کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
خب منم چک کردم و طبق روال سالهای قبل قبول نشدم ولی مثل سالهای پیش دیگه دپرس نمیشم
پاسخ
من برای 9 نفر چک کردم.. 4تا هم دوستای دیگم هیچکدوم برنده نشدن
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، American Darlin ، farid-nhp ، aram_hpanahi
منم همون همیشگی
جا داره همینجا یه خسته نباشید ویژه بگم به برو بچ کنتاکی که تمام ip های ایران که ثبت نام کردن راحت has not selected کردن فقط رو حساب باد معده
خسته نباشی دلاور خسته نباشی قهرمان خدا قوت پهلوان

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، majid7 ، shahin61 ، dv2017 ، farid-nhp ، aram_hpanahi
HAS NOT BEEN SELECTED

پارسال که موقع ثبت نام بود و ثبت نام کردم چه ذوقی داشتم ... خیلی سر حال بودم ، انگار که دارم میرم آمریکا ... فکز میکردم اگر درنیام نابود میشم ...

ولی

کم کم با وضعیتی که پیش اومد ، شرایطی که ایجاد شد ، شرایط بسیار سخت ایرانیها برای ورود به آمریکا ...
اینها در نهایت باعث شد اون حس شدید علاقه به قبولی در لاتاری برام کمتر و کمتر بشه تا جایی که وقتی چند دقیقه پیش نتیجه رو دیدم واسم سخت نبود تحملش ...

قبولی نوش جون کسایی که ثبت نام کردن ... و هنوز نمیدونن دراومدن ! و هرگز نخواهند فهمید !! آخه یادشون رفته ثبت نام کرده بودن ... آخه همینجوری حسش اومده بود ثبت نام کرده بودن ... قبول شده های مفتی ... قبول شده های بی خبر ...

من برم ببینم با این وضع مالی کجای دنیا میتونم برم ...
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، Kamyab22 ، shahin61 ، Marmar1990 ، dv2017 ، قرباني ، farid-nhp
Shocked 
(2018-05-15 ساعت 23:29)American Darlin نوشته:  HAS NOT BEEN SELECTED

پارسال که موقع ثبت نام بود و ثبت نام کردم چه ذوقی داشتم ... خیلی سر حال بودم ، انگار که دارم میرم آمریکا ... فکز میکردم اگر درنیام نابود میشم ...

ولی

کم کم با وضعیتی که پیش اومد ، شرایطی که ایجاد شد ، شرایط بسیار سخت ایرانیها برای ورود به آمریکا ...
اینها در نهایت باعث شد اون حس شدید علاقه به قبولی در لاتاری برام کمتر و کمتر بشه تا جایی که وقتی چند دقیقه پیش نتیجه رو دیدم واسم سخت نبود تحملش ...

قبولی نوش جون کسایی که ثبت نام کردن ... و هنوز نمیدونن دراومدن ! و هرگز نخواهند فهمید !! آخه یادشون رفته ثبت نام کرده بودن ... آخه همینجوری حسش اومده بود ثبت نام کرده بودن ... قبول شده های مفتی ... قبول شده های بی خبر ...

من برم ببینم با این وضع مالی کجای دنیا میتونم برم ...

سخت نگیر.
به هر حال از 15 میلیون ثبت نام 50000 تا قبول میشن. البته فرقی هم نداره کی قبول میشه و کی رد. اینم یه نوع باصطلاح قرعه کشی
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، copol ، shahin61 ، dv2017 ، farid-nhp
با سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان کسی قبول شده امسال ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: farid-nhp
HAS NOT BEEN SELECTED
Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، shahin61
خب طبق روال یازده سال گذشته Has Not Been Selected، دست و جیغ و‌ هووورا
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، shahin61 ، copol ، dv2017 ، farid-nhp
User 
بشخصه آرزو میکنم ترامپ بساط لاتاری رو جمع بکنه
سنجش افراد در کار نیست و ساز و کارش معلوم نیست برچه اساسیه. 50000 تا ویزا چقدر میتونه در تنوع فرهنگی و قومی اثر بزاره تو جمعیت 350 میلیونی امریکا
ایرانی هام آرامش بهشون برمیگرده در رابطه با این موضوع
پاسخ
تشکر کنندگان: Kamyab22 ، Kaspersky ، shahin61 ، copol ، dv2017 ، tmn1991 ، farid-nhp ، aram_hpanahi
ببین چی شده که با دیدن عدم قبولی آدم خوشحال هم میشه!☺
ولی خوبیش اینه که با وجدان راحت ناموس دوست کله هویجی مون رو مورد عنایت قرار خواهم داد 😉
امشب از اون شباس که واقعا باید بترسید و بلرزید اونم با ریتم بندری
پر ترس باشید
😎
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Kamyab22 ، KingMori ، shahin61 ، copol ، dv2017 ، farid-nhp ، aram_hpanahi
سلام دوستان من نامزدم قبول شده. البته كيس حدود ده هزار هست. لطفا كساني كه اطلاع دارن بگن بايد چه كرد. ما قرار ازدواج كنيم اماا نه الان.حدود ٢ماه ديگه عقد ميكنيم.اگه الان فرم ٢٦٠ رو مجرد پر كنه و بعد درخواست بده كه باز كنن نوبتش عقب ميوفته؟بعد اينكه ايا اين كيس فايده اي داره؟و اينكه قوانين ترامپ برا ايرانيها چي هست؟لطفا همه رو پاسخ بدين
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، copol ، dv2017 ، قرباني ، farid-nhp
(2018-05-16 ساعت 00:24)milad67a نوشته:  سلام دوستان من نامزدم قبول شده. البته كيس حدود ده هزار هست. لطفا كساني كه اطلاع دارن بگن بايد چه كرد. ما قرار ازدواج كنيم اماا نه الان.حدود ٢ماه ديگه عقد ميكنيم.اگه الان فرم ٢٦٠ رو مجرد پر كنه و بعد درخواست بده كه باز كنن نوبتش عقب ميوفته؟بعد اينكه ايا اين كيس فايده اي داره؟و اينكه قوانين ترامپ برا ايرانيها چي هست؟لطفا همه رو پاسخ بدين

ی
کیسش خیلی بالاست

به نظرم تا پر کردن فرمها میتونین ازدواج کنید ولی باید ثابت کنید ازدواج صوری نبوده
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، copol ، dv2017 ، farid-nhp
(2018-05-16 ساعت 00:47)javadth نوشته:  
(2018-05-16 ساعت 00:24)milad67a نوشته:  سلام دوستان من نامزدم قبول شده. البته كيس حدود ده هزار هست. لطفا كساني كه اطلاع دارن بگن بايد چه كرد. ما قرار ازدواج كنيم اماا نه الان.حدود ٢ماه ديگه عقد ميكنيم.اگه الان فرم ٢٦٠ رو مجرد پر كنه و بعد درخواست بده كه باز كنن نوبتش عقب ميوفته؟بعد اينكه ايا اين كيس فايده اي داره؟و اينكه قوانين ترامپ برا ايرانيها چي هست؟لطفا همه رو پاسخ بدين

ی
کیسش خیلی بالاست

به نظرم تا پر کردن فرمها میتونین ازدواج کنید ولی باید ثابت کنید ازدواج صوری نبوده

تا چه زماني فرصت داره؟و اينكه يعني اميدي نيس به كيس؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، farid-nhp
کیس رو از کجا متوجه میشین که مثلآ حدود ده هزار هست ؟ شماره های آخر کیس؟
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: farid-nhp
مادر خانم من برنده شده :-)
دخترش آمریکا دانشجوئه بهشون ویزا نمی دادن برن دخترشون رو ببینین حالا لاتاری برنده شدن :-)
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، copol ، dv2017 ، قرباني ، farid-nhp

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان