کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-04-15 ساعت 10:36)redbull نوشته:  
(2018-04-15 ساعت 09:56)American Darlin نوشته:  درود بر افشین جان گل

من حقیقتش بارها گفتم که کشور مورد علاقه ـم بعد از آمریکا هلند هست و اگر لاتری نشد با تمام عشقم به آمریکا ولی دیگه چاره ای نیست و هر طور شده میرم هلند در حالی که همیشه آمریکا رو هم گوشه ذهنم دارم  Rolleyes  از نظر شما تنوع کاری و هزینه ماهانه برای یک نفر توی هلند چقدره ؟ و یه نکته که گفتین یکم برام عجیب بود اینکه گفتین تنوع کاری تو کشورهای اروپایی بالاتر از آمریکاست ، مگه میشه ؟
در رابطه با گرون بودن زندگی توی لندن گفتین 3500 پوند در ماه برای دو نفر خیلی زیاده ، توی لس آنجلس چند دلار در ماه کافیه برای یک نفر یا دو نفر ؟
بعدش شما اطلاع داری که مردم کشورهای اروپایی تا چه حد زبان انگلیسی بلد هستن ؟ (هلند ، آلمان ، دانمارک) با توجه به اینکه هر کدوم زبان خودشونو دارن میگم ...

از سبک و سیاغ پرسیدن سوالتون معلوم پاتون تا حالا از جمهوری اسلامی بیرون نگذاشتید... البته اگر دوباره از ادبیات نوشتاری ایراد نگیرید!
من وقتی 12 سالم بود میدونستم کشورهای اروپایی از 10 سالگی پارالل با زبان مادری انگلیسی رو کار میکنند و فول هستند... خصوصا کشورهای دوربر بریتانیا..
3000 پوند برای زندگی یک نفر هم بس کم هست در بریتانیا کبیر!
ولی افشین خان اینکه گفتی تنوع کاری در اروپا بیشتر است را نتوانستم هضم کنم!

قدری فعالیتت را بیشتر کن ، هضم هم میشود!! Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: redbull ، farid-nhp
(2018-04-15 ساعت 23:40)keivin نوشته:  
(2018-04-14 ساعت 12:06)iSalar نوشته:  درود بر همگی دوستان، چه جدید و چه قدیمی
مگه هنوز امیدی به لاتاری هست!؟

همیشه امید وجود داره  Cool
فقط امسال شمارش معکوس وجود نداره
که از همین تریبون استفاده میکنم و از مدیران محترم این گفتگو تقاضای نصب شمارش معکوس برای بالا بردن آدرنالین اعضای گروه را دارم.

من نه همیشه خوب تو             من نه بدم نه بدترین
نه از تو کم نه بیش از این         نه اولین نه آخرین
من همگی سایه تو                 تا شده بر روی زمین

هزار بار هم من از این تریبون اعلام کردم که سید علی سپهر کل مدیران را تار و مار کرد!! دنبال کدام مدیر میگردی عزیز من ؟؟ Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: redbull ، American Darlin ، farid-nhp
(2018-04-15 ساعت 09:56)American Darlin نوشته:  [quote='afshin4749' pid='768611' dateline='1523752524']
درود بر افشین جان گل

من حقیقتش بارها گفتم که کشور مورد علاقه ـم بعد از آمریکا هلند هست و اگر لاتری نشد با تمام عشقم به آمریکا ولی دیگه چاره ای نیست و هر طور شده میرم هلند در حالی که همیشه آمریکا رو هم گوشه ذهنم دارم  Rolleyes  از نظر شما تنوع کاری و هزینه ماهانه برای یک نفر توی هلند چقدره ؟ و یه نکته که گفتین یکم برام عجیب بود اینکه گفتین تنوع کاری تو کشورهای اروپایی بالاتر از آمریکاست ، مگه میشه ؟
در رابطه با گرون بودن زندگی توی لندن گفتین 3500 پوند در ماه برای دو نفر خیلی زیاده ، توی لس آنجلس چند دلار در ماه کافیه برای یک نفر یا دو نفر ؟
بعدش شما اطلاع داری که مردم کشورهای اروپایی تا چه حد زبان انگلیسی بلد هستن ؟ (هلند ، آلمان ، دانمارک) با توجه به اینکه هر کدوم زبان خودشونو دارن میگم ...
ممنون از اظهار لطف و محبت شما دوست گرامی و عزیز،
از مخارج هلند اطلاعی ندارم. سالها پیش که قصد مهاجرت به آنجا را داشتم ، قدری اطلاعاتم بیشتر بود ، اما حالا پس از گذشت این همه سال و تغییرات اقتصادی در آن کشور، خیلی اطمینان ندارم که مخارج و هزینه های انجا را درست عرض کنم به حضور شما. اما این را میدانم که اکثر مردم هلند انگلیسی را بخوبی صحبت میکنند و گاهای اوقات هم تصور میشود که این لهجه از آمریکا گرفته شده تا انگلیس!! در مورد آلمان و دانمارک و دیگر کشورها خیلی اطلاعاتم به روز نیست! از این بابت هم عذرخواهی میکنم. اما در مورد فرانسه اطمینان دارم که درخصوص زبانشان بسیار ناسیونالیست هستند و حاضر نیستند که به زبانی بغیر از فرانسه با کسی صحبت کنند. چرا که معتقدند پیش از انگلیسی این زبان فرانسه بوده که در دنیا بعنوان زبان اول بین الملل شناخته شده بوده که الحق هم درست است!!. در مورد لندن و مخارج آن هم خیلی بیراه نگفتم و این قضیه تقریبا مربوط به ده سال پیش است که من قصد مهاجرت به آنجا را داشتم و میدانم که هیچ تغییری هم در این مخارج نشده و شاید هم گرانتر هم شده باشد. و خب البته درآمدها هم به احتمال زیاد کافی خواهد بود. و اگر نباشد ، خب طبعا اشخاص یا باید در مناطقی ارزانتر زندگی کنند و یا کوچ کنند و یا درآمدشان را بهبود ببخشند.
زندگی در لس آنجلس بستگی به منطقه ای دارد که شما میخواهید درآن سکونت کنید. اما خب زندگی در محله های ارزان طبعا مشکلات و خطرات خاص خودش را نیز بهمراه دارد. اما در جایی مثل بورلی هیلز و یا شرمن اوک یا وود لندهیلز ، خب خیلی گران است و اجاره ی مسکن برای یک آپارتمان یکخوابه از 1800 دلار و یا شاید بیشتر هم شروع بشود!! در اورنج کانتی هم همینطور است یک یکخوابه از همین مقدار شروع میشود به بالا !! آن هم بستگی به امکانات آن واحد مسکونی دارد.
پاسخ
تشکر کنندگان: milade ، American Darlin ، copol ، farid-nhp

ترامپ اومد
تراول بن اومد
اخطار از سمت مهاجرسرا اومد (البته قدیم)
لقب پیر ریجکتی هارو بهمون دادن...

اماااااااااااا

هیچ کسی نتوست این Hope قشنگه رو از ما رو بگیره!

این Hope قشنگه یادتون نره هااااااااا
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

پاسخ
تشکر کنندگان: KingMori ، American Darlin ، dv2017 ، nargol1990 ، copol ، farid-nhp ، alirezanz
Exclamation 
(2018-04-15 ساعت 22:38)redbull نوشته:  
(2018-04-15 ساعت 20:15)ostokhan نوشته:  نسل گند و مزخرفی بودیم !
مثل اینکه شما هم زدی ب سیم اخر!  Big Grin
رنگ و بوی منفی ب شدت در این پست اخرت احساس میشد.
اصلا بزار بگم اگر فردا برنده شدی بعد از اینکه اونجا رسیدی میخای چکار کنی؟.
از هدفات برامون قلم بزن... کسی هم ک نمیشناستت.... بریز ببینم میخای بری ایلات چکار کنی و ته ته رویات چیه؟
(یک جوری توضیح بده چون خیلی خیلی سخت قانع میشم)
حداقل بهتر این پستای ناام...  Big Grin  Big Grin

سلام ردبول جان
با عرض پوزش نیازی به توضیح نمیبینم. چنانچه روزی موفق شدم احتمالا بیان کنم.
خلاص
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، redbull ، afshin4749 ، nargol1990 ، copol ، farid-nhp

الکی مثلا امیدی هست Cool Cool Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، redbull ، alireza_guitar ، nargol1990 ، copol ، farid-nhp
(2018-04-16 ساعت 13:22)ostokhan نوشته:  
مثل اینکه شما هم زدی ب سیم اخر!  Big Grin
از هدفات برامون قلم بزن... کسی هم ک نمیشناستت.... بریز ببینم میخای بری ایلات چکار کنی و ته ته رویات چیه؟

سلام ردبول جان
خلاص

آن خلاصی را که شما به ردبول گفتید، الهی که نصیب گرگ بیابان هم نشود !!! خیلی خطرناک بود !! خدا میداند که من یک لحظه خودم را جای ایشان قرار دادم ، با خودم پیمان بستم که هرگز چنین سوال و یا درخواستی را از کسی نکنم  !! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin حالا در مورد ایشان نظری ندارم!! جز آنکه بگویم یا خود خدا
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، American Darlin ، redbull ، khatarnak ، farid-nhp
(2018-04-16 ساعت 21:02)afshin4749 نوشته:  
(2018-04-15 ساعت 22:38)redbull نوشته:  مثل اینکه شما هم زدی ب سیم اخر!  Big Grin

سلام ردبول جان
خلاص

آن خلاصی را که شما به ردبول گفتید، الهی که نصیب گرگ بیابان هم نشود !!! خیلی خطرناک بود !! خدا میداند که من یک لحظه خودم را جای ایشان قرار دادم ، با خودم پیمان بستم که هرگز چنین سوال و یا درخواستی را از کسی نکنم  !!  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin حالا در مورد ایشان نظری ندارم!! جز آنکه بگویم یا خود خدا
الان که بازنگری میکنم میببینم تن خودمم داره میلرزه. خیلی خوبه گهگداری تن خودم رو بلرزونم (نه از نوع بندری)
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، redbull ، nargol1990 ، farid-nhp
کمتر از 30 روز تا اعلام نتایج Rolleyes Shy Smile Sad Big Grin Big Grin Big Grin Tongue

دیگه خودتون میدونید از کدوم شکلک باید استفاده کنید Smile Sad

منکه خوش بینم Smile Smile Smile Shy

یکی از فامیل هامون پارسال فرار کرده بود اتریش ... امسال برگشت ! درخواستش رد شده !! اون که مستحق تر از من بود توی همون اتریشم راهش ندادن !! وای بحال من که میخوام پاشم سالم و سر حال برم هلند درخواست بدم Sad تو همون فرودگاه پلیسه در حالی که داره به سمت دیگه نگاه میکنه و داره عینک دودی ـشو رو چشماش تنظیم میکنه و یه خنده ی ملموس رو لبشه : " گت د فــاک اوت ، پلیز " Big Grin Big Grin

تازه شنیدم دو نفر از دوستان هم که رفته بودن اینالیا طرف بهشون گفته بود خب 2-3 روزی بشینید همینجا حالا سر فرصت بهتون رسیدگی میشه !! دو نفر هم با خانم ـشون قراره برن انگلیس ... کلا همه دارن متفرق میشن !

ولی من جدا علاقه دارم به هلند ... بهرحال آمریکای بزرگ یا هلند ... بشه برم چی بشه Tongue Tongue Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، nargol1990 ، farid-nhp
(2018-04-16 ساعت 21:02)afshin4749 نوشته:  

آن خلاصی را که شما به ردبول گفتید، الهی که نصیب گرگ بیابان هم نشود !!! خیلی خطرناک بود !! خدا میداند که من یک لحظه خودم را جای ایشان قرار دادم ، با خودم پیمان بستم که هرگز چنین سوال و یا درخواستی را از کسی نکنم  !!  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin حالا در مورد ایشان نظری ندارم!! جز آنکه بگویم یا خود خدا

چنان تو پوزی خوردم با اون حرفش ک انگار اون سوخته تریاک ک مال چای دیشب بود رو دارم میخورم! دوسه تا بولوف میزد یاد اب طالبی تگری میفتادم ولی خوب نمیدونم چرا همه چایی تعارف میکنند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farid-nhp
(2018-04-15 ساعت 03:51)afshin4749 نوشته:  
(2018-04-14 ساعت 23:09)redbull نوشته:  

. سر از خاک آریایی درمیآورند و همه چیز ویران و ویرانه تر میشود!!
آرزوی کن آرام آرام مردم به حدی از دانش و بینش برسند تا خود حاکمان متوجه شوند که دیگر دوران این نوع حاکمیت ها گذشته Sad  Sad

آریایی کجا بوده؟؟؟ همه دیگه الان شدن عرزشی!
از شما چ پنهان دوروزه بواسطه حرکت ترامپ الان دوروزه هر نیم ساعت داره ی هلی کوپتر و جنگنده بالا سرم رد میشه!! تیاره های 50 سال پیش دارن مانور میدن یکهو جان بولتون حرکتی زده مشت محکم ب دهانش بزنن.
فردا پس فردا یارو ک پول دزدیده شیر خشک برا بچش بخره داره اعدام میشه!
خاوری و زنجانی ها کجایند؟
من برم همون تریاکمو بکشم تا بر میگردم افشین اب هندونه خنگ برام بگیر
پاسخ
تشکر کنندگان: farid-nhp

سلام ردبول جان
خلاص

حالا ک نمینویسی من از فانتزیام برات مینویسم...

میخام یک روز شاه ایران بشم! "" به هدفم احترام بزار.... افشین هم براش یک اب طالبی فروشی باز میکنم دیگه نتونه ب سرزمین اریایی من بگه چای سوخته تریاک Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farid-nhp
(2018-04-16 ساعت 22:28)redbull نوشته:  
(2018-04-16 ساعت 13:22)ostokhan نوشته:  سلام ردبول جان
خلاص

حالا ک نمینویسی من از فانتزیام برات مینویسم...

میخام یک روز شاه ایران بشم! ""    به هدفم احترام بزار.... افشین هم براش یک اب طالبی فروشی باز میکنم دیگه نتونه ب سرزمین اریایی من بگه چای سوخته تریاک  Big Grin

بنویس تصدقت بشم.
من سالیانی دراز میشد که فانتزی هام رو مینوشتم. دیگه نمیخوام فانتزی بنویسم. آخه میدونی چرا؟؟ چون بی معرفتن. به عرش میبرنت و تو عالم هپروت همچون هندوان ای بر زمین میکوبنت
پاسخ
تشکر کنندگان: redbull ، farid-nhp
(2018-04-16 ساعت 17:17)usamohajer نوشته:  

الکی مثلا امیدی هست Cool  Cool  Cool

اگر کسی میدونه فرمان ترامپ کی میاد اطلاع بده تا الکی هی این صفحه شمارش باز نکنیم اگر امیدی ب ویزا گرفتن نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak ، farid-nhp
سلام. ببخشید سوالی داشتم که هنوز قبل از اعلام نتایج ذهنم رو مشغول کرده. با توجه به اطاعاتی که اینجا به دست آوردم امکان مصاحبه با زبان فارسی توی آنکارا، ایروان و ابوظبی وجود داره. با توجه به اینکه من از لحاظ مسافت به کردستان عراق نزدیک هستم و خودم هم کورد هستم. چه جوری متوجه بشم که آیا کنسولگری آمریکا در کردستان عراق امکان مصاحبه با زبان کوردی رو داره یا نه؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان