کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
HAS NOT BEEN SELECTED
پاسخ
تشکر کنندگان: frd22 ، ostokhan ، copol ، aram_hpanahi
(2018-05-16 ساعت 08:25)قرباني نوشته:  دوستان سلام
من همیشه تو قسمت بچه های ازدواج فعال بودم
الان یک سال و نیم که آمریکام
امروز متوجه شدم پدرم بعد از چندین سال بالاخره اسمش درومده
نمی دونم با این جریان تراول بن آقای ترامپ چی میشه
ولی کلا حس خوبی دارم که اسم پدرم درومده
فقط یه سوال پدر من تا دوماه دیگه پاسپورت نداره آیا می تونم بدون پاسپورت براش ۲۶۰ رو پر کنم ؟
و اینکه ۴ رقم آخر با صفر شروع میشه مثلا ۰۴۵۳ این به چه معناست؟
Note, if you do not have a passport at this time you can complete the entry using another state issued ID, and then later unlock your forms to add the passport details. You WILL need a passport prior to interview as will any derivative (family member) of yours.

منبع : اینجا ‎
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: frd22 ، ostokhan ، shahin61 ، taptan ، قرباني ، aram_hpanahi
(2018-05-16 ساعت 09:40)dv2017 نوشته:  
فقط یه سوال پدر من تا دوماه دیگه پاسپورت نداره آیا می تونم بدون پاسپورت براش ۲۶۰ رو پر کنم ؟
Note, if you do not have a passport at this time you can complete the entry using another state issued ID, and then later unlock your forms to add the passport details. You WILL need a passport prior to interview as will any derivative (family member) of yours.

تبریک می گم به شما و پدرتون.
کیس نامبر سه رقمی یعنی اینکه خیلی خوش شانس هستن و سریع کارنت می شن و وقت سفارت می گیرن.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، frd22 ، ostokhan ، قرباني ، farid-nhp ، aram_hpanahi
من بعد از چهارسال امسال برنده شدم و خيلي خوشحال شدم اما الان كه تاپيك رو خوندم خيلي نااميدم, ميترسم كلي خرج كنم و ويزا بهم ندن
پاسخ
تشکر کنندگان: frd22 ، dv2017 ، ostokhan ، shahin61 ، taptan ، قرباني ، copol ، farid-nhp ، aram_hpanahi
دوستان که برنده شدن یا کیسی رو میشناسن که سلکت شده توجه کنند با در نظر گرفتن ترامپ بن 3 و همینطور پروسه کلیرنس و تهیه ویور حدالامکان از لاک کردن فرمشون تا تصمیم دادگاه در ماه جون خودداری کنند چون اگه بن باقی بمونه که دیگه تکلیف مشخصه و به ایرانی جماعت ویزا نمیدن جز کیس خاص مثل دانشجویی. اگرم ملغی بشه که میشه امید داشت و اگرم پولی خرج کنید و زمانی بزارید امکان اینکه به ویزا برسید هست.
دوستانی هم که کیس نامبر 8000 به بالا دارند هم بیخیال بشن خیلی بهتره چون هزینه گزاف و دوران چشم انتظاری و استرس رو بجون نمیخرن. حتی زمانیکه شرایط طبیعی بود اکثر قریب به اتفاق کیسهای 7000 به بالا کلیر نمیشدند تا سپتامبر< و یا اینکه سهمیه ویزا تموم میشد.بنابراین من توصیه میکنم که فرمها رو پر نکنن و اعصاب خودشون رو برای یک سال تحت استرس و فشار قرار ندن.

نکته: دوستان عزیز حرفهای بالا در حد توصیه ست و هر کسی مختاره هرکاری میخواد بکنه. من طبق تجارب کیسهای سالهای پیش حرفها رو زدم و قصد تعیین تکلیف نداشتم. کافیه خودتون بصورت واقع بینانه به قضیه نگاه کنید تا حساب کار دستتون بیاد و در نهایت سبک سنگین کنید که چکار میخواهید بکنید
پاسخ
تشکر کنندگان: frd22 ، American Darlin ، dv2017 ، shahin61 ، Kamyab22 ، mona_ir ، sheghi ، KingMori ، قرباني ، copol ، peyman.n ، farid-nhp ، aram_hpanahi
Wink 
(2018-05-16 ساعت 09:50)Kamran1358 نوشته:  
(2018-05-16 ساعت 09:40)dv2017 نوشته:  

تبریک می گم به شما و پدرتون.
کیس نامبر سه رقمی یعنی اینکه خیلی خوش شانس هستن و سریع کارنت می شن و وقت سفارت می گیرن.

شما بصورت خانوادگی جز دار و دسته خوش شانسها هستید Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: frd22 ، American Darlin ، shahin61 ، mona_ir ، قرباني ، farid-nhp ، aram_hpanahi
سلام دوستان
کسی که تو آمریکا دانشجو باشه میتونه لاتاری ثبت نام کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-05-16 ساعت 07:06)sheghi نوشته:  بچه ها همسر من برنده شده، شانس رو داری حالا که ویزا نمیدن اسممون دراومد.
من براش تو ساعتای آخر و با یه عکس داغون که با گوشی گرفتیم ثبت نام کرده بودم.
امیدوارم از دوستان قدیمی هم برنده داشته باشیم ولی افسوس

چه خبر خوبی
بالاخره یکی از بچه های اینجا برنده شد...
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، ostokhan ، frd22 ، shahin61 ، taptan ، mona_ir ، sheghi ، قرباني ، copol ، aram_hpanahi
كيس نامبر من ١٠ هزاره بيخيال بشم پس
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farid-nhp ، aram_hpanahi
دوستان من ميخوام به گروه تلگرامي برندگان لاتاري وارد بشم ميشه لينكش رو لطف كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farid-nhp ، aram_hpanahi
Exclamation 
(2018-05-16 ساعت 12:05)Azadehebrahimi84 نوشته:  كيس نامبر من ١٠ هزاره بيخيال بشم پس

در نهایت تصمیم گیرنده شما هستید.
اگر نظر من رو بخواهید بیخیال بشید خیلی بهتره و وقت و هزینه صرف هیچ و پوچ نمیکنید. ولی بازم خودتون سبک سنگین کنید اگه از نظر مالی مشکلی ندارید پروسه رو ادامه دهید چون با دلار الان فقط هزینه اینترویو سفارت براتون 2 میلیون در میاد + هزینه ترجمه مدارک+ واکسیناسیون+مدیکال+هزینه سفر به یکی از سه کشور مربوطه یه چیزی حدود ده تومنی براتون آب میخوره. این قیمت دلار کار رو خراب میکنه متاسفانه
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، shahin61 ، farid-nhp ، aram_hpanahi
Toungue 
(2018-05-16 ساعت 12:06)Azadehebrahimi84 نوشته:  دوستان من ميخوام به گروه تلگرامي برندگان لاتاري وارد بشم ميشه لينكش رو لطف كنيد

متاسفاه ما همچین گروهی رو نمیشناسیم که بخواهیم لینک برندگان رو بهتون بدیم Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: frd22 ، shahin61 ، farid-nhp
(2018-05-16 ساعت 11:59)darabi نوشته:  
(2018-05-16 ساعت 07:06)sheghi نوشته:  بچه ها همسر من برنده شده، شانس رو داری حالا که ویزا نمیدن اسممون دراومد.
من براش تو ساعتای آخر و با یه عکس داغون که با گوشی گرفتیم ثبت نام کرده بودم.
امیدوارم از دوستان قدیمی هم برنده داشته باشیم ولی افسوس

چه خبر خوبی
بالاخره یکی از بچه های اینجا برنده شد...

ایشون هم همسرشون برنده شده نه خودش Big Grin Big Grin دارابی جاااااااان
پاسخ
تشکر کنندگان: frd22 ، shahin61 ، darabi ، farid-nhp ، aram_hpanahi
Music 
در لاتاری 2018 دوستانی که قبول شدن هنوز خیلیهاشون کارنت نشدند به سفارت. در سالهای پیش همیشه ایران و نپال تو اعلام کیس نامبرها پیشرو بودند ولی بعلت ترامپ بن ایران از دور کنار رفت و دیگه ایران جز کشورهای مستثنا مثل نپال نیست.
در کل 2018 سال خوبی برای برندگان نبود و این روال ادامه داره برای کیسهای 2019 اگه تغییری در این زمینه صورت نگیره
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، frd22 ، shahin61 ، copol ، farid-nhp ، aram_hpanahi
(2018-05-14 ساعت 23:04)mona_ir نوشته:  
(2018-05-14 ساعت 22:59)taptan نوشته:  باز بوی ماه می ... امیدوارم که  فرجی بشه و اون جمله معروف رو نبینند  و بعدش معجزه  ای رخ بده و ویزا بگیرید

همیشه از بوی ماه مهر و ماه می بدم میومد Wink

چاره ای نبوده و نیست . مثه بنز دوباره قبول نشدیم جالب اینجاس انگار کل فایلش رو سیستم ما هستش هنوز کلیک نکردیم صفحه قبول نشدن بالا میاد ...
روزهای خوب هم میاد ، فقط دادیم چین بسازه ارزون دربیاد

DV 2010‎ ‎- ‎DV ‎2011 - DV 2012 -DV 2013 - DV 2014 - DV 2015 -‎
DV‎ ‎2016
-    DV 2017‎
‎DV ‎2018

پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، dv2017 ، mona_ir ، bijan9 ، copol ، farid-nhp ، aram_hpanahi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان