کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
یه خط انگلیسی نمیشه نوشت. کلمه اول میره آخر جمله و کلا ساختار دستوری رو بهم میریزه. باید دوستان فنی مشکل رو حل کنن که ظاهرا هیچ خبری ازشون نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin
(2018-02-21 ساعت 03:52)afshin4749 نوشته:  در ضمن یک آدم باسواد هم که مسئول این سایت است پیدا نمیشود که به ما یاد بدهد که چطور نامهای انگلیسی را اینجا بیاوریم بدون اینکه ترتیب جمله را بهم بزند!! خسته شدم از بس که هی نامهای انگلیسی را به پینگلیشی نوشتم !! Sad  Sad  Sad

به جای پاسخ سریع، پاسخ جدید رو بزنید توی صفحه که به ویرایشگر پیشرفته منتقل بشوید. اون جا RightToLeft رو کلیک کنید و متن رو بنویسید ( دو تا هست، یکی چپ به راست و یکی راست به چپ )
برای مثال من دارم الان Sentence رو مینویسم بدون اینکه به Structure جمله آسیبی وارد بشه و این کار از طریق تغییر Direction از راست به چپ توسط تگ rtl است.

And this is a left to right sentence.

Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، melon ، Samand
(2018-02-21 ساعت 03:52)afshin4749 نوشته:  
(2018-02-18 ساعت 23:45)American Darlin نوشته:  بهترین و تائید شده ترین رستورانهای فست فودی آمریکا

رستورانهای Chipotle و Panera Bread باز هم رتبه ی اول را بدست آوردند ، برندهای مشهوری چون مک دونالد ، برگر کینگ و یا ساب وی در رتبه های پایین تری قرار گرفتند ، دو رستوران اول اجازه ی بازدید از محل طبخ و آشپزخانه را هم به مسئولین و ناظرین دادند و اعلام شد از موادی کاملا تائید شده و سالم استفاده میکنند ، مک دونالد و برگر کینگ و بسیاری دیگر چنین اجازه ای را ندادند ...

عرض شود به خدمت شما دوست عزیز که خدا میداند همه ی اینها فقط آشغال دست مردم میدهند و اصلا هم خوراکهایشان دلچسب نیست !! اما دو فست فود در ایالت کالیفرنیا و حومه و برخی از ایالتهای مجاور وجود دارد که از نظر طبخ و کیفیت نسبت به دیگر فسدفودها بهترند که البته شما فراموش کرده اید آنها را به لیست خود اضافه فرمایید . یکی (این اند اوت ) و دیگری (هبیتت) است.
اولی که همیشه شلوغ است و جای سوزن انداختن نیست و دومی هم خیلی شیک و مدرن است که به شما دستگاهی را تحویل میدهند که وقتی سفارش شما آماده شد شروع به زدن چراغ و وایبریشن میکند. البته از این نظر عرض کردم مدرن چرا که هیچکدام به خود زحمت نداده اند که یک چنین چیز ساده ای را در رستوران خود راه اندازی کنند. فقط عربده میزنند و شماره شما را صدا میکنند و با این سرو صداها گاها کاری میکنند که شما آرامش نداشته باشید و ترجیح دهید درایو سفارش خود را تحویل بگیرید و در اتومبیل و یا منزل خود نوش جان فرمایید.

در ضمن یک آدم باسواد هم که مسئول این سایت است پیدا نمیشود که به ما یاد بدهد که چطور نامهای انگلیسی را اینجا بیاوریم بدون اینکه ترتیب جمله را بهم بزند!! خسته شدم از بس که هی نامهای انگلیسی را به پینگلیشی نوشتم !! Sad  Sad  Sad

کره شمالی هم بری میبینی توی میدون اصلیش نوشته کبابی ایران
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin4749 ، ostokhan
(2018-02-21 ساعت 20:28)milade نوشته:  
(2018-02-21 ساعت 03:52)afshin4749 نوشته:  در ضمن یک آدم باسواد هم که مسئول این سایت است پیدا نمیشود که به ما یاد بدهد که چطور نامهای انگلیسی را اینجا بیاوریم بدون اینکه ترتیب جمله را بهم بزند!! خسته شدم از بس که هی نامهای انگلیسی را به پینگلیشی نوشتم !! Sad  Sad  Sad

به جای پاسخ سریع، پاسخ جدید رو بزنید توی صفحه که به ویرایشگر پیشرفته منتقل بشوید. اون جا RightToLeft رو کلیک کنید و متن رو بنویسید ( دو تا هست، یکی چپ به راست و یکی راست به چپ )
برای مثال من دارم الان Sentence رو مینویسم بدون اینکه به Structure جمله آسیبی وارد بشه و این کار از طریق تغییر Direction از راست به چپ توسط تگ rtl است.

Big Grin

ای بابا !!! شما هم که زحمت کشیده اید و راهنمایی فرمودید ، همان اشکال را دارید که !!!! این امکاناتی را که شما به آنها اشاره کردید ، بنده هم بعد از هشت سال کار کردن با پیجهای مهاجرسرا میدانم ، اما نکته همان است که خود شما هم همین حالا دچار آن شده اید !! مشکل آنجایی است که وقتی بین متن فارسی یک کلمه ی انگلیسی میآوریم ، بطور کل همه چیز را ویران و برعکس میکند که دیگر قابل خواندن نیست و نیاز به کارشناس خط شناسی دارد !! دقیقا همانهایی که فهمیدند ملت در سه هزار سال پیش چه مقالاتی را با شکل میخ به خورد آیندگان داده اند !! بعدا هم اسمش شد خط میخی !!
اما بهرصورت از لطف شما کمال تشکر را دارم
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، milade
(2018-02-22 ساعت 15:43)javadth نوشته:  
(2018-02-21 ساعت 03:52)afshin4749 نوشته:  
(2018-02-18 ساعت 23:45)American Darlin نوشته:  بهترین و تائید شده ترین رستورانهای فست فودی آمریکا

رستورانهای Chipotle و Panera Bread باز هم رتبه ی اول را بدست آوردند ، برندهای مشهوری چون مک دونالد ، برگر کینگ و یا ساب وی در رتبه های پایین تری قرار گرفتند ، دو رستوران اول اجازه ی بازدید از محل طبخ و آشپزخانه را هم به مسئولین و ناظرین دادند و اعلام شد از موادی کاملا تائید شده و سالم استفاده میکنند ، مک دونالد و برگر کینگ و بسیاری دیگر چنین اجازه ای را ندادند ...

عرض شود به خدمت شما دوست عزیز که خدا میداند همه ی اینها فقط آشغال دست مردم میدهند و اصلا هم خوراکهایشان دلچسب نیست !! اما دو فست فود در ایالت کالیفرنیا و حومه و برخی از ایالتهای مجاور وجود دارد که از نظر طبخ و کیفیت نسبت به دیگر فسدفودها بهترند که البته شما فراموش کرده اید آنها را به لیست خود اضافه فرمایید . یکی (این اند اوت ) و دیگری (هبیتت) است.
اولی که همیشه شلوغ است و جای سوزن انداختن نیست و دومی هم خیلی شیک و مدرن است که به شما دستگاهی را تحویل میدهند که وقتی سفارش شما آماده شد شروع به زدن چراغ و وایبریشن میکند. البته از این نظر عرض کردم مدرن چرا که هیچکدام به خود زحمت نداده اند که یک چنین چیز ساده ای را در رستوران خود راه اندازی کنند. فقط عربده میزنند و شماره شما را صدا میکنند و با این سرو صداها گاها کاری میکنند که شما آرامش نداشته باشید و ترجیح دهید درایو سفارش خود را تحویل بگیرید و در اتومبیل و یا منزل خود نوش جان فرمایید.

در ضمن یک آدم باسواد هم که مسئول این سایت است پیدا نمیشود که به ما یاد بدهد که چطور نامهای انگلیسی را اینجا بیاوریم بدون اینکه ترتیب جمله را بهم بزند!! خسته شدم از بس که هی نامهای انگلیسی را به پینگلیشی نوشتم !! Sad  Sad  Sad

کره شمالی هم بری میبینی توی میدون اصلیش نوشته کبابی ایران

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin یک کبابی ایرانی و یک فروشگاه دریانی !! باور کنید Wink Wink Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
🔵آمریکا درخواست پناهندگی حدود صد اقلیت مذهبی از ایران را رد کرد

🔻رسانه های آمریکایی گزارش می‌دهند که دولت آمریکا درخواست پناهندگی حدود ۱۰۰ ایرانی که جزو اقلیت های مذهبی هستند را رد کرده است.

🔻دو نماینده کنگره از وزارت امنیت ملی آمریکا خواسته‌اند توضیح دهد.

🔻نشریه "سیاست خارجی" نوشته‌است که گروهی از پناهندگان که عمدتا مسیحی هستند با خطر اخراج از اتریش به ایران مواجهند.
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، milade
(2018-02-21 ساعت 18:34)ostokhan نوشته:  خب ممشکل اسپانسر علاوه بر اون چیزی که شما گفتی اینه بار مسئولیت مالی رو بر عهده طرف میندازه و دولت آمریکا کمک هایی رو که بعضی اوقات بعضا میکنه رو بعلت داشتن اسپانسر مالی از فرد نمیکنه و میگه قبل اینکه بیای اینجا یه بابایی گفته من از شما حمایت میکنم و گارانتی کرده قضیه. البته کسی محتاج دولت نشه ولی خب واقعیتی هستش که باید امکانش رو داد. رو همین حساب استیتمنت از بانک معقول تر و راحت تر باید باشه. در مورد اسپانسر لازم نیست حتما فامیل باشه. هر احدی که شرایط اسپانسر شدن رو داشته باشه میتونه براتون فرم ها رو پر کنه

حالا اینکه از کدوم بانک باشه اهمیتی داره ؟ کدوم بانک معتبر تره واسه سفارت ؟
حالا میگم این روش کاربردی هست الان ؟ یعنی سفارت آمریکا متوجه نمیشه که این تمکن مالی یه جوری ترفندی بوده یا میدونه خودشو میزنه به اون راه ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
(2018-02-23 ساعت 18:34)American Darlin نوشته:  
(2018-02-21 ساعت 18:34)ostokhan نوشته:  خب ممشکل اسپانسر علاوه بر اون چیزی که شما گفتی اینه بار مسئولیت مالی رو بر عهده طرف میندازه و دولت آمریکا کمک هایی رو که بعضی اوقات بعضا میکنه رو بعلت داشتن اسپانسر مالی از فرد نمیکنه و میگه قبل اینکه بیای اینجا یه بابایی گفته من از شما حمایت میکنم و گارانتی کرده قضیه. البته کسی محتاج دولت نشه ولی خب واقعیتی هستش که باید امکانش رو داد. رو همین حساب استیتمنت از بانک معقول تر و راحت تر باید باشه. در مورد اسپانسر لازم نیست حتما فامیل باشه. هر احدی که شرایط اسپانسر شدن رو داشته باشه میتونه براتون فرم ها رو پر کنه

حالا اینکه از کدوم بانک باشه اهمیتی داره ؟ کدوم بانک معتبر تره واسه سفارت ؟
حالا میگم این روش کاربردی هست الان ؟ یعنی سفارت آمریکا متوجه نمیشه که این تمکن مالی یه جوری ترفندی بوده یا میدونه خودشو میزنه به اون راه ؟؟

برای سفارت فرقی نداره کدوم بانک باشه.
هر بانکی که گواهی رو زودتر صادر کنه با انگلیسی و مهر برجسته مناسبتره. معمولا بانک خصوصی در عرض 24 ساعت میدن ولی بانکهای دولتی خیلی روال مشخص ندارن و ممکنه تا چند روز پول تو حساب بمونه و بعد صادر کنن.
سفارت خودش خیلی وارده و میدونه اوضاع از چه قراره ولی زیادسخت نمیگیرن سر قضیه. بنابراین کاربردیه
در شرایط فعلی این مسایل کمرنگه تا حذف ترامپ بن
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin
(2018-02-22 ساعت 21:36)afshin4749 نوشته:  
(2018-02-21 ساعت 20:28)milade نوشته:  

Big Grin

ای بابا !!! شما هم که زحمت کشیده اید و راهنمایی فرمودید ، همان اشکال را دارید که !!!! این امکاناتی را که شما به آنها اشاره کردید ، بنده هم بعد از هشت سال کار کردن با پیجهای مهاجرسرا میدانم ، اما نکته همان است که خود شما هم همین حالا دچار آن شده اید !! مشکل آنجایی است که وقتی بین متن فارسی یک کلمه ی انگلیسی میآوریم ، بطور کل همه چیز را ویران و برعکس میکند که دیگر قابل خواندن نیست و نیاز به کارشناس خط شناسی دارد !! دقیقا همانهایی که فهمیدند ملت در سه هزار سال پیش چه مقالاتی را با شکل میخ به خورد آیندگان داده اند !! بعدا هم اسمش شد خط میخی !!

الان توی سیستم و موبایل من همه چیز به نظر درست میاد. نمیدونم شاید مشکل از سیستم و یا چیز دیگری در سیستم شماست و یا هر چیز دیگه!
میتونید یه عکس بگیرید از صفحتون و اتچ کنید؟ البته برای اتچ باید توی سایت های اپلود تصویر ارسال کنید و ادرس رو در اینجا استفاده، چون این سایت امکان اتچ مستقیم نمیده.

تشکر کنندگان:
(2018-02-23 ساعت 20:41)milade نوشته:  
(2018-02-22 ساعت 21:36)afshin4749 نوشته:  
(2018-02-21 ساعت 20:28)milade نوشته:  به جای پاسخ سریع، پاسخ جدید رو بزنید توی صفحه که به ویرایشگر پیشرفته منتقل بشوید. اون جا RightToLeft رو کلیک کنید و متن رو بنویسید ( دو تا هست، یکی چپ به راست و یکی راست به چپ )

Big Grin

الان توی سیستم و موبایل من همه چیز به نظر درست میاد. نمیدونم شاید مشکل از سیستم و یا چیز دیگری در سیستم شماست و یا هر چیز دیگه!
میتونید یه عکس بگیرید از صفحتون و اتچ کنید؟ البته برای اتچ باید توی سایت های اپلود تصویر ارسال کنید و ادرس رو در اینجا استفاده، چون این سایت امکان اتچ مستقیم نمیده.

دوست خوبم ،
ممنون از راهنمایی و کمکهای بی دریغ شما ، بنده تمام چم و خم مهاجرسرا را میدانم و اگر در فروم سالهای 2011 و 2012 تشریف ببرید متوجه خواهید شد که کلی عکس و فرم آپلود کرده ام!! یعنی میخواستم بدانید که من با بیش از 8 سال سابقه کاربردهای ابزار را در مهاجرسرا بخوبی میدانم. اما این چیزی از ارزش محبت و لطف شما کم نمیکند. سیستم هم اشکالی ندارد و تصور میکنم که این وبسایت نسبت به گذشته تغییر کرده و برخی از تنظیمات خود را از دست داده!! چرا که در گذشته اینگونه عمل نمیکرد. اما بهر صورت من از کمک شما نهایت قدردانی را دارم و از شما ممنونم.
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: milade
یه مستند در مورد مهاجرت
که البته یه بخشیش در مورد ایرانیام هستش

http://www.film2movie.co/51008/%d8%af%d8...flow-2017/
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، milade
(2018-02-23 ساعت 20:53)afshin4749 نوشته:  
(2018-02-23 ساعت 20:41)milade نوشته:  
(2018-02-22 ساعت 21:36)afshin4749 نوشته:  ای بابا !!! شما هم که زحمت کشیده اید و راهنمایی فرمودید ، همان اشکال را دارید که !!!! این امکاناتی را که شما به آنها اشاره کردید ، بنده هم بعد از هشت سال کار کردن با پیجهای مهاجرسرا میدانم ، اما نکته همان است که خود شما هم همین حالا دچار آن شده اید !! مشکل آنجایی است که وقتی بین متن فارسی یک کلمه ی انگلیسی میآوریم ، بطور کل همه چیز را ویران و برعکس میکند که دیگر قابل خواندن نیست و نیاز به کارشناس خط شناسی دارد !! دقیقا همانهایی که فهمیدند ملت در سه هزار سال پیش چه مقالاتی را با شکل میخ به خورد آیندگان داده اند !! بعدا هم اسمش شد خط میخی !!

دوست خوبم ،
ممنون از راهنمایی و کمکهای بی دریغ شما ، بنده تمام چم و خم مهاجرسرا را میدانم و اگر در فروم سالهای 2011 و 2012 تشریف ببرید متوجه خواهید شد که کلی عکس و فرم آپلود کرده ام!! یعنی میخواستم بدانید که من با بیش از 8 سال سابقه کاربردهای ابزار را در مهاجرسرا بخوبی میدانم. اما این چیزی از ارزش محبت و لطف شما کم نمیکند. سیستم هم اشکالی ندارد و تصور میکنم که این وبسایت نسبت به گذشته تغییر کرده و برخی از تنظیمات خود را از دست داده!! چرا که در گذشته اینگونه عمل نمیکرد. اما بهر صورت من از کمک شما نهایت قدردانی را دارم و از شما ممنونم.
موفق باشید

این مشکل سراسریه. روی سیستم منم مشکل داره همونطور که تو چند پست قبلی اشاره کردم. از وقتی پوسته وبسایت تغییر کرد این مشکل پیش اومد.
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin4749 ، milade ، American Darlin
(2018-02-24 ساعت 00:17)ostokhan نوشته:  
(2018-02-23 ساعت 20:53)afshin4749 نوشته:  
(2018-02-23 ساعت 20:41)milade نوشته:  الان توی سیستم و موبایل من همه چیز به نظر درست میاد. نمیدونم شاید مشکل از سیستم و یا چیز دیگری در سیستم شماست و یا هر چیز دیگه!

دوست خوبم ،
موفق باشید

این مشکل سراسریه. روی سیستم منم مشکل داره همونطور که تو چند پست قبلی اشاره کردم.  از وقتی پوسته وبسایت تغییر کرد این مشکل پیش اومد.

بله درست است ، دقیقا حق با شماست چون من قبلا چنین مشکلاتی را با این وبسایت نداشتم !! نمیدانم این علی سپهر چه بلایی بر سر این وبسایت آورده که مثل هیلاری کلینتون که انتخابات را به ترامپ باخت، هی دارد گیج میزند و هی اعصاب ما را سواره و پیاده میکند!!! یکی نیست بگوید که این بساط مهاجرسرا برای بخش آمریکایش خودبخود دارد رو به زوال میرود !! لااقل یک کاری نکن که خاطرات تلخی از میکس فارسی و انگلیسی برایمان تا ابد به جا بماند !! انقدر نرو هی برای تویتر ترامپ حواله بنویس با آن انگلیسی هچل هفتت !! یکم هم به داد این وبسایتی برس که مدیریتش را دور از جانتان به دوش میکشی !!  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
حالا اگر هوش و حواست جمع است و میخواهی مرا از پس گردنم  بگیری و بعد از هفت هشت سال از اینجا بیندازی بیرون ، خب بینداز !! لااقل به داد بقیه ای برس که تازه واردند وگرنه همه ی ما رفتنی هستیم و تو هم نمیمانی داداش !!! ترامپ هم از دست این تویتهای تو به تنگ آمده و ورود بقیه ی ایرانیان را به آمریکا ممنوع کرده !! خب نکن برادر من !! لااقل بده یکی برایت فارسی را برگردان کند که یارو دور از جانت بفهمد که با کی طرف است ؟؟!! همه را دیوانه کردی !! به این وبسایت ویران شده ی مهاجرسرایی برس که یک روزی نشود مانند شهر سوخته !! یادش بخیر ایامی را که هر وقت به اینجا سرک میکشیدی لااقل سه ساعت طول میکشید که از مهلکه اش خلاص شوی !!! خودت هم دیگر به اینجا سر نمیزنی فقط من و یامی عزیز و این استخوان بنده خدا شده ایم مثل خانواده ی دکتر ارنست در جزیره ای متروکه !! این وبسایت را درست کن و برگردان به روزهای با شکوهش !!  Cool  Cool  Cool  Cool ول کن این به اصطلاح مشاوره های مهاجرتی خارج از مهاجرسرایت را !! کاری نکن که یک روز وقت شریفم را تلف کنم بیایم لس آنجلس و همان جا بدهم ترامپ درسته پوستت را بکند یا بدهم ت دست اف بی آی و بگویم این بابا دارد نمک آمریکا را میخورد و نمکدان میشکند!! و هی پیغام پسغام ناجور برای رئیستان تویت میکند !!  Cool  Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، milade ، ostokhan
سلام ، نمیدونم ایراد از کجاست یا چه تنظیماتی روی سیستم نیازه ولی اون چیزی که من دارم میبینم ( با دوتا پی سی امتحان کردم اما با موبایل و تبلت امتحان نکردم ) درسته و ایرادی نداره .

[عکس: 096w_111.png]
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: milade ، American Darlin ، ostokhan ، moonwalk ، copol
سکوت سنگینی حکمفرماست نازنین

بعد از قریب به یکسال، تنها 78 روز به اعلام نتایج احتمالا آخرین دوره لاتاری باقی مونده. Smile

با توکل بر خدا و همچنین کمی خوش شانسی قبول بشید و بحث تراول بن هم تا جولای ملغی شه و ویزا تو پاس راهی بیگ اپل بشید. Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، dv2017 ، nargol1990

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان