کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
نظرتون در مورد ترکیه چیه ؟
با خرید خونه اقامت بگیریم ؟ Big Grin البته یه پول قلمبه لازم داره
ترکیه فکر کنم 200 هزار دلار بخواد و گرجستان 30 هزار لاری یا دلار دقیق یادم نیست

خلاص کنیم خودمون رو از این تار عنکبوت
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، shahin61
(2019-04-01 ساعت 15:14)azimi1989 نوشته:  
(2019-04-01 ساعت 13:50)ostokhan نوشته:  آقا سیل همه جا رو برداشته و داره میبرمون....
حداقل ببرمون سمت اروپا...  اونجا ته نشست شیم....
بارون میاد یه وضعه....
نمیاد یه جور دیگه...
مسئولین رسیدگی کنن لطفا....
چی؟؟؟؟ جان....؟؟ اخ ت ل اس..؟

سلام فرزاد جان ، خوبی؟ چه خبرا؟ آقا از وضعیت ویزای لاتاری خبر داری؟ چجوریاست الان؟ بالاخره ویزا میدن یا نمیدن؟
از خودم برات بگم که اگه یادت باشه 3 سال پیش گفتم دارم سعی میکنم شرایطمو واسه اکسپرس اینتری کانادا آماده کنم ، بالاخره ارشدمو گرفتم، 3 سال هم سابقه کار جور کردم ، آیلتس 6 هم گرفتم ولی کافی نیست باید ببرم بالاتر، گند بزنم به این شانس که دلار رفت بالای 13 تومن و هرچی پول داشتم هیچ شد، الان مشکلم فقط دوتاست، زبانمو ببرم بالاتر و پول بیشتری جمع کنم ، امیدوارم که قبل از اینکه موهام بشه رنگ دندونام بتونم از این خراب شده برم، یکم افسرده شدم چون برنامه سه ساله ای که ریخته بودم کامل محقق نشد ، هرچند به هر حال چند قدم رو به جلو حرکت کردم و درجا نزدم ، اما شرایط واقعا سخت و بحرانیه ، دست از تلاش نمیکشم ، بالاخره میرم. بگذریم ، از خودت بگو، چیکارا کردی؟
داداش من دیگه بریدم و وا دادم انصافا.
هر چی پوزیشن تحصیلی اپلای میکنم نمیشه.
به این استادها هم که ایمیل میزنم میگن یا بازنشسته شدن یا اینکه داره میشه و یا اینکه دانشجو نمیگیره و ظرفیتش پر
واقعا در حیرتم پس بقیه چطور میرن؟ البته خوب من میخوام فاند داشته باشه و این کار رو سخت میکنه.
To put it in a nutshell Sad
گرفتار شدیم تو این دیوانه خانه و هر روز عرصه برومون تنگتر میشه. بقول این خارجکی های بی مرام
(There is a jungle out there (Iran
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017
(2019-04-02 ساعت 15:06)javadth نوشته:  نظرتون در مورد ترکیه چیه ؟
با خرید خونه اقامت بگیریم ؟ Big Grin البته یه پول قلمبه لازم داره
ترکیه فکر کنم 200 هزار دلار بخواد و گرجستان 30 هزار لاری یا دلار دقیق یادم نیست

خلاص کنیم خودمون رو از این تار عنکبوت

داداش حال خجسته ای داری ها.....
You are fully Earth down
مااگه 250 تا ناقابل داشتیم ترکیه میخواستیم چکار. ؟
همینجا سالاری میکردیم و تمام Big Grin
اگه جایی با 100 دلار پیدا کردی بگو حتی زیر پونز باشه مهم نیست.
طرفای جزایر فارو و سلیمان با 250 دلار قبولمون میکنن فکر کنم البته اگه چک و سفته و ضامن معتبر ببری
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
(2019-04-02 ساعت 14:20)farrokh33 نوشته:  سلام دوستان بسیارعزیز
نوروزباستانی برهمگی مبارک باد آرزو میکنم همیشه تندرست وشادباشید
دیگه چیزی نمونده به نتایج 2020 امیدوارم مشکل ماایرانیا حل بشه وبن برداشته بشه قانونی که واقعا مستحقش نبودیم وبه ماتحمیل شد
باید به آینده امیدواربود البته آینده ای نزدیک . تااعلام نتایج بدرود

درود و صد درود بر شما آقا فرخ. شما برنامتون بکجا رسیید؟ بعد از قبولی کیستون چطور پیش رفت؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، farrokh33
It seems that this year is gonna to leaves the bad taste in our mouthes
God bless us, of course, if it is
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، saeed_gh ، Ali_Hunter
(2019-04-13 ساعت 02:17)ostokhan نوشته:  
It seems that this year is gonna to leaves the bad taste in our mouthes
God bless us, of course, if it is

امیدوارم
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. در مورد ویزای خود اشتغالی کانادا کسی اطلاعاتی داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-04-13 ساعت 02:06)ostokhan نوشته:  
(2019-04-01 ساعت 15:14)azimi1989 نوشته:  
(2019-04-01 ساعت 13:50)ostokhan نوشته:  آقا سیل همه جا رو برداشته و داره میبرمون....
حداقل ببرمون سمت اروپا...  اونجا ته نشست شیم....
بارون میاد یه وضعه....
نمیاد یه جور دیگه...
مسئولین رسیدگی کنن لطفا....
چی؟؟؟؟ جان....؟؟ اخ ت ل اس..؟

سلام فرزاد جان ، خوبی؟ چه خبرا؟ آقا از وضعیت ویزای لاتاری خبر داری؟ چجوریاست الان؟ بالاخره ویزا میدن یا نمیدن؟
از خودم برات بگم که اگه یادت باشه 3 سال پیش گفتم دارم سعی میکنم شرایطمو واسه اکسپرس اینتری کانادا آماده کنم ، بالاخره ارشدمو گرفتم، 3 سال هم سابقه کار جور کردم ، آیلتس 6 هم گرفتم ولی کافی نیست باید ببرم بالاتر، گند بزنم به این شانس که دلار رفت بالای 13 تومن و هرچی پول داشتم هیچ شد، الان مشکلم فقط دوتاست، زبانمو ببرم بالاتر و پول بیشتری جمع کنم ، امیدوارم که قبل از اینکه موهام بشه رنگ دندونام بتونم از این خراب شده برم، یکم افسرده شدم چون برنامه سه ساله ای که ریخته بودم کامل محقق نشد ، هرچند به هر حال چند قدم رو به جلو حرکت کردم و درجا نزدم ، اما شرایط واقعا سخت و بحرانیه ، دست از تلاش نمیکشم ، بالاخره میرم. بگذریم ، از خودت بگو، چیکارا کردی؟
به این استادها هم که ایمیل میزنم میگن یا بازنشسته شدن یا اینکه داره میشه و یا اینکه دانشجو نمیگیره و ظرفیتش پر
واقعا در حیرتم پس بقیه چطور میرن؟ البته خوب من میخوام فاند داشته باشه و این کار رو سخت میکنه.
To put it in a nutshell  Sad
گرفتار شدیم تو این دیوانه خانه و هر روز عرصه برومون تنگتر میشه. بقول این خارجکی های بی مرام

از همه بدتر اینه که واقعا امیدی به آینده نیست، هر روز بدتر از دیروز، الکی الکی شد 30 سالم!!! هیچی هم از جوونیم نفهمیدم، خدا باعث و بانیشو لعنت کنه، داداش تو هم تلاشتو بکن ناامید نشو ، سخته ولی چاره دیگه ای نیست، انشاالله جور میشه
اگه لاتاری شد که خیلی هم عالی ، اگه نشد اسکیل وورکر کانادا یا استرالیا ، بازم نشد میزنیم به جاده ، اونم نشد ، خب نمیشه دیگه چیکار کنم زوری که نیست!

خر ما از کرگی کره خر بود
Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
(2019-04-14 ساعت 18:21)azimi1989 نوشته:  
(2019-04-13 ساعت 02:06)ostokhan نوشته:  
(2019-04-01 ساعت 15:14)azimi1989 نوشته:  سلام فرزاد جان ، خوبی؟ چه خبرا؟ آقا از وضعیت ویزای لاتاری خبر داری؟ چجوریاست الان؟ بالاخره ویزا میدن یا نمیدن؟
To put it in a nutshell  Sad

از همه بدتر اینه که واقعا امیدی به آینده نیست، هر روز بدتر از دیروز، الکی الکی شد 30 سالم!!! هیچی هم از جوونیم نفهمیدم، خدا باعث و بانیشو لعنت کنه، داداش تو هم تلاشتو بکن ناامید نشو ، سخته ولی چاره دیگه ای نیست، انشاالله جور میشه
منم همسن خودتم.
واقعا بهره ای نبردیم از زندگی...
لعنت خدا بر مسببان
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
(2019-04-14 ساعت 16:15)honareirani نوشته:  سلام. در مورد ویزای خود اشتغالی کانادا کسی اطلاعاتی داره؟

چون این کتگوری خیلی روی بورس نیست اطلاعات در موردش کمه. من فکر میکنم از ون قسمیه که ایرانیها نمیتونن خیلی روش اقدام کنن. بهتره انگلیسی گوگل کنید تا بدونید چی به چیه
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، shahin61 ، hosseinix
(2019-04-14 ساعت 23:39)ostokhan نوشته:  
(2019-04-14 ساعت 16:15)honareirani نوشته:  سلام. در مورد ویزای خود اشتغالی کانادا کسی اطلاعاتی داره؟

چون این کتگوری خیلی روی بورس نیست اطلاعات در موردش کمه. من فکر میکنم از ون قسمیه که ایرانیها نمیتونن خیلی روش اقدام کنن. بهتره انگلیسی گوگل کنید تا بدونید چی به چیه

دقیقا درسته. چون من میخوام از این روش اقدام کنم. و در حال جست و جو هستم ولی اطلاعات راجع به این موضوع خیلی کمه.
حالا اگه کسی حتی اگه اطلاعات کمی هم داشته باشه ممنون میشم منم در جریان بزاره.
در ضمن من توی قسمت کانادا نتونستم تاپیک جدید در این مورد ایجاد کنم. اگه ممکنه راهنمایی بفرمایین.
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinix ، Redbul1
انقدر دیگه ذهنم مشغوله که اصلا نمیدونم امسال نتایج کی اعلام میشه.
لطفا بگید چندمه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، Redbul1
(2019-04-20 ساعت 20:53)ostokhan نوشته:  انقدر دیگه ذهنم مشغوله که اصلا نمیدونم امسال نتایج کی اعلام میشه.
لطفا بگید چندمه؟

۱۷ اردیبهشت
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ostokhan
ببخشید برای لاتاری امسال که در جریانه توی این هفت ماه کسی موفق شده ویزا بگیره؟
هر چه دلم خواست نه آن میشود
هر چه خدا خواست همان میشود

2017 نشد   2018 نشد   2019 نشد  2020 نشد 2021 نشد 2022 نشد
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
(2019-04-21 ساعت 10:04)vidatanha نوشته:  ببخشید برای لاتاری امسال که در جریانه توی این هفت ماه کسی موفق شده ویزا بگیره؟

امسال که فقط اونایی که اقوام درجه یک در انجا داشتند و همینطور  جاب آفر ، براشون ویور صادر شده که فرستادن واشنگتن تا جوابش بیاد ، بقیه هم علب الحساب رفیوزد شدن .
از پارسال هم فقط ۵ ویزا صادر شده که احتمالا دوملیتی بودند .
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، ostokhan ، vidatanha ، dv2017

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان