کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-05-07 ساعت 13:37)mehrnaaz نوشته:  
(2018-05-07 ساعت 02:27)javadth نوشته:  
(2018-05-07 ساعت 00:58)mehrnaaz نوشته:  بله حق با شماست
ولی لاتاری آسونترین راهش بود
راههای دیگ واقعا سخته
مثلا خودم
ادبیات فارسی خوندم
سابقه کارم ندارم
همیشه تو بخش فروش کار کردم
ته ته پولمم بشه100
خب از چ طریقی میتونم برم جز لاتاری

لاتاری آسونترین راه نیستش چون شانس برنده شدن فکر میکنم 0.5 درصد یا 0.05 درصد هستش
در حالی که شما اگر لیسانس و چند سال سابقه کار و نمرات خوب زبان داشته باشید طی 6 ماه میتونین وارد کانادا بشین

کار رو خود ما سخت کردیم که درس نخوندیم یا سابقه کار جمع نکردیم و یا فقط چشممون رو دوختیم روی آمریکا

من لیسانس ادبیات دارم
برای ایلتسم دارم میخونم
سابقه کار ندارم
واقعا دوس دارم برم
ولی راهی نیست انگار

بخون برای یک فوق خوب بعد اقدام کن برای دکترا یا یک فوق دیگه.
یک روز اینجا رو پر میکنم مهم نیست کی اما پر میکنم

شماره کیس:
تاریخ دریافت نامه قبولی:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول :
تاریخ کارنت شدن کیس :
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
کنسولگری:
ورود به آمریکا :
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، farid-nhp
(2018-05-07 ساعت 12:26)ostokhan نوشته:  دیشب دیدم توو اون گروه تلگرامی مهاجرسرا از بلیط 2800 دلاری استانبول به آمریکا صحبت میکردند. یه حساب سرانگشتی به عبارتی میکنه 22 میلیون تومان جمع هزینه های تهران - استانبول- آمریکا

حالا بنظرتون با این هزینه های سرسام آور که فقط 20 تومن هزینه رفتنش ممیشه اصلا بفکر آمریکا بود در صورت قبولی در لاتاری؟ مسلما برای من خیر.

واقعا دوستان به این قضیه ها فکر کنن.فقط رفتن مساله نیست موندن کار پیدا کردن و عاقبت بخیر شدن مساله هستش .
یک روز اینجا رو پر میکنم مهم نیست کی اما پر میکنم

شماره کیس:
تاریخ دریافت نامه قبولی:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول :
تاریخ کارنت شدن کیس :
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
کنسولگری:
ورود به آمریکا :
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، bijan9 ، ostokhan ، farid-nhp
(2018-05-07 ساعت 13:41)lord_alone_dark نوشته:  
(2018-05-07 ساعت 12:26)ostokhan نوشته:  دیشب دیدم توو اون گروه تلگرامی مهاجرسرا از بلیط 2800 دلاری استانبول به آمریکا صحبت میکردند. یه حساب سرانگشتی به عبارتی میکنه 22 میلیون تومان جمع هزینه های تهران - استانبول- آمریکا

حالا بنظرتون با این هزینه های سرسام آور که فقط 20 تومن هزینه رفتنش ممیشه اصلا بفکر آمریکا بود در صورت قبولی در لاتاری؟ مسلما برای من خیر.

واقعا دوستان به این قضیه ها فکر کنن.فقط رفتن مساله نیست موندن کار پیدا کردن و عاقبت بخیر شدن مساله هستش .
بلیطو رفتنو موندنو کار پیدا کردن خیلی مساله نیست برای من، از همه مهمتر اینکه که ویزا بگیرم Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، dv2017 ، farid-nhp
کانادا قدیم زیاد سخت نبود ولی مثل اینکه این یکی دو سال اخیر رو مجلس نمایندگانش اوضاع رو سختتر کردن برای پذیرش دانشجو ولی express entiry که من میدونم زیر 6 ماه هم میشه رفت

شرایطش رو دو سه صفحه قبل ostokhan گذاشت

قبلا به اکپرس اینتایری skilled worker هم میگفتن

فکر میکنم از این لینک میتونین نمره هاتون رو حساب کنید

https://www.canada.ca/en/immigration-ref...entry.html

اینم هستش برای مراحل بعدی

http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/s...s-tool.asp
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrnaaz ، Ali_Hunter ، ostokhan ، dv2017 ، copol ، farid-nhp

آقا اونایی که فرست کلس میخوان بپرنو کاری ندارم ولی منی که ترجیح میدم پولام تو جیب خودم باشه تا جیب دیگران
الان رفتم تو سایت، بلیط استامبول به نیویورک بین 450 تا 500 دلار ریخته، انواع ایرلاین ها، حتی یه ایرلاین روسی بود که 402 دلار.
فکر کنم قسمت بار باید نشست Big Grin Big Grin به هرحال همشون میرسن به آمریکا خخخخخخ
تهران به استامبول هم بلیط اتوبوس همش 100هزارتومن Big Grin
خیلی دسته بالا بگیریم 4تومن خرجه البته اگر مثل من تو قسمت بوفه بخایین بشینین خخخخخخخ
یا من دارم اشتباه میزنم Big Grin یا ... بالاخره اون بلیط 400 500دلاری هم داره آدم جابه جا میکنه دیگه
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، ostokhan ، dv2017 ، copol ، DELPHI5 ، farid-nhp
یکی از بلیطارو دیدم مالتیپل ایرلاین اول استامبول میپره لندن بعد لندن میپره تورنتو بعد از تورنتو میری به نیویورک قشنگ دور دنیارو میگردی با 502 دلار خخخخخخخخ
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، ostokhan ، dv2017 ، farid-nhp
استامبول به لس انجلس هم چک کردم از 557 دلار شروع میشه
البته این قیمتایی که میگم رزرو برای یک ماه بعده
بلیط واسه این هفته خب مطمعنا گرون تره
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، ostokhan ، dv2017 ، farid-nhp
سلام کسی از Come to Canada Wizard اطلاع داره ؟؟ چی هستش ؟
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، ostokhan ، farid-nhp
(2018-05-06 ساعت 02:25)javadth نوشته:  
(2018-05-06 ساعت 01:29)mehrnaaz نوشته:  
(2018-05-05 ساعت 11:04)ostokhan نوشته:  برای اینکه مدیر تاپیک و تالار نداره امسال

ظاهرا همه قطع امید کردن
ما چرا بیخیال نمیشیم
موندم

یه بخشی از دیالوگهای فیلم رهایی از شاوشنگ

– اندی: «یادت باشه رد، امید چیز خوبیه، شاید بشه گفت بهترین چیزهاست و چیزهای خوب هیچ وقت نمی‌میرند.»

– رد: «بذار یه چیزی بهت بگم رفیق. امید چیز خطرناکیه. امید میتونه یه آدمو دیوونه کنه.»

بیکار بودید فیلمای رهایی از شاوشنگ و ترمینال و cast away رو ببینید
سه تاشو که معرفی کردی دیدم کاکو
ای خدا (شکلک بهتاش) یاد اون روزا بخیر دل خجسته ایی داشتم.

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
پاسخ
تشکر کنندگان: farid-nhp
User 
(2018-05-07 ساعت 14:16)javadth نوشته:  کانادا قدیم زیاد سخت نبود ولی مثل اینکه این یکی دو سال اخیر رو مجلس نمایندگانش اوضاع رو سختتر کردن برای پذیرش دانشجو ولی express entiry که من میدونم زیر 6 ماه هم میشه رفت

شرایطش رو دو سه صفحه قبل ostokhan گذاشت

قبلا به اکپرس اینتایری skilled worker هم میگفتن

فکر میکنم از این لینک میتونین نمره هاتون رو حساب کنید

https://www.canada.ca/en/immigration-ref...entry.html

اینم هستش برای مراحل بعدی

http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/s...s-tool.asp

مشکل اصلی من سابقه کار هستش که متاسفانه ندارم
پاسخ
تشکر کنندگان: farid-nhp
با سلام خدمت دوستان مهاجرسرایی
با وضع موجود از یک طرف گندی که ترامپ به لاتاری زد و از طرف دیگه اوضاع اسفناک ارز تو کشور خداییش دیوونه نشم شکر داره!
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، farid-nhp
(2018-05-07 ساعت 14:30)bijan9 نوشته:  یکی از بلیطارو دیدم مالتیپل ایرلاین اول استامبول میپره لندن بعد لندن میپره تورنتو بعد از تورنتو میری به نیویورک قشنگ دور دنیارو میگردی با 502 دلار خخخخخخخخ

داداش اون پروازها ترانزیتی.... خوب چه فایده فقط از لندن و تورنتو فقط میتونی اتاق انتظار اون دوتا فرودگاه ببینی....!!!! نمیتونی وارد شهر بشی مگر اینکه پرواز کانشکشن باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: bijan9 ، farid-nhp
Game 
آقا آتیش زدم به مالم. میخوام این روزهای آخر رتبه تزریق کنم تو فروم. هر جوانمردی که از من رتبه نگرفته اعلام کنه تا رتبه ش بره بالا Big Grin Big Grin

رتبه دارم..... رتبه........ بیو ببر.... هر چند دیگه رتبه بدرد جرز لای دیوار میخوره ولی بازم هر کاری کنی رتبه ست Big Grin گمون کنم به همه بچه ها +1 رو دادم......
پاسخ
تشکر کنندگان: usamohajer ، sasybala69 ، copol ، afshin4749 ، dv2017 ، shayan_yg ، bijan9 ، sh.parsa ، metigor ، farid-nhp
سلامی دوباره به همه دوستان گرامی Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، dv2017 ، ostokhan ، farid-nhp
(2018-05-07 ساعت 23:10)ostokhan نوشته:  آقا آتیش زدم به مالم. میخوام این روزهای آخر رتبه تزریق کنم تو فروم. هر جوانمردی که از من رتبه نگرفته اعلام کنه تا رتبه ش بره بالا  Big Grin   Big Grin

رتبه دارم..... رتبه........ بیو ببر.... هر چند دیگه رتبه بدرد جرز لای دیوار میخوره ولی بازم هر کاری کنی رتبه ست  Big Grin  گمون کنم به همه بچه ها +1 رو دادم......
حالا که قیمت دلار سر به فلک کشیده ، از جیب خلیفه می بخشی ؟؟!! آن هم فقط بخاطر افت قیمت و جلوگیری از ضرر و زیان بیشتر میخواهی رتبه هایت را به ملت قالب کنی ؟؟!! خریدار ندارد !! اما توصیه میکنم چوب حراج به آنها نزن ! نگهدار شاید قیمت دلار پایین آمد و و حسن کلید ساز همه چیز را برگرداند سر قفل اصلی که آن را احمدی نژاد و مشائی آویزانش کرده بودند! بلکم ضرر و زیانت به  حداقل برسد برادر من !!  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
حسن تو میتونی ، تلاشت را بکن ! میدانم که تمام کلیدهایی که نشان دادی همه اش کپی از اصل بود ولی اگر یکی دو دندانه ی آن را درست سوهان بزنی و یک نیم نگاه دزدکی دوباره به آن اصلیش بیندازی و دوباره بسازی ، شاید قفل گرفتاریهای این ملت را باز کنی !! هر چند که از تو و امثال تو هم دیگر کاری بر نمیآید !! میخواهند سقوطت دهند ، چه بخواهی و چه نخواهی !! تو گرفتار شدی و در تله افتادی !! برجام کشک و بهانه بیش نیست حاجی ریش قشنگ تو هم یکی از همان قربانیان نابخردی هستی که خیلی راحت خودت را فنا کردی  Cool  Cool  Cool  Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farid-nhp

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان