکردیم آمده ایم در سرزمین فرصتها !! به ما گفتند زندگی اینجا راحت است و کسی به کار شما کاری ندارد !! به ما گفتند که هرآرزویی که داشته باشید غول چراغ جادوی آمریکا برایتان فلفور از آن بیرون میکشد و شما شاد و خوشبخت مانند سندباد زندگی میکنید !!
همه اش گفتند و گفتند و گفتند و ما فکر میکردیم و فکر میکردیم و فکر میکردیم !!!!
اما واقعیتهای زندگی دراینجا با آرزوهای مجازی جور نمیشود که نمیشود !! لامصب هرچه بیشتر تلاش میکنی، کمتر گیرت میآید. بسیاری از ایرانیان اینجا آدمهای موفقی هستند ، اما این موضوع در مورد ما کاملا متفاوت است !! حتی به جرعت عرض میکنم که وضعیت دانشجویانی که اینجا پس از اتمام تحصیلات وارد بازار کار میشوند از آدمهای گرین کارت لاتاری که اقامت دائم دارند بهترند!! ما بیچاره گان نه متعلق به این سوی هستیم و نه آن سوی. برای همین سالهای اول و شاید تمام عمر را باید با کارهای کم قیمت زندگی کنیم و یا اگر جهشی در زندگیمان ایجاد شود و با هزار مصیبت به سر کار اصلی خود برگردیم ، یا پس از یکسال اخراج میشویم و یا اینکه همانجا درجا میزنیم تا جانمان درآید!! شاید برای فرزندان ما بهتر و بهتر شود اما بدانیم که غول چراغ جادویی برای ما در اینجا وجود ندارد که ندارد !!
من هرگز با رویا به این سرزمین پا نگذاشتم و برای خودم خیالبافی نکردم و خودم را برای یک زندگی سخت آماده کرده بودم. و امروز هم هنوز همین ایده را دارم و به زندگی خیلی به دیده ی راحت آنهم در این سرزمین نگاه نمیکنم !! چرا که میدانم واقعیت چیز دیگریست. به رویای دیگران هم کاری ندارم و امیدوارم برای آنان زندگی بسیار بسیار نزدیک به رویاهاشان باشد. اما این را میدانم که پشت پرده غوغایی ست که خدا میداند رویا سازی فقط سم بزرگیست برای یک مبارزه ی سخت با زندگی در اینجا. درست مثل آن گلادیاتوری که بدون سلاح میرود به میدان نبرد !!! سلاح یک گلادیاتور مهاجر اول زبان و بعد تخصصی ست که همخوان و کاربردی برای این سرزمین است بدون این دو هیچ و هیچ و هیچ هستیم. خود من چوب ندانستن زبان انگلیسی را در اوایل مهاجرتم بسیار خوردم !! حتی دوستانی را دیدم که با اندک دانش زبان توانستند خیلی زود به نتایج بهتری از زندگی در اینجا برسند اما با وجود همه ی اینها ، آنها هم در حال درجا زدن هستند چرا که هرچند هم که ما متخصص زبان باشیم یک جای کار ما لنگ میزند و آن روان بودن و ارتباط درست پیدا کردن با دیگرانی ست که زبان مادریشان این است !! عامل دیگرش هم مهاجر بودن است !! بخدا اینها با ما تعارف میکنند و لبخندهایشان در بسیاری از موارد واقعیت درونی ندارد و کاملا از مهاجران متنفرند چرا که اینجا را متعلق به خودشان میدانند و ما را بیگانه ای میدانند که بر اساس قوانین موجودشان به اجبار بعنوان یک شهروند پذیرفته اند و من بارها و بارها این را بصورتها و حرکات مختلف از خودشان دیده ام !! کمتر پیش میآید یک آمریکایی واقعا و از ته قلب به شما همان احترامی را بگذارد که به خودشان میگذارند و یا صمیمیتی را با شما داشته باشند که با نوع خودشان دارند. ممکن است برخی دوستان این را نفی کنند و بگویند درست نیست چرا که ما رفیق آمریکایی داریم و از او چنین چیزی را ندیده ایم ، اما دوستان من ، رفیق را باید در روزگاران سخت شناخت نه در ایام گل و بلبل !! ما ایرانیان در اینجا به خودمان رحم نداریم تا چه رسد یک آمریکایی !! بهر صورت نه من گله ای از مهاجرت دارم و نه شرایط زندگی من سخت است که بخواهم پای ناکامیهای خودم را برای نفی ارزش مهاجرتی به میان بکشم !! خدا را سپاس میگویم که زندگی خوبی دارم ، اما از کسانی که رویا پردازی میکنند و وقتی دنیا به وفق مرادشان در اینجا نیست شروع به نفی همه چیز میکنند ، فراریم !! یا باید زندگی را با همه ی سختیهایش در اینجا پذیرفت و یا باید نیامد که نیامد !! اینکه با رویا بیایی و بعدش با یک ناملایمتی خط بطلان به روی همه چیز اینجا بکشی قدری نامردی و بی انصافی ست. Sad Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، American Darlin ، ostokhan ، milade ، alireza1362 ، shahin61 ، copol
وضعیت فعلی مهاجرت به امریکا

دادگاه استیناف شعبه نهم، حکم ترامپ را مغایر قانون عادی دانست.

دادگاه استیناف شعبه چهارم، حکم ترامپ را مغایر قانون اساسی دانست.

سنا نیز با طرح های مورد تایید ترامپ مخالفت کرد و تغییرات بنیادی مورد نظر ترامپ در ساختار سیستم مهاجرت امریکا را نپذیرفت.

وضعیت برنده های لاتاری ۲۰۱۸ که منتظر رای دادگاه عالی هستند احتمالا در اوایل ماه June مشخص خواهد شد.

نتیجه لاتاری ۲۰۱۹ نیز در ۱۵ ماه می ۲۰۱۸ (25 ادریبهشت) مشخص خواهد شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ostokhan ، copol

خوشبختانه یا بدبختانه من قبول لاتاری نیستم که ترامپ بخواد حال منو بگیره با هر قانونی که تصویب بشه. شما پست هجوی قرار دادی و نمیدونم هدفت چی بود . طرز تفکرت پوسیده ای وقتی مینویسی حالتون رو گرفته. تجدید نظری در کلام و منشت حتما داشته باش ضرر نمیکنی
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، shahin61 ، copol
(2018-02-17 ساعت 00:18)ostokhan نوشته:  
(2018-02-16 ساعت 12:15)ostokhan نوشته:  آقا برادر، جو بیخودی نده.

خوشبختانه یا بدبختانه من قبول لاتاری نیستم که ترامپ بخواد حال منو بگیره با هر قانونی که تصویب بشه. شما پست هجوی قرار دادی و نمیدونم هدفت چی بود . طرز تفکرت پوسیده ای وقتی مینویسی حالتون رو گرفته. تجدید نظری در کلام و منشت حتما داشته باش ضرر نمیکنی

امیدوارم شما نیز مشمول این قبولی شوید و بنده هم نیز افتخار آن را داشته باشم که شخصا به فرودگاه مراجعه کنم جهت انتقال شما به هر جا که عشقتان میکشد.  Wink  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، ARSHIN007 ، milade ، dv2017 ، shahin61 ، copol
بهترین و تائید شده ترین رستورانهای فست فودی آمریکا

[عکس: 170923164005_fast_food_antibiotics_2017_...ge_169.png]

رستورانهای Chipotle و Panera Bread باز هم رتبه ی اول را بدست آوردند ، برندهای مشهوری چون مک دونالد ، برگر کینگ و یا ساب وی در رتبه های پایین تری قرار گرفتند ، دو رستوران اول اجازه ی بازدید از محل طبخ و آشپزخانه را هم به مسئولین و ناظرین دادند و اعلام شد از موادی کاملا تائید شده و سالم استفاده میکنند ، مک دونالد و برگر کینگ و بسیاری دیگر چنین اجازه ای را ندادند ...
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ostokhan ، shahin61 ، milade ، copol ، afshin4749
با سلام

دوستان کسی ایده ی خاصی داره راجب تمکن مالی داره ؟
خب میدونم 2 راه داره ولی هر دوش یه جورایی مشکله ، حداقل با این وضعیت ارز ...
یکیش اینه که یه پولی معادل فکر میکنم حدود 15000 دلار توی حسابمون باشه و از بانک یک گواهی مبنی بر این امر ببریم به سفارت ،
یکی دیگه ش هم داشتن یک اسپانسر در آمریکاست ،
حالا من در رابطه با هر دوی این موارد دو سوال دارم :
1- از اونجایی که من 15000 دلار معادل حدودا 60 میلیون تومان ندارم ، یعنی یه چنین پولی از زمان بچگیام دست نخورده و تر و تمیز برام کنار نذاشتن تو حساب بانکی خوفم ! خب یکم تو این مورد مشکل دارم ، شنیدم میشه از یه نفر بخوایم این مقدار پولو انتقال بده تو حسابمون بعدش یه نامه تمکن مالی بگیریم و پولو بهش برگردونیم ، حالا سوال من اینه که چنین درخواستی از کسی منطقیه ؟ یعنی این فامیلای تقریبا نزدیک میشه ازشون انتظار داشت چنین کاری کنن ؟

2- در رابطه با اسپانسر : من این مورد برام شدنی تره تا مورد بالا ، اسپانسر لازمه که رابطه ی فامیلی داشته باشه ؟ و اینکه اسپانسر اگر بگه از ما حمایت مالی میکنه و به واسطه اون بریم اونور مسئولیتی داره یا از نظر قانونی هیچ اجباری در کمک به ما نداره ؟ یعنی میگم ممکنه بی پولی ما تو آمریکا برای اون تبعاتی داشته باشه و یه جورایی اعتبارش واسه وام و خلاصه کلا تو آمریکا به مشکلی بربخوره ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، shahin61 ، ostokhan
(2018-02-20 ساعت 22:23)American Darlin نوشته:  با سلام

یکیش اینه که یه پولی معادل فکر میکنم حدود 15000 دلار توی حسابمون باشه و از بانک یک گواهی مبنی بر این امر ببریم به سفارت ،
1- از اونجایی که من 15000 دلار معادل حدودا 60 میلیون تومان ندارم ، یعنی یه چنین پولی از زمان بچگیام دست نخورده و تر و تمیز برام کنار نذاشتن تو حساب بانکی خوفم ! خب یکم تو این مورد مشکل دارم ، شنیدم میشه از یه نفر بخوایم این مقدار پولو انتقال بده تو حسابمون بعدش یه نامه تمکن مالی بگیریم و پولو بهش برگردونیم ، حالا سوال من اینه که چنین درخواستی از کسی منطقیه ؟ یعنی این فامیلای تقریبا نزدیک میشه ازشون انتظار داشت چنین کاری کنن ؟

2- در رابطه با اسپانسر : من این مورد برام شدنی تره تا مورد بالا ، اسپانسر لازمه که رابطه ی فامیلی داشته باشه ؟ و اینکه اسپانسر اگر بگه از ما حمایت مالی میکنه و به واسطه اون بریم اونور مسئولیتی داره یا از نظر قانونی هیچ اجباری در کمک به ما نداره ؟ یعنی میگم ممکنه بی پولی ما تو آمریکا برای اون تبعاتی داشته باشه و یه جورایی اعتبارش واسه وام و خلاصه کلا تو آمریکا به مشکلی بربخوره ؟؟
برای راه اول میشه آدم مبلغ مورد نیاز رو از دوست و آشنا قرض کنه بریزه توحساب و بعد از گرفتن نامه تمکن مالی پولشونو پس بده . اشتباه نکنم یک روز باید پول تو حساب بمونه
در مورد اسپانسر مشکلش اینه که اونی که اسپانسر میشه باید از نظر مالیاتی پاک باشه و فکر کنم به همین دلیله که سخت زیر بارش میرن . حالا این پاک بودن مالیاتی یا نبودنش چطوره یا اینکه دونستنش واسه ما چه ضرری برای اسپانسر داره رو نمیدونم .
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، American Darlin ، ostokhan
(2018-02-18 ساعت 23:45)American Darlin نوشته:  بهترین و تائید شده ترین رستورانهای فست فودی آمریکا

[عکس: 170923164005_fast_food_antibiotics_2017_...ge_169.png]

رستورانهای Chipotle و Panera Bread باز هم رتبه ی اول را بدست آوردند ، برندهای مشهوری چون مک دونالد ، برگر کینگ و یا ساب وی در رتبه های پایین تری قرار گرفتند ، دو رستوران اول اجازه ی بازدید از محل طبخ و آشپزخانه را هم به مسئولین و ناظرین دادند و اعلام شد از موادی کاملا تائید شده و سالم استفاده میکنند ، مک دونالد و برگر کینگ و بسیاری دیگر چنین اجازه ای را ندادند ...

عرض شود به خدمت شما دوست عزیز که خدا میداند همه ی اینها فقط آشغال دست مردم میدهند و اصلا هم خوراکهایشان دلچسب نیست !! اما دو فست فود در ایالت کالیفرنیا و حومه و برخی از ایالتهای مجاور وجود دارد که از نظر طبخ و کیفیت نسبت به دیگر فسدفودها بهترند که البته شما فراموش کرده اید آنها را به لیست خود اضافه فرمایید . یکی (این اند اوت ) و دیگری (هبیتت) است.
اولی که همیشه شلوغ است و جای سوزن انداختن نیست و دومی هم خیلی شیک و مدرن است که به شما دستگاهی را تحویل میدهند که وقتی سفارش شما آماده شد شروع به زدن چراغ و وایبریشن میکند. البته از این نظر عرض کردم مدرن چرا که هیچکدام به خود زحمت نداده اند که یک چنین چیز ساده ای را در رستوران خود راه اندازی کنند. فقط عربده میزنند و شماره شما را صدا میکنند و با این سرو صداها گاها کاری میکنند که شما آرامش نداشته باشید و ترجیح دهید درایو سفارش خود را تحویل بگیرید و در اتومبیل و یا منزل خود نوش جان فرمایید.

در ضمن یک آدم باسواد هم که مسئول این سایت است پیدا نمیشود که به ما یاد بدهد که چطور نامهای انگلیسی را اینجا بیاوریم بدون اینکه ترتیب جمله را بهم بزند!! خسته شدم از بس که هی نامهای انگلیسی را به پینگلیشی نوشتم !! Sad Sad Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، ostokhan ، milade ، dv2017
(2018-02-20 ساعت 23:27)dv2017 نوشته:  
(2018-02-20 ساعت 22:23)American Darlin نوشته:  با سلام

برای راه اول میشه آدم مبلغ مورد نیاز رو از دوست و آشنا قرض کنه بریزه توحساب و بعد از گرفتن نامه تمکن مالی پولشونو پس بده . اشتباه نکنم یک روز باید پول تو حساب بمونه
در مورد اسپانسر مشکلش اینه که اونی که اسپانسر میشه باید از نظر مالیاتی پاک باشه و فکر کنم به همین دلیله که سخت زیر بارش میرن . حالا این پاک بودن مالیاتی یا نبودنش چطوره یا اینکه دونستنش واسه ما چه ضرری برای اسپانسر داره رو نمیدونم .

خب ممشکل اسپانسر علاوه بر اون چیزی که شما گفتی اینه بار مسئولیت مالی رو بر عهده طرف میندازه و دولت آمریکا کمک هایی رو که بعضی اوقات بعضا میکنه رو بعلت داشتن اسپانسر مالی از فرد نمیکنه و میگه قبل اینکه بیای اینجا یه بابایی گفته من از شما حمایت میکنم و گارانتی کرده قضیه. البته کسی محتاج دولت نشه ولی خب واقعیتی هستش که باید امکانش رو داد. رو همین حساب استیتمنت از بانک معقول تر و راحت تر باید باشه. در مورد اسپانسر لازم نیست حتما فامیل باشه. هر احدی که شرایط اسپانسر شدن رو داشته باشه میتونه براتون فرم ها رو پر کنه
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، American Darlin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان